• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
@katka37 a dobře jsi udělala, tam byly docela drahé.
Já jsem jich dost nakoupila v ostravském Globusu, mají tam obchůdek, kde měli krásné s beruškami, žirafkami, pejsky atd. Ale to je asi z ruky.
Docela pěkné mají v bazárku Beruška na Nákladní (nové, i když nebyl takový výběr) a potom jsem taky nakoupila v jaktařském Tempu, tam byly slušné ceny.
Jinak zkusit ještě klasické dětské obchůdky, v Bredě jsou hned dva, v přízemí (to je obchod přestěhovaný z Nákladní) a v první patře. Nebo na Dolňáku v Pasáži, jestli to tam ještě funguje. Nebo pak na netu.
Ale fakt velký výběr a pěkné měli v té Ostravě, mám odtama pleny i osušky s potiskem.
12. kvě 2011 v 08:24  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisa děkuji moc :slight_smile:
12. kvě 2011 v 08:26  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucie5779 uz jsem vas v casopisu videla! Parada! :slight_smile:
12. kvě 2011 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tali28 jéjé, nová fotka :wink:
Holky, kurník, vžycky jsem ve městě a zapomenu si to koupit. jsem sklerotik......
12. kvě 2011 v 10:47  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@tali28 děkujiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2011 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka37 v Tescu :wink:
13. kvě 2011 v 19:25  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@tali28 hoka já doufám že naše focení klapne, my ted zase horeckujeme asi zuby :frowning2: a ALik ma alergii chudak
kdy dáme ten sraz ??
13. kvě 2011 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucie5779 no a jeste to pocasi... :angry: a ja navic mam i svadby .... :confounded: nevsta mozna bude mit svatebni destnik ale ja ne... :unamused:
15. kvě 2011 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@tali28 Natali,nebudeš náhodou fotit svatbu v sobotu 21.5. v 11 hod ?,jdu kamarádce a prý má nějakou mladou fotografku
15. kvě 2011 ve 13:13  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy.m ne, ne mam 20ho
15. kvě 2011 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenulinka21 tééééda, Lenčo, máš u mě velký černý puntík, takhle mě v Bredě zazdít.
Sice pak ahoj, ale tak nějak opatrně, beztak jsi nevěděla, koho zdravíš.
A já tě poznala, i když jsi byla s oběma kluky. Příště tě plácnu po dupě, to budeš vědět, od koho to čekat:grinning:
20. kvě 2011 v 11:01  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
24. kvě 2011 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisa jééééééééééééé tos byla ty??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: olala jsem to hrozná co??
přiznám se že jsem byla ve spěchu, ono nakupování s těma dvěma fakt zážitek hi hi
24. kvě 2011 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenulinka21 kdybys nekecala, nemohla jsi spustit z očí toho ťamana, se ti líbil, co? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

tak příště, já mám pohyblivý počet dětí, někdy mám u sebe dvě, někdy tři, ale jedno teda nejčastěji. Až uděláme letní srazík u fontány, představím ti všechny děti a pak mě poznáš :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2011 ve 21:37  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy.m ráda jsem Tě dneska viděla :wink: co kolo vyzkoušeli jste?
25. kvě 2011 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucie5779 já tebe taky :wink: ,jj,vyzkoušeli jsme.CHci koupit sedačku a helmu a nevím si rady jakou,tak jsme si museli ošahat tu od sestřenky :grinning:
26. kvě 2011 ve 12:21  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy.m my máme Hamax a jsme spokojeníííí :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucie5779 tak právě od této firmy jsem dneska objednala.Hamax Kiss :wink: a můžu se zeptat,jakou máš pro mrně helmu?To je dilema :confused: :grinning:
26. kvě 2011 ve 13:47  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
jj pro malou ještě žádnou, ale objednávam přímo z www.detskydum.cz a tam mají Hamaxu i helmu v akci takže minule jsem jí poridila Alíkovi tam :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, kdo ma zkusenosti s kralickem-teddy? Hlavne mne zajima, jestli oprvdu zustane maly... Sašenka strašne prosi k narozeninam :confounded:
26. kvě 2011 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@tali28 jestli myslíš zakrslého králíčka, tak já teda nevím, jestli existuje víc druhů, ale brácha ho pořídil pro synovce a nejenže vyrostl (a to hodně, vypadá jak malé prasátko na to, že má být zakrslý, prostě normální vyžraný králík), ale ještě je to v bytě dooost cítit, takže s prvními slunečními paprsky vždycky valí Lojza dna zahradu, protože v bytě je to fakt neskutečně poznat.
26. kvě 2011 v 15:00  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:confounded: :confounded: :confounded: no.... oni jsou zakrcli a jsou jeste Teddy.... ty by nemeli rust, ale kdo mi to zaruci? Jo, a ted zase jsme my v MAMA A JA :slight_smile: Sašenka v fotosouteze. Jak mi dochazeji vlhke ubrousky a detsky sampon, tak posilam tam fotku, a fakt ze uz asi pul roku to nemusim kuppvat, vzdy poslou uzitecny darecek :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2011 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@tali28 no to mo povídej, jsou nějací dajní, asi si to začnu kupovat nebo předplatím, ještě jsem neviděla ani tebe (Sašku), ani Lucku, vždycky zapomenu.... :grinning:
hele a jestli ti to někdo zaručí, no nevím, nevím, my většinou měli smůlu na aušus, koupili jsme holkám malé želvičky, že než vyrostou, tak máme 2-3 roky klid a stačí malé akvárko. Za půl roku jsme kupovali všechno nové, bo želvy rostly jak zadarmo a všechny bebechy kolem nás stáli dalších 1500,- Kč. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale aspoň nesmrdí.
A máme i burunduka a toho můžu doporučit, sice prvotní výdaj na jeho pořízení je celkem velký, protože je z něj prý teď hit, ale je to tak nenáročné a milé zvířátko, že ani nevím, že ho máme, jen denně dávám čistou vodu a manýžel jednou za týden u něj uklidí, nasype semínka, oříšky atd. a týden klid. Strašně čistotné a docela malé zvířátko.
26. kvě 2011 ve 20:47  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisa tak to ja se stavim se podivat. Mohla bych?
26. kvě 2011 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@tali28 klidně, a pro představu ti hodím i fotečku. Je to vlastně domácí veverka -vypadá jako Chip a Dale, znáš ty pohádky?
26. kvě 2011 ve 22:09  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisa Je, dekuji! :slight_smile: no jak moc je velka? Jak morce?
27. kvě 2011 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@tali28 menší, to je drobný hlodavec, veverka v mini provedení, vejde se do dlaně, někde mám i fotku, jak ji má manžel na hrudníku a na rameni, ale nemůžu ji najít.
Navíc ona je fakt klidná. jako divočina je taky, ale má své období, přes zimu je jak milius, má utlumený organismus, něco jako zimní spánek, pak přes teplo občas pobíhá a snaží se lozit vzhůru nohama po kleci a tak, ráda se mazlí, ale jak je toho na ní moc, už chce zpět do svého kutlošku. nejvíc je zvyklá na mě a manžu, holky ji mordují, ale známí, kteří ji chovali před námi a od nich jsme dostali tip, ji měli tak ochočenou, že ji nechali volně pobíhat i po bytě a ona na jméno přiběhla, prostě diblík.
Akorát jestli máš strach z myší a hlodavců obecně, asi budeš mít problém. Hodně kámošek ji vidí rády, ale jen v kleci, hodně jim připomíná myšku. Mě to ani nepřijde, je fakt hodná.

Ještě zkusím pohledat ty fotky, jak jsme ji měli čerstvě koupenou.....
27. kvě 2011 ve 13:08  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek