• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
katy no já čekám až se mi Kamila ozve, že má volné místo a furt nic. asi ji zkusím zavolat. a epidurál nechci ani za nic, mám z něho větší strach než z porodu. nechala bych si ho píchnout jen v případě císaře, abych malého mohla hned vidět
29. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko :slight_smile: zas se hlásím

katy v epidurálu souhlasim s aaadus, ani za nic chtěla bych ho jen v případě císaře at můžu malého hned vidět ale jinak ne. Zvládla jsem bez něj i první pord a taková hrůza to nebyla
29. led 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: no já prvně uvažovala že kdyby byla bolest obří tak jo, ale teď nevím zkusila bych zatnot zuby. P. mi řekl neboj se bolesti tomu se to kecá co? :sweat_smile: no zavolej ji! Od minula min. 10 nových ženských a některé nemají ani bříško! Já chci chodit než porodím je to fajn.

Smardik: já taky jen asi jen u císaře nebo byxch musela padat do bezvědomí abych si ho nechala dát. JAk se jinak cítíš?
29. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik nebyla jsi včera s Tomáškem na to focení pod vodou? a na porod to nevypadá?
katy hned ji jdu volat ať stihnu ještě pár lekcí. já se taky budu snažit zatnout zuby a vydržet to, nevím jestli je i něco mimo epidurál co aspoň trošku zmírní bolest. kamarádka rodila v červenci bez jakýkoliv tlumících léků a říkala, že se to fakt dá vydržet
29. led 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: je opiáty, ale to taky nedoporučuje, jinak masáže, voda, balony, aromaterapie jic víc. A tak tu hudbuz a aromku si sebou vezmu. Zavolej, jinak místa, kam by ses vlezla tam ještě byla, pamatuji, že nás tam bylo i více!
29. led 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus na focení jsem už nebyla - raději, už jsem trošku otevřená tak to moc dr. nedoporučoval a hlavně i kvůli té zimě-musela bych autobusem a tramvají a mám to 50minut busem, 15minut tramvají a představa že mi v tom počasí praskne voda se mi nezamlouvá takže jsme nebyli, jedny fotky už z focení pod vodou má a to mu zatím stačí a další bude mít až budem chodit

katy jak budeš padat do bezvědomí už ti epi nedají, je tam nějaká hranice když už máš smůlu - ke konci bych už ho totiž brala ale měla jsem smůla, chtěla jsem pozdě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Mě bylo nejlíp ve sprše, byla jsem tam fakt pořád a hodně doporučovaný balon mi vadil, no a pak psychická podpora manžela který vypadal že sebou asi sekne jak jsme došli na sál
29. led 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardik: vím, že se může dát do určité doby, ale někdy máš bolesti a furt nic. Voda si myslím že mi dost pomůže tu já miluji a nejraději bych tam seděla pořád. :grinning:
29. led 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy tak ve čtvrtek se konečně potkáme :dizzy_face: jsem ji teď volala a místečko bylo tak se těším že se protáhnu. akorát teda nevím jestli mi to půjde když jsem na jogu nikdy nechodila
29. led 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak si držíme u zrcadla flek od dveří nalevo tam je to nejlepší. A neboj půjde ti to, když ne poprvé tak napodruhé už jo. Budeš si kupovat permici?
29. led 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy uvidím jak mi to půjde a když jo, tak si pernici koupím a budu chodit až do porodu
29. led 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: půjde, já koupila hned permicic a prvně mi to taky nešlo, podruhé už to bylo lepší a teď je to fajn. Ajdu koukat na pohádku co začíná. TAk zatím papa
29. led 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki, task já jen na chvilku. Musím se věnovat Eli a vařit oběd. Já původně epidurál chtěla a nakonec jsem si ho nenechala píchnout a jsem ráda. Opravdu se to dá vydržet. :wink: Takže jsem rozhodnutá že ho nedbudu chtít ani teď :wink:
29. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já epidurál taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ostatní úlevové prostředky zkoušet budu, to jako rozhodně.

zofi: Blahopřeju ke zkoušce :slight_smile:

maja: Držím palce na zkoušku :slight_smile:
29. led 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čao holky,
já teď jenom rychlovka...já epidurál taky nechci...nevím jestli v případě císaře...možná bych se nechala uspat celá...to nevím...já se píchanců do páteře bojím...

Máme v rodině nové miminko :slight_smile: Bratranci se narodila holčička Adélka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: tak to je krásná zpráva, tak tvůj prcek bude mít kámošku :slight_smile:

JInak my už po obědě, P. uvařil, šla jsem si opravit nehet a říkal, že pak jsem vždy opatrná a nic nechci dělat tak uvařil a udělal špízy a moc dobré.
29. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky kde jste kdo? :astonished:
29. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, nedala jsem to, za tyden druhej pokus :rolling_eyes: ach jo, stoji to vubec za ty nervy? :unamused:
29. led 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi dík kuponek dorazil :slight_smile:

holky ještě k těm kuponkům, mám tu nějaké co určitě nevyužiju ale zas je jich škoda je vyhodit tak to asi večer sepíšu a dám tady nebo pošlu do IP kdyby někdo chtěl, třeba by jste něco z toho využili. Jsou to kupony z dětských knížek i nějaké z těch za body co nevyužiju-řasenka apod.
29. led 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: já si to taky někdy říkám, jestli to vůbec za to stojí :wink:
29. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
včera už jsem nestihla nakuknout, domů jsem přijela až o půl 9. Na poradně všechno v pořádku, cukrovku nemám, malý váží 1000g a je otočený hlavičkou dolů a je to pěkně znát - všechno mě tlačí, blbě se mi dýchá a když se pohne začne mi tlačit na močák. Další poradnu mám až 1.3.
jaro to jsou hezké zprávy :dizzy_face:
smardik jestli se ti bude chtít, tak tu napiš jaké máš kuponky. já mám taky spoustu, které nevyužiju
30. led 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
aaadus, tak chuvicky mam doma, jsou na nabijecce a zitra zkusime jak funguji :wink: vy uz jste je kupovali?
30. led 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja ještě ne, neměla jsem cestu kolem. A kde jsi ji koupila, v Datartu? Pak hoď echo jak fungují :wink:
30. led 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se vám jdu pochlubit :slight_smile: Byli jsme v Polsku a dovezli jsme si kočárek :slight_smile: :slight_smile: Zatím je zaparkovaný u rodičů...neměla jsem foťák, tak jsem do alba stáhla obrázek z netu...je to přesně ta barevná kombinace. Je úúúúžasnýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Koupila jsem si tam i noční košili na kojení a cestou zpět jsme zaparkovali ještě v Sambaby :grinning: ...tak máme i vaničku, nějaké hračičky pro mimčo na postýlku a bryndáčky :slight_smile: Bohužel zase neměli tu velkou přebalovací podložku s tvrdou deskou...tak snad bude příště. Ale jsem docela unavená, břicho mě už tlačí...asi se půjdu natáhnout...včera jsem usla ve 20 hodin :grinning:

aaadus: posílám gratulaci k výsledkům z poradny :slight_smile: Jééé ty se máš, že je prcek už hlavou dolů...mě dneska dělal prdýlkou na břichu bouličky :slight_smile:
30. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro gratuluji k dobrému kupu, kočárek je pěkný :dizzy_face: no já nevím jestli hlavou zůstane dolů nebo se bude ještě točit. akorát PA říkala, že pokud je dítko otočené hlavou dolů dlouho hrozí předčasný porod, tož nevím

dneska jsem vytírala celý barák a záda mě teda bolí jak sviňa, jsem myslela, že se ani nenarovnám :sweat_smile: a manžel teď je pro pizzu, tak se pořádně nacpu ať je mi pěkně blbě :grinning:
30. led 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: Gratuluju ke koupi kočárku, je moc apartní :slight_smile:
My se do Sam baby chystáme si ve středu, a tu přebalovací podložku s deskou bych chtěla taky, jakto že není? :frowning2: A nevíš kdy bude?
dobrou dobrou :slight_smile:

adus: Gratuluju k vyloučení cukrovky a i ke krásné váze mimča :dizzy_face:
30. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus, andelka: děkuju :slight_smile:
aaadus: nepřepínej se! :wink:
andelka: s tou deskou tam mají ty kratší, my chceme tu delší...prý jak jim přijde zboží...ke konci týdne
30. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: Tak mně by asi stačila i ta kratší, tak když bude, tak vezmem. mám pod to skříňku na pleny a hebla 60x55cm, takže nechci, aby to mělo moc velký přesah. Holt prostě u zdi bude přikrytá 10cm mezera, no. Nechce se mi kvůli tomu kupovat spešl přebalovák. Já už se tam moc těším, konečně budu mít na mimčo něco jiného, než oblečky :sweat_smile:
30. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka...my máme komody pro mě na přebalování moc vysoko, tak chci tu přebalovačku dávat na postýlku...jinak tam mají plno všelijakých různě širokých měkkých podložek na přebalovací pulty a komody...jsou moc hezké...tam je vůbec tolik hezkých věcí :dizzy_face:
30. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki
jari: tak kočík je fakt super. Mě se taky líbí. Už jsem ho viděla a ani není drahý. :grinning: :grinning: Ale jak sjem kupovala já tak se mi zrovna ten Firkon moc nelíbil a teď bych ho brala, kdybych teda neměla :wink:
30. led 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: No já bych normálně taky šoupla přebalovák na postýlku, ale objevila jsem doma tu skříňku, je mi akorát po boky a můžu si dát věci do ní, aby byly při ruce. Jinak se teda vlezu jen tak tak, do rohu - komodka, přebalovací skříňka, postýlka. No, hezkých věcí - to abych si vzala finanční rezervu, co? :sweat_smile:
30. led 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek