• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
@lucisa jo jo na Dolním náměstí někde u podia
11. pro 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak kdo jedete????
12. pro 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina já PŘIJEDU!! Sice až po třetí, dřív to nestihnu, ale určitě dorazíme. Kdybyste někam zalezly, dejte mi vědět, ať vás najdu.
12. pro 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca jasně, já taky jedu a snad ještě někdo přijede
12. pro 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky :wink:
16. pro 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky krásné Vánoce vám přeju :slight_smile:
my máme neštovice :slight_smile:))
23. pro 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 fakt? no to je dobré, že bych k vám přišla na návštěvu, ať si to konečně odbydeme, nejsme nijak nemocní, tak by ten průběh byl v pohodě. A má jen Ali nebo už i Sašenka?

Jinak všem krásné svátky, do nového roku hlavně zdravíčko a ať ten kůň pořádně běží, ať máme kde chodit pro radu nebo si postěžovat nebo pochválit :wink:
23. pro 2011 ve 20:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucisa tak dojedte má je Alík, snad zítra nepoletím na pohotovost, říkala mudra kdyby to měl blízko oka nebo v oku, má trochu kolem oka zarudlé tak snad neeeeeeeeeeeeeeeee, už mám těch doktorů až až
Saška je tez marod ale prej to zrejme taky dostane uvidime :slight_smile:))
23. pro 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 to určitě dostane, čekej tak do 10-14 dnů :wink: Pak se můžeme scuknout :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2011 ve 23:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucisa chudě moje malý, dostala dneska na pohotovosti atb nevím proc mi je teda mudra nedala uz vcera, holky kam chodite k detske mudre?? ze bych svoji zmenila, ted me dosti nastvala teda :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. pro 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 já chodím ke Křivské a jsem spokojená. Ona je na antibiotika opatrná, dává fakt jenom v nejnutnějším případě. Eli je třeba ještě nikdy neměl
1. led 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 souhlasím s @jakelina , chodíme stejně. A když už je chce dát, udělá nejdřív CRP test, jestli to není virové, ale opravdu bakteriální.
Kam chodíš ty?
1. led 2012 v 19:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky u nás se taky dělalo crp, a vyšlo dobře dělala mi ho v pátek dopo, v noci sílene horecky opet rano jsem sla na pohotovost a tam mi rekli ze crp neni prukazne a ze uz ma nabeh na zapal plic a atb mela brat davno
tak co si mam vybrat ted
chodim k peringerove
dost se zhorsila ...............
@jakelina
@lucisa
1. led 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 Tak to koukám, Peringerová má v Opavě jméno. Hele, stát se to ale může, obhajovat nechci, nejsem lékař, ale někdy je nemoc opravdu něčím abnormální a pak se toto může stát.
Bylo to poprvé, nebo už jsi měla podobný problém? Rozhodnout se takhle radikálně, navíc když jsi plná emocí, taky není nejlepší, zkus si to nechat chvilku odležet a pak uvidíš...
Nebo se ti tady možná ozve nějaký jiný klient Peringerové, a uvidíš......
1. led 2012 ve 22:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa no jméno má, to možná, u malýho mi přišla mnohem lepší.... ne já nejsem plná emocí, já jsem fakt zklamaná, byla jsem tam v létě malá dost opruzená, pořád nějaké mastičky, větrat nic už nepomáhalo, imacort jen na přepis, 3x jsem tam šla, ještě mi jí naočkovala, prej to nebude mít vliv... a v pátek jsem tam letěla znova, měla to horší a konečně nám ten kortikoid napsala a to bylo za 2 dny klid ... no právě že poprvé to není, tak mě to děsí...
uvažuju že k ní zajdu v podnělí kdy pak hned v úterý máme jít k té druhé, zatím jen informativně ... a řeknu jí že jsem trochu zklamaná, že jsem musela na ty vánoce jet ... já nevěřím tomu, že když tam chodím 3x s horečkama že mi to na po třetí prostě nenapíše? doktorka Laníková mi na pohotovosti říkala, že CRP není vždy průkazné, neukazuje vše, mě té malé bylo tak líto... 5 dnů v horečkách :frowning2:
já si to nechávám projít hlavnou.... ta nová je dost daleko... no uvidím ale díky moc :slight_smile:
2. led 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. led 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nikissek28 to je hezké :wink:
6. led 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. led 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte prosím o nějakém podnájmu 2+1 v Opavě ? :confused: Budu moc ráda za každý tip :wink: Iva
23. led 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ,prosím scháním prázdnou dozu na sušenou mléčnou výživu nevíte kde ji tady na Opavsku sehnat,prosíííííím :frowning2:
24. led 2012 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivicek1 nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@katka37 a jakou myslíš dozu???
24. led 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina no nějakou plechovou na uchovávání suš.mlíka používám hami a to je v sáčcích :slight_smile:
24. led 2012 v 09:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka37 aha. :wink: Já bych si asi koupila nějakou plastovou vysokou, aby se to dobře nabíralo. Já jsem to měla vždycky v krabicích, kupovala jsem Sunar a teď kojím, tak nic nekupuju.
24. led 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka37 já mám doma Vacsy to by taky mohlo být super, nemáš něco podobného?? Jinak plechové dózy bývají často jako dárek u cereálií, já mám myslím dvě nebo tři a mám v tom strouhanku.
24. led 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina no teda ještě jsem na ně u cereálií nenatrefila
25. led 2012 v 08:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka37 fakt ne?? V Globusu to mívají často, je to napsané v letáku a vydají to v informacích. Já už to nějak moc nesleduju, protože nepotřebuju, ale bývalo to hodně.
25. led 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina jo díky budu si to hlídat :slight_smile:
25. led 2012 v 09:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka37 nebo to často bývá u nějakých akcí na kávu, k tomu občas taky dají plechovku, já mám doma od Tchiba.
Pokud nechceš čekat na plechovku, kup si velké balení Granka v plastové doze, je uzavírací, jak vypotřebuješ Granko nebo přesypeš, můžeš použít.
Jinak Ikea to jistí spoustou různých doz - skleněných, plastových, určo by sis vybrala.

Jo a ještě jedna vychytávka, v Tescu v těch jejích dětských výrobkách s fialovým označením prodávají dávkovač na mlíko. Je to malá plastová kulatá dozička, která je uvnitř rozdělená na 3 části, do kterých si nadávkuješ mlíko a pak jen otočíš víčkem a do flašky s vodou to nasypeš. Já to používala nejen na cesty (kdy se ti to nevysype a nemusíš mít mlíko předem dlouho namíchané, vozíš si třeba jen kojeneckou vodu v termosce), ale i doma, když jsem třeba nad ránem šla dělat mlíko, tak jsem se už nezdržovala s odměrkou. A nebylo to drahé, cca kolem 60 kč. jen nevím, jestli je to stále v nabídce nebo si to budeš muset sledovat, jak jim přijde zboží, je to u flašek, dudlíků, sterilizátorů, sterilních sáčku na mlíko do mrazáku apd.
25. led 2012 v 09:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa ani mi to neříkej já koupila dávkovač od Aventu za 200 :angry:
25. led 2012 ve 13:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka37 aha, tak to je mi líto, že už ho máš, já ho právě viděla od různých "značkových" firem za takové peníze a tohle mi přišlo za hubičku a využila jsem to maximálně. I teď, když pije malá už klasiku mlíko, tak to asi využiju třeba na koření nebo na cesty na sůl, cukr apod.
25. led 2012 v 16:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek