• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
adus: Hlavně že jsi to přežila :wink: Ty potíže se žílama ti nezávidím teda. Já jsem myslela, že se to bere z prstu a ne ze žíly :confused: A výsledek budeš vědět kdy?
Jdu kouknout na kočárek :slight_smile:
27. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka no některým holkám to brali z prstu, mně 2 zkumavky :stuck_out_tongue_closed_eyes: výsledek bude zítra, ale protože jdu v pátek na poradnu tak si nemusím volat a řeknou mi to v ten pátek. ale furt jsem taková slabá z toho hladu, odběrů. nějak mi to nesedlo :confounded:
27. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó, Roan Marita - dobrá volba a je krásný :slight_smile: Já myslím, že pro naše jarní mimča jsou kočárky s větší korbičkou ideální. A budeš pak používat i sporťák (je to kombinace, ne?) z toho nebo koupíš další káru?
Mám dvě kamarádky, které mají mimča v červnu a v zimě je pořád měly v korbičce (Implast a tuším Jané), jenže už tam byly dost natěsno. A já nechci dávat malého do sporťáku, když ještě nebude sám spolehlivě sedět (což je rozhodně až po 6 měsících, spíš až později, prvně by mělo mimčo lézt a až potom sedět). Furt o tom uvažuju, o kočárku a myslím, že když se dá i hluboká verze dát do více poloh a je dost prostorná, tak že by mi tam mohl být i v zimě ještě. Ach jo, ten výběr kočárku je na budku.
27. led 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím sporťákem ještě nevím, ten jsem ještě pořádně nerozbalovala, ale asi jo. sice nevypadá kdoví jak krásně, ale zase si říkám, že malý v té korbičce vydrží dlouho (má polohovací zádička), pak chvíli ve sporťáku a pak koupíme nějaké kvalitní golfy. a jsem ráda, že už je doma, protože to byl největší oříšek a nemyslela jsem na nic jiného :sweat_smile:
27. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel mi malý začal sedět až v 10měsících ale do sportáku šel v 10 měsících protože mi řval že nevidí i když místa byla dost ale zas mám sporták co jde až do lehu tak jsem to nějak neměla potřebu řešit
27. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adus: to se nedivím, já se na to taky obzvlášť netěším. I proto jsem ráda, že to mám kousek. Odběry (já nemám ráda ani ze žíly ani z prstu), sladká břečka, nejedení...no nic moc představa. Dneska odpočívej :wink:
Já to plánuju s kočárkem taky tak, mám předběžně vybraný s přenosnou taškou, polohovací korbičkou, tak v tom doufám vydrží i přes zimu, kdyžtak potom na jaře do sporťáku a na léto nějaký lehčí sporťák nebo lepší golfky. A na další zimu bych zase vytáhla ten původní, bude mít solidní kola.
27. led 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel neboj že se dneska budu nějak přemáhat :sweat_smile: ty jo, si nedovedu představit, že bych za normálních okolností měla dneska sedět do 5 v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a ten roan má v těch bočních kapsách schované uši, tak se taky dobře přenáší. zítra tam zkusím nahodit ten sporťák jak to bude vypadat.
27. led 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: Tak 10 měsíců by bylo optimálních, akorát na jaro by to vyšlo. Jaký je rozdíl v : sporťák co jde do lehu a korbička co se dá polohovat?

adus. Jo, všimla jsem si, má to i Inglesina. A kamarádi mají pro malého (narozený v listopadu) taky toho Roana, úplně stejného. I jako sporťák už jsem to viděla na ulici a nevypadalo to špatně. Mně se na tomhle typu kočárku nelíbí jediné (kromě ceny) a to, že nemá koš na věci, ale tu mřížku. Jinak třeba s Inglesinou se mi jezdilo i teď na sněhu bezvadně :slight_smile:
No, jít ještě do práce - to snad ne. :confounded:
27. led 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka no cena úplně super, já jsem maximálně spokojená a už se nemůžu dočkat až poprvé vyrazíme do ulic :slight_smile: na Inglesinu jsem se taky dívala, ale moc se mi nelíbilo, že není pevná korbička. ale jsou s Roanem podobné vzhledově
27. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Proč jsem si myslela, že je ten Roan dražší? Teď jsem se koukla na net a není to špatná cena. Určitě jste vybrali moc dobře :slight_smile: Já se taky těším na procházky :dizzy_face:
27. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem zpět ze zkoušky. Měla jsem ji z Technologických praktik :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No nejlepší bylo, jak nám dál všem otázky a pak odešel. A přišel asi za půl hoďky a kdo prý chce za 3. tak ať mu to dá a jde hned s ním. Já sjem teda šla a celou dobu jsme spolu rozebírali porod a porodnice :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: dobrá zkouška :grinning: Hlavně že máš :slight_smile:
27. led 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka i s autosedajdou nás stál rovných 11tis takže paráda oproti původních 20tis za Peg Perego
zofi no parádní zkouška, jen tak dál :slight_smile: ale to bys musela být těhotná pořád :grinning:
27. led 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: no do státnic to vydrží, tak snad mi to taky trochu pomůže :wink:
27. led 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tak to jo. ještě si vem sebou Eli, pořádně vyšpul pupek a máš odstátnicováno :grinning:
27. led 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to se uvidí. Ale už se těším až to bude za mnou :grinning:
27. led 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
halo halo, kde jste kdo? Ještě všechny spíte? :slight_smile: Dnes se chystám vyklidit pokojíček ať můžeme v sobotu malovat, aj se na to těším :slight_smile:
28. led 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: kdeže spát. Já se musím věnovat Eli, za chvilku vyrážíme na poštu a do lékarný :wink:
28. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi to já poznám za 3 měsíce co to je věnovat se prckovi. ale už se na to tááááák těším :dizzy_face:
28. led 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
aaadus: nespíííme :grinning:
zofi: tak čepici pořádně nasadit na hlavu, je tam fučák...jak jsem ráno šla do práce tak ještě hustě chumelilo...
aaadus: kočárek máte moooc hezký :slight_smile: Já už se těším na ten náš :slight_smile:
andelka: a ten test na toho streptokoka se dělá taky z krve?
28. led 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro děkuji za pochvalu, dneska jsem s ním zase jezdila po obýváku :grinning: jsem hrozná, ale prostě mi to nedá
28. led 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: natrénovat se musí :grinning:
28. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro přesně :grinning:
28. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus jen trénuj, já taky jezdili po obyváku a manža se smál a ted se sourozeneckým jsem jezdila taky-naložila jsem Tomíka a jezdili jsme po obyváku ale před vánoci jel k rodičům, nebyl kde dát stromek

jinak jsem včera byla na té pojištovně v Ostravě kvůli tomu proplácení a naprosto bez problémů, do 14dní peníze na účtě a paní nechápala co to tu vykládá za blbosti, prý si na ni mám stěžovat
28. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Mně teda ted krev vůbec nebrali,tak jsem z toho opravdu blázen.On to dělá asi každý dr jinak a nezbývá než věřit,že mají všechno pod kontrolou.
Smardik,taky si myslím,že je tohle na stížnost.Ale na malých městech to tak bývá.Já když jsem šla na pobočku do Hlučína,tak vždycky byl nějaký problem.A v Ov naprosto v pohodě.Ony asi ty ženské na těch menších pobočkách mají strach,že něco proplatí co se nemnělo a oni to budou dávat ze svého.Nebo jinak fakt nevím,proč se tak chovají. :unamused:
Aaaduš,přidávám se k pochvale kočárku. :slight_smile:
28. led 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka budu si stěžovat protože tady je problém vždycky, nechápu z čeho mají strach jasně je dané co můžou proplatit a co ne, mají seznam takže jak jede podle něj nemůže být problém. Kdyby to bylo poprvé tak si nestěžuju ale budu protože toho mám dost a jak potřebuju cokoli vyřídit musím jet do Ostravy protože tady to nejde, ve všem má problém nebo neudělá co má (hlásit že jsem na mateřské jsem tam byla ale stejně mi v červnu řekla že studuju, má ofocený oddací list a novou občanku ale stejně mi dopis přijde na jméno za svobodna a k rodičům kde jsem bydlela předtím apod. takže tady fakt nevyřídím nic)

mě krev brali nějak po 30týdnu naposled, přesněji bych se musela jít podívat do průkazky
28. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik bych si na babu stěžovala a ještě bych jí to přišla s úsměvem oznámit :sweat_smile:
evka děkuji :dizzy_face:

včera jak mě sestřička mordila při odběru, tak mi říkala, že ještě mi budou brát krev kolem 32tt
28. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik,tak podle toho co píšeš,bych si šla stěžovat určitě!!!
Já jsem ted 32tt a krev mi nebrali a na ko jdu až 37tt..............to je divné......to už mi ji asi brát nebudou si myslím.Ale za dva týdny tam jdu ještě vyřídit mateřskou,tak bych se mohla zeptat.Mně to ale je vždycky takové blbé se na tohle ptát.Jako kdybych jim kecala do jejich postupů.Já jen že tu píšete,že vám všem tu krev brali a mně ne. :confounded:
28. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka budu si stěžovat, dělám to nerada ale paní evidentně svoji práci nezvládá, jako jednou se to stát může ale říkám tady je problém každá návštěva. Ty jdeš na kontrolu až 37? nějak pozdě ne, já od 34 chodila každý týden a od 34+1 mi dělá monitor
28. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělka se mně tu včera ptala co dieta.No snažím se jí dodržovat velice přesně.Někdy to je úplně v pohodě,ale někdy mám neskutečnou chut na něco sladkého.Někdy mám zase chut jíst mezi jídly.Musí být 3hodky pauza a já mám třeba na něco šílenou chut.Manža mi po známosti pučil glukoměr,tak když mám na něco moc chut,tak si třeba zobnu čokolády,ale jen tak dvě kostičky a pak se změřím,jestli to moje tělo vstřebalo v pohodě.Je to ale jen občas a většinou mám hodnoty dobré. :slight_smile: No uvidím v pondělí na diabetologii....
28. led 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek