• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
a pro me nejakej olejicek a sul na skvrny, jo a vlozky do podprdy (jednorazovky aj pratelny)
22. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
na plinky pujdu do Trebovic do Bavlnky, akorat tam nejsou o vikendu a chci aby se mnou sel mm, takze snad nekdy pristi tyden se k tomu dostanem :slight_smile:
22. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nevite nahodou jestli se da v Librexu koupit Respektovat a byt respekovan?
22. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: učení? Nic moc. Mám zítra zkoušky jakoby dvě, za minulý a tento semestr. Ta druhá by i šla, dá se to okecat. Ale v té první plavu, je to na mě moc teorie. Ale snad za 3 to bude, no. Ještě že jdu až na 13h a ne hned ráno. Využiju krátkodobou paměť.
22. led 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, budu drzet palec, urcite to das :slight_smile:
22. led 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: A jaké chceš kupovat plínky? Co jsem tak koukala, tak v Bavlnce to mají nějaké dražší než jinde. Já asi obyčejné a na utírání budu kupovat v Sambaby a svrchní a pod. v tom 4babies, když je to bez poštovného, tak to vyjde nejlíp.

Díky, budu palce potřebovat. Teď jsem na netu, bo tu hledám ještě nějaké materiály.
22. led 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: Jak jsme se bavily o těch lehátkách, máš na mysli některé z těchto?
http://skrblik.mimishop.cz/katalog.php?typ=3346&vyrobce=FISHER+PRICE&kategorie=24065
22. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo andel je to to za těch 1290 Kč :wink:
22. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: Dík, já si to myslela. :slight_smile:
22. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ändel: nemáš zač je fakt super :wink:
22. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, jen ctvercovky a ty mi prijdou vsude zhruba stejne drahy a bavlnku mam kousek od baraku :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: já mám bavlku za rohem. :grinning: Já tam koupila ELi plavečky a ještě ty návleky, ty jsou super :wink: Asi tam zajdu koupit ještě jedny pro prďolku :wink:
22. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Když jste u plínek, i když jiných, kolik balíků papírových plen je dobré nakoupit před narozením miminka?
A koukám, že sraz byl nakonec malý srazík...já jsem si taky dala do nosu...od rána mě mimořádně honila mlsná, tak teď už mě hřeje v břichu čokoláda Milka s celými ořechy mňam :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro, ja bych moc zasoby nedelala, nevis jestli mimcu sednou nebo ne :wink: balik, max.dva a pak zkouset a dokupovat :wink:
22. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teprve ted jsem dorazila a chvíli to vypadalo že nepojede bus vůbec, nakonec dali jako náhradní ale jsem zmrzlá jak rampouch, jdu si dát čaj, vanu a spát, moji chlapi už spí - i ten malý i velký
22. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka: tak tfuj tfuj, ať ti zkoušky dobře dopadnou :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro asi 2 balení new born a 1 větších. já budu kupovat od happy bella - mají výkroj na pupík a pak zkusím pampersky až bude pupík zahojený
22. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro, adus: já měla do pordnice Pampers 2-5kg, ale pak jsem koupila i ty Happy a bylo taky dobré. Je tam super že je to fakt vykrojené na ten pupík, ale já zase asi koupím Pampers, ale velkou zásobu dělat nebudu, kdykoliv se dají zajít koupit. A je pravda že nikdy nemůžeš vědět zda budu mimču vyhovovat :wink:
smar: tak rozmrzni a běž hajat :wink:
22. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za radu...my jsme dneska koupili 1 balík newborn - happy bella...v globusu je akce za 129,-Kč :slight_smile: Tak koupíme ještě jeden a zbytek až potom.
O tom pupíku jsem četla na jejich stránkách...a koukala jsem, kolik stojí pampers...jsou tam teda o dost dražší než ty happy...:frowning2:
22. led 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro nějaké levné je mají v globusu. jsem je dnes viděla v hypernově za 399,- :confused:
22. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: a nebylo to nějaké dvojité balení? To by byl nějak moc velký rozdíl :astonished: V to balíku newborn je myslím 42 ks plínek.
22. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro to nevím. musím s manželem zajet do toho globusu, samotné se mi tam nechce, protože tam se tak špatně jede. nevíš do kdy ta akce platí?
23. led 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: Teda, to cestování je teď v zimě o hubu, co? Hlavně že jsi včera dojela v pořádku.

Tak hlásím, že jednu zkoušku jsme s veverkou zvládly na 1 a druhá je odložená, což je fajn, bo mně teda jedna pro dnešek bohatě stačila. Malej byl perfektní, jak jsem čekala až přijdu na řadu tak kopkal jak divý a na přípravě a při zkoušení spinkal. :slight_smile:

Holky, to happy bella to se dá normálně koupit v supermarketě? Já se přiznám, že tuhle značku neznám. A taky bych chtěla ty s tím vykrojením.

Maja: Chápu to tak, že se dá na tom 4babies objednat zboží přes net a třeba si pak pro něj přijít? Aby se nemuselo platit poštovné?
23. led 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro děkuji, zítra pro ně pošlu manžela. doufám, že přinese ty správné :sweat_smile:
andelka gratuluju k úspěšné zkoušce :slight_smile: a ty plenky se dají koupit v supermarketu, ale jenom v Globusu nebo Hypernově
23. led 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Děkuji :slight_smile: Na zkoušku jsem se fakt netěšila, ale už je za mnou a čekají mě samé fajné věci - zítra cvičení (jsem zvědavá, kolik nás v té kosně dorazí), pak oslava narozenin dvojčat, v pondělí musím do centra, tak zas prošmejdím nějaké obchody pro děti, v úterý mám poradnu, ve středu (asi) jedu za kamarádkou s mimčem, ve čtvrtek mám sraz s dalšíma kamarádkama, v pátek seminář duchovní obnovy :slight_smile: Akorát další sobotu mě čeká zas škola :sweat_smile:
Aha, takže jen v těch dvou, díky, to je dobré vědět, píšu si. :slight_smile:
23. led 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka no já jsem taky zvědavá kolik nás zítra dorazí. jen si nejsem jistá jestli mě paní na zítřejší cvičení napsala. to uvidím na místě, přinejhorším půjdu na 9, tam chodí málo maminek. to máš teda pěkně nabitý program. já mám poradnu ve středu a taky se chci po dlouhé době podívat do města co mají nového. když tak hoď echo kde co mají. se zkusím zajít podívat na ten kuří rynek, nikdy jsem tam nebyla. akorát mám teďkom výdajů až nad hlavu a teď jsem objevila slevněný monitor dechu, ale to bude muset už zafinancovat manžel, v pondělí čekám zásilku za 5.000,- :sweat_smile:
23. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus jestli myslíš ty happy plínky tak se dají koupit i v kauflandu
23. led 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. led 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek