• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
20. lis 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jirca, přidej se k nám Opavačkám, je nás tu hafo a 10.12. jdeme na megašpacír vánoční Opavou na punč. :wink:
20. lis 2010 v 19:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co ta naše kinderka @lillyzelvicka ? Tady se naposledy ozvala 18.11. a teď jsem projížděla nová miminka z opavské porodky a 18. se narodila dvě miminka, ale ani jedno vzhledem k tomu, že už mají sourozence, nepřipadají v úvahu. A novější ještě nebyly, tak možná už to má kočenka za sebou - a možná rodila v Ostravě nebo Krnově, já se ani neptala... :confused: a my ani nevíme, snad se nám brzy ozve.....
20. lis 2010 ve 22:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa JŮŮŮŮ prima diskuse, jasně že se přidám :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jem pořád 2v1 jen jsem byla celý víkend u mamky manža byl mimo domov tak ať jsem pod dohledem :slight_smile: ale malý už mě teda pěkě trápí
21. lis 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
Tak ofiko vítám Jiřku a Natalii :wink: :slight_smile:
@jirca těším se na fotky :dizzy_face:
@lillyzelvicka prďolka Tě teď trápí,ale pak Tě čeká sladká odměna :wink: :slight_smile:
21. lis 2010 v 17:53  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m jo ještě že je na konci ta sladká odměna :wink: :grinning:
21. lis 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, @lillyzelvicka ? hej jako co je, vždyť jsem ti dala tolik termínů a furt nic, jo? Tak ještě zítra :grinning:
21. lis 2010 v 19:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa no termínu jsi mi dala plno ale asi se zatím žádný nezamlouval malému :wink: :sweat_smile:
21. lis 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka lumpík jeden lumpatý, tak malý a tak si vymýšlí, jedině mě napadlo, že nechce být štírek, ale střelec, aby střílel slečnám své šípy rovnou do srdíčka... A ty už víš, že to bude chlapeček nebo to jen tak obecně píšeš malý?
21. lis 2010 v 19:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa ne víme že to bude kluk :grinning: a asi jo čeká aby mohl být střelec jako taťka :grinning:
21. lis 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se nám to tu rozrůstáááááááááááá to bude babinec u koule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lillyzelvicka vydrž holka vydrž, budeš to mít za chvíli za sebou :wink:
22. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka nene, už to nedrž a jdi rodit.....
@lucie5779 ty jí to radíš opačně, pak bude muset být u koule s břuškem :grinning: :grinning:
22. lis 2010 ve 22:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo bude v tu dobu v porodnici :grinning:
23. lis 2010 v 09:35  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tam se čerti žení, že jo. My máme poslední plavání, snad to neomarodíme, ani se mi nechce. :frowning2:
23. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se u Vás děje?Tady "jen" fouká ledový vítr a je pod mrakem
23. lis 2010 ve 13:12  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m tak máš asi jiné ideální počasí než já :grinning: :grinning: Já vždycky vylezu s vlhkou hlavou a než dojdeme k autu, tak mi mrzne hlava. Naštěstí malý nemá moc vlasů a nemám mu tam co sušit. :wink:
23. lis 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, neporadite nekdo nejaky SUPER kadernicky salon v Opave? Porad chodim sem a tam... a nemuzu najt neco extra :confounded:
23. lis 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 já asi neporadím, mám už vlasy šílené, doufám, že s tím stihnu něco udělat do vánoc a na focení. Mě stříhá známá, ségra suseda, mají salon na Pekařské kousek od Hořínků, je tam i kosmetika, solárko, nehty, pedikúra atd. Já tedy nevím, jestli je super, nejlepší a tak, ale mě ostříhá a navíc, já si ji většinou zvu domů, nás je tady plný barák, tak toho vezme víc - já, moje holky (všechny 3 :grinning: ), mamka, švagrová a synovci.
Nedávno jsem četla reklamu na vizážistku na Solné, možná by ti tam poradili nějaký dobrý salon.
23. lis 2010 ve 20:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa Dik. Zkusim i tam.... Potrebuji pro sebe, mam dlouhe vlasy a rada bych neco extra, vsude mi vetsinou udelaji ofinu a melir :unamused: na vic fantazii nemaji... :angry:
23. lis 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 tak to by byl možná lepší nejdříve ten vizážista. Mají na to i různé programy v PC, na té Solné taková porada a návrh podle netu stojí kolem pětistovky, což není taková hrůza, až mi to trochu doroste, taky nad ním přemýšlím, pak kadeřník a pak ty :wink:
Kadeřníci většinou nejraději šmikají. Já bych brala polodlouhé vlasy, už dlouho mám krátké, mívala jsem rozcuch, al eto chce pravidelný a pečlivý sestřih a denně umývat a gelovat, a to fakt nestíhám, mám teď jiné priority. Proto si je teď nechávám dorůst, že v případě nutnosti rychle do culíku, na nějakou akci vyčesat nebo řtak něco, ale právě jsem ve fázi úplně debilní délky, ani krátké, aby držel nagelovaný rozcuch, ani delší, aby z toho bylo aspoň mikádo, no katastrofa. Raději se ani s holkama nefotím, bo se stydím.....
Vždycky jak někde vidím takovou šik maminu, s hárem do půlky zad, tak jen tiše závidím, takové vlasy mi už sice nikdy nenarostou, ale aspoň po ramena nebo to mikádo bych brala.
23. lis 2010 ve 21:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 zajdi k východnímu nádraží je tam velký kopec nahoru a v něm salon Jane Mark hair design, nevím zda Tě veme nastálo, ale třeba Tě střihne je výbornááááááááááááááááááááááááááááááááááá !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa já to myslela tak jako že má vydržet ne vcelku, ale že se brzo dočkáááááááááááááááááááá
23. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 :grinning: :grinning: jj, nekecej :grinning: :grinning:
Ten salon je v té přístavbě rodinného domku?
23. lis 2010 ve 21:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :wink:
23. lis 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek