• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
@jakelina třeba sis vzpomněla na MDŽ a spojilo se ti to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2011 ve 12:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa to jsem si taky říkala, ach jo, asi už blbnu úplně. :grinning: :grinning:
16. čer 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: v klídku, myslím, že každý občas blbne :wink:
16. čer 2011 ve 12:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde jste hecovaly? mě nikdo nehecoval :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. čer 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 přečti si o pár příspěvků nahoře :unamused:
16. čer 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina fakt to mě mrzí, no nebyl ted nejak cas sem chodit, tak pristeeeeeeeeeeee doufam ze jste si to uzily babenky :grinning:
16. čer 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 hecovaly, ale ne jmenovitě, aby někdo neřekl, ženebyl zván, ale Jiřinka něco říkala o podzimu, na konci prázdnin nebo začátkem září, že by měli mít v kempu volný víkend. Tak pak dá určitě vědět. bylo opravdu fajn, nic jsme dva dny nedělali, i jídlo nám navařili, jen jsme si hlídali děti, ale i tak jsem byla zbitá jak po nějaké šichtě v dolech :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2011 ve 21:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa tak jo pojedu, pokud se zrovna nebudme stěhovat ze :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 a kam, neříkej, že už máte postaveno :confused: nějaká rychlovka, ne?
16. čer 2011 ve 21:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa no drevostavbaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:
17. čer 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucie5779 domeček je krásný, teď jenom aby se prodal ten váš tady. A maminka od manžela se tam nastěhuje s váma??? Nebo jak to plánujete??? Já už jsem řekla asi pěti lidem co vím, že shánějí bydlení, ale zatím nic. :unamused: :unamused: Ještě od tebe dostanu provizi až ti ho prodám :grinning: :grinning:
17. čer 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
17. čer 2011 v 11:52 • princeznal
@jakelina ne ona ma svůj domecek je podruhé vdaná
a děkuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 a vy v hošticích domek prodáváte, já myslela, že jste v nájmu :confused:
Jinak domeček pěkný, kde přesně na Štítině ho máte postavený, od Kravař nebo k Lazcům nebo nahoru na Opavu?
17. čer 2011 ve 12:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa pak se pozveme na kafe, ne :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina to vůbec není špatný nápad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jen to ještě musíme nějak nenápadně sdělit @lucie5779 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. čer 2011 ve 20:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa
@jakelina zvány jste až tam budeme, ne domek patrí memu manzelovi a segre, takze prodavame, domek nas na Stitine je naproti skoly a skolky v esicku se nedate ani na kravare ani na lazce ale dolu ke skole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 blízko u školy, to budeš mít fajn. :wink:
17. čer 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 jéé, ahoj, tak to asi vím, kde, protože tím směrem bydlí i má spolužačka a zároveň svědkyně v jedné osobě. je učitelka, teď na mateřské dokonce učila i na štítinské základce, ale poprázdninách už se vrací na gympl. Takže jak pojedeme k nim, jedeme i kolem Vás.:wink:
18. čer 2011 v 10:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucisa ahojky! Uz jsi videla svoi berusku v Tescu? Je tam nejvetsi na plakatu :grinning: Na detskem koutku :slight_smile:
11. črc 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 neeee. Ještě ne, ale zrovna před víkendem jsem se bavila s manželem, že se tam musíme jít kouknout, jestli tam už náhodou někde není.
Díky za info, skočím se tam juknout. :wink:
11. črc 2011 ve 13:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa a co to bylo za akci???
11. črc 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina to nebyla žádná akce, jen Naty chtěla udělat nějaké reklamní plakátky a rozhodit je, tak se nás ptala na svolení, jestli by mohla použít některou z našich fotek, pokud by se jí na reklamu hodila. A teď mi psala, že je má v Tescu.
11. črc 2011 ve 13:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa aha, já jsem myslela, že to byla nějaká soutěž, nebo tak něco. :wink:
11. črc 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina :grinning: nene, soutěže nějak nestíhám sledovat, to by musel mít den více než 24 hodin a já doma trošku hodnější smečku:slight_smile:
11. črc 2011 v 15:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky , občas tu na Vás nakouknu, ale nějak není čas s tím mojim ďáblíkem :slight_smile:
Mám na Vás velkou prosbu začínám se zabívat látkovýma plenkama jenže mám jako modela jen Kubíka, co se měr týče.Napsali by jste mi míry Vaších prcků?Jestli jo tak váha, věk, obvod stehýnka(kde je plenka)obvod pasu.Předem moc a moc děkuji Lenka
11. črc 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,prosím ,kde seženu v Opavě kvalitní ,ale ne moc drahou kojící podprdu a taky gumové kalhotky na látkové pleny?děkuji
12. črc 2011 v 08:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka37 Já jsem nakupovala v dětském oblečení nahoře v pasáži. Mají tam takové bavlněné kojící podprsenky za 270,- korun i kalhotky.
12. črc 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katka37 souhlasím s jakel, taky jsem tam kupovala podprdy, byly snad nejlevnější z celé Opavy, jinde mi je nabízeli od 700,- Kč výše. :angry:
12. črc 2011 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek