• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
@katka37 jestli se chystáš látkovat, tak vřele doporučuju vrchní kalhotky Wonder Wraps, dají se koupit třeba tady http://www.spokojenykojenec.cz/Svrchnacky.html , máme je odmalinka doteď a absolutní spokojenost. Nejsou gumové, spíše něco jako neopren, ale nepromoknou a zároveň se v nich zadeček nezapařuje jako v gumě nebo v PUL.
12. črc 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka37 super podprdu jsem koupila v mamaji stála do 400,- a je od Anity super, před tím jsem měla jen bavlněnou a to není ono :slight_smile: moje zkušenost
12. črc 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka37 svrchní kalhotky koupíš v Mamaja, je to malý obchůdek jak se prochází od pošty na Ostrožnou - myslím že se ta ulice jmenuje Růžová, jinak asi internet a pak v Ostravě obchůdek V bavlnce (mají i pěkný eshop)
19. črc 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co už máte chodící prcky. Kde v Opavě kupujete dětem botičky? Nemáte nějaký tip na obchod s kvalitními botkami?
19. črc 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sokil na Masarykové, kupuju tam Pegres boty.
19. črc 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sokil jak píše jakel, buď u Gorola na Masarykové a nebo já taky kupovala v Deichmannu, nejsou tak drahé a taky certifikované.
19. črc 2011 ve 21:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sokil děkuji :slight_smile:
20. črc 2011 v 09:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sokil já si vyberu, co by se mi líbilo na stránkách http://www.detske-boticky.cz a pak je jedem vyzkoušet do jejich obchodu v Ostravě, kupuju vždycky tak dvoje, troje (všechny, co potřebujem :slight_smile: :slight_smile: ) najednou, tak se mi ta cesta vyplatí. Navíc tam mívají docela velký výběr botek v akci.
20. črc 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca taky o tom uvažuji až budu vybírat další na podzim a na zimu. Segře teď začíná prcek chodit (je o 6 týdnů mladší než ten náš), takže jsme dneska předběžně domluvily výlet do Ostravy :sunglasses:
20. črc 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se chystám koupit nějaké až na zimu.Nebo je dobré koupit už nějaké když se malý staví a začíná ťapkat?
@jirca ahojky tak jsem zjistila že segra chodí asi k tobě na cvičák :slight_smile:
21. črc 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka jooooo? Jak se jmenuje????
22. črc 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca Ola Matoušková:slight_smile: takové střeštidlo
22. črc 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka tak ta ke mně nechodí, my cvičíme ve Větřkovicích. Agility se ještě dělá v Mokrých
Lazcích a v Opavě na Jaselské...
22. črc 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca jo no to jste vy ona tam teď nějak začala chodit a baví se s tvým synem Dominikem a chodí tam s jednou kámoškou myslím že se jmenuje Verča a přestěhovala se z Ostravy bydlí teď ve Slavkově a má tu border kolii teda takhle my to řekla :unamused:
22. črc 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka Ahááá, tak tohle střeštidlo Olinku znám. Necvičí s námi (zatím), byla tu na táboře jako kámoška mé neteře Verči a teď se kamarádí s Domčou. Dneska byli v Ově :slight_smile: :slight_smile: .
22. črc 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca no segra mluví moc rychle takže jsem nějak přetlumočila co jsem pochytila:slight_smile:
prý máte pejsánky můžu někdy přijít kouknout?O mojeho jsem přišla :frowning2:
22. črc 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka jasně, přijeďte, ráda vás poznám :slight_smile: :slight_smile: . Miška je momentálně nemocný, ale příští týden už by měl být ok, tak písni, kdy přijedete, ať jsme doma :slight_smile: .
23. črc 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca je děkujeme,Ať se Miška brzo uzdraví :slight_smile: My jedeme na dovolenou o víkendu a pak mám manžu čtrnáct dní doma tak pak ale to se určitě ozvu :slight_smile:
25. črc 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo mi poradi, ktera skola v Opave je jazykove zamerena? Myslim zakladni.... Jsem se ted zdesila, kdyz jsem slysela od maminek, ze aby dostali sve deti na Otickou, museji tam celou noc na schodech spat, aby rano byli tam prvni :confounded: ....
11. srp 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 Já myslím, že se to ale hlavně týká dětí z větší dálky, vy bydlíte kousek, tak si mylím, že spádově jste blízko a měli byste mít přednost, zkus se na to zeptat.
A jinak jazykovka mám pocit bývala, ale nevím, jestli to ještě platí, ZŠ Edvarda Beneše v Kateřinkách na sídlišti. :wink:
11. srp 2011 ve 20:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca víčko na flašku jsem našla 10 minut po tom, co jste všichni odjeli, byl u repráku pod stolem. :wink:
11. srp 2011 ve 20:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa :slight_smile: :slight_smile: mám ještě nejmíň jedno, co pasuje z jiné flašky.
11. srp 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste kdo? :confused: :confused: :confused: :confused:
16. srp 2011 ve 21:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ... Holky,zijete??? Mne to nebavi- cokoli tu pridam do bazarku nebo fotku-vse je blokovano adminem.... :confounded: :confounded: :confounded: To si nemuzu dat fotky z dovolene, pokud tam zrovna neni dite??? Pekny hotel nebo priroda-to je zakazane :angry:
18. srp 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 mě to taky udělali, byli jsem s dětmi na rozhledně a hodila sjem si do alba tři fotky pohledů z rozhledny, kde logicky nemůže být dítě, leda by bylo ve vzduchu.
Jistá adminka, kterou nebudu jmenovat, mi to hned blokla. A když jsem se dívala do alba, tak ona to pěkně obchází, napíše třeba Jaro na vsi, má udělanou koláž z 5-6 fotek, přičemž na jedné jediné je mrňavý kočárek s osobou a takhle to asi může být. A podobné slátaniny, takže příště, až se mi bude chtít, udělám to stejné.
Naprskám 6 fotek z výletu, dovolené, kde chci ukázat přírodu (mmch nechápu, proč to tak vadí, když mezi 30 fotkami jsou 2 bez dětí, já to nabízím jako tip nebo pro zajímavost pro další rodiny na výlet, dovolenou apod.), k tomu přidám jednu, kde bude v dálce někdo, kdo připomíná dítě a budu zvědvá na reakce. :angry:

A proč ti blokujou i inzeráty, co tam máš nevhodného?
18. srp 2011 ve 21:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no treba porad nemuzu najit do ktere spravne kategorii patri- povleceni do detske postylky.. ne do postylek, ne do pokojik... proste mam hadat hadanku... Jednodussi je hodit to na MMB... Tam jsem zas nedavno chtela prodat za par kacek svoji strasi penezenku Louis V. Tak mi to nedovolili- chteli po mne nejaky autoriacni kod.. zda je to original... Mam pocit, ze zijeme pri komunizmu :confounded:
19. srp 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 asi jedině do ostatní :grinning: :grinning:
19. srp 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY ČUUUUUUUUUUUS
já nemám vůbec čas přispívat nezlobte se, fakt dokončujeme barák, ted oslava Sašenky měla roček uf náročné, ale až skončí prázdniny snad se urvu ... :sunglasses:
jinak se Vám samo musím pochválit jednou hodnou kamarádkou co mi upekla ten nejbáječnější dort pro Sašetku a to je
@jakelina :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ještě foto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jak se jinak máte a co nového ???
23. srp 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jako co to blbne bez fota?
no proto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 já ho viděla už jinde, je krásný. A co malá, líbil se jí? A chutnal? :slight_smile:
24. srp 2011 v 11:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek