• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
@lucisa mrně je neskutečně hodnáááááááááááááááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa jéééééééééééé ti Cáhlovi jsou od mojí kámošky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ona už má doma dva kluky MAZEC :dizzy_face:
27. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 no a ti jedni s Viktorkou a Paťkou mají doma další holčičku. Mají tři holky jako my. :grinning:
27. zář 2010 ve 21:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucie5779 Ahojky Tomáš Cáhel je od přítele spolupracovník :grinning:
30. zář 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779
@radullinka tady je vidět, že je Opava malá, nikoho nepomlouvat, bo se to vrátí oklikou přes suseda a druhý ti dá do nosu :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2010 v 16:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa jj přesně tak :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m tak co včerejší sekání trávy ??? dobrý ??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. říj 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 díky :grinning: :grinning: ,pěkně jsem si mákla :grinning: :grinning: :grinning: ,se to hnusně lepilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,taky jste mohly ,holky,pomoct :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2010 v 11:32  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m no mohly kdyby jsme neměli tolika dětí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 hele,hele,žádný výmluvy,jste s sebou měly i taťku :wink: :grinning: :grinning:
5. říj 2010 ve 12:12  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
je funguje to tu ještě?
24. říj 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka Občas jo, když někdo něco napíše :grinning: Ty máš stejný termín jako já u první dcery, nakonec se narodila 26.11. :wink:
A jak je, těhu v pohodě? Máte už nějaká jména nebo ještě vybíráte?
24. říj 2010 v 10:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa ahojky jo těhu je zatím v poho, jen myslím že malý se narodí dřív :slight_smile: Jména ještě vybíráme :grinning:
24. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka To jsem si myslela a doufala u všech třech holek, že porodím aspoň o týden, dva dřív, páč na konci už toho má člověk plné kecky. Splnilo se mi to u druhé Aňuly, o 5 dní dříve, poslední Sophi jsem týden přenášela, ač mi gyndr. asi od 8. měs. tvrdila, že už se začínám otvírat a určitě odrodím dřív, než v termínu :sweat_smile:
Hele, a co máte objednáno? Chlapečka nebo holčičku? Nebo spíš, na čem tatínek usilovně pracoval? :grinning:
24. říj 2010 ve 13:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa mi máme jistýho chlapečka :slight_smile: No já už mám týden silné poslíčky a včera už jsem myslela že večer pojedeme.Myslím že hl.zátka už je taky fuč.A během dvou dnů mi hodně kleslo bříško.Ne že bych chtěla malého vystrnadit brzo, ale myslím že se mu už chce taky ven :sweat_smile:
24. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka pokud má aspoň 2,5 kila, neměl by to být problém. Tak si ale fofrem domluvte to jméno, ať to nemusíš řešit mezi kontrakcema :grinning: :grinning:
24. říj 2010 ve 14:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa tak pár návrhu by bylo :slight_smile: Ty máš tři slečny že?A rodila jsi v Opavské porodnici?Ty 2,5kg nám odhadovali minuý týden na kontrole :grinning:
24. říj 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
@lillyzelvicka vítej :slight_smile: ,odkud jsi? Taky jsem myslela,že malého porodím dříve a nakonec se mu nechtělo:slight_smile:)
24. říj 2010 v 17:35  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka :grinning: jj, mám 3 opičky - Noemi Nelu, Nathalie Anne a Amelii Sophii. Všechny jsem rodila v Opavě, první ještě ve staré porodnici na Rybové.
Tak to má prcek pěknou váhu, ale ještě chvilku si ho tam nech :wink: Naplánuj si porod na státní svátek - 28.10. je moc brzy, tak 17.11. to jistí a prcek bude mít vždycky na narozky volno :wink:
24. říj 2010 v 17:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa tak do by bylo lepší 16.11,ať se pak na ten státní svátek může dospat :grinning:
24. říj 2010 v 17:37  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m taky pravda :grinning: :grinning: myslíš po pařbě, jo?
24. říj 2010 v 17:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa no jasně,za pár let by to ocenil :grinning: :wink:
24. říj 2010 v 17:39  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m ahojky jsem z opavy :slight_smile:
@lucisa já ho nevyhazuju bych si bříško klidně nechala je to tak pěkné jak se tam hemží a dělá boule :grinning: Tak uvidíme mohl by klidně vydržet do 3. prosince to má manžel narozky :sweat_smile:
Jména holčiček máš moc pěkné
24. říj 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka já jen jestli nejsi třeba od nás :wink: :slight_smile:
24. říj 2010 v 17:46  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m jako odvedle z baráku? :grinning:

@lucisa dík :wink: Jsi přímo z Opavy nebo z nějaké dědiny okolo?
24. říj 2010 v 17:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa sis napsal sama sobě :grinning: . Neee,myslela jsem z vesnice nebo třeba z kateřinek.Koukala jsem jí do alba a přijde mi povědomá :slight_smile:
24. říj 2010 v 17:58  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa @katy.m no původem jsem přímo z Opavy jinak jsem už z Uhlířova jestli znáte
24. říj 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka znám,ale jen dle názvu :grinning:
24. říj 2010 v 18:16  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m no jo nooo, trochu mimo, odbíhám dělat večeři a krmím svou smečku :grinning: :grinning: :grinning:
samozřejmě, že to bylo na @lillyzelvicka .
Uhlířov znám, jednou jsem tam blbec jela na kole a zpátky jsem myslela, že mě odvezou, už jsem si chtěla ustlat do příkopu, hnalo mě jen to, že se za námi hnala bouřka :grinning: :grinning: :grinning: Ale takový blbý nápad jsem neměla já, ale můj brácha, který o prázdninách vymýšlel výlety.
24. říj 2010 v 18:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m a ty jsi odkuď?
24. říj 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek