• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
holky tak malá měla tu 6 nemoc uplne se mi osypala 4 den, ted uz je v pohode

@tali28 se vrátilaaaaaaaaaaaaaaaaaa

@jakelina
@lucisa co nejake to spolecne foto nekde v parku co a ten sraziiiik ??????????????
30. dub 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 domluvíme se, my malujeme, tak není moc času. Šestou nemoc jsme měli taky v 8 měsících. :frowning2: :frowning2:
30. dub 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina jo i Alesek to mel, jen nevim kdy, ale mel... chudatko mala, horela jak hrom, byla jsem s ni i na pohotovosti na M mela skoro 40 :frowning2:tak az domalujeteeeeeeeeeeee
:wink:
30. dub 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co, bude tu nejaky sraz? nebo uz byl :frowning2: ?
1. kvě 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 nebyl, pořád byly nemocné nějaké děti. :frowning2:
1. kvě 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co ten sraz kdy ho dáme?
jo a my jsme v časopise už podruhéééé Máma a já jupííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. kvě 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 posílám ti pár fotek jak jsou na stěně u dětí v pokoji. Museli jsme to pověsit trochu výš, aby to Maty nezhodil jak spí.
5. kvě 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 tak mi pak dáš časopis přečíst, já ho nekupuju
5. kvě 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina jasneeeeeeeeee dám :wink:
5. kvě 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina Jeee, dekuji moc! Krasny pokojicek! hezky to tam pasuje! :slight_smile:
@lucie5779 a kde tam? ja ho mam, mam predplatne.
5. kvě 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 taky mám predplatné, do sekce mamy radí mámam jak na nausnicky tentokrát :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina pokojík super :wink:
5. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28
@jakelina
@lucisa krásný den maminek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. kvě 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 děkuju, tobě taky :wink:
A ostatním maminkám taky
8. kvě 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 Děkuji, nápodobně, přidávám se k přání všem maminkám :wink:
8. kvě 2011 ve 12:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, nezlobte se, že otravuji, ale všimla jsem si, že jste s Opavy. Na ulici U Jakteřské brány je kožená galanterie. Nemáte na ní, prosím, kontakt? Nevím, kde bych ho už mohla sehnat, tak to zkouším takto. Díky Veronika
9. kvě 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ve24 já fakt nevím, jinak bych ráda poradila.
9. kvě 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ve24 no já mám pocit, že to není přímo kožená galanterie, myslíš obchůdek na rohu, kde mají i oblečko? já si spíš myslím, že je tam více spodního prádla, ale dnes budu ve městě, holky mají kroužky, tak jestli nezapomenu, podívám se ti na dveře nebo vyzvednu nějaký kontakt.
Protože jiný podobný obchůdek U Jaktařské brány mě nenapadá. Anebo ještě v podloubí mezi Bredou a divadlem, já si totiž nejsem jistá, kam až všude sahá tahle ulice, ono je to docela problém, kde končí náměstí a co už je ulice a jaká. Ale v podloubí jsou myslím nějaké kožené věci, zkusím se dnes na to podívat, samotnou mě to zajímá.
10. kvě 2011 v 07:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ,chtěla jsem se zeptat na nějaký dobrý bazar s kočárkama ,kromě Stonožky,děkuji :wink:
10. kvě 2011 v 07:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka37 ještě je u Krajewského nahoře v tom dvoře Beruška, tam je moc milá a ochotná majitelka. A casualplay mají tady od nás jakelina, ta má s6 a katy.m má s4, ale jestli už se jich chtějí zbavovat, netuším...... :wink:
10. kvě 2011 v 07:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa tak ke Krajewskému zaskočím,dnes jedu se synem na rovnátka tak budu v Opavě,díky :wink:
10. kvě 2011 v 07:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,kde seženu tady na Opavsku prodejnu kde mají kočárky X-lander a Casuaplay?děkuji :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 12:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka37 X-lander měli ve Slavkově,ale Casuaplay tady ,myslím, neseženeš.Nejblíže v Ostravě
11. kvě 2011 ve 13:23  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m děkuji.... :slight_smile:
11. kvě 2011 v 15:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ve24 tak jsem byla v té prodejně a je to nějaké divné, mluvila jsem zřejmě s majitelem a prodavačem v jedné osobě, protože na dveřích kromě jména odpovědného osoby, IČA a otevírací doby nebylo nic.
Říkal, že na prodejnu žádný telefon nemají, že to zrušili, protože to bylo zbytečné, nemají ani web stránky, ani e-mail. Ptal se, o co konkrétně jde, že prý se mám zeptat a on by v nejnutnějším případě dal číslo přímo na sebe, ale to mi přijde divné, kdyby mu šlo o zákazníka, tak s tím nedělá takové cavyky.
Asi jsem tě moc nepotěšila.... :confounded:
11. kvě 2011 v 17:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé mooc děkuji. Ale je to opravdu divné, asi má dost tržbu. Líbila se mi jedna za vílodou byla taková pruhovaná béžovo, modro, bílá. Ale jak je tak neochotný, tak ať si ten telefon někde strčí. :slight_smile: Ještě jednou mooooc děkuji Veronika :wink:
11. kvě 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ve24 no v tomhle případě fakt není zač. A ty nejsi přímo z Opavy? nebo jsi jen náhodou procházela Opavou? Já do města jezdím často, pokud tě zajímala jen cena, nebo co je uvnitř, a uvidím ji, není problém na ni koukknout, ale víc asi nepomůžu. Ale ten chlap byl fakt divný, obchod narvaný od vrchu až dolů kabelkami a když jsem se ho zeptala na kontakt, hleděl na mě jako bych pomalu chtěla vykrást jeho konto či co.
11. kvě 2011 v 18:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z Hlučína, jeli jsme tam okolo na zmrzku. Jeho chování bylo fakt divné. Tak ať si je nechá, za tu ochotu. Jestli se chová ke každému zákazníkovi tak, to ať se pak nediví, že třeba nemá kšeft. Ještě jednou díky, jsi opravdu hodná, dneska si moc lidi nepomáhají. Veronika
11. kvě 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ve24 aha, no z Hlučína jezdit kvůli jedné kabelce, to bych se na to vyprdla. Manžel dojížděl do Hlučína denně, pracoval tam, ale teď už ne.
A tohle byla maličkost, jen si na to vzpomenout, vždycky si musím všechno napsat, bo jedu do města a půlku věcí zapomenu vyřídit nebo koupit :sweat_smile:
11. kvě 2011 v 19:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ,kde seženu v Opavě dětské pleny s potiskem ,byly v Globusu v balení po třech nebo čtyřech ale zaváhala jsem ...děkuji :wink:
12. kvě 2011 v 07:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek