• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Já budu chodit na monitor od toho 37tt,mi říkala sestra.To potom taky každý týden.Mně to taky překvapilo,že jdu až zase za měsíc na ko.Myslela jsem,že třeba půjdu za 14 dní,nebo tak....
28. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!

ADUŠ - krásný kočárek jste vybrali,určitě se v něm malému bude líbit :wink: A cena taky super! Kde jsi byla na to oGTT? Já šla do Vítkovické nemocnice a byla tam tak šikovná sestřička že mám celou modrou ruku ještě týden po odběru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

EVKO - mi v minulém těhu tu krev taky brali ale už ti neřeknu kdy přesně, ale taky myslím že kolem 32tt.Bere se to kvůli toho streptokoka,pokud ti ho zjistí tak ti musí u porodu dát ATB aby se nenakazilo mimčo. Takže se na to fakt radši zeptej!!
28. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka no rozestup ve velký, já u Toma už po 30týdnu chodila co 14dní a ted taky a od 34co týden a monitor at ví co malý
28. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
snar: dneska jsem ti poslala ten kupónek tak ho očekávej :wink:
28. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi moc děkuju, ty nepotřebuješ nic z těch koponu? třeba bych něco měla co by se ti hodilo
28. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka za zeptání nic nedáš, od toho nám ústa narostla že :wink:
misicka děkuji za pochvalu :slight_smile: a na cukr jsem byla u svojí dr a výsledky budou zítra. modřinu mám taky - na zápěstí, ale já fakt nemám žíly ani na hřbetu ruky :sweat_smile: a sestřička mi poradila, že je dobré si na to dát lihový obklad - třeba vodku zředit troškou vody a přiložit si to na to, ta modřina se pak prý lépe vstřeba. ale ještě jsem nezkoušla, ostuda jsem :pensive:
28. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar ne teĎ nepotřebuju. Já dostala kupónky od kámošky, tak jich mám hodně. A navíc jsem se registrovala zase jako těhu v DM, tak zase nějaké přijdou a jestli tam budou zase ubrousky tak ti je pošlu :wink:
28. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se na to budu muset zeptat když tam půjdu vyřizovat tu mateřskou.Když jste na ten odběr krve byly všechny,tak je to fakt divné.Ach jo. :confounded:
28. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jo já taky dostala od kamarádky kupony tak mám dost a ted jsem se taky registrovala :slight_smile: ale ubrousky se neztratí :slight_smile: ale kdybys něco chtěla napiš třeba budu mít
28. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem si našla na netu,kdy by se mnělo chodit v těhu na ko.Píšou tam od 33tt každé dva týdny a odběr krve na streptokoka a rH faktor ve 36tt.Tak se na to zeptám. :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, smar taky mám kuponky z DM a ne všechny využiju tak jestli chcete, můžu vám napsat seznam těch, které 100% nevyužiju
28. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka určitě se zeptej, když to dělají snad všude tak to z nějakého důvodu asi dělají, jistota je jistota a za zeptání nic nedáš. Mě třeba u Tomáška sestřička zapomněla objednat na velký UTZ, prostě v tom shonu co tam má na to zapomněla tak jsem se připomněla a bylo to
28. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik,třeba na to fakt jen zapomněla.No uvidím. :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: No četla jsem, že na toho streptokoka se dělá kultivační stěr z pochvy.

O tom krevním obrazu jsem to vlastně vyslechla u sestřičky, když se bavila s jinou maminou. Říkala jí, že po GTT a velkém UTZ (to už měla za sebou asi) jí dá další žádanku na odběr na tohle. Já jsem dostala teprve žádanku na GTT, paní byla dál než já.

evka: Ty chutě nezávidím, když člověk ví, že by neměl. Ale někdy se to fakt nedá, co? Ten glukometr domácí je super nápad :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka: koukla jsem do alba - a kde máš bříško prosím tě? :confused: :slight_smile:
28. led 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka víš co jsem se chtěla zeptat, ty jsi tu psala, že v Sambaby bude příští týden nějaká akce. Čeho se to má týkat?
28. led 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: ale né, tam není akce. To my máme akci, jakože tam konečně pojedem a nakoupíme :wink: jinak v lednu měli slevy na postýlky.
28. led 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka aha, já jsem ťula :grinning:
28. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ne :wink: Neznáš? Finta Fň, hodina H, Akce A? :sweat_smile:
28. led 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky mám další zkoušku za sebou a doufám že mi to teda už dá :wink:
28. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jsi šikovná :slight_smile: mě teprve čekají příjmačky
28. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi gratuluju :slight_smile:
28. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jen doufám že mi to dá alespoň za tři :grinning:
smar neboj ty to taky dáš :wink:
28. led 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi uvidím, za zkoušku nic nedám :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tak nějak. Já naštěstí letos v květnu končím :grinning:
28. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi to se máš :slight_smile:
28. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak se to veme. Já jen doufám, že teď udělám všechny zkoušky a k těm státnicím dojdu :grinning:
28. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, tak kde jste kdo? :astonished:
29. led 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
já jsem tady, doma v teplíčku :slight_smile: Ale mám dneska poradnu a vůbec se mi nechce nikam jet a ještě mi je od rána tak nějak "divně"
29. led 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
včera bylo konečně tepleji tak jsem vyrazila na špacír a musím se pochlubit mám dětskou dr. a hned za domem, u JIrouškové kam jsme chtěla sice nejsem tam mě daly košem, ale jsem vedla u dr. Mikeskové a ta je taky fajn, moc sympatická i sestřička a krásně nově zařízená ordinace tak snad budeme spokojeni. PAk jsme se šli odpo projít, když tak krásně svítilo sluníčko, pak jsme cvičila jogu a den utekl ani nevím jak :sweat_smile:
Dneska jdeme plesat na myslivecký ples tak jsme na něj zvědava.

Holky uvažovaly jste u porodu epidurál? Původně jsme byla rozhodnuta, že bych do něj šla, ale po st kurzu nevím, nevím.

Adi: kdy začneš s jogou? Od minula i včera byla nová várka ženských a ty nikde? Dokonce jsem tam "nejzkušenější" cvičenec tak jsem musela předvádět s Kamilou cviky ve dvojicích :grinning:
29. led 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek