• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
dobre ranko :slight_smile:
aaadus, tak jsme vyzkouseli ty chuvicky :slight_smile: ctyri patra prenos bezva, pak uz zacaly sramotit a vypadavat zvuk, po 6 patrech uz jen blikaly, ze se teda snazime dovolat, ale neprenasely zvuk. Jakmile jsem vylezla pred barak, opet nadherne cisty signal...byla jsem v pyzamu, takze jsem nezkousela jakej dosah budou mit venku, stejne bych deti samotny doma nenechala :wink: my je mame do zdenyho baraku se zahradou, tam by mely fungovat po okoli dobre a dostatecne :slight_smile:
31. led 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja díky za info, my tak bydlíme ve zděném baráku a budu je hlavně potřebovat, abych slyšela když prcek bude spát nahoře v ložnici a já budu vařit nebo třeba půjdu na zahradu - to bych ho opravdu neslyšela i když slyším i to co nemám :grinning: a kde jsi je teda kupovala? v Datartu?
31. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus, jj, v Datartu, byla tam za 1999,- a v Chiccu ju maji o tisicovku drazsi, uplne jsem hledela jak spolihaji na to, ze jsou lidi lini a ze nakoupi vsechno v jednom krame :sweat_smile:
31. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: děkuju :slight_smile: Za tu cenu je to parádní. Mě se nejdřív líbila F7, ale už se mi tak nelíbí a zamilovala jsem se do Verana.
andelka: nooo záleží na tom, co všechno chcete kupovat...penízky to stojí docela dost, jak se to načte...proto my kupujeme postupně, jinak by to byl maras.
31. led 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: My na postupně nemáme čas, takže uděláme nájezd :grinning: Už se tááák těším. :dizzy_face:
31. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki, tak my jsme si dneska zajeli na Čapkárnu na bazéna a bylo suprově. Perfektně jsme se vyblbli :grinning: A teď jsem unavená jak hrom :wink:
31. led 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja v chiccu se mi zdá snad všechno předražené a že by se mi tam věci nějak extra líbily se říct nedá. i v Tescu mají hezčí oblečky než tam
zofi my jsme přijeli z čapkárny před chvilkou, parádně jsem si zaplavala, protože už tam ke konci bylo taaaak málo lidí
31. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aadus: A byla jsi dneska na cvičení?
Holky, já jsem dneska tak chtěla jít též na Čapkárnu, ale neměl kdo jít se mnou a sama se bojim, co kdyby něco, že jo. A vy jste tam měly skoro slet :sweat_smile:
31. led 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka cvičení nebylo, cvičitelka je nemocná - volali mi to v pátek
dnes jsem měla hroznou noc - záda mě bolí jak blázen a malý mi tlačí na žaludek, tak je mi blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Adi: u mě to samé od večera mě bolí záda jako čert resp. oblast lopatek a krk a tyky jsme nemohla spát. Jinak psali ti z mamitati, kdy ti dodají ty věci? Mě ne, jen že obdrželi objednávku.
1. únor 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak v tomto týdnu jedeme do Sama pro nábytek a zbytek věcí co mi chybí, musím si napsat seznam jako do obchodu :grinning:

Adi: já včera dělala doma svou pizzu Hawai a moc se povedla, ještě mám kousek na dopo svačinku. Jinak mimčo se ti už neotočí a předčasný porod taky nehrozí pokud hrozí tak se dítko otočí rychlostí blesku nebo jdeš na CŘ. tak to neřeš. :wink:
1. únor 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy mě bolí v kříži, už jsem myslela, že to jsou poslíčci, protože mě ještě do toho bolelo v podbřišku a píchalo v třísle. noc jak vyšitá fakt, už jsem chtěla jet na pohotovost, ale pak jsem se uklidnila a přešlo to. jo a do toho mě strašně bolely žebra. z mamitati mi nepsali, jen že dostali moji objednávku. a pizzu bych si dala zase :grinning: a je dobře, že už se mi malý neotočí, sice to není nic příjemného, ale už jen 3 měsíce :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: mě taky tlačí na stydkou kost a na močák nic příjemného to není ale co se dá dělat? i žebra bolí zajdi si na těhu masáž tak kde chodím já paní je moc fajn.
1. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy ve čtvrtek si vezmu kontakt na tu paní a asi zajdu. jsem myslela, že mi plavání pomůže a bylo to ještě horší. spíše toho bylo včera moc - procházka v zoo, plavání - hold si musím zvyknout, že tolik nevydržím :sweat_smile:
1. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: ani mi nemluv my byli v pá na tom plese bylo fajn, hudba super trsala jsem o 106 a v so mě bolelo bříško tak musím opatrněji. Jo ve čt ti dám kontakt a zkusím nezapomenout ti vzít ten baby vak. Chceš ho tedy omrknout? Abych ho zbytečně nebrala.
1. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jj, určitě mi ho vem. Vezmu si i peníze, asi ho na zkoušku koupím. V srpnu jedeme na dovču na Slovensko a tam se určitě bude hodit. A půjdeme ve čtvrtek na tu prohlídku porodnice?
1. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: a v kolik je ta prohlídka? Tápu v hlavě a myslím, že nic nemám zatím tak bychom mohly.JInak kámoška má i návod k vaku, ale ten zatím doma nemám ten bych ti vzala příště.
No my uvažujeme o lázních že bychom ještě teď někam na pár dní zajeli. JInak v létě budeme na chatě na SK a od tam a budeme dělat výlet třeba i s našima. KAm plánujet pobyt na SK?
1. únor 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy na webovkách píšou v 13:00. A návod nespěchá, jak se tak znám, budu to zkoušet na poslední chvíli :sweat_smile: Na SK chceme jet Západní Tatry - Roháče. Budeme si tam pronajímat chatu na 14dní. A taky tam budeme s našima. A vy se chystáte kam?
1. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme na SK chatu pod Bílým křížem a od tam a biudeme vyrážet třeba na Oravu, do Tater, Rajecké Teplice, Sulov, apod.

Tak jsme si napsala poznámky co koupit v Samoivi za hračky.

Tak na chvíli se loučím dám kafíčko a juknu na Tajuplný ostrav tak zatím papa :slight_smile:
1. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky do Sambaby, ale nikdo se mnou nechce jet (tím nikdo myslím manžela :grinning: )
1. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to s námi musí jet jak otrec tak P. já bych s krabici s nábytkem nepomohla max. bych vzala poličku :sweat_smile: a pak ještě chci zajet pro velké květiny tak musím ukecat tatíka aby z práce vzal velké Ducato.
1. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj taťka je furt v práci, jedině, že bych jela s tchýní :grinning: ale to si tam raději zajedu sama než s ní někam jít. a ona by stejně nešla, protože je pověrčivá. kdyby věděla, že už máme kočárek doma, tak ju klepne :grinning:
1. únor 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kočárek my ještě nemáme, asi ho vezmeme až v březnu, ale uvidíme. Jinak kdy chceš montovat pokojík a vše dokoupit? Týdsen před porodem? To by ses uběhala a manža v době, kdy jsi v porodnici no nevím jak by zvládl celý pokojík smontovat. Leda by jel i noční :grinning:
JInak chci v Samovi ještě koupit 1-2 typoicky holčičí růžový obleček nemám ani jeden.

Tak jdu vařit. Bude sojové maso.
1. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Tak cvičitelka nemocná - to je pech. Snad bude brzo zas OK :slight_smile:

Taky uvažuju nad baby vakem, ale ještě jsem ho neviděla naživo, tak se to bojim objednat jen tak, i když tady i na MMB bývají za dobrou cenu. Mně by se hodil, třeba když si budu potřebovat skočit do obchodu, abych nemusela na těch pár kroků brát kočár. Na dovču my nepojedem, možná až další léto. Maximálně budu s prckem na zahradě nebo u tchánovců.
Juj, holky, zajímalo by mě, co Smardik, včera měla termín :slight_smile: I když třeba datum narození 2.2.2010 je taky pěkné :sweat_smile:
1. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy no pokojík smontujeme jen co vymalujeme, dneska jedeme pro barvu, za 14 dní přijede taťka vymalovat a přípravy můžou začít. do konce únoru to chci mít hotové, v březnu budu prát a žehlit ať mám v dubnu vše hotové a nemusím stresovat. dneska mi babička nechala ušít deku a povlečení do postýlky, tak jsme zase o kus dál :slight_smile: no já ještě potřebuju koupit nějaké frajerské oblečky na návštěvy a k doktorce. sojové maso bych si dala, to já ráda a manžel ani nepozná, že je to sojové. posledně si myslel, že je to vepřové :grinning: a máš nějaký dobrý recept?

andelka hlavně že mi volali v pátek ať nejezdím zbytečně jak posledně. ale teď v neděli už cvičení bude

na smardika jsem taky myslela, 31.1.2010 a 1.2.2010 je taky krásné datum
1. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adus: Tak to by bylo fajn, kdyby už bylo, já to potřebuju fakt minimálně co 14 dní :sweat_smile:

Ach jo, holky, vám závidím, že iž toho tolik máte. My budem chystat jakože pokojíček a skoro všechny věci asi až v dubnu. Kvůli bytu to dřív asi nestihnem, nebylo by místo. Takže nakoupené věci pro malého budou zatím na skříni nebo v krabici a bude se čekat, až se bude moct mamka odstěhovat, což jako nevypadá, že by to bylo nějak brzo. Ale do porodu se to snad stihne.
1. únor 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
andela ty jo, já bych teda neměla nervy čekat do dubna. už teď začínám nervačit, že se nic nestihne :sweat_smile: a ty klíče od bytu už vám ten pán dovezl?
1. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Jo jo, klíče už máme. Akorát jaksi je tam toho potřeba udělat víc, než se původně myslelo. Teď třeba musíme sehnat někoho, kdo nám udělá novou elektriku a pak někoho, kdo udělá rekonstrukci koupelny. Nechcem na všechno firmu, chceme si ty zařizovací předměty (vana, umyvadlo, dlaždice, kachličky apod.) koupit sami, ale potřebujem někoho, kdo by nám vyboural to původní a to nové udělal. No a taky se bude muset koupit nebo nechat udělat nová kuchyňská linka, koupit lina a koberce, vymalovat, nechat udělat dveře na vestavěnou skříň...
Nemáte nějaké tipy?
U nás to vypadá fakt jen tak tak. Sice mám ty škatule hejbejte se promyšlené, ale i tak bude pak málo času na realizaci. Naprosto nutné bude u nás vyklizení obýváku (což předpokládá, že některý nábytek se už bude muset dát do mamčiného bytu), položení nového koberce a vymalování a koupení gauče, komody a skříně do předsíně - jinak mi ta škatulata nevyjdou. Skoro všechno už mám vybrané, bude to z Ikey, na to se nemusí moc čekat.
1. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka no, to už aby jste začali shánět. vím jak to je, když někoho seženeš, pak ti naslibují hory doly a musíš ty řemeslníky furt uhánět. hlavně si to po nich pořádně zkontrolujte, protože na ty dodělávky už je tam potom nedostaneš :angry: my máme kuchyňskou linku z Koryny, ale už bych si ji u nich nenechala udělat. jako je krásná, ale montuje je jim to nějaká externí firma a s nima taky dohodnout termín bylo za trest. i se mi stalo, že jsem si brala volno a oni vůbec nepřijeli idioti. a vestavěnou skříň taky neporadím. koberce jsme kupovali v Hornbachu - pokud nejste nároční, dají se tam vybrat pěkné koberce za pár korun oproti třeba K+K koberce či jak se to jmenuje. a malovat jsme si malovali sami
1. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: No, tak koberce budou sranda. Zatím jsme kupovali jednou ve Světě koberců a jednou v kobercích Trend. Ale do Hornbachu se chystáme tak jako tak, okouknout ty věci do koupelny, tak třeba se nám bude něco hodit.
Na malování už někoho máme, to se stačí jen domluvit na termínu - ale to se stejně dělá až naposledy.
Uvažuju, že bysme na tu koupelnu brnkli jednomu klučinovi co nám loni dělal wc, to jsme si taky nakoupili sami a on vymlátil staré kachličky, srovnal podlahu, oškrábal stěny, udělal sádrokarton, dal dlažbu a kachličky, ustavil wc, vymaloval...byl šikovnej.
Ach jo, to je furt něco, a to jsem si myslela, že nejsložitější bude vyřídit financování a koupi - doufám, že na dlouho pak bude pokoj.
1. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek