• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
@ivicek1 Já zase do Ostravy, ale to máme daleko takže mni asi zbyde ta Opava... hihi mám v albu nové hadříky co mi dneska přišli :slight_smile:
25. lis 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky těhulky :slight_smile: můžeme si přidat k Vám ?mám 3letou dceru Mišku a 3měsíčního syna Šimonka bydlíme ve Štěpánkovich okr Opava asi 15km od Opavy a radi bychom kamarkádku?
1. pro 2011 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sabinar jé, ze Štěpánkovic původně pochází má švagrová, ještě tam bydlí zbytek její rodiny a nedávno se tam přistěhovala má kamarádka s manželem a dcerkami.
Vítej :wink:
1. pro 2011 ve 12:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, holky Opavandy, co ten srazík, vánoce se blíží, trhy už jedou a punč teče proudem. Kdy se sejdeme, ještě teď, jak není moc frmol nebo raději těsně před vánocemi a budeme doufat, že srazík bude zasněžený?
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. pro 2011 ve 12:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy všechny bydlíme uplnou štreku ode mě :grinning:
1. pro 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžem se pak přidat na srazík?Třeba tvou rodinu i kamaradku znám :wink:
1. pro 2011 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabinar no jasně, když nás bude víc, budeme se víc bavit. Loni jsme byli maminy s kočárky i odrostlejšími dětmi, pak jsme si zašly do kavárny, co je za divadlem, je tam i koutek, tam jsme se ohřály, pokecaly, bylo super.

No, rodinu od švagrové raději neznat, oni tam ty vztahy nemají úplně ideální, vycházejí spolu v rámci slušnosti, ale ne vřelých rodinných vztahů :grinning: , ale ty známé možná znát budeš, nastěhovali se do nově opraveného domečku, jak se jede nahoru na asi školní hřiště. Ulice Družební nebo Družstevní, přesně nevím, hned naproti mají takový parčík a nějakou hospůdku. Domeček mají žlutý s hnědými okny, velká stodola.
1. pro 2011 ve 14:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baffffff !!! ,
dlouho jsm tady nebyla :confused: :grinning: a koukám nové tváře. Vítám !
a jak koukám právě včas,domlouvá se srazík :dizzy_face: ,snad se nám vyhnou ty mrazy co byly loni :wink:
1. pro 2011 ve 14:40  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucisa: jj tak to vím kde to je :slight_smile: ale neznam :wink: na srazík bych dorazila ale moc vás ještě neznám :frowning2:
1. pro 2011 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co příští týden třeba ve středu????
1. pro 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabinar vždyť to vůbec nevadí, my se loni taky znaly jen přes písmenka.
A koukám, že jsi tadyn ová, tak jedna rada. Když chceš odpovědět někomu konkrétnímu, nebo bys chtěla, aby někdo odpověděl na tvou otázku nebo ti poradil, stačí když klikneš na tlačítko odpověz u té osoby (nebo napíšeš její přesný nick se @ na začátku nicku) a píšeš text. No a té osobě se to pak objeví nahoře v notifikaci a jen si na to klikne a lehce najde tvůj dotaz. To platí i pro tebe, určitě sis všimla, že když tě oslovujeme, tak ti nahoře svítí u notifikace nějaké číslo v červeném čtverečku :wink:
1. pro 2011 v 18:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se týče mě, tak mi středa vyhovuje, to nic nemáme.
1. pro 2011 v 18:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa jj už se trošku orientuju diky moc :slight_smile: středa je ještě daleko nevim co se bude dít :slight_smile:
1. pro 2011 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabinar :wink:

Musíme oslovit i ostatní, zajela jsem až na začátek března, tak snad jsem nikoho nevynechala:

@nikissek28 , @sabinar , @ivicek1 , @tali28 , @natysek , @lucie5779 , @jakubikula , @katka37 , @lillyzelvicka , @jirca , @sokil , @m.a.r.u. , @lenulinka21, @lenny84

Holky, co srazík příští týden ve středu 7.12. dopoledne?
1. pro 2011 v 18:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucisa ahojk ymi jdeme na deset k dr. tak by jsme třeba dorazili pozdějic záleží v kolik to bylo :slight_smile:
1. pro 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa myslím,že by to šlo :slight_smile: ,snad nic nemáme :wink: Hele a nezajdeme třeba i do Mrňouskova nebo někam?Aby se děti vylítaly,já Eliáše asi tak dlouho v kočáru neudržím :unamused:
2. pro 2011 v 07:12  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa na thrách holky? moc ráda bych šla, zatím nic nemám :grinning:
2. pro 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 už jste přestěhovaní?
2. pro 2011 v 08:04  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,ráda se připojím :wink: ,kdy přesně?
2. pro 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa dopoledne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. pro 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivicek1 to ještě nevíme

@jirca já můžu i odpoledne a Lucka by mohla vzít holky sebou, třeba přímo ze školy, počkáme co napíše.
Já můžu nejdřív kolem 15 hodiny, až se malý vyspí
2. pro 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. pro 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sabinar Ahojky Sabi,tak koukám,že už jsi to našla :wink:
No v klidu,já také holky zatím neznám,ale tak to napravíme :grinning:
2. pro 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivicek1 neboj my nekoušeme :grinning: :grinning:
2. pro 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa já taky nic nemám :grinning:
2. pro 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina No to doufám :grinning: ,už se těšíme :wink:
2. pro 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivicek1
@nikissek28
@jakelina
@jirca
@katy.m
:grinning: :grinning: :grinning: hahaha, vy jste dobré, a proč čekáte, co řeknu já, copak jsem nějaký kápo? Mě by nevadilo ani odpoledne, Aňa má sice zvířátka, ale to ji ve 3 hodím na Husovku a do 5 mám klid.
Takže klidně může být, akorát spíš šlo o to, žeo dpo bude na náměstí sjezd národů :grinning: Pro mě za mě, klidně - navrhuji třeba 15.30 +/-, jak to kdo stihne.
Ještě tady navrhněte, kam se potom s bandou dětí a kočárků přemístíme, aby nás ty, co třeba nestíhají a připopjí se později, našly.
2. pro 2011 ve 12:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa Hurááá, já se těšííím! V 15.30 kde přesně???
2. pro 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa četla jsem tvůj překlep "připopjí" jako přiopijí :grinning:
2. pro 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky to je super video, uvažuju na jaře zase o plavání.
http://www.youtube.com/watch?v=aseQsDBJS6c
2. pro 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek