• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
jaro: A kdy končíš v práci? Už bys to měla mít taky "za pár", ne? Já musím dneska zas cosik povyřizovat v centru, ale tááák se mi z tepla nechce, včera jsem vymrzla dost. Jů, tak ty máš doma plné zaopatření, jo? :slight_smile: Já asi budu chodit později na pedikůru, až nedošáhnu a na holení kašlu, i když jdu zítra na poradnu. Moje pokožka to nerada. Co budu dělat před porodem to jako fakt nevím. :confused:
O víkendu by mělo být snad teplejc. A pro jaký jste se nakonec rozhodli? Pro firkon?

aadus: Kdyby šli naši muži nakupovat plínky spolu, tak to by byla asi dost recese, co by přinesli dom :grinning:
25. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: tak snad to ty 3 týdny nebude...
andelka: to je dobrá rada, nehysterčit, že už nemůžu :grinning: Jak se znám, tak to dělat budu :grinning:
25. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko: za pár to mám, ale ten konec se vždycky nějak vleče :frowning2: Končím 9.2.... Ještě mi musí doktorka vypsat nějaké papíry na tu mateřskou (ta mi má začít 15.2.) Jojo jedem pro Firkon Verano. A autosedačku buď Maxi cosi nebo Romer - ale to už budem kupovat tady. Tu co se dá koupit v Polsku k Firkonu, tu nechci, tomu moc nevěřím.
25. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro uvidíme já doufá mže to bude do pátku nebo budu muset jezdit do porodnice na monitor a to nevím jak bych s Tomáškem dělala
25. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik nepodceňuju, jen ho znám :wink:
25. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus kdyby musel zvládne to :slight_smile:
25. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: nafoť mu to do mobilu, to už by snad nespletl :grinning:
25. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki holky,
no já třeba hugies ani fixis nesedí. hugies sedí lépe chlapečkům, ale spoň co mámkamarádky co maj kluky tak pužívaj je.

látkovky - já používám čtvercovky klasiku, zatím pak mám pár AiO. co nám sedí jsou Haipa Daipa pastelky máma si 5 kusí a jsou super.
svrchňačky mám Imsevimse, i haipa, Pulky, chystám se na vlňačky, atd. co jsem ušetřila tak mám našité doma vkldačky z balvněného froté (velmi kvalidního ze strých zásob z Loany - dělala tam teta a já to podědila ty zásoby, a ještě budu i dál šít. mám střiženo na 5 kusů kalhotovek. tak se snad povedou.
25. led 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro já mu vždycky z plínek vystřihnu kde je napsaný ten název a velikost a dám mu to sebou :grinning:
přivezli mi zásilku co jsem objednávala věci pro drobka, už jsem to stihla i nafotit a dát do alba :dizzy_face: tak mám radost, všechno je to tak krásné a barevné
25. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět koukla jsem na film K2 a bylo to fajn, vyšila jsme kus ubrusu za včerejšek mám rest, šli jsm ena ten raut a pak jsme se vrátili tak zmrzlí, že jsme šli do pelíšku si čísta já jsem zalomila a vzbudila se až v 19 hod. :sweat_smile:

Adi: myslím takové to na sednutí, chci ho dát do rohu pokojíku. A co vy už máte poskládaný nábytek?

My a min. kurzu taky dýchali a šlo mi to znám to z jogy a pak takovéto rychlejší ze hry na flétnu a dokonce i chlapi musli se učit dýchat :slight_smile:

Niki: co lépe sedí holkám?
25. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy tak to neporadím, jedině hledat a hledat v těch desítkách e-shopech. nábytek ještě poskládaný není, v sobotu budeme malovat tak potom se vrhnem na skládání. doufám, že tam bude podrobný návod jako z Ikea jinak se u toho skládání rozvedeme :sweat_smile: to ani manželovi nesmím říct že se dýchání bude učit na předporodním kurzu jinak by tam nešel
25. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No P. taky nadšený nebyl, ale zkoušel to prvně ale naopak dýchal nosem a ne ústy. Jsem zvědavá co teď budeme probírat. Jinak gyndr. amatéra co furt ruší min. Kamila dobře setřela a už byl od něj celou hodinu klid! My ostatní jsme se na jeho účet pobavili :grinning: :grinning: :grinning:
Jakou barvou budete malovat? my máme zelenkavý a mamčina kolegyně mi příjde na zeď namalovat nějaká zvířatka.

Už mám hlad jako vlk čekám až se mi udělají fr. brambory už jsou v troubě :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvě stěny budou nazeleno - pistáciová a dvě na oranžovo - meruňková. včera jsme se dívali po barvách, ale samozřejmě jsme neměli změřené kolik toho bude potřeba. musím potom zajet pro to do Hornbachu, i válečky musím nakoupit a folie na přikrytí

já mám dneska uzené a bramborovou kaši
25. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bych si taky dala :slight_smile: jdu juknout na to lehátko vibrující a na brambory :wink:
25. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy ty jsi z mamitati objednávala i přebalovací podložku? já se teď na ně dívám, některé tam mají fakt krásné. jen teda nevím, jestli jsou lepší ty potažené gumou nebo ty co mají nahoře látku?
http://www.mamitati.cz/index.php?men0=153&list=5&prod=4555&detailSrc=Image/Zbozi/Hlavni/prod35031.jpg&detailRozmerL=600x434&usrCmd=details
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: mám od nich i přebalovačku. Já nani stejně vždy položím plenku když budu přebalovat "velkou" nehodu :sweat_smile: já mám vše krémovou žirafu. Jsem zvědavá, kdy to dorazí.
25. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se zatím loučím jdu obědvat.
25. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy to jo, plínku taky budu dávat. no zkusím objednat a uvidím. včera jsme se rozhodli, že nebude do pokojíčku kupovat nový koberec, ale necháme tam původní tak peníze co jsem na něj měla odložený můžu "rozfofrovat" ne, chci objednat chůvičku, monitor dechu a ty přebalovací podložky potřebuju dvě

dobrou chuť
25. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hlky. Zdravím vás po víkendu. :wink: Já jsem před chvilku ulžila Eli a pobědvala. Dneska jsem byla cvičit a super, akrát ta zima mě štve :angry: . Zítra jdu na těhu cukrovku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak já se netěšííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jinak já hdně dlouho pužívala Pampers a pak jsem zkusila Huggies. Ty byly taky dobré, ale ty Premium ne ty Clasick, jelikož neměly t pružné zapínání jako Pampers. No a pak jsem vyzkušeli i ty Tesco. ale pak se mi ELi oprudila a nemhla jsem ji t vyléčit a tak jsem musel koupit znvu Pampers a už je t zase v poho. Každému mimču vyhovuje jiná značka a musí se to vyzkoušek :wink:
J a je velmi dobré dávat, pokud používáte papírovky, na ni dát tu látkvku, kvůli těm kyčlím. Někdo nemá problémy, ale my jsem pak museli mít širké balení a tak jsem teď poučena a budu dávat ještě jednu látkovku na tu papírovku, ať jsem v klidu :wink:
25. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
žofi to jako že dáš papírovou plínku, normálně ji zapneš, na to dáš látkovku a pak teprve oblečeš body? a na cukrovku jdu ve středu :stuck_out_tongue_closed_eyes: se jim tam asi pozvracím když budu tak dlouho bez jídla
25. led 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: j přesně tak to uděláš. Já u Eli musela dávat ty plíny dvě :wink: a kam jdeš na tu cukrovku?
25. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
taky jsme davali siroky baleni, Tobik nemel dovyvinuty kyclicky :slight_smile:
Huggies classic jsou na prd, premium jsou mnohem lepsi-souhlas se zofi :wink:
aaadus, jaky chuvicky kupujes?
25. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
žofi jdu ke svojí dr a hned by mi měla říct i výsledky. tak jsem zvědavá. co jsem těhu tak sladké moc ne, mám to spíš tak nárazové. cca před 14 dny mi manžel koupil krabici zákusků a za 2 dny bylo po zákuscích :sweat_smile: asi mi ten cukr už chyběl nebo co. a minulý týden jsem snědla celou studenstskou pečeť a od té doby sladké zase nee. tělo si fakt asi řekne
maja Philips SCD 510/00
25. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus, jo? tu chci asi taky, ale neznam nikoho, kdo by ji mel odzkousenou, tak furt vaham...ty na ni mas dobry reference? :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja zkus se podívat tady na recenze. já se v tom fakt nevyznám, ale vím že nejsou dobré ty, které mají hodně frekvencí, to prý můžeš chytit chůvičku sousedů a to bych nerada :sweat_smile: a nejlevnější ji mají v Datartu co jsem našla
http://chuvicky.heureka.cz/philips-scd-510/recenze/
25. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus, praveze cim vic frekvenci, tim vetsi sance, ze najdes nejakou, na kterou uz neni nekdo jinej napojenej (jina chuvicka, texikari apod.) :grinning: ale u nas je to v pohode, chceme ji k tchanovcum do baraku a v okoli nikdo jinej urcite chuvicky nepouziva a je to konec sveta :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja no prostě jsou lepší ty co chytají frekvenci přes jakési DECT. ale fakt nehodlám studovat jaké jiné chůvičky to mají, jinak mi začne hrabat :grinning:
25. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
n my máme obyč chůvičku, ale zato má dosah až 2km :grinning:. Já chtěla nějakou s větším dosahem :grinning: :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem chtela hlavne aby byla obousmerna, protoze kdyz budou deti spat nahore v loznici a vzbudi se Tobik, tak uz mu vysvetlim at je potichu, ze jdu nahoru at mi nevzbudi aj prdouse :grinning: a tyhle mi prisly rozumny, za jeste prijatelnou cenu :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja vidíš to, to mě do budoucna ani nenapadlo. další důvod proč ji koupit
25. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek