• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Opavy a okolí. Podělme se o zážitky z těhotenství.

18. dubna 2013 
@katy.m dcerka se jí ptala jestli vánoce nebudou???
26. lis 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tehulka Kamila s manzelem Radimem, mi rikala, ze je tady na Koniku taky... ale kde je? Neumim tu hledat podle jmena... neznate ji nekdo :unamused: ?
27. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ÁÁ, @tali28 má novou fotku. Já myslím, že podle jména tady nejde hledat, jen podle nicku.

28. lis 2010 ve 12:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co je s @lillyzelvicka , víte někdo, Koukala jsem n aOpavský region a mám 2 adepty:
- Jakub Frank z Uhlířova - 22.11., maminka Lenka
- Adélka Procházková z M. Lazců - 23.11. - maminka Kamila
Zbytek se narodil 21.11.(kdy tu lilly byla naposledy) a dřív, nebo má sourozence. Nevíte někdo, jak se lilly jmenuje pravým jménem?
28. lis 2010 ve 12:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 a byla blondýnka?
28. lis 2010 v 19:59  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m kdo, kamila? ne, naopak uplne cerna...
28. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 tak tu neznám :grinning: :grinning:
28. lis 2010 ve 20:05  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy.m
@tali28 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrý rozhovor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bílá? ne, černá? tak tu neznám :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2010 ve 12:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Holky, uz jste videli tu novou detskou kavarnu??? Je to primo naproti pracaku, v oplocenem arealu, je tam i nove fitko a kavarnicka je uzasna!!! Primo urcena pro deti! Jmenuje se MRNOUSKOVI nebo tak nejak.... Vsem vrele doporucuji!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 to neznám, dobrý nápad. Jenom je to trochu z ruky. :frowning2:
30. lis 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupeee!!! :grinning: :grinning: :grinning: Dnes v casopisu Mama a Ja vysel clanek o mne, vlastne muj dopis.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: "Mam za manzela cecha a mama s nim deti..." Tak po 8 letech zivota v Cesku je ma fotka v casopisu :dizzy_face: To dnes oslavim!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 nevím o tom,
@jakelina , to není zas tak moc z ruky, vystoupíš u kříže nebo se dá kousek dojít od Divadla.

@tali28 tak to si ho budu muset koupit nebo pohledat na netu :wink:
30. lis 2010 ve 20:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem o tom nevedela, rekli mi na cviceni deti maminky v SVC a hned jsem tam jela..
30. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 než si to přečtu, jak ses vlastně dostala do Česka, přes manžela nebo nejřív jsi tady byla a až pak potkala chlopka?
30. lis 2010 ve 20:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No...to si tam precti ... :wink: prijela jsem za laskou... :slight_smile:
30. lis 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 ty mě teda napínáš.... to nevydržím..... nedostáváš procenta z prodeje? :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2010 ve 21:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda nedostavam... hezky si sama platim predplatne :unamused: mam doma haldu tych casopisu, hlavne ve kterych mam sve deticky :slight_smile: byli tam 4 krat za sebou, pak uz mi bylo blbe posilat, protoze za kazdou fotku dostavala jsem darky :grinning:
30. lis 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa Lenka Matoušková a vdaná Lenka Frankovááááááááááá takže už má mímoooooooooooooooooooooooooooooo je lilyželvička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@tali28 ted v Mama a jáááááááááááááááááá casopisu ??? prosincovém ???
30. lis 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tali28 no super článekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já jednou psala taky, o naučení na nočník a byla jsem tam takyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 No dik!!! Uz jsi stihla precist? :slight_smile: Hodne chyb asi...??? :unamused: Oni zadali, jestli to mohou nechat tak, jak jsem to napsala, neopravene.. :dizzy_face:
30. lis 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie5779 Fakt jo?
Takže Lenka želvička má Jakoubka a pěkně si malý vybral datum narození, no, ještěže jsem ji to tak pěkně poradila, to už by měli být doma, doufám, že jsou oba ok a Lenka se tady objeví.......

@tali28
@lucie5779 vy mě štvete, musím si to jít dnes do města koupit :sweat_smile:
1. pro 2010 v 08:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vám řeknu, že Kubajs je pěkný kus chlapa a jakého má kohoutka :sweat_smile: :
http://opavsky.denik.cz/miminka/tak-uz-jsme-na-svete20101126.html
Pošlete mu hlásek, já hlasovala, sice na ty rychlíky už nemá šanci, navíc to končí už zítra, ale ať vidí, že jsme se těšily, kdy už vykoukne na svět, aby nemusela maminka na svařák nebo punč s pupíkem. Akorát, kdo ví, jestli se Lenča až z takové dupy Uhlířova přes sníh dostane do Opavy. :confounded:

A všem připomínám, že náš srazík se blíží - za týden a něco!!!!!!!!!
1. pro 2010 v 09:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odhlasováno :slight_smile: . Doufám, že 10. na srazík nebude taková kosa, jinak se upunčuju :wink: .
1. pro 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky pozdě ale přece se hlásím nebyl časík.Malý se narodil 22.11 v 9:58 měřil 52cm a vážil 3,910kg:slight_smile:
Se srazíkem já uvidím jaké bude počasí přece jen je tam na malého dost velká kosina :unamused:
1. pro 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka velikááánská gratulace :dizzy_face: kubík je teda pořádný kus chlapa :slight_smile: A pokud se srazu nezúčastníte.máš (vyjímečně :grinning: :wink: ) omluvenku :slight_smile:
1. pro 2010 ve 12:28  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. pro 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka tak ještě jednou velká gratulka a tvá případná neúčast je samozřejmě omluvena. A změň si info v pase, maminko!!!! :wink: Už žádná těhulka :wink:
A jdu se kouknout do tvého alba, jestli tam máš už nějaké fotečky.......
1. pro 2010 ve 12:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka tak ještě nic, já si počkám..... :sweat_smile:
1. pro 2010 ve 12:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa fotečky ještě nemám jednu sem hodím zbytek až bude čas:slight_smile:
1. pro 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lillyzelvicka :sweat_smile: to je medvídek, krásný macík :wink:
1. pro 2010 ve 13:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek