• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
čaute holky jak se máte :slight_smile: my tak nějak pořád na honičku, barák děti atd.. byla jsem na proměnách Mary Kay :slight_smile:
zase letím doufám že se máte dobře kočky moje, kdy dáme ten sraz ??????????
nebo už byl ??? :astonished: :astonished: :astonished:
5. čer 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 no ty brďo, ty seš kóča :wink: Pěkné, kde tě čapli, někde ve městě nebo ses objednávala?
Srazík ještě nebyl, aspoň já nevím, buď byl někdo mimo, nebo něco bylo, pak zase nemocné děti a střídání tepla se zimou a prostě furt něco, však to znáš :grinning:
5. čer 2011 ve 20:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa znám bohužel :slight_smile:
nečapli kámošky mamka to dělá, líčila mě tak jsem na to šla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 no toto, tak tvoje mamka to dělá a prý, tak jsem na to šla, já bych tam byla každý týden :grinning:
5. čer 2011 ve 20:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa ne moje mamkaaaaaaaaaaa ale kámošky mamka, moje máti to je no coment :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. čer 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 až tááák jo? :frowning2:
aháá, jsem už dnes asi mimo, nevím, co čtu :grinning:
5. čer 2011 ve 21:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky máš super profilovku..
jj bohužel máti je sobec a myslí jen na ségry, mladší odpustí vše, a starší ségře by všecko dalo pro děti, my jsme bohužel vzduch :unamused:
5. čer 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 :confounded: to je mi líto, že nějaký rodič dělá takové rozdíly, tak bych se nikdy ke svým holkám chovat nechtěla. Navíc si myslím, že takové upřednostňování pak dělá peklo i mezi sourozenci, to není dobré......
Bohužel ze svého okolí znám spoustu lidí, kteří nedostali od rodičů nikdy nic (jako není to jejich povinnost, ale když už dávají, tak aspoň spravedlivě) a na staré roky se o ně starali, protože ti obdarovaní shrábli prachy, majetek a víc se o rodiče nezajímali. A pak rodiče naříkali, co všechno jim dali a oni se takhle odvěčili, zatímco ti, co se starají, byli vždycky na tom biti.
Možná že mamka časem prozře a dojde jí, že má ještě tebe a dvě další krásná vnoučátka. :wink:
6. čer 2011 v 08:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucisa taky v to doufám už 6 rok ale zatím marně, uvidíme ...
moc Ti děkuju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 jejda, co to tu čtu. Já si teda neumím přestavit, že bych dělala rozdíly mezi dětma. To je smutné. :unamused:
6. čer 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 teda moc Ti to sekne :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to s mamkou mě mrzí :frowning2:
6. čer 2011 ve 14:59  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina
@katy.m holky díky, je to tak bohužel, moc mě to občas mrzí ale zvykla jsem si už, nic jiného mi nezbývá :wink:
6. čer 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina taky žádné rozdíly mezi dětma nedělám, a dávám jim tolik lásky co můžu, jo holt ona je jiná, snad v životě na mně nebyla hrdá a to jsem byla 7 let v Americe, starala jsem se prakticky o sebe sama od 19 let. Nikdy mi neřekla že mi to sluší nebo tak něco, spíš jenom že se mám nažrat, že vypadám hrozně :unamused: jo zažívám s ní občas peklo, ale teď už se nedám, nemá ted práci a proste nemá čas nas navštívit, ostatní segry na ty čas má :unamused: Sašenku miluje a to jí viděla všeho všudy tak 5x a to má skoro rok :astonished: a ALeška jak říká má jen ráda, nemá k němu vztah, protože mi nebyla na svatbě a ani se o něj nezajímala celé 2 roky, je to na dlouhé povídání, to její lhaní, přetvářky a sobectví... na narozeniny nás nepozvala ani minulé Vánoce jsme od ní nic nedostali, a ted v kvetnu čekala co jí dám já.. už se k ní chovám jak ona k nám, nevolám, nekontaktuju, ať se snaží sama, nedala bych jí ani pohlídat děti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pač jí nevěřím :grinning:
6. čer 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 to je smutné a mrzí to, že jo. Já mám oba rodiče už mrtvé od mých 30 let a nějaká hodná babi s dědou mi chybí. Tchýně je prostě divná, ona žije jenom kostelem. :unamused: O ničem jiném nemluví a kluci ji taky moc nezajímají.
6. čer 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 , @jakelina je to smutné a hodně. Tady nejde ani tak o nás, jako rodiče, spíš o děti, to obohacení v životě o babi s dědou je k nezaplacení. Kolikrát nesouhlasím s něčím, co dělají mí rodiče, ale když mají holky na hlídání, tak to neřeším. Vím, že mi je nebudou napájet alkoholem, ani že je nenechají dělat něco, čím by si ublížily, a že chodí pozdě spát, nebo se nadlabou chipsů, tak co, babi s dědou můžou takové věci.
Holky berou na výlety, na dovolené, teď sice už dýl nebyli, měli oba dost vážné zdravotní problémy, tak letos se ještě jedou zrekreovat do Dudinců, ale spaní o víkendech, procházky, hlídání na zahradě a pod., to je u nás stále.
Vůbec prostřední dcera, mamka mi ji celý rok hlídala, když už jsem musela do práce a do školky mi ji nevzali a mají k sobě velmi silný vztah. Když je Aňa celý den s babi venku, já pak jdu za nimi ven a kolikrát mi pak řekne nevědomě babi a babičce mami :sweat_smile: , vždycky se hned opraví, ale je vidět, že je s ní spokojená.
Víkendy i přes týden k ní zajde na jídlo. Vždycky se zeptá, co máme my a pak jde na výzvědy k našim, jak zjistí, že mají něco, na co má větší chuť, ani se neobtěžuje jít domů, to mi vždycky mamka zavolá, že u nich obědvá nebo večeří. :slight_smile:

Proto mě mrzí, že každý nemá to štěstí, aby děti měly i prarodiče - hlavně fungující a milující bez výhrad. :frowning2:
6. čer 2011 ve 21:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa no právě, já jsem to zažila doma a tady u tchýně to neznám. :unamused: Když byli kluci malí (David s Jakubem), tak jezdili na prázdniny a to bylo těšení, nemohli dospat. To už sice nežil taťka, zemřel tři dny potom, co jsem se odstěhovala sem za manželem. Toho poznal jenom David, ale nepamatuju si to, měl rok a půl když jsem se stěhovala do Hoštic.
6. čer 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina :unamused: :frowning2: já vím, znám to u vás :confounded:
6. čer 2011 ve 22:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina to je smutné, to je mi líto :unamused: otec o nás nejeví zájem od rozvodu s máti, takže i když je mám, tak je prakticky nemám, protože jsem na všechno sama. Ještě že tchýne je na pohodu a pohlida ale taky ne furt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já to hoky holt nezmením ...
@lucisa uplne Ti to závidím, vůbc závidím vsem co maji normální rodiče a ti jim pomahaji at uz s detma nebo jenom tak, bohuzel, ja se teda pro svoje deti budu snazit udelat MAXIMUM :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2011 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 a já ti to věřím :wink: :slight_smile:
7. čer 2011 v 09:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zvu vás na srazík k nám do kempu (www.agilitykemp.cz), tento víkend. Máme čerstvě v provozu dětské hřiště a kdo by chtěl, může přespat v chatce, cena 0,-Kč :slight_smile: :slight_smile: . Pokud byste chtěli oběd nebo večeři nebo obojí, dejte mi vědět, musím dát zprávu paní kuchařce nejpozději zítra večer. Menu: sobota oběd- vývar s nudlemi, svíčková, knedlík, večeře- boloňské špagety, neděle oběd- zeleninová polévka, pečené kuřecí stehno, brambory, zeleninový salát. Cena je 60,-Kč za oběd (děti 40,-) a 50,-Kč za večeři (děti 30,-).
Je mi jasné, že je to narychlo, ale pokud by to jen trochu šlo, rády vás (já, @lucisa a @jakelina) uvidíme.
8. čer 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, přijďte, pojeďte, nemá být pařák, tak bude fajn :wink:
8. čer 2011 v 11:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
omlouvám se, že vám sem lezu, ale jsem od Opavy, tak píšu tady. Chtěla jsem se zeptat: nemáte někdo zkušenost s kočárkem Dorjan prestige či Dorjan 3 line? A nevíte, jestli se dá sehnat někde v Opavě? Já ho nikde nesehnala, nejblíže v Ostravě. Pak jsme chtěli taky zajet do Polska kouknout, ale nevím kde jsou prodejny, tak naslepo nepojedem.
A ještě jedna otázka, máte někdo doma kočárek ze Slavkova El-JoT Vesper? Jestli ano, jste s ním spokojené.
Děkuji moc
15. čer 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.a.r.u. ahoj, já kdysi koukala na dorjany, ale tyhle typy ani neznám. Co se týče Slavkova, spousta lidí si to kdysi vychvalovala, ale já tím obchodem byla celkem zklamaná, přišlo mi, že tam nic moc není a většinou jen polské kočárky - tím myslím typick polské.
El-Jot moc neporadím, je podobný dalším obdobným kočárkům, ale zkus se tady kouknout na diskusi Výbava, jestli tam, nejsou diskuse na tyhle kočárky.
mmch, švagrová si ze Slavkova brala kočár pro dvojčata a ani ne za půl roku (tzn. děti byly ještě hoooodně malé a lehké) jí praskla ta spodní konstrukce, co drží celý kočár. Hodila to tam na reklamaci, což o to, uznali a opravili, ale po dobu opravy jí neposkytli náhradní, což bylo s dvěma dětmi o držku.
Proto pokud nekupuješ ojetý kočárek, kde s takovou službou nemůžeš počítat, ale nový, dívala bych se i na toto hledisko. :wink:
A klidně se s námi zapoj do diskuse, děláme i společný srazík, jeden byl už v zimě a teď na léto je v plánu další :sweat_smile:
15. čer 2011 v 16:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Tak kdy je ten sraz? Rano jsem resila otazku- jak odstranit z usi a nosu lak na nehti??? K veceru premyslim, jak odstranit rtenku s umyvadla??? ze mame veselo?
15. čer 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca a nešlo by to jiný víkend já bych jela ale ted nemuzu :frowning2:
15. čer 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 tem sraz už byl, byly jsme tento týden.
15. čer 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina jaktoooooooooooooooooo a já o tom ani nevím :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
16. čer 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 Jirča psala 8. března, jestli nechcete přijet.
16. čer 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oprava - ne 8. března, ale 8. června, @jakelina se přepsala. I já vás hecovala, ať někdo ještě přijedete.
16. čer 2011 v 10:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa ty jo, já už blbnu, nevím kde jsem přišla na březen :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek