• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Ahoj holky my jsme dostali na vánoce od mého švagra tuto chůvičku:http://chuvicky.heureka.cz/tefal-bh-1200-j9/

jsme s ní spokojeni i když ji moc nevyužijeme, protože máme 2+1, takže spíš ji využijeme u rodičů.Já si s ní občas svítím v noci na malýho když se jdu jen mrknout zda je v pořádku, tak at nemusím svítit dotykovým světlem co mám nad postýlkou.
26. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kayty: mě tam poaíla můj dr., tak proto :wink:
26. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy nakonec mi to nedalo a objednala jsem na mamitati povlečení + mantinel, spací pytel, přebalovací podložku, prostěradlo do postýlky a kolíbky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní poradna zase v pohodě, dostala jsem žádanku na GTT, tak půjdu asi v pondělí, ať to mám brzo z krku. A mám to ve stejné budově jako gyndr, 10 minut pěšky od baráku, tak to snad zvládnu i s tím nejedením a nepitím a budu to pak mít blízko dom.

adus: Gratuluju k nákupu :slight_smile: U nás to vypadá na příští středu - plenění Sam baby :grinning: A po tvém vzoru jsem pofotila oblečky co už mám doma, akorát toho mám míň, ještě čekám, co dovezu od tchánovců. Ale stejně mi to nedá, jak jdu kolem sekáče :sweat_smile: Jsem hrozná.
26. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, víte co je sranda? Že jsem zrovna včera (v té kosně) uvažovala, jestli se bude dát jít s mimčem na bazén v létě :sweat_smile: Někam daleko se mi asi nebude chtít jezdit, ale kryťák mám 20 minut pěšky od domu. Co myslíte, půjde to? Samo až později odpoledne, ať není mrně venku přes slunko a s někým dalším na hlídání a tak.
26. led 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka gratuluju k úspěšné kontrole :slight_smile:

holky nechcete některá slevový kupon na monitor dechu Babysense II? já mám dva z prenatal boxu a jeden mi zbyde. sleva je 1.000,- a pak ten monitor dechu výjde na 1.950,-
26. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adus: Jakto že máš 27tt a já 25tt, když máme TP od sebe o dva dny? :confused:
Jinak já si budu monitor půjčovat na půl roku z porodky.
26. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka to je podle toho jak si zadáš cyklus v pase. a TP mám nejspíš 1.5. a ne 11.5. jsem se na to ptala na cvičení jak jsem byla i s manželem a PA říkala, že je to nejpřesnější podle toho NT screeningu, protože do 12tt všechna miminka rostou stejně. a tam mi TP stanovili na 1.5. takže se spíše řídím podle toho. a i pohyby jsem měla brzo na prvorodičku. počítám i s variantou, že porodím v dubnu
26. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A děkuji za gratulaci, dneska to byla fakt rychlovka, sestřička to organizovala, jak by to bylo na čas :grinning: Ale zvládlo se všechno, jen v rychlejším tempu. Aspoň jsem byla brzo doma. :sweat_smile:
26. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám poradnu zítra spojenou s tím testem na cukrovku. a už mi začala hladovka :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra kvůli tomu musím vstávat o půl 6 :angry:
26. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: tak to iá dneska vstála už v pět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi ještě lepší :sweat_smile: aspoň se mi zítra bude lépe usínat
26. led 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem byla totálně mimo. Ještě že jsem nemusela MHD :grinning:
Jo a naše Eli je teda expert. Mamka ji každý večer dává mlík z flašky a na dneska neusla, ale pak ji mamka položila a řekla ji že se jde spinkat a ona na to papa :grinning: :grinning: :grinning: a vzala mišana a už spí i bez dudlíka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Hladovka už teď? Mně říkali až od půlnoci nejíst nepít. A den dva před to nepřehánět se sladkým. Ale též tam mám být brzo, do 7h je registrace. Tak budu vstávat asi v 6.15, ale i to je na mně brzo :sweat_smile: Zítra na tebe budu dopo moc myslet.

zofi: šikulka :slight_smile:
Zofi, jak jsme se bavily o těch lehátkách - pořád nad tím FP přemýšlím. Není to moc vysoké? A k čemu se dá používat, když mimčo odroste hraní s hrazdičkou? Přijde mi fajn, že je to do 18kg, ale nevím, k čemu je to dobré potom. Na co jsi to využila ty?
26. led 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel: no jak ELi povyrostla, tak jsem tu hrazdičku dala pryč a využívala jsem to spíše na posazení, aby se na mě mhla dívat- Ale to ještě sama neseděla, jak už začal sedět tak jsem to schovala a zase to vytáhnu pro druhé. Ale byla v něm dsti dlouho a hrazdička ji taky dlouho bavila :wink:
26. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka sestřička mi říkala 12hod před tím nejíst, pít jenom holou vodu
zofi šikovná :slight_smile:
26. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel: já měla v pokynech 10-14 hod. nejíst a nepít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: Díky, já právě nad tím uvažuju, jaké lehátko koupit.

adus: No, u nás byl frmol, tak je možný, že jsem něco blbě slyšela. Ještě se poptám u nás na Májovkách. I když on to není problém, já večeřím v 19h, pak až snídám, tak holt bude první jídlo dýl po probuzení. Ale s tim pitím :confused:
26. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANDEL NEMÁŠ ZAČ DĚKOVAT.
jujda zase mi Eli hekrovala na PC :grinning:
Jinak vás zdravím v tom krásném mrazivém počasí. Já mám na teploměru -18 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to musím odpoledne na zkoušku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Fuj to je ale doba ledová co :astonished: Kousek mi vyčuhovaly z kapuce vlasy a jak jsem dýchala, tak mi úplně namrzly a byly bílé :grinning: A málem jsem s sebou švihla, naštěstí jsem to vybrala, ale cítila jsem, jak se mi trošičku luplo v
zádech.
Dneska jsem byla na poradně, byla jsem tam první, tak to bylo rychle. A normálně šoky - je tam nová sestra :frowning2: A ta předtím byla rozhodně lepší. Ach jo. A taky mi říkali, že jsem neudělala dobře, že jsem přešla k 205 pojišťovně, že s nima mají špatné zkušenosti, že jsem se s nima měla nejdřív poradit a že to mají i napsané na nástěnce :frowning2: Toho jsem si ale nikdy nevšimla. Ach jo podruhé. No ale jinak miminečko je v pořádku, Radýsek zrovna spal...jak jsem ráno vstávala, tak byl vzhůru, ale pak zas usnul :grinning: A odhad na váhu je 1250g a teď nevím přesně délku, ale myslím, že říkala něco mezi 34-40cm. A hlavičkou je zatím nahoře. Příště jdu 10.2. a budou výsledky z krve a už dostanu papíry na mateřskou juchůůůů. To už mám i dovolenou :grinning: Jo a zas jim tam vážila ta jejich váha víc než ta moje :angry:

Tak jsem vás dočítala...musela jsem si dělat poznámky :grinning:

aaadus: moc hezké věci jsi nakoupila mimču! Já jsem taky objednala povlečení přes net...z jolis.cz.Původně jsem nechtěla, protože jsme měli doma ještě po nás pěkné, ale nevšimla jsem si, že jsme koupili peřinky, které jsou větší než to povlečení :grinning: Tak jsem vzala i žínky, prostěradla...chrániče matrací už taky máme. (z netu)
My budem kupovat Nanny monitor dechu...ale díky za nabídku...
Jak jste psali o tom sladkém...tak u mě to je taky nějaká nárazovka...dlouho nic a pak mě přepadne hrozná chuť na čokoládu...zrovna v pátek jsem si smlsla. A teď zase nic.
aaadus: držím palečky ať ten test na cukrovku zvládneš...teď už to máš ale určitě za sebou.

zofi: kdy budeš znáš výsledky z toho testu. Jéé tak daleko jsi musela jet? Já jsem byla v Mephacentru u Vozovny. Koukala jsem na fotky z cvičení...já jak lehnu na záda, tak mám problém zase vstát :grinning: Jsem jak želva :grinning:
zofi: a když se dává to široké balení...vleze se mimčo pak do těch dupaček nebo bodýček???
zofi: ať ti ta zkouška dobře dopadne! :wink:

katy: no můj manžel by asi se mnou na kurz nešel a kdyby jo, tak nechci vidět, jak by se tvářil, kdyby se měl se mnou učit dýchat :grinning: :grinning: On na to vůbec není. Ale máte to fajn, že s váma chlapi chodí.

smardik: nerodíš? :slight_smile:

andelka: gratuluju k úspěšné poradně :slight_smile: Já ještě nejsem s lehátkem rozhodnuta...ani nevím, jestli tu hrací deku...obojí je moc hezké, ale pořád nevím...Mě říkali, že nemám jíst myslím po 18. hodině před tím testem na cukrovku. A hrozná nejsi, že když jdeš kolem oblečků pro mimča a něco koupíš...já jsem stejná...mamka mi říká, ať už nic nekupuju, že toho mám dost, manželovi se zdají všechny věci stejné :grinning: Ale já se stejně chystám buď něco v obchodech nebo přes net objednat :grinning: Já ty oblečky miluju :slight_smile:
27. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko: mrkla jsem ti do alba...taky tam máš moc hezké oblečky :slight_smile:
27. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: u toho čirokého balení to vůbec nevadilo. Vždy jsem to nějak zapla a bylo lepší když to bylo těsnější, protože to aspoň drželo a nebo to vyrešíš větším bodýčkěm a dupajdama :wink: Jinak výsledky by měl mít můj dr. dneska, ale já tam jdu až 17.2., tak kdyby to náhodou dopadlo blbě, tak se určitě ozvou :wink:
27. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hlásím se jako kindervajco

jaro nene nerodím, jsem otevřená na 1cm, kontrakce na monitoru žádné a od pondělka musím začít chodit do porodky což jsem nadšená
27. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme here :slight_smile:

Jaro: však P. taky není nadšený, že tam chodí ale co nadělá :sweat_smile: a gratuluji k dobrým výsledkům jo a 10.2. jdu taky na poradnu už jsem se zase vyrovnaly :grinning: tak pak zamluvit ten pokoj v porodnici :wink: kam ses rozhodla POruba nebo Vítky?

Andělko: gratuluji k dobrým výsledkům.

Adi: a jaké jsi nakonec objednala?
27. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. :slight_smile:
Zase jste toho napsaly hrozně moc,jste šikulky.Já to vždycky přečtu a pak nevím co jsem chtěla napsat. :sweat_smile: Tak vás alespon pozdravím. :grinning:
Já byla včera na poradně.Miminko je v pořádku a váží už 1700g.Váha je to na 32tt idealní,tak jsem moc ráda,že neni nijak velké,kvůli té těhucukrovce. :slight_smile:
Jaro a tobě brali odběry na co?Mně žádné odběry krve nebrali.I když vím,že je to běžné,myslím na HIV a žloutenku,že?Mně vždycky šokuje,jak je to všude jiné. :confounded:
Já si mám přijít vyřídit mateřskou taky za 2 týdny,to budu 34tt.Prý to stačí.Asi to je tím,že jsem stejně na nemocenské.
27. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: aha, tak snad budeme mít nožičky ok a nebo že se vlezem do té 56 :sweat_smile: To by mi bylo líto přeskočit tu velikost.Jojo to se prý ozvou, kdyby něco bylo špatně.

smardík: já tě tipuju, že do konce týdne to bude :wink:

katy: jéé tak už máme zase stejná data poraden :slight_smile: No já furt nevím...Vítkovice nebo FN...asi si v den D hodíme korunou a nebo podle mého stavu, jak to bude akutní...nevím no :confused:

evka: bylo to na krevní obraz a druhá zkumavka na protilátky. To HIV atd...to ne...to už mi dělali na začátku těhotenství. Já jdu za dva týdny pro ty papíry, protože od 15.2. chci nastoupit tu mateřskou (8týdnů před termínem)...kdybych šla 6 týdnu před termínem, tak by to bylo až 1.3.
Pěkná váha miminka :slight_smile: To má stejnou váhu jako náš pejsek :slight_smile: A že nám ti prcci pěkně rostou, co :slight_smile:
27. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evka: pokud jsi na nemocenské, tak ti to dají až později a taky záleží na tvém dr. :wink: Já rodila v říjnu a na MD jsem nastupovala na začátku září :wink:
27. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: No já se budu teď muset už soustředit na jiné věci pro malého, bo jinak by měl víc hader jak já :sweat_smile: Dělám si pořád seznamy, co kde a za kolik koupit, pořád to obměňuju, propočítávám...no hrůza. Za týden bude akce A v Sam baby, musím využít toho, že muž půjde se mnou a nakoupit toho co nejvíc s ním, jednak kvůli přepravě, druhak proto, že nerad nakupuje a jedno tohle sejšn mu bude asi stačit :sweat_smile: Ale už se hrozně moc těším, mám v obýváku nachystanou velkou krabicu na to. :dizzy_face:
Taky gratuluju k dnešní poradně :slight_smile: S tou pojišťovnou to vůbec neřeš, já jsem u 205 leta letoucí a nikdy žádný problém nebyl. A váha - mě se ptali hned na začátku, jestli se chci vážit doma nebo u nich, ony váží každá jinak, tak aby v tom nebyl bordel. Ta absolutní hodnota není tak důležitá, jde o rychlost přibírání.

Jo a u mě to vypadá na 26tt OGTT (výsledky druhý den) a v 30tt velký UTZ u mojeho gyndr a to dostanu žádanku na odběry na krevní obraz a RH protilátky. Pak 36tt test na streptokoka a pak už se bude rodit - čas neplyne, neběží, ale přímo sprintuje - Husain Bolt hadra proti tomu :grinning:
27. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka: Taky gratuluju k poradně, je super, že se mrně vyvíjí přesně jak má, i přes ten problém s cukrovkou. :slight_smile: A co dieta? Jde to?

zofi: A na kolik máš tu zkoušku a z čeho? Držím všechny palce :slight_smile:
Já se dneska chystám dělat něco do školy, v sobotu mi to zas začne a mám pocit, že něco chtěla z minulého semestru. Výstup z hospitace. Ještě že jsem si dělala poctivé poznámky hned ten den, dneska tomu dám jen nějakou fazonu. :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se hlásím, že jsem zpět od dr. Test byl vcelku v pohodě, ze začátku mi to chutnalo, ale po vypití půlky už se to říct nedalo :sweat_smile: to čekání bylo hrozné, měla jsem úplně těžké nohy, ruka a nevěděla jsem jak si mám sednout. A odběry krve to je další kapitola - nemám absolutně žádné žíly, takže mám rozpíchané obě ruky. První odběr se povedl jakž takž, ale ten druhý mi museli dělat ze zápěstí a teď mě to bolí jak sviňa a modřinu budu mít teda parádní. Ještě jsem měla mít poradnu, ale dr musele odjet k porodu tak musím v pátek znovu cestovat. Nadšená z toho nejsem, ale aspoň vím, že když si dr k porodu zaplatím, že nedá přednost pacientkám co má objednané

katy objednala jsem všechno ve světle modré s oslíkem a medvídkem :dizzy_face:

A včera manžel dovezl kočárek, kuk do alba kdo chcete. Pořád s ním jezdím po obýváku a nemůžu se ho nabažit :dizzy_face:
27. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek