• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
@lucisa Moje chyba, měla jsem to rovnou vysvětlit :slight_smile:
Ted jsme přišli domů z gyndy to zas bylo čekání :-/
1. lis 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 a kam chodíš? nemá objednávky? já jsem těhu vždycky chodila na objednání a i vlastně teď se objednávám, snad kromě akutních jinak nechodím.....
1. lis 2011 v 10:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa právě že na objednání, ale přišla nějaká starší paní, že je to akutní takže se v ordinaci !TROCHU! zdržela :( Kam? no ono já nejsem přímo z Opavy, my bydlíme nějakých 30km od ní :slight_smile: nevím, jestli znáš Budišov popř. Vítkov? No a já mám Mudru ve Vítkově. :slight_smile: :unamused:
1. lis 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 ne, že bych to tam znala nějak důvěrně, ale i v Budišově i ve Vítkově už jsem samozřejmě byla, jen dr. tam neznám, to je fakt :sunglasses:
1. lis 2011 v 10:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa :slight_smile: Pro nás by ale bylo 100% lepší, bydlet blíž k Opavě. 1. přítel by to neměl tak "daleko" do práce 2. blíž nemocnice,a určitěi víc kvalitnější lékaři než tady atd. Protože např. dětská doktorka v Budišově je naprosto hrozná! doslova katastrofa. Opravdu netuším, jak mi to vyřešíme potom s mudr pro miminko :frowning2:
1. lis 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 vy bydlíte v podnájmu nebo vás tam drží barák? protože co se týče dostupnosti, je to tam bohem zapomenutý kraj, nejhorší však v zimě, tady už je skoro jaro a vy tam jste pořád zapadaní. :confounded: a když bude potřeba rychle k lékaři, nebo nakoupit, tak jet to autem nebo čekat na bus s pckem, nooooooo :frowning2:
1. lis 2011 v 11:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa ono to je složitější, protože přítel je správcem tří domu(na sídlišti) a byt je jeho. Právě o to mi jde, o miminko. Tady to je opravdu hrozný. Navíc jsem doma pořád sama :frowning2:
1. lis 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa už jsem koupila, tak se pak domluvíme. Zasloužíme si jednou si odpočinout a nechat se hýčkat ne :grinning: :wink:
10. lis 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina no bodejť :wink: Já se na to těším jak malé děcko. S mamkou chodím na kosmetiku vedle do dědiny, ale abych ji nemusela malou dlouho nechávat a mamka nemusela dlouho hlídat, tak vždycky jen obočí a řasy a já bych tak ráda poležela i hoďku s masáží a vymačkání všech beďarů.
Pak spolu domluvíme nějaký dobrý termín, nejlíp přes oběd, když malá spí, to dám mamce jen chůvičku, ale nevím, jestli ty bys měla hlídání, takže spíš asi k večeru.
10. lis 2011 v 15:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa nějak to domluvíme, Ríša si může vzít práci domů a počkat tady přes ten oběd, zatím mi teda nic nepřišlo, ale teprve jsem to ráno platila.
10. lis 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina mě taky ten voucher ještě nepřišel, já to platila včera, počítám, že zítra to budou mít na účtu a pošlou to.
10. lis 2011 v 18:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jsem také z Opavy,mám 4letou holčičku a jsem těhulka. Ráda bych se k vám přidala :slight_smile:. Je tu někdo aktuálně také těhu ? :wink:
15. lis 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhu asi ne, ale určitě se přidej
15. lis 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina Tak jo,děkuji :slight_smile: za uvítání
15. lis 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivicek1 chodíme pravidelně na vánoční trhy, tak se pak můžeme domluvit a potkáme se tam
15. lis 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina jasně,ráda :wink:
15. lis 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivicek1 Ahoj, jé, taky mám doma Nelu, ale už téměř 9letou, taky máš takové třeštiprdlo?
:dizzy_face: :dizzy_face:
17. lis 2011 ve 12:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa Ahojky,no jo Neli je také třeštidlo :grinning: ,ale dokáže být i klidná a hrát si krásně sama,že o ni ani nevím :slight_smile:
18. lis 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivicek1 ahojky, těhu jsem tu já. :slight_smile:
25. lis 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky, jak se máte? uáž pečete na Vánoce? nebo ještě nee? :slight_smile:
25. lis 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 Jéé ahojky,jsme skoro stejně :slight_smile:těhu ,já mám termín 1.května :wink:
Teď koukám,Ty jsi tak velmi mladinká a už taková zkušená maminka ,už třetí mimi :dizzy_face: super
25. lis 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivicek1 to né, tohle je moje první :slight_smile: ty dva raubíři jsou přítelovi, ale žijí s námi víš? :slight_smile: já mám totiž o dooost staršího přítele :slight_smile:
25. lis 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 :grinning: tak to potom jo :wink:
Já mám jeden termínek také dubňátko-30. a druhý 1.5.a také čekáme s nej.pravděpod.kluka :slight_smile: ,v po jdu na kontrolu,tak se to snad už dozvíme s větší jistotou. Jsi přímo z Op? Kam chodíš k Dr.?
:slight_smile:
25. lis 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivicek1 nn, nejsem přímo z Opavy, ale cca 30km od ní, což je celkem na prd :-/ my se dovíme až 13.12 na velkém UTZ jestli je to fakt chlapeček :grinning: a jak né, tak mě trefí, protože už mám dost věcí v modré :slight_smile:)))
Jinak k dr chodím ve Vítkově, ke Kubové a nemůžu si jí vynachválit :slight_smile:))
25. lis 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 tak já mám první TP 21.4 a druhý 22.4 :grinning:
25. lis 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivicek1 to mělo být pro tebe, ne pro mě, jsem vůl psát sama sobě :grinning:
25. lis 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 Já jsem přímo z Op :slight_smile:
Tak ať vám to vyjde,držím palečky :wink: ,ale zase holčička by také mohla být v modré,že,horší by to bylo naopak :grinning:
Ale myslím,že to vyjde,kluci jsou prý jistější :grinning: na UTZ
25. lis 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivicek1 tak jistě že muže být i slečna v modrém :slight_smile: naštěstí :slight_smile:
25. lis 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 :grinning: jasně :wink: stane se
To je jen pár dní od sebe :wink: ,už máš představu o tom,kde budeš rodit? :slight_smile:
Já bych ráda do Krnova. :slight_smile:
25. lis 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek