• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
@lucisa jsem z centra (ale máme v plánu se stěhovat do Bolatic) a co ty? odkud jsi?
18. říj 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa úplně jsem zapoměla poděkovat.... takže děkujiiiii za přijetí :slight_smile:
18. říj 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natysek tak držím palečky, ať to klapne :wink: Kam chodíš na gyndu? Já chodila k Pěničkové na Rybovu a ta už šla do důchodu, tak jsem se půl roku odhodlávala se objednat, protože tam je teď místo ní nějaký chlap, ale prý fakt dobrý kosík, jsem zvědavá, konečně jsem to zkousla a objednala se na začátek listopadu.
18. říj 2011 ve 23:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natysek nemáš zač. Já jsem z Palhance, takže ještě v dosahu MHD. :slight_smile:
V Bolaticích stavíte nebo dědíte? Tam se teď hodně rozjela nějaká výstavba RD, že?
18. říj 2011 ve 23:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa Chodím k Vaverkovi(byl i porodníkem, příjemný chlap), vždy byl super. Odrodil vždy své pacientky, při každé prohlídce dělá i sono, má 3d sono atd. Ale má teď poslední dobou nabraných moc ženských a příjde mi, že jeho prohlídky jsou nějaké letem světem. Tak nevím zda u něj zůstat.... uvažuji o dr. Čechovi z medicalu na Ostrožné ulici. nevíš něco o něm? Jaký je?
18. říj 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa ani jedno ani druhé. Již jsme tam bydleli před rokem a půl, ale měla jsem velké zdravotní problémy a se synem každodení dojíždění vlakem či autobusem do Opavy za lékaři nebylo možné (nesmí jezdit hromadnou doparavou, chodit do supermárketu, školky atd). A tak jsme se přestěhovali na přechodnou dobu do Opavy do podnájmu. Teď se vše uklidnilo a můžeme se zase vrátit zpátky. :slight_smile:
18. říj 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa jjj postavili se tam nějaké byty a bytovky
18. říj 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natysek aha, já u něj byla v posledním těhu na 3D UZV (fotečka i videjko), byl příjemný. O Čechovi jsem slyšela, znám ale jen z doslechu. Jedna kámoška čekala trojčátka a vím, že se o ni dost pečlivě staral. A jeho manželka je dětskou dr. mých synovců :wink:
18. říj 2011 ve 23:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa můžu se zeptat jak se jmenují tvé dětičky? Máš u sebe napsané jen iniciály. Teda pokud to není tajné :slight_smile:
18. říj 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa jjj příjemný on je to ano
18. říj 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natysek není to tajné, jen to nemusí vědět každý :wink:
Noemi Nela, Nathalie Anne a Amelie Sophie :slight_smile:
18. říj 2011 ve 23:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa nádherné jména. Hned bych je brala. Ale to nemáte asi české příjmení nebo ano?
18. říj 2011 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natysek no, jak se to vezme. Asi spíš německé, i když manželův otec je Slovák s maďarskými kořeny. Jsme Beckovi (čte se bez "c")..... takové neutrální, hodí se k tomu jak česká klasika, tak i to, co jsme vybrali, naštěstí :slight_smile:
18. říj 2011 ve 23:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natysek a dík, většinou každý zvedne obočí nebo obrátí oči, příp. následuje A jak jim říkáte? Mám v albu článek na toto téma, tak si to někdy přečti, když se ti bude chtít :wink:

A já už mizím do hajan, dobrou :slight_smile:
18. říj 2011 ve 23:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme pro holčičku vybráno buď to Sofii a nebo Stellu. Chtěla jsem dát jako druhé jméno Mária (po babičce, byla Marie). Ale příjde mi, že by to ani k jednomu z těch jmen nešlo. Co myslíš?
18. říj 2011 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa jjj určitě si ho přečtu. Dobrou noc a hezké sny
18. říj 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa Jak jim říkáte? To je snad jasné, prvními jmény nebo se pletu? :slight_smile:
18. říj 2011 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natysek oběma, když chtějí, slyší na obě, když ne, tak ani na jedno :grinning: Ale používáme obě běžně.
19. říj 2011 v 06:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
reknete mi, jak je mozne , ze ma dcera je tak fizicky nesikovna :confounded: Je ji 6, ale vseho se boji, neumi hrat spolecenske sportovni hry, nechyti mic, neskace pres svihadlo, o koleckovych bruslich nebo lyzich to uz vybec nemluvim, a pritom mys manzelem jsme byli v detstvi hodne sportovne zalozeni.... Ma ji tlacit, nutit neco delat? Ona je takova prava blondyna :grinning: hlavne se stara, aby nespadl, nekam neslapla, nezaspinila se apod... Obavam se, ze deti ve skole se ji budou smat.... :confounded:
20. říj 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 neboj, Naty, nebudou.
Noemi byla odmala dost šikovná, na bruslích jezdila snad v necelých 4, na kole bez koleček to stejné. Aňa úplný opak, na bruslích ujela delší kus teprve letos, jinak jsme ji vždycky pracně obuli, ochráničovali jak Robocopa, aby ujela 100 m a řekla, že už ji bolí nohy nebo ji to nebáááá. Na kole se bez koleček naučila sice v 5, ale až v 6 zvládla sama i rozjíždění a brždění a do dneška je šílený plašan, jak se rozjede, tak šlape a nesleduje provoz kolem, takže je to někdy o držku.
A perlička na konec - přesto, že Nele sport jde, tak ji absolutně nebaví tělocvik, i když chodí na gymnastiku, která ji také jde a baví. Aňu zase baví tělocvik ve škole, al ena nějaký sportovní kroužek ani náhodou.
Obě jsou líné chodit pěšky, ale doma lítají jak torpéda pořád.
Nemysli si, dnešní děcka jsou shnilé jak šlak - a taky bojácné, jak jim pořád stojíme za zadkem a hlídáme každý pád, takže nemusíš mít strach, že by byla Sašenka ve třídě jediná s nějakým "antitalentem" na sport. Holt nebude reprezentovat školu v atletice, ale třeba v kreslení, nebo vyhraje Miss :wink:
20. říj 2011 ve 22:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 Jo a švihadlo, to jsem taky nepochopila, že moje holky neuměly dlouho skákat, Nela se to naučila až letos, Anina se na něm dřív oběsí, takže buď naprosto v klidu.
A letící balon chytne snáz Sofie, Anina se u toho řehtá jak praštěná a raději si nechá vyrazit zuby, než by dala ruce k sobě a chytla balon.
20. říj 2011 ve 22:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucisa No to jsi me uklidnila, uz jsem si myslila, ze jsme jedini.... s kolem to mame uplne stejne, az v 6 letech se naucila...
21. říj 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zopákneme loňský srazík ve vánoční Opavě na punč? Většina si už můžeme dát, když nekojíme a pak zase můžeme zkontrolovat nějakou kavárničku, ať se zahřejeme......
kdo se přidá?

Tady je zmatek v těch opavských diskusích......
31. říj 2011 v 18:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa já se přidávám :grinning:
31. říj 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak i tady :slight_smile: ahojte
31. říj 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. říj 2011 ve 21:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 Promiň, jestli se ptám hloupě, ale Kačka a Míša jsou tvé vlastní děti? přijdeš mi hrozně mlaďounká, a navíc čekáš třetí :slight_smile:
31. říj 2011 ve 21:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 aha, teď koukám do alba na věk mažela/přítele, takže děti budou asi jeho a tvé nevlastní, je to tak? :dizzy_face:
31. říj 2011 ve 21:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa děti jsou jeho :slight_smile: ale já je beru tak nějak jako moje :slight_smile:
1. lis 2011 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 jasně, to je v pořádku, už mi to docvaklo :wink:
1. lis 2011 v 07:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek