• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
adus :slight_smile: a videlas ji uz nazivo? me docela desi, ze vypada takova velika (ta rodicovska jednotka, decka je jedno) at mi to pak neurve kapsu kdybych se potrebovala presunout jinam :grinning:
25. led 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja neviděla, ale co psali v těch recenzích tak by měla být maličká. měli by ji mít v tom skrblíkov v porubě, ale jestli ji tam mají i na čumendu nevím
25. led 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :slight_smile: chci se na ni jit mrknout tenhle tyden do Datartu, tak pak kdyztak dam vedet :slight_smile:
25. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
v datartu by ji taky měli mít, já se tam chystám ve středu pokud mi to výjde. jinak ji ještě mají v sambaby, ale tam už stojí 2.500,-
25. led 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nenechávala jste si některá proplatit u 205 ted v lednu doklady z lonska na tu jejich manažerku? já se zrovna šíleně rozčílila u nás v pojištivně a ted tu nadávám a nadávám
25. led 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardík a proč ses rozčílila? Mě paní minulý měsíc říkala, že tedka za lonský rok proplatí účtenky, jen do konce ledna, mají platnost měsíc, pak už né.
25. led 2010 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
monika protože mi nechce paní proplatit účty za prosinec-jedna je 29. a druhá 31.prosince ale nechce mi to proplatit že na manažerku se na to nevztahuje že to jen do konce roku
25. led 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: Fakt? Tak to je pěkná kravina, mě říkala, že tam mám ještě 400,- a že si za to mám ještě něco koupit a přijít kdykoliv v lednu do konce měsíce, že mi to ještě proplatí, pak už né. Ale já tam byla 30.12 a už se mě nechtělo do lékárny a ták, tak jsem si už nic nekoupila. A kde jsi byla, mě to říkala příjemná starší paní ve Vítkovicích a kolik jsi vyčerpala?
25. led 2010 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni já právě byla u nás v Orlové a tady je vždycky nějaký problém, zítra schválně pojedu do Ostravy si to nechat proplatit a pokud to proplatí bez problémů budu si na naší pobočku stěžovat protože tady je to opravdu vždycky s problémy, paní má ve všem problém proplatit a změny taky nedělá (má kopii oddacího listu, má kopii nové občanky ale stejně mi pošle dopis na jméno za svobodna na bývalé bydliště apod. takže toho mám dost). Budu si nechávat proplácet 2 500 Kč, loni jsem si nenechávala nic říkala jsem že to nechám na ted najednou a mám fakt doklady z konce prosince
25. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by Ti proplatit měli, mě to aspon tak nabízela. Tak pak dej vědět jak si pochodila, a klidně řekni třeba, že kamarádce říkala paní, že z prosince si můžeš nechat proplatit ještě v lednu. To je fakt mazec, to bych si stěžovala.
25. led 2010 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli mi to v pohodě proplatí fakt si budu stěžovat protože toho mám dost a já schválně ještě volala na tu jejich infolinku a psala do pojištovny i emeil a řekli jasně do 31.1 a na stránkách to taky mají že do konce ledna
25. led 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: mám fotky ze cvičení dám je do alba :wink:
25. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak už jsem zase kus knihy přečetla a za chvilku si půjdu pustit včerejší díl Vyprávěj, nějak jsme včera byla KO a musela se jít už natáhnout v půlce zpráv.

Adi: já budu mít půjčené chůvičky od švagrové a ona má tuším ty Philips a byly vynikající. Jiank extra chuť na sladké začíná před 30 tt říkala PA, že nějak sbíráš více sil a energie a taky momčo to vyžaduje, já teď pořád zubrují vánoční lanýžky :pensive: :sweat_smile:
26. led 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já jsem tu chuť na sladké měla takovou nárazovou. před těhu jsem byla zvyklá snídat sladké, po obědě si dát čokoládku a co jsem těhu tak mě to přešlo. asi ten cukr fakt chyběl. teď už zase chuť na sladké přešla nebo je minimální
26. led 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: já měla ráda sladké, pak v těhu ani náhodou, ale kolem vánoc mě to zase začlo a jednorázové u mě to tedy není a bojím se že za chvíůli budu jako sud, už teď se necítím ve své kůži a bude hůře, pořád mám pocit, že ne že jsem těhu a nabírám jako těhotná, ale že to nabírám tuky co mi zůstanou.
26. led 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musím zaťukat, že mi všechny kila jdou zatím do břicha a prsou. přes stehna a zadek jsem jakoby zhubla. kéž by tomu tak bylo i po porodu, vždycky jsem měla silnější stehna a kdyby zůstaly tak jak jsou teď, vůbec bych se nezlobila. chce se ti tento týden na prohlídku té porodnice. mně se upřímně moc v těch mrazech nechce, stačí že mám zítra poradnu a pak musím do práce s lístkem na peníze.
26. led 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: necháme to na př týden taky se mi moc v těch mrazech nikam nechce. No já něco málo v zadku asi přibrala stehna nevím zkoušela jsme před 14 dny džíny co jsme nosila před těhu a přes stehna i zadek jsem je natáhla tak snad jsem tam moc nepřibrala, ale na jaře stejně dávám odtučňovací kůru ovoce - zelenina, zdravé jéídlo a dlouhé procházky s kočárkem, brusle v parku už se i těším abych prvdu řekla jsme byla zvyklá se hýbat a teď prd.
26. led 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy snad bude příští týden lépe. ikdyž zase hlásí sněžení, to je takové naprd počasí. už aby byl aspoň březen. procházky taky plánuju, máme tady kousek za barákem rybníky tak budu chodit každý den když bude pěkné počasí. bysme někdy mohly vyrazit spolu na procházku s prckama do parku. kam chodíš, do komenských sadů? a plánuješ chodit potom na nějaké plavání a cvičení s mimi? mě docela zaujalo v tom centru lotos cvičení mami a mimi
26. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: jasně že plánují, já mám plánů až se bojím, že to někdy nebud stíhat. Budu chodit do KOmeňáku, mám to za barákem a od tama třeba až na Muglinov, na hrad nebo směr k Hornickému muzeu, takže budeš - li se chtít přidat budu moc ráda. A cvičit do Lotosu určo budu hned ze startu chci chodit na jogu po porodu je to moc dobré na zatáhnutí dělohy a abys němměla spodní břicho a taky na to cvíčo mimi a mami, ale loni přes léto se necvičilo tak uvidíme jak to bude letos a plavat taky budeme chodit. Až bude teplo i na venkovní Čapkárnu - resp. mami bude plavat a mimi bude hlídat deku :sweat_smile: tak kdbys chtěla i k vodě, přidej se. JInak budu chodit s mamkou je neplavec tak konečně si s prcek užije v plytké vodě a nebude tam vypadast divně :grinning:
26. led 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy my jsme u komenských sadů bydleli tak je znám nazpamět jak jsem chodila se psem 3x denně. a prcky budeme mít kousíček od sebe tak by to bylo fajn. to bych se možná přidala i na tu jogu po porodu. a na čapkárnu bych taky někdy zašla, v létě jsem tam ještě nikdy nebyla. nechodí tam moc cigánů?
26. led 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: kde jsi bydlela u KOmeňáku přesně a kdy ses odstěhovala? my dříve bydleli přímo u parku a koukali do něj, bylo to 2+1 a říjnu 2007 jsme koupili náš "pidi" byt a v r. 2008 se přestěhovali, ale i tak to mám přes 2 cesty teď jsem u plynáren.
Cikáni? no jak kdy? kde je nemáš že? O víku kdy jsme mys P. chodili tak se tam objevovali nejdříve až kolem 15 hod. a my nejpozději kolem 16,30 šli domů, byli jsme od rána, přes týden chodila loni kamarádka s malou a moc nebyli, ale chodí tam ochranka. A my nikdy nic cenného sebou nenosili max. 100 kč na pivo, apod. ani tel jsm evětšinou neměli.
26. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy my jsme bydleli na Sadové vedle Hutních montáží a stěhovali jsme se v listopadu 2007. však když budeme chodit spolu, vždycky na té dece někdo bude. a já telefon musím mít když jezdím autem. pořád brouzdám na mamitati a už svrbí prsty, že něco objednám. se mi tam líbí jedno povlečení a přebalovací podložka :sweat_smile:
26. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak jsm ebyly dlouho sousedky! My bydleli U PArku poslední dům za Hutními montážemi :sweat_smile: já už od tama objednala vše už vyhlížím pošťáka kdy dorazí, ještě jsem objednala i 3m látky na obšití koše pro mimčo říkali, že není problém a pošlou tak doufám, že pošlou.
TEď někdy musíme navšrtívit Sama a pak už jen ty drobnosti a mám vše.
Nebolí tě někdy stydké kosti? mě už cca 3 týdny ano hlavně ráno když vstanu.
26. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy to jsme bydleli naproti sebe :slight_smile: do sambaby bych taky ráda zajela, ale zaparkovat tam je problém - málo místo, prudký kopec a ten sníh do toho. musím přemluvit kterousi sobou manžela ať tam se mnou zajede - ten bude nadšený :grinning:
stydké kosti mě nebolí, ale začínají mě bolet kyčle když déle chodím. asi to bolí proto, že je malá otočená hlavičkou dolů a tlačí ti na ně
26. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: asi to tím bude. No my tam posledně šli pěšky udělali jsm esi přes město procházku a teď tam pojedeme s autem,a le řídit bude asi tatík, pač s těmi krabicemi s nábytkem P. asi moc nepomohu tak musíme poprosit tatíka aby pomohl. A ten se s autem dostane všude! :sweat_smile:
26. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy jste ale ukecané :wink:
No já mám za sebou test na cukrovku, tak jsme zvědavá. Tentokrát to nebylo zlé a nějak mi to rychle uteklo :grinning:
26. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: to budeš mít OK neboj. Kde jsi byla na FN? A já musím jít přehnat MAtýska, chvíli ho nesleduji a myši mají rej! :angry: :grinning:
26. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: ne já byla na Hrnické poliklinice
26. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi to bude dobré. mě to čeká zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
katy manžel se taky dostane všude, já musím když se někde plantám klid a nesmí za mnou stát další auto :sweat_smile:
26. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z poruby jsi jela až na Hornickou? To já zase jela do POruby a Hornickou mám za barákem :sweat_smile:
26. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek