• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
@jakelina ja tu jen tak blbnu hehehehe :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. dub 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 :wink: jsou hezké, jsi kočka :grinning:
4. dub 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina děkuju nechám tu barevnou, je nejlepšííííí :wink:
4. dub 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky už jsou trhy nebude nějaký trhový srazík?:slight_smile:
6. dub 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka určitě, kdy se to komu hodí????
7. dub 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je to celkem fuk, ale víc by mi vyhovovalo dopoledne, nebude tam tolik lidí a starší holky nemusím tahat a poslouchat řeči, co všechno chtějí :grinning:
7. dub 2011 ve 21:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa mně taky dopoledne.
7. dub 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina jojo, jsem hrozně lakomá matka, ale když vidím ty ceny balonků, které nevydrží ani cestu MHD (a doma jich máme hafo), nebo ty plastové větrníky, které jsou 3x dražší jak v hračkářství (a taky je máme někde na půdě z jiné pouti), dost blbě se mi to vysvětluje. :confounded:
7. dub 2011 ve 21:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina mi je to fukt ale lepší je to asi to dopoledne je tam míň lidí a přitom jich je dost :sweat_smile:
@lucisa já sice nemám starší děti ale rozumím ti stačí mi co dělají půjčené děti :sweat_smile:
8. dub 2011 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravim y Ruska! :wink: Doleteli jsme ok, akurat pocasi je tady hnus... prsi, taje snih, neda se jit ven :confounded: tak porad jime a jen tak s e povalujeme, az se vratim, budu mit nejmin 100kg... :grinning:
8. dub 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 ahooooooooooj, tak si to užij v mezích možností. Snad se oteplí a zlepší počasí.
8. dub 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka čaaaaaaaaaaaau jak se máte?
@tali28 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zdravíme do RUSKA : :dizzy_face: привет :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ad srazík taky jsem pro na dopolko, kolem 12 letím pro prcka do školky :wink:
9. dub 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už mám upečené perníky na velikonoce. Jupíííííííííííííí. Ještě beránka těsně před velikonocema. :wink:
9. dub 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 ahojky máme se fajn akorát máme podezření na neštovice, rostou nám zuby ale jinak super já si tu mateřskou zatím fakt stoprocentně užívám :grinning: a co vy?
10. dub 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina Ty jsi šikula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se stavíím ochutnat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lillyzelvicka to je fajn že se máte dobře my takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
10. dub 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 klidně se stav, jestli něco zbude. :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina já se stavím dala bych si fakt, to máš někde vystavovat taková nádheraaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. dub 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky"! Tak v Rusku to ted vypada takto.... uplne VSUDE! A my mame na sobe bile mokasinky a tenisky.... :angry:
11. dub 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
@tali28 no to jsou radosti :confounded: ,tak to si tam asi pořídíte nové gumáky,co? Hele,že se tak hloupě ptám,to je obytný dům nebo nějaká opuštěná budova?
11. dub 2011 v 15:45  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 ty jo. Tady je teda proti tomu tam krásně. :wink:
11. dub 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 ahoooj, a ve kterém městě vlastně jste? A pendlujete různě nebo jste na jednom místě? Jak se líbí dětem a jak zvládl malý cestu, já si to se Sofi vůbec neumím představit.... :confounded:
11. dub 2011 v 19:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa já taky ne. Tak s dávkou Dihiadenu jak já, tak malý. :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak to je velke mesto Voronez, tento dum je klasicky panelak, jak kazdy tam.... zvenku hruza, ale byty jsou normalni, kamaradka, u ktere jsme tam buli ma trba i 2patrovy, pekny a velky, akurat venku v rusku se neudrzuje skoro nic.... Chodit po ulici skoro vubec nemuzu, ale musim deti nejak vyvencit, tak oni jsou s te spiny primo nadseni, skacou po kaluzam, lezou do blata, prohaneji holubi a kocky, kterych je tady habadej... akurat pak jsou az za usi spinave.... :angry: a let a cestu autobusem zvladli uplne v poho, maly to cele prospal.... jen kdyz jsme jeli autem po Moskve, tak to byl des!!! Takovou dopravu jste urcite v zivote nezazili, tady mama pocit, ze ridicak ani nemam.....jezdi se tu naprosto bez pravidel.... A jeste jsme byli v yabavnem parku pro deti....Tak to jsem byla na infarkt, bala jsem se, ze nekdo deti zabije, jak mimina tak nactilete tam litali na ruznych motorkach , bez prilby, bez dodrzocani smeru, a to vse po chodbe, kde stali zelezne stolecky s ostrymi rohy, a maminky si tam davlai horkou kavu.... porad jsem cekala, kdy nekdo naleti naleti na nejaky stul, rozbije si hlavu a vylije na sebe kavu.... ale nikdo si s tim hlavu nedelala... uzivali si to a byli v pohode, je to tam luxusni misto..... :grinning: :grinning: :grinning: a jeste ja koukam na jeich ceny...... Treba obycejne sandalky 1500 rublu, je to asi 800kc, a vyplata tady je tak 7000rublu.... nemuzu pochopit, jak to delaji.... ale obleceni jsou vsichnu super!
12. dub 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 ty jo, ty máš zážitky. Tak už se asi víc cítíš v Čechách, ne???
12. dub 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 no, souhlasím s jakel, to jsou zážitky. Moji prarodiče z mamčiny strany byli Volynští Češi, narodili se jeden v Lucku a jeden, no, teď si nevzpomenu a děda měl ještě za totáče tendence tam pořád jezdit a pak zval ty známé a příbuzné přes pět kolen k nám a já z toho měla vždycky oči navrch. Oni si tu připadali jak na Západě, domlouvali jsme se rukama nohama, bo moje ruština ze základky byla nějaká jiná nebo co, ale každopádně ještě třeba teď máme na zahradě zvonek od nich, je to nezmar, funguje to už asi 20 let, dělá to šílený kravál, takže návštěvu nemáme šanci přehlédnout.
Ale taková Moskva je prý moc pěkná.

Hele, a dnes tam musí být oslavy jak blázen, ne, když je to 50 let od letu Gagarina do vesmíru?
12. dub 2011 v 17:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina
@lucisa no ja se tady uz vubec necitim.... beru to jako velke dobrpdruzstvi :slight_smile: a Moskva neni vubec pekna.... je to hruza, neni to uz co byvalo, sami parky a kostely.... je to sama reklama, nepredstaviteln spina, strasne davy lidi, katastroficky provoz.... ja bych tam zesilila... Praha je proti ni klidna vesnicka....
13. dub 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 ty bláho, až tak, jo? A z kterého města pocházíš přímo ty, kde máš rodinu? Z Voroněže?
13. dub 2011 v 10:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa ne, my jsme jeste kousek od Voroneze, mesto Elec. Ve voroneze jsem delala vysokou.
14. dub 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můj dnešní dort pejsek. :wink: To je škoda rozkrojit. :frowning2:
14. dub 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek