• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
@lucisa a kde jinde????????????? jj libíl chutnala jen trošku, my ho přímo sežrali hehehe
jak se máš?
24. srp 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 já jsem dávala fotku na diskusi kam chodíme Lucka, Katy a Jiřina a je uzamčená. :wink:
24. srp 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina máte nějakou soukromou skupinu? a co já ??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. srp 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 my jsme sen na koníku seznámily, jsme v té skupině maminky, co máme děti narozené v březnu. My jsme se předtím vůbec neznaly, až jako těhotné jsme tak různě spolu začaly chodit na kafíčko a dělaly jsme srazy i potom s dětma.
24. srp 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina aha tak my jsme v únoru, snad budeme kecat dál i tu :slight_smile:
24. srp 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 určitě, já chodím asi do deseti diskusí a někde to třeba na nějakou dobu usne a pak popíšeme deset stránek za dva dny. Někdy nejdu na počítač delší dobu a jenom nakouknu co je nového u Lucky a tím to končí. :wink:
24. srp 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 hodně určitě dělá počasí, v létě tu prostě nikdo není, stačí zhoršení počasí a už se kecá :wink:
24. srp 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina to je pravda :grinning:
já jsem taky nepřispívala, ale napravím to :wink:
24. srp 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 Lucka je Lusica :wink:
24. srp 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina , @lucie5779 tak jsem se zasmála, jak jste si pěkně spolu pokecaly a hlavně vyřešily problém, kdo je kdo a kde je....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem tu jen na skok, Nela se nějak nemohla odtrhnout od PC, celý den v bazénu a večer má absťák, ale už jí to končí za týden :sweat_smile:
24. srp 2011 ve 22:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pokecaly no :wink:
jj končí jim to, ani malému se nechce, nedivím se mu :unamused: já bych ho měla i doma, ale tak co? myslím, že školka je pro něj dobrá :slight_smile:
25. srp 2011 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 to víš, že je dobrá. :wink: Já bych někdy hlasovala i pro zrušení prázdnin :grinning: :grinning:
25. srp 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hledam pro sašenku soukromou ucitelku hry na klavir, neporadite?
29. srp 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 Já ti nemůžu nic slíbit, ale můj bývalý a jeho sestra hrají krásně na klavír. Můj ex to ale myslím dál nestudoval (navíc s ním nejsem moc v kontaktu, je to zhrzený ješita), ale mojo skoro exšvagrová pak vystudovala dirigentství a tuším i ten klavír, zkusím se jí nějak zeptat, jestli by něco takového dělala. Pak se ti ozvu. :wink:
29. srp 2011 ve 23:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa To budes moc hodna, dekuji.
30. srp 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa Luci, neptala ses jeste na tu hudbu?
2. zář 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 teď jsem zrovna telefonovala s její sestřenkou, přímo na tu slečnu číslo nemám. Ona má vystudovaný klavír, sbormistrovstí a dirigentsví a její sestřenka si myslí, že by to neměl být problém, že by hodiny dávala ráda.
Můžu jí pak dát na tebe číslo, aby se domluvila přímo s tebou a nedělaly jsme to takhle zdlouhavě přes 3 lidi?
2. zář 2011 v 18:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa ano, urcite, to by bylo fajn! Mas na mne cislo?
4. zář 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsou tu nejake maminky skolaku, nebo prvnacku? Ja jeste nemam zadne zkusenosti s ceskou skolou, napiste mi prosim, jak to tu chodi 1 zari pro prvancky. Je to slavnostni den? nosi se kytycky? Chodi se slavnostne? V Rusku 1 zari vypada takto... cerno-bila barva, kluci-oblek, holky- bluza a sukynka, to bychom asi byli za magora , kdybychom prisli s bilou masli... :grinning:
4. zář 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tali28 ahoj :slight_smile: .Tu mašli bych asi nechala doma :grinning: :grinning: .Slavnostní den to určitě je,přece jen poprvé půjde jen jednou :wink: .Někdo kytičku nosí,někdo třeba bonbošku a někdo nic.Některé děti mívají kornouty naplněné bonbony pro spolužáky.Chodí se pěkně oblíkaně,ale slavnostně nemusíš.Hlavně pro dítko pohodlně.CHodí i rodiče,dítka si fotí.Na některých školách je speciální uvítání prvňáčků,tuším,že @lucisa to teď měla :slight_smile:
4. zář 2011 v 15:11  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 tak to je bomba v rusku. Ne, u nás to tak není, akorát, neptáš se pozdě? Však 1.9. už bylo, vy začínáte až zítra?
U nás ve škole nosíme kytičky nebo bonboniéry nebo podobné pozornosti spíš na konci školního roku. Naše škola má zahájení i ukončení neformální, na zahradě pojaté jako zahradní slavnost pro široké příbuzenstvo dětí až odpoledne v 17 hodin, aby mohli jít všichni, jak přijdou z práce.
Tady jsou fotky z letoška:
- Aňa před odchodem do školy s aktovkou a kornoutem sladkostí
- Aničku pasuje loňský rytíř školy na prvňačku
- Anička dostává šerpu prvňáček od paní učitelky třídní
- dětem blahopřeje i pan ředitel a přidává nějaké dárečky a pamětní listy v upomínku na první školní den
- nastoupení čerství prvňáčci
- nastoupená druhá a třetí třída, ve které je letos Nelka
4. zář 2011 v 15:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m
@lucisa Diky, holky, nas to ceka pristi rok, a letos jsem se divala na prvnacky, ale vybec jsem nepoznala, kdo je prvnacek a kdo neni, prave , ze u nas oni chodi extra slavnostne, tak mne napadlo, jak asi pujdeme pristi rok... a ze o tom vubec nic nevim.... :frowning2: aby nebyl nejaky trapaz... :confounded:
4. zář 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 Naty, tady je fotogalerie, jak nám to nafotil místostarosta na zahájení školního roku, tak se kukni:
http://www.vavrovice.cz/fotogalerie/category/108-zahajeni-skolniho-roku-192011.html
5. zář 2011 v 10:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa parádníííííííííííííííí at se ve skole libi
@tali28 ta masle to je teda mazec :grinning:
@katy.m jo tak kdo má tchyni ucitelku ten ví nejvíc co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. zář 2011 v 10:53  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m no cooooooooooooooo? tak Ty to máš z první ruky, takovou tchýni já tiše závidím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: i když moje je fajnnnnnnnnnnnnnn, brala bych tu Tvoji jako za máti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek