• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
@jakelina kdopak má zase narozeninky?
14. dub 2011 v 19:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa spolužák od Matyáška
14. dub 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina tak už pečeš na kšeft nebo je to překvapení a dárek? ten se mu bude určo líbit :wink:
14. dub 2011 v 19:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa ne nese to jako dárek nebo ho sníme, teď mi volali známí, že se staví a nemám doma nic jiného a v noci upeču jiný. :wink:
14. dub 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina uplne jako zivy, urcite zacne stekat, kdyz budes krajit :grinning:
19. dub 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame radost: maly v Rusku naucil se na nocnik, a to tak, ze Sasence podarili panenku Baby Born, ktera cura na svuj nocnicek, maly to videl, vzal ten ruzovy mini nocnicek a taky se vycural :slight_smile: A od te doby nedela nic jineho, zamiloval se di nocniku :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 tak to je super gratulace :dizzy_face:
co ten srazík dáme?
19. dub 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 srazík dáme až se Tali vrátí z Ruska. Chtěli jsme s Luckou ve čtvrtek na zmrzlinu, ale já nevím jestlil budu moct, mám moc práce s účetnictvím. Asi až příští týden. :frowning2:
19. dub 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina aha já myslela, že už je z5
neva tak počkámeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :wink:
19. dub 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina nevadí, však se nic neděje, jsme na mateřské, nic nám neuteče :wink:
A srazík dáme, až přijede Naty, jsem asi 3x proběhla město s trhy a tam je samé žrádýlko, já tam nemůžu, bo bych si určo chtěla dát nějaký nezdravý šíleně mastný bramborák a pak by mi bylo týden blujno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2011 ve 20:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 ja na srazik moc rada! vracim se 29ho. Tady je par dalsich foto...
21. dub 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 no ty chaloupk yúžasné a ten bus, netřeba slov, to ukázat llidem, kteří se stěžují u nás na starý vozový park. :grinning:

mmch, @tali28 a @lucie5779 Sašenkám vše nej nej nej k dnešnímu svátečku :wink:
21. dub 2011 v 17:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. dub 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky přeju dětem krásný sváteček.
21. dub 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa diky! Sasenka dnes slavla v kine a v kavarne, predstav si, ze 3D tu maji.... :grinning: a taky Go Go tanec, vselemozne salony krasy, na kazdem rohu si muzes prodlouzit vlasy, udelat lifting, liposukci, silikon, vsude jsou nocni kluby, bouling, apod.... pritom po cestach se neda chodit, urady vypadaji jako vezeni.... No proste zeme kontrastu!
21. dub 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 to ani asi nejde popsat, to musí lidi vidět, tak víš co, prachy jsou u soukromníků, stát má prdlajs :grinning:
Hele a jsou tam služby drahé, mě by třeba zajímalo, na kolik průměrně vyjde prodlužko vlasů o cca 25 cm. Vím, že jsou rozdíly v ceně v kvalitě prodlužovaných vlasů, ale tak průměr - baj očko :wink:
A jak Sašenka, rozumí, když se vedle ní mluví rusky nebo ji musíš pomoct? A tys ještě nezapomněla? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2011 ve 20:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa Saska keca jak pravy rus :grinning: chvilku byla v detskem centru a uz umela spoustu novych rikanek , basnicek.... s detma povida uplne v pohode, s kazdym se hned seznami a dokonce uz i spala u sveho kmotra, hrala si tam s jeho dcerou.... ja ziram...doma ani nahodou nezustane u kamaradky na noc :confounded: prodluzovani vlasu nevim, ale jinak jsme s mamkou prave probirali kadernicke sluzby a ceny jsou tu nizzi, na strihani, uces atak.... Ale vcera jsme treba byli v kavarne, co tu ma byt jako ze nej nej.... tak tam 03 piva stoji 100Kc.... Ale v jinych restauracich to docela jde. To ale nemluvim o Moskve, tak i bohaty cech pripadal by se jako hooodne hudy pribuzny... :grinning: Moskva je proste jina zem, nez cele Rusko...
23. dub 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 tak to je Saška super, to se ve světě neztratí, ruština začíná být in a dnešní generace s ní má nevím proč problém, mě teda přišla jednodušší a srozumitelnější než třeba anglina.
a co mamka, nadšená z vnoučátek, že? Si je moc jinak neužije...
Tak ta cena za pivo není zase až tak šílená, když vlezeš někde i v Opavě do nějakého dražšího podniku, jsou schopni tam takovou cenu chtít.
23. dub 2011 ve 12:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem krásné velikonoce a ať nám zítra neprší. :wink:
24. dub 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám se k @jakelina :wink:
24. dub 2011 ve 21:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky krásné VELIKONOCE :slight_smile:
@tali28 Христос воскрес :wink:
25. dub 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saška má od včera teplotu tak snad bude ok, z nosu nic neteče, ale je taková zahleněná odsaju trošku ale to už má tak 14 dní, tu nejhorsí rymu si myslím ma za sebou, tak nevím... snad zuby, ryma je bila takze by nemela byt infekcni..
no kdyz tak zitra razim smer mudra. mela co 6 hodin 38,5 :unamused:
25. dub 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 jejda bobek malá, možná to má od zoubků. Uvidíš co jí řekne :wink:
25. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím doktorka.
Tak co holky, vyšlehané a navoněné. My jsme teď přijeli z Hradce. Prošli jsme se kolem splavu a bylo super. Nebylo moc lidí a krásné počasí, ani horko ani zima.
25. dub 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my v noci leteli na pohotovost mala skoro 40 nesrazitelne, tak dostala cipek a spala az do rana, rano k mudre ma virozu, uzliny a trosku rymu, tak jsme na nurofenu, zatim teplotka co 6 hodin a jen 38,2 takze doufam ze to uz bude jen lepsi tuk tuk :wink: jsem vyrizena po tehle noci uf :frowning2:
26. dub 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 chuderka. :unamused:
26. dub 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo malá moja, furt se chce nosit, mě upadnou ruce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dub 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 :grinning: :grinning: :grinning: Воистину Воскрес!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 kruci já myslela ze to znamená vesele velikonoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 Vsak jo! naprosto spravne! takto si prejeme krasne velikonoce, doslovne to znamena: pan Jezis je vskrisen, a odpovida se - Ano, je to tak! neco jako Amen. Docela jsem se divila, ze to vis...
30. dub 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek