• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
ahojki těhule, Happy plínky mají výkroj to je pravda ale my je měli stejně hodně nad pupík a to měla malá 3,6 kilo. nejvíce nám seděly newborn tesco a pak z DM s těmi jsem moc spokojená, ikdyž já látkuji sem tam jednorázovku použiju, a na noc.
pampers neseděly ty newborn, dvojky už byly lepší, teď mám ty bílé - trojky a jsou dobré.
23. led 2010 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
a co fixies? ty by taky měli mít výkroj. já je chci jen kvůli tomu výkroji, pak budeme zkoušet různé značky
23. led 2010 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jak se máte? U mě OK právě jsme si objednala nějaké věci pro mimčo takl se těším až vše dorazí pak hned nafotím a hodím do alba.

Doma je fajn, zvláště když teploty ukazují kolik ukazují a já do toho mrazu nemusím tak si v klidu vyšívám, čtu a je mi doma dobře

KOnl se nakonec ten srazík?
23. led 2010 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
katy jj, doma je dobře :slight_smile: jsem zvědavá jestli zítra v tom mrazu nastartuju auto a dojedu na cvičení :sweat_smile: a co všechno si objednala a odkud?
23. led 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Objednávala jsme z mamitati a mám vše do postýlky od nebes až po volánek okrasný, povlečení, zavinovačky a 3500 Kč v čudu :sweat_smile: v pá jsme se šli kouknout na jedno lehátko, ale nebylo to to co chceme bylo jen pro mimča do 9 kg. PAk jsm ešli na zvěřinu k Dvořáčkům. Dneska v tom mrazu jsme nešli nikam. :angry:
Mám slíbené velké kvítko ale musím počkat až tatík půjčí auto v trom mrazu by z toho prd bylo něž bychom s ním došli byť je to cca 5 min. chůze max.
23. led 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
aaadus jo tyhle plíny mají i v kauflandu :slight_smile:

nika nám třeba tesco plíny nesedí vůbec, měli jsme jednou a letěli z domu-malý byl celý pročůraný a měl z nich škaredý zadek
23. led 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
katy na mamitati jsem taky kukala že tam mají pěkné věci. ale teď fakt musím krotit jinak zbankrotuju :sweat_smile:
23. led 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
andelko, jj, objednas pres net a vyzvednes u pani doma, M.pro to dnes byl a su moc spokojena :slight_smile:
a gratuluju ke zkousce :dizzy_face:
23. led 2010 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
maja: Tak to je perfektní - úplně nejlepší možnost jak přijít k vybraným plínkám :slight_smile: Ještě jednou díky za odkaz.
Díky, ty jsi nakonec na zkoušce nebyla, že? A kdy máš další možnost?
23. led 2010 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
andel, ne nebyla, chtela jsem s tim seknout uplne :sweat_smile: ale dneska mi volala kamaradka a presvedcila me at jeste zatnu zuby a nejak to dodelam...takze se pripravuju na dalsi zkousku v patek...ale posledni dve budu delat tyden pred terminem, tak snad do te doby neporodim :sweat_smile:
23. led 2010 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem při neděli. :slight_smile:
Tak já jsem si ty jedny plenky s vykrojením na pupík taky pořídila.V Globuse za 129kč.Pak mám ještě koupené Hugigesky,tak uvidím,jak budou sedět.Ségra používá ty Huggies a je spokojená.Ale každé mimi je samozřejmně jiné. :slight_smile:
Ahojky Niko,já bych chtěla taky látkovat.Tak se chci zeptat jaké látkovky máš nakoupené?Které používáš?Já jsem z toho blázen,je toho hrozitánsky moc.Chci si do začátku koupit jen pár kousků a pak dokupovat to,co bude miminku sedět a mně vyhvovat.Co bys doporučila ty??
Chystám se taky do té Bavlnky,jak tu někdo psal.Už jsem tam jednou jela a zrovna mněli nějakou přednášku,tak na mně nemněli čas.A já v tom jsem vážně laik,i když jsem nějaké diskuse o látkování pročetla,potřebuju poradit.
Andělko gratuluju ke zkoušce a Majatob tobě držím palce,abys to taky zvládla.V tomhle vás obdivuju!Mně už by se nechtělo učit. :sweat_smile:
Tak všem pěknou neděli..........
24. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
evi, me se taky nechce, ale co zbyva :frowning2: hlavne nerodit driv nez na termin, no :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
maja: Já taky musím vydržet a dodělat to, i když teď mám sto chutí...víš co. Závěrečné zkoušky v původním termínu nezvládnu, ale aspoň tu závěrečnou práci musím napsat, jinak se k tomu pak budu blbě dostávat. A zjistila jsem, že to máme do 6.4. odevzdat a já ještě nemám vůbec nic, ani koncepci. Ale musíme vyděržat. :wink:

Nikka, Evka: já se chystám taky látkovat, zezačátku teda asi ne, ale pak postupně. Zatím mám 45 látkových čtvercovek, ještě chci dokoupit nějaké lepší a svrchní Imse Vimse, Thristies a chci zkusit i Itti Bitti SIO (tohle mi vyšlo, když jsem se ptala na zkušenosti a doporučení). A k tomu plánuju pár vícevrstvých plínek a nějakou tvarovanou. No a později se uvidí, co nám bude vyhovovat.

Taky přeju všem krásný zbytek mrazivého víkendu :slight_smile:
24. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
taky hlásím kup plenek happy bella z globusu. mám dvoje, to by mělo stačit než se pupík zahojí že? možná koupím ještě jedny newborn, ale třeba pampersky. a ještě jsme v globusu vzali dvoje vlhčené ubrousky Linteo - jedny stály 32,90 a je jich tam 80. pak nám tam padlo do oka světlo do pokojíčku, manželovi nějak začíná docházet že už se to blíží
24. led 2010 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, ja hnizdim...ale uplne silene :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pomooooc :grinning:
24. led 2010 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás začíná hnízdit manžel, o sobě raději nemluvím :grinning:
24. led 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráááááno :slight_smile:
hlásím z naší vísky -22 stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ranko, tady je jen -19 a já se hlasím se 40týdnem pořád jako kindervajco, na porod to nevypadá
25. led 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
smardik to příjde :wink: si chtěla ještě stihnout nějaké foceni přece
25. led 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky u nás taky -19,8C celkem jsem to s dovčou vychytala že už v takovém mrazu nikam nemusím, dneska jsem chtěla jít za jednou dět. dr. zda nás vezme, ale asi zajdu nejpozději ve čt kdy musím do knihovny.
Jinak včera jsme byli na rautu v Park Inn a paráda dali jsme si pořádně do nosu takže taky hnízdím :grinning: dneska budu vařit něco léhkého :wink:

Andělko: gratuluji ke zk. kolik ti jich ještě zbývá?

Jinak já plenky koupím PAmpersy a pak dokoupím ty jsou údajně nejlepší, ale i tak dítko může mít alergii a pod. tak raději moc dopředu nekupovat. A látkové budu dávat na ni pro širší balení na kyčle.
25. led 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
v tom happy bella jich je v balení jenom 42, takže mám 84 plenek newborn a to je asi málo že? to mám tak na 10-15 dní jestli dobře počítám. a jestli to bude učuránek po tatínkovi tak potěš koště :sweat_smile:
25. led 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
aaadus jo focení jsem chtěla stihnout ale rodit chci přece jen víc :grinning: :grinning:

katy pampers jsme používali ale že by byli nejlepší se mi nezdá, já byla ze začátku spokojená s těmi happy a ted už dlouho používáme huggies a spokojenost :slight_smile:
25. led 2010 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
hold kdyby byly všechny děti stejnou prdelku, vyráběl by se jeden druh plínek a byl by klid. člověk by nemusel uvažovat které že to koupí
25. led 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Smardik: a kdo vyrábí ty Happy? O huggies jsem slyšela že jsou taky dobré, asi koupím ty co budou někde v MAkru v akci a dají k tomu hračku, nebo něco podobného pořád tam mají takové akce.

Adi: byla js včera nakonec v tom mrazu na cvíču?

Teď hledám žirafí křesilko plyšové nebo velkou plyš. žirafu neviděla jste to některá? Nakonec pokojík nebude s medvídky, ale žirafí :grinning:
25. led 2010 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
katy jj, byla jsem. jsme se učili dýchat :sweat_smile: a pak nám říkala PA docela dost kolem porodu no a hlavně to dýchání, dýchání a zase dýchání. příště nás bude zkoušet - já jdu i s manželem a ten mi zase bude hlídat jestli správně dýchám do břicha :sweat_smile:
a žirafí křesílko myslíš jaké? na sednutí nebo pro pro úplně malé mimi?
25. led 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
Nesnáším tuhle dobu ledovou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Jsem přišla do práce jak ramopouch...zmrzlý nos a nohy :unamused: Dneska mě ke všemu nějak pobolívá břicho...já už nechci chodit do práááááce...Nevím, jak si sednout, aby mě břicho netlačilo...

andelko: gratuluju ke složené zkoušce :slight_smile:
maja: tobě držím palce, ať ty zkoušky taky zvládneš!
smardík: ale už to bude určitě každým dnem, co :wink:

Musím pochválit manžela...o víkendu uklidil byt a ostříhal mi nehty na nohách - dokonce snad líp než bych si je ostříhala já :grinning: Tak mě ještě musí pomoct s holením ... ve středu jdu k doktorce, tak ať se mě nelekne :grinning: O víkendu, jestli nebude tak strašně mrznout, tak vyrážíme pro kočárek :slight_smile:
25. led 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak kolik je dneska nevím, ale včera bylo - 15 a stačilo mi to. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
katy: No zkoušku už v tomto semestru nemám žádnou, ale mám pár restů, jednu seminárku do sociologie (už mám teoretickou i praktickou část, ale ne a ne dát to do kupy) a ještě něco do didaktiky - záznam z hospitace. A 30.1. mi začíná nový semestr. To jako nevím jak to tam usedím, kdyžtak se budu muset s někým domluvit, ať mi dává zápisky a info, kdybych to tam od 8 do 15h nevydržela.

Včera bylo cvičení fajné, od 8.30 a končili jsme v 11.45 :sweat_smile: Zapamatovala jsem si hlavně - neplašit, nestresovat, dělat všechno v klidu, od začátku hospodařit s dechem a hlavně celou dobu správně dýchat, dýchat, dýchat, aby mělo miminko dost kyslíku. A mezi kontrakcemi nehysterčit že už nemůžu, ale odpočívat :slight_smile:

Jinak u nás nehnízdí nikdo - u tchánovců na všechno, o čem se zmíním, že bych chtěla řeknou, že to není nutné, moje mamka to neřeší, manžel tomu nerozumí, bráchovi se švagrovou je moje těhu fuk...tak holt budu muset začít pomalu hnízdit já asi :sweat_smile:
25. led 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
katy happy nevím kdo vyrábí, ale až vstanu tak se zajdu kouknout a napíšu ti, zrovna jsem dovysávala tak odpočívám a malý má vysavač jako hada

aadus je třeba vyzkoušet co mimču vyhovuje, každé je jiné. Třeba hodně lidí chválí tesco plínky ale my s nimi nebyli spokojeni vůbec. ale dělat dopředu nějaké velké zásoby fakt nemá cenu protože člověk neví co bude vyhovovat

jaro no ještě max. 3týdny kdybych přenášela
25. led 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
smardik zásoby plínek nedělám, jen koupím ještě jedno balení pampersek. nedovedu si představit, že je kupuje manžel. ten by donesl ty největší místo nejmenších jak ho tak znám :sweat_smile:
25. led 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
aaadus to manžu podcenuješ, můj mi zvládl koupit i porodnické kalhotky a vložky :slight_smile: protože jsem jich měla málo a pak i plínky-to jsem mu řekla kde jsou a za jakou cenu a ukázala obrázek na netu
25. led 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek