Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

Ahojky 🙂 Je tady někdo z Opavy a okolí?Já jsem z Kravař 🙂 Jsem v 17.tt a mohly bychom se podělit o zážitky z těhotenství 😉
nikissek28
1. lis 2011
@lucisa Moje chyba, měla jsem to rovnou vysvětlit 🙂
Ted jsme přišli domů z gyndy to zas bylo čekání 😕
lucisa
1. lis 2011
@nikissek28 a kam chodíš? nemá objednávky? já jsem těhu vždycky chodila na objednání a i vlastně teď se objednávám, snad kromě akutních jinak nechodím.....
nikissek28
1. lis 2011
@lucisa právě že na objednání, ale přišla nějaká starší paní, že je to akutní takže se v ordinaci !TROCHU! zdržela 😞 Kam? no ono já nejsem přímo z Opavy, my bydlíme nějakých 30km od ní 🙂 nevím, jestli znáš Budišov popř. Vítkov? No a já mám Mudru ve Vítkově. 🙂 :-|
lucisa
1. lis 2011
@nikissek28 ne, že bych to tam znala nějak důvěrně, ale i v Budišově i ve Vítkově už jsem samozřejmě byla, jen dr. tam neznám, to je fakt 😎
nikissek28
1. lis 2011
@lucisa 🙂 Pro nás by ale bylo 100% lepší, bydlet blíž k Opavě. 1. přítel by to neměl tak "daleko" do práce 2. blíž nemocnice,a určitěi víc kvalitnější lékaři než tady atd. Protože např. dětská doktorka v Budišově je naprosto hrozná! doslova katastrofa. Opravdu netuším, jak mi to vyřešíme potom s mudr pro miminko 😞
lucisa
1. lis 2011
@nikissek28 vy bydlíte v podnájmu nebo vás tam drží barák? protože co se týče dostupnosti, je to tam bohem zapomenutý kraj, nejhorší však v zimě, tady už je skoro jaro a vy tam jste pořád zapadaní. :-S a když bude potřeba rychle k lékaři, nebo nakoupit, tak jet to autem nebo čekat na bus s pckem, nooooooo 😞
nikissek28
1. lis 2011
@lucisa ono to je složitější, protože přítel je správcem tří domu(na sídlišti) a byt je jeho. Právě o to mi jde, o miminko. Tady to je opravdu hrozný. Navíc jsem doma pořád sama 😞
lucisa
9. lis 2011
Holky, kuk, možná se to někomu bude hodit i jako vánoční dárek:
http://www.slevomat.cz/sleva/6922-luxusni-balic...
jakelina
10. lis 2011
@lucisa už jsem koupila, tak se pak domluvíme. Zasloužíme si jednou si odpočinout a nechat se hýčkat ne 😃 😉
lucisa
10. lis 2011
@jakelina no bodejť 😉 Já se na to těším jak malé děcko. S mamkou chodím na kosmetiku vedle do dědiny, ale abych ji nemusela malou dlouho nechávat a mamka nemusela dlouho hlídat, tak vždycky jen obočí a řasy a já bych tak ráda poležela i hoďku s masáží a vymačkání všech beďarů.
Pak spolu domluvíme nějaký dobrý termín, nejlíp přes oběd, když malá spí, to dám mamce jen chůvičku, ale nevím, jestli ty bys měla hlídání, takže spíš asi k večeru.
jakelina
10. lis 2011
@lucisa nějak to domluvíme, Ríša si může vzít práci domů a počkat tady přes ten oběd, zatím mi teda nic nepřišlo, ale teprve jsem to ráno platila.
lucisa
10. lis 2011
@jakelina mě taky ten voucher ještě nepřišel, já to platila včera, počítám, že zítra to budou mít na účtu a pošlou to.
ivicek1
15. lis 2011
Ahojky holky,jsem také z Opavy,mám 4letou holčičku a jsem těhulka. Ráda bych se k vám přidala 🙂. Je tu někdo aktuálně také těhu ? 😉
jakelina
15. lis 2011
Těhu asi ne, ale určitě se přidej
ivicek1
15. lis 2011
@jakelina Tak jo,děkuji 🙂 za uvítání
jakelina
15. lis 2011
@ivicek1 chodíme pravidelně na vánoční trhy, tak se pak můžeme domluvit a potkáme se tam
ivicek1
15. lis 2011
@jakelina jasně,ráda 😉
lucisa
17. lis 2011
@ivicek1 Ahoj, jé, taky mám doma Nelu, ale už téměř 9letou, taky máš takové třeštiprdlo?
x-) x-)
ivicek1
18. lis 2011
@lucisa Ahojky,no jo Neli je také třeštidlo 😃 ,ale dokáže být i klidná a hrát si krásně sama,že o ni ani nevím 🙂
nikissek28
25. lis 2011
@ivicek1 ahojky, těhu jsem tu já. 🙂
nikissek28
25. lis 2011
A holky, jak se máte? uáž pečete na Vánoce? nebo ještě nee? 🙂
ivicek1
25. lis 2011
@nikissek28 Jéé ahojky,jsme skoro stejně 🙂těhu ,já mám termín 1.května 😉
Teď koukám,Ty jsi tak velmi mladinká a už taková zkušená maminka ,už třetí mimi x-) super
nikissek28
25. lis 2011
@ivicek1 to né, tohle je moje první 🙂 ty dva raubíři jsou přítelovi, ale žijí s námi víš? 🙂 já mám totiž o dooost staršího přítele 🙂
ivicek1
25. lis 2011
@nikissek28 😃 tak to potom jo 😉
Já mám jeden termínek také dubňátko-30. a druhý 1.5.a také čekáme s nej.pravděpod.kluka 🙂 ,v po jdu na kontrolu,tak se to snad už dozvíme s větší jistotou. Jsi přímo z Op? Kam chodíš k Dr.?
🙂
nikissek28
25. lis 2011
@ivicek1 nn, nejsem přímo z Opavy, ale cca 30km od ní, což je celkem na prd 😕 my se dovíme až 13.12 na velkém UTZ jestli je to fakt chlapeček 😃 a jak né, tak mě trefí, protože už mám dost věcí v modré 🙂)))
Jinak k dr chodím ve Vítkově, ke Kubové a nemůžu si jí vynachválit 🙂))
nikissek28
25. lis 2011
@nikissek28 tak já mám první TP 21.4 a druhý 22.4 😃
nikissek28
25. lis 2011
@ivicek1 to mělo být pro tebe, ne pro mě, jsem vůl psát sama sobě 😃
ivicek1
25. lis 2011
@nikissek28 Já jsem přímo z Op 🙂
Tak ať vám to vyjde,držím palečky 😉 ,ale zase holčička by také mohla být v modré,že,horší by to bylo naopak 😃
Ale myslím,že to vyjde,kluci jsou prý jistější 😃 na UTZ
nikissek28
25. lis 2011
@ivicek1 tak jistě že muže být i slečna v modrém 🙂 naštěstí 🙂
ivicek1
25. lis 2011
@nikissek28 😃 jasně 😉 stane se
To je jen pár dní od sebe 😉 ,už máš představu o tom,kde budeš rodit? 🙂
Já bych ráda do Krnova. 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli