• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
katy, no zalezi co je podle tebe hrozne mladicka :grinning: je mi 22 a Tobikovi je rok a pul :wink: ty tanecky jsou jednou za 14 dni v MC krtecek v Porube a jeste nekde na Dubine (???) nebo nekde tam tim smerem :slight_smile: me totiz nikdy moc nebavilo takovy cviceni jako joga apod. potrebuju neco trosku akcnejsiho, ale zas ne moc, no ty tanecky=ideal :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, ja citila rovnou kopanec kdyz jsem uspavala Tobika a v klidu lezela, a od te doby naprosto pravidelne kazdy den, tak muzu pozorovat jak krasne miminko sili :grinning:
8. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni: ty umíš potěšit :sweat_smile:

Maja: jsi mlaďounká :slight_smile: tak do té Poruby bych taky chodila v kolik to je? Bych hned mohla z práce navázat. Z které části OV jste holky?
8. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, ty ses taky porubacka? :slight_smile: ja bydlim kousek od bazenu :grinning: http://www.mc-krtecek.wz.cz/
byva tove stredy od 16 jednou tance, jednou cviceni :slight_smile:
tobe je kolik?
8. říj 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: nejsem z Poruby, ale pracuji v Porubě, jsem z centra. V 16 je to úplně super krásně navážu z práce. je mi 29 takže stará koza :sweat_smile:
8. říj 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, zas tak stara jeste nejses :slight_smile: pujdes uz pristi tyden na to cviceni? ze bych se prifarila k tobe? :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: př. týden nevím ráda bych, ale musím jet do KI pro oblečení tam mají nejlevnější,a le ještě se domluvíme, ale prubnout bychom to mohly, kde je přesně ten Krteček? je třeba se tam dopředu nějak hlásit?
8. říj 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sice nejsempřímo z OV, ale mám to kousíček, jsem ze Studénky, můžu mezi vás? :o))))))
8. říj 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fifi, pojd pojd, aspon to tu trochu ozije kdyz nas bude hodne :slight_smile:
katy, je to ja nevim jak to vysvetlit...mrkni na ten odkaz, maji tam urcite mapu :wink: a myslim, ze se predem hlasit musi
8. říj 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky, já vám závidím, že už jste tak daleko. Já mám teprve odedneška dvojciferné číslo :sweat_smile: To cvičení - tanečky vypadá super, omrkněte to a já se pak přidám, jo?
Já jsem taky z Poruby.

fifi: ahojky, jasně pojď, aspoň nás bude víc, Studénka je kusček :slight_smile:
8. říj 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, vzdyt se pridej hnedka :wink:
8. říj 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím při pátku - no konečně je tu a až bude min. 14,30 tak budu vískat :grinning:

Maji: a co kdybys mě počkala na zastávce busu a šly tam společně? Máš na ně kontakt? bych tam z práce cinkla a když tak bych nás objednala, ve st. jdu i poprvé do poradny tak je zeptám zda můžu trsat, ale posledně před 3 týdny mi doporučovala se hýbat, chodit plavat.

Andel: já myslím, že taky můžeš už se přidat, myslím že bude tančit dula, tak by tě upozornila že něco není pro nás "začátečnice" vhodné, mě dr. dala na cvíčo požehnání už od 9 tt, pokud nemáš problémy s tlakem, apod. Jinak holky jsem ještě objevila pilates pro těhulky.

Fifi: jasně se přidej, Studna je za rohem. Kde tam bydlíš? Mám tam švagrovou a Studnu znám moc dobře :slight_smile:
9. říj 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, to by bylo super. Kdybyste šly už příští týden, tak dejte vědět, půjdu s váma. Já se musím hýbat, ale předtím jsem žádný sport nedělala, tak musím něco zlehka. I to pilates by bylo fajn.
9. říj 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel: ahojky tu dneska někdo vyspával co? :sweat_smile: ten pilates je ve čt tuším že od 15 hod. a stojí to 60 Kč. tanečky jsou fajn moc ráda jsme na ně chodila, možná si vezmu i cingrlátkový obleček sebou.
Já jsem právě předtím byla pořád hodně v pohybu, pak jsem v srpnu hned začala tušit něco "není" jak má být, že jsem 100% těhu tak jsme přestala chodit chodila jsem na kickbox což je náročné a naše "mučitelka" nás ani trošku nešetřila, ale jako na získání kondičky doporučuji nic lepšího neznám a jak se krásně tvaruje postava! No v létě zase začnu :sweat_smile: a hodně jsem i bruslila. Ale jako těhule jsem ještě i 3x rajtovala na koni, pak jak jsem objevila // už jsem na koně raději nesedla. ale to je taky super, snad na mě moje Mája nezapomene :cry:
9. říj 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,

Jsem taky z poruby, můžu se k Vám přidat? Jestli pudu cvičit to Vám slíbit nemůžu, já vždycky slibuju a pak niíc. :frowning2:
9. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale na ten pilates bych možná šla, kde to je? Je to přímo pro těhule?
9. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi,
pilates je přímo pro těhu a je to u SME v mariánských.
9. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy007......bydlím hnedka u zimního stadionu.....
9. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fifi: tak švagrová bydlí na Pánské a od manži sestřenice zase jak je výpadovka na Příbor u Butovičáku pořád s tím ůpotokem" mají trable. A ve Studni jsou super plesy, no možná ještě letošní sezonu dám. Budeš rodit v NJ nebo na FNSP?
9. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nebudete některá chodit na předporodní kurs někam do Ovy? Já se chystám za 14 dní v pondělí do Vítkovické nemocnice, kde bych chtěla i rodit. Prej se v rámci toho kurzu i cvičí.
JInak aquaprenatální příprava je i ve fakultce v Porubě, myslím každou neděli. Je to cvičení ve vodě.
9. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci jít do Ostravy....do fakultky....... U toho potoka jsem bydlela taky :o)) Vím jaký to je puch :o))
Ale na žádný předporodní kurz nechodím.........
Holky, jdu péct dort.......bráška měl narozeniny, tak ať máme do čeho zítra kousnout u kávy :o)))))))
Mějte se pěkně
9. říj 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fifi chceš jít do fakultky i rodit??
9. říj 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fifi a máš recht s tím pečením. Já jdu udělat tiramisu sice nepečený, ale válí se mi v lednici mascarpone tak co s ním jinýho že?
9. říj 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: jo jo, vyspával, to mi teď jde moc dobře. Zase jsem odpoledne vytuhla, ale nevadí, protože večer chci u Superstar žehlit, tak ať mi to jde. Manžel je na koncertě, ale čekat na něj nebudu, musím zítra na 8h do školy, to žádné vyspávání nebude :sweat_smile:
Já mám doma Pilates na DVD, párkrát jsem to cvičila a dřív jsem chodila na jógu, tak by mě asi bavilo, pilates pro těhulky. Mám pocit, že nějaké cvičení pro těhotné je i na porubském bazéně.
Jinak já bych chtěla rodit ve fakultce, mám to nejblíž, budu tam chodit na přípravu, na UTZ a pod., navíc my nemáme v rodině auto, tak aby mě pak mohli navštěvovat manžel, mamka, brácha a neměli to daleko.
9. říj 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky :slight_smile:
maji, já bych cvičit šla, ale plánuji až na předporodní cvičení, ted mám toho dost kolem malého a domácnosti :slight_smile:
kudel Tebe odněkud znám, koukala jsem Ti do albíka a jsi mi odněkud povědomá, asi jsem Tě někde viděla v obchodě nebo tak :grinning:
9. říj 2009 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na to cvičení taky nemám moc času, chodím do práce a do školy a pak když se dovalím dom, tak jsem ráda, že si na chvilku odpočinu.
Moni - to je možný že jsi mě viděla v obchodě, tam já jsem často. Ty jsi taky z Poruby? A do kterého chodíš obchodu?? :grinning:
9. říj 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né nejsem z Poruby jsem z Hrabůvky, ale často jezdíme do tesca nebo Instersparu babičce, ta tam bydlí :slight_smile:
Tak ty ještě studuješ jo? Jako ještě nějakou střední nebo výšku?
9. říj 2009 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, zrovna dneska jsem byla v tescu a koupila tam hodně věcí pro mimi, tak mám radost.
Dělám doktorské na VŠB, není to tak náročné na čas jako předchozí studium, takže pohoda.

Vidím Moni, že taky ještě nejste rozhodlí pro jméno na chlapečka. My jak jsme se dozvěděli že čekáme holčičku, tak jméno pro kluka vůbec neřešíme. Ale slíbili jsme si že na to sednem a něco musíme vymyslet.
Přijde mi že vybrat jméno pro holky je jaksi jednodušší.
9. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ani nemluv, na holku víme- to je fakt o něco jednoduhší jak na kluka... No y se snad dozvíme př. týden co čekáme :slight_smile:
Evička je krásné jméno, to je moje nev. ségra :slight_smile:
Fakt? A měli tam nějaké slevy či co? Jinak v tesku mají krásné věci na mimíška :dizzy_face: Jsem se vždy rozplývala nad holčičíma-ružovýma :grinning:
Aha, a jak dlouho máš ještě školy před sebou?
9. říj 2009 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,

JO vlastně příští týden jdeš určo na velkej UTZ že? Taky jsme se to dozvěděli právě v tuto dobu.

Měli tam slevy na dětský lakhvičky, dudlíky, a takový barevný kelímky na dětskou stravu. Sice to možná neužiju, ale stejně mám z toho radost. Taky jsem obdivovala ty holčičkovský šatičky a všechny růžovoučky věci, mají tam fakt nádherný ale já už mám zákaz na oblečení. Mám toho už fakt dost, ale ty nákupy pro mimi mě fakt baví.
Tebe vlastně taky možná čekají růžový nákupy že? Teda pokud budete mít holčičku, chlapeček v růžovým to by byl úlet. :grinning:
Školy mám předs sebou ještě rok a půl, ale když to nedodělám tak se nic neděje.
9. říj 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek