• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
@lucisa já jsem se ptala jak se to hodí tobě, protože Jiřina může jenom odpoledne a ty jsi minule psala, že se ti to odpoledne moc nehodí. :grinning:
2. pro 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych to viděla asi na Dolňáku, je větší pro takovou bandu, nejlépe v dolní části, jak stojí TOI TOI budka - to bude styčný bod. A nějakých 15-20 minut počkáme na ostatní, pak někam vyrazíme dál.......
2. pro 2011 v 16:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa a v kolik přesně????
2. pro 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já předtím psala v 15.30, ne? Ježíš, teď jsi mě zblbla. Já původně ani nepsala o dopoledni, k tomu to nějak dospělo, teď zase ten čas.

Tak znovu - středa 7.12. v 15.30 h Dolní náměstí v dolní části, jak je kadibudka. :grinning: :grinning: :grinning:

kdo může přijde, kdo nemůže, přijde příště. Poznávací znamení - hafo dětí a kočárků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2011 v 17:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
odpoledne nemůžu je brzo tma a s malym :frowning2: já bych raději dopoledne protože než bych se pak dostala domů je min 19h :frowning2:
2. pro 2011 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa jo jo, psala jsi to, že v 15,30 já jenom jestli je to definitivní. Já jdu na třídní schůzky, ale to bude rychlovka a nejpozději v 15 hodin odjíždím z Hoštic.
2. pro 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jasně,tak se budu těšit,příští středu :wink: budeme tam :grinning:
2. pro 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže teda v 15:30 ? no tak na chvilu dojdeme pak musíme vyzvednout manžu z práce a domů :grinning:
2. pro 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m už skoro joooooooooooooooo :grinning:
2. pro 2011 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
3koda, taky se mi to nehodí odpoledne :frowning2:
5. pro 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, vidím, že spoustě holek se to zítra odpolko nehodí, holt to budem muset udělat víckrát, já až do dnešního rána věřila, že zítra přijdu, ale lehla mi prostřední dcera, takže ji mám doma nemocnou a nemůžu nikam jít. :unamused:
6. pro 2011 v 09:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa ty jo, tak aby nás tam pak bylo alespoň pět. :unamused:
6. pro 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina :frowning2: :frowning2: už jsem zrušila i čtvrteční návštěvu alergologa, nemám je kám dát, mamka jede s taťkou do Ostravy do nemocnice, brácha je sice doma na § se synovci, ale už druhý týden, s nemocí končí, takže jim nemůžu dát na hlídání čerstvě nemocné dítě.
6. pro 2011 v 09:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa to je škoda hele já se těšila že vás konečně uvidím na živo a na těch trhách když velikonoční nevyšli :grinning:
tak co jiný den a dopoledne???
6. pro 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Aňu nechám do konce týdne doma, měla by být ok, chytla jsem ji zavčas, takže jedině zase po neděli, asi to musí být akce kulový blesk, jak se budeme domlouvat dlouho dopředu, vždycky tam někomu něco vleze.....
6. pro 2011 v 09:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děvčata,já bych to taky nechala na jiný den.ať se opravdu sejdeme všechny.Co třeba v pondělí?
@jakelina tak nechceš přijet na kafe?
6. pro 2011 v 09:45  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pondělí co ??
6. pro 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
navíc by už mohlo být po mateřské :grinning:
6. pro 2011 v 09:53  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Můžeme v pondělí, já nic nemám.
Katy to myslíš ve středu tu kávičku???
6. pro 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,já bych zítra mohla,ale v pondělí nemůžu :unamused: ,jsme mimo Opavu. Co jiný dník ? :wink:
6. pro 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina no třeba,nebo i jindy,když teď ten srazíkl nebude. :wink:3koda ,že Lucka s Jiřkou nemohou
6. pro 2011 v 10:13  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m tak se stav ty, ještě jsi tu nebyla, nechceš?? Ikdyž budu mít depku z toho našeho bordelu :grinning: :grinning: :wink:
6. pro 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katy.m a do kuchyně tě raději ani nepustím :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. pro 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: hele,nech si toho,jo?Ale musím se domluvit s Tomášem,jestli nás může odvézt,nemám to auto.Kdyby to nevyšlo,tak přijela bys?
6. pro 2011 v 10:18  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky takže ten zítřek se nekoná? :confused:
6. pro 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivicek1 ne, v pondělí.
@katy.m jo jo, kdyžtak přijedu.
6. pro 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina Tak to je škoda,v pondělí zrovna jediný den nemůžu :frowning2:
6. pro 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivicek1 ono je těžko se shodnout, však můžeme udělat ještě jeden sraz další týden. :grinning: :wink:
6. pro 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja bych se taky někde stavila :grinning: :sweat_smile: neche se nám pořad sedět doma :grinning:
6. pro 2011 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina , @katy.m nemusí vám to být líto, vždyť se ještě setkáme tolikrát. Anina sice není na tom tak hrozně, má prostě rýmu, ráno skleněné oči a občas zakucká, asi bych ji za normálních okolností do školy pustila, ale:
1) mají dnes plavčo
2) zrovna nedávno na rodiče ředitel apeloval, že pokud rodiče tu možnost mají, nechat raději zavčas 3-4 dny doma, než nechat nachrchlané děcko nakazit celou třídu. A já můžu těžko říct, že ji nemám kam dát, tak ji nechám doma, nacpu stoptussinem, cibulí a do víkendu je v pohodě. Teda doufám, že se jí to víc nerozjede.....
6. pro 2011 v 10:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek