• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
ahoj holky ,nepoužíváte některá Nutriton?vlákninu na zahuštění mlíka u ublinkávání ,mám dvě nenačaté čerstvé balení ,prodám za 150kč jednu i tady v okolí dovezu! :slight_smile:
18. únor 2012 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chci se zeptat, jestli nevíte, zda jsou zápisy do školek v Opavě v březnu? Díky :slight_smile:
6. bře 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula mám pocit, že 22. a 23. dubna.
6. bře 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula v březnu pochybuju, zápisy do školek bývají později, přelom dubna/května, přesné datum nevím, ale to, co napsala @jakelina bych viděla reálně. :wink:
6. bře 2012 v 11:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina
@lucisa díky, já jsem právě myslela, že v Opavě bývají v květnu ale teď jsem četla v novinách, že jsou v březnu a tak nevím, jestli to je celorepublikově stejné, nebo si to každé město určuje samo.
6. bře 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula každé město zvlášť, i pro školy :wink:
6. bře 2012 ve 12:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa aha :slight_smile: A kde je to pak vypsané, v Hlásce?
6. bře 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, bývá to v Hlásce, na webových stránkách města, příp. na webových stránkách školky a taky to mívají v předsihu nadveřích školky, aspoň tedy u většiny myslím, že jo :wink:
6. bře 2012 ve 13:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa díky, budu čekat na tu Hlásku. Na webových stránkách školek tam zatím nic není.
6. bře 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula ani u nás ještě ne, do jaké školky jdete na zápis, nějaké sídlištní?
6. bře 2012 ve 20:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula hej, podle jmen dětí bych skoro řekla, nebude to Neumannova nebo tak něco? A nedělá tvá tchýně v Opavě na transfuzce? Jestli ano, tak jsi zřejmě manželkou mého spolužáka ze základky, což by byl teda goool!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2012 ve 20:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa to bude asi jen shoda jmen :slight_smile: Tchýně pracuje v Novém Jičíně a já a ani manžel nejsme rodilí Opaváci. Školku ještě nevím jakou, chtěla bych na Havlíčkově ale tam je to asi marné, slyšela jsem, že na Krnovské taky není špatná školka. Nebo nevíš o nějaké, bydlíme poblíž Olomoucké.
7. bře 2012 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky z Opavy a okolí, prosím potřebuji poradit. Kde kupujete kvalitní dětské boty???
Naše malá začíná sama chodit a začalo jaro (no dneska spíš léto) a potřebujeme první botky na ven. Podléhám dojmu, že přímo v Opavě se pořádné botky snad neprodávají. U Bati mě hodně zklamali výběrem a taky neochotnou prodavačkou. :frowning2: Kdysi měli fajn botky u Garfielda, ale ten obchod snad už je jen v Krnově.
Díky za tipy a užijte si krásný slunečný víkend!
17. bře 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisy14 kupuju u Gorola na Masarykové ulici. Značka Pegres
17. bře 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jakelina Díky za tip, na Gorola jsem si ani nevzpomněla, nevím, že tam mají tak malé dětské boty:slight_smile:. Přitom pro sebe tam boty kupuju:wink:. No prostě hned v pondělí tam letím, snad něco budou m ít.
17. bře 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@daisy14 já mám štěstí, jsou tam ochotní a když nemají číslo tak ti to objednají a máš to za pár dní.
18. bře 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daisy14 souhlasím s @jakelina , taky tam sobě kupuju boty, i pro malou, objednají ti podle tvého nebo ušijí na zakázku, nechala jsem si šít podzimní/jarní polobotky s podrážkou ze surové kůže, šité, ne lepené, zdravotní, a stály 1200,- Kč.
18. bře 2012 v 19:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa @jakelina Díky za tip, tak už máme tenisky. Budeme tam častými nakupujícími, mají moc hezké dětské boty, jen my máme nožku zatím vel.19,5, tak ten výběr ještě není moc velký.
21. bře 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucisa opravdu tam šijí boty na míru? Hrozně by mi to pomohlo a ta cena by byla fajn...
4. dub 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula opravdu, dospělácké určitě, dětské jsem nenechávala, ale mají je v nabídce, tak určitě taky. Vybíráš si barvu, střih (jako sucháč, nebo tkaničky...), jestli chceš nízké nebo vyšší kotníčkové a platila jsem 1200. A co je super, že je to fakt šité, žádné lepené.
Dokonce se mi stalo, že mi praskla po roce zespod podrážka (i prodavačka se divila, že jsem fakt výjimka), ale bez problémů boty poslala na reklamačku a za necelý měsíc komplet vyměněná podrážka úplně v pohodě. Ještě se omlouvali. :slight_smile:
4. dub 2012 v 16:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa a to si musím vybrat z jejich nabídky nebo si je můžu "navrhnout" sama? Určitě se tam brzy vypravím, jen ještě, jak dlouho trvalo, než jsi je měla? A jsou kožené, jo?
4. dub 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula navrhnout asi těžko, oni tam mají nějaký "střih", zkus se poptat, nerada bych ti něco zkecla. Ano, boty jsou kožené, různé barvy, já mám hnědé, ale mají i červené, zelené, modré, světle hnědé, podrážka je surová kůže, vypadají dobře.
A čekala jsem na ně cca 3 týdny, oni mají myslím dodací lhůtu měsíc, ale berou si na zákazníka číslo mobilu a hned jak jim je dodají na prodejnu, tak ti pošlou sms. Přesně už si tu dodací dobu nepamatuju, boty mám už 1,5 roku.
4. dub 2012 ve 20:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. dub 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky z Opavy, neviděli jste někde u nás v obchodě dívčí kloboučky, nejlépe slamáčky, ale mohou být i nějaké lehké letní? Nic extra značkové, stačí i od Vietnamců......
22. kvě 2012 ve 20:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa a co v Tescu? Tam mívají celkem výběr a teď by měli mít i slevy v dětském...
25. kvě 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula dík, zkusím to. Už jsem viděla dospělácké u Vietnamců v Bredě a paní mi říkala, že dětské mají přijít každým dnem, tak si to ještě pohlídám....
25. kvě 2012 v 19:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, neznáte některá MŠ Rolnička na Tyršově ulici? Syn nechodí do školky, tak jsem si říkala, že bych se tam zkusila podívat a zeptat se, jestli by tam Vojta mohl občas chodit. Dívala jsem se na jejich stránky ale nenašla jsem, jaké je tam školné. Nevíte někdo?
17. zář 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula to nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
17. zář 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek