• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
ia: Děkujeme za info :dizzy_face:
Juj, my o vlku a mimi už na světě :sweat_smile: Tak že by se Honzík trefil přímo do TP? :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je krásný trpaslíček :dizzy_face: a Smardik vypadá taky v pohodě :slight_smile: Těším se na vylíčení porodu :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
i.a.: děkujem. Tak jsem se trefila, když jsem říkala, že to do konce týdne bude :slight_smile:
smardik: gratulujuuuu!!! Honzík je mooc krásný :slight_smile: A už se těším na povídání :slight_smile:

aaadus: mě taky bolívají záda, kříže, někdy to až pálí jak to bolí...a žaludek tlačí taky...:stuck_out_tongue_closed_eyes:

andelka: fíííha, to máte teda co dělat, abyste to do porodu stihli, taková přestavba a velké nákupy :astonished: To budete financovat tu přestavbu mamce i sobě? Taky musíme v bytě udělat pár oprav, ale takové jen ty nezbytnosti (vymalovat wc, koupelnu)...na velkou rekonstrukci kašlu (i když kuchyň, wc a koupelka by to asi potřebovali), stejně se chceme jak to půjde odstěhovat.
1. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: No financovat to všechno, tak pro veverku nic nezbude :sweat_smile: Ne ne, my se nějak domluvíme, větší část bude financovat mamka. U nás by to rekonstrukci taky chtělo, ale to až časem, ještě to vydrží. Na všechno teď není, počkáme, až nám skončí nějaké stavebko.
No, to máme co dělat. Ještěže jsem doma, kdybychom chodili všichni do práce, tak to není ani na vánoce.
Jako úplně první vize byla, že budem bydlet sami od nového roku. Pak byl problém s tím předáním bytu, takže od března. Teď jsme zjistili, že budou nutné opravy, takže od dubna...no ale kdoví jak to dopadne nakonec.
1. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka: aha, tak to joo, tak to vám budu držet palce, aby se to všechno povedlo bez komplikací a k vaší spokojenosti :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anděl: no my jsme si nechali dělat kuchyň přes stolaře. Někde mám kontakt. Vím že má i nějakého elektrikáře a možná i vodaře, to záleží na domluvě. A navíc nám nabídl, že si to můžeme sami připravit na zavedení elektřiny a vyšlo to levněji. No a u nás maluje taťka, ale nevím zda by měl čas. Reď je zrovna v německu, ale až se vrátí, tak ti mlžu na něho dát kontakt a mlžete se rozhodnout co a jak. Je to opravdu levnější než přes firmu :wink:
1. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka jo a veškeré obklady, dlažbu máme taky z Hornbachu
ia. děkujeme za info :slight_smile:
takový malý uzlíček to je :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se konecne dostala poradne k pocitacu :slight_smile:
smardik, gratuluju moc moc, Honzik je krasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
zofi, dnes nam dala pekne zabrat co? u toho posilovani jsem chvilema myslela, ze uz se fakt nezvednu :grinning:
andel, nechces se odpo stavit "na kafe"? :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: My právě potřebujem zjistit kdo by co dokázal udělat a kolik by to asi stálo. Něco bychom taky snad zvládli sami, nebo že bysme pomohli. V bytě pod náma dělali koupelnu, za týden to bylo hotové, ale dělala to firma a jak řekli cenu, tak mě málem vezli (na to, že tam toho nic moc nemaj). Jenže shánějte dneska solidní řemeslníky. Navíc, aby třeba jeden toho zvládl víc a ne jeden dlažbu, druhý montáž, třetí vodu, čtvrtý malování...
My jsme dřív taky malovali sami, ale dneska už na to kašlem, nemáme na to to správné "nářadí", navíc když vidím náš obývák, tak bych se asi brzo nervla a trvalo by to dlouho, tohle radši necháme na někom jiným. Loni jsme nechávali malovat předsíň a super, rychlé, bez práce, na to máme známého. Ale jinak moc ne, no.
Určitě mi kontakty dej, co máš, to se vždycky hodí. Děkuju.
1. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: My na tom wc máme taky z Hornbachu, od nás je to nejblíž. Tak to vidím zas na Hornbach.

maja: Nemožu, čekám na mamku, musíme ještě něco povyřizovat kvůli bytu. :pensive:
1. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, jen me to napadlo :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka mě připadá Hornbach nejlepší. a že jsme při stavbě baráku oblítali všechny možné i nemožné obchody
1. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: No, u nás je hlavní, že je nejblíž :sweat_smile: Ale když říkáš, že i nejlepší, tak tím lépe. :slight_smile:

maja: Může tě to napadnout i příští týden ještě? Nebo máš něco ve středu? Jindy odpo nemůžu.

No nic, tak já se balim a fičim zas vyřizovat...že se mi teda chce :unamused:
1. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
anděl: tak až to najdu tak ti to všechno pošlu do IP.
maji: jo dneska nám dala docela zabrat a jaká byla přednáška? :wink:
1. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, streda je jedinej den kdy je M. doma :unamused: vsak si jeste kdyztak dame vedet :wink:
zofi, ale tak nic novyho dnes nebylo, no... me zajimal nejvic ten porod a ten jsem minule musela odejit driv :rolling_eyes:
1. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Však my se ještě trefíme :wink: Já sice někdy mívám něco domluvené, ale ne na celý den, spíš k večeru.
zofi: Děkuju předem :slight_smile:
1. únor 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ránko holky :wink: Tak já už tu straším od 4 hodin od rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale za to mám napsanou seminární práci, kterou musím ve středu odevzdat. Ještě mě čeká napsat jednu a doufat že to budu mít dobře :grinning: To znamená že zítra zase vstávám ve 4hodiny :grinning:
2. únor 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, tak to ses dobra, ja si taky delala nadeje, ze si rano privstanu a budu se ucit...a vstavala jsem ted :sweat_smile:
2. únor 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, me ze vcerejska pekne boli stehna a ty mezilopatkovy svaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak se citis ty?
2. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
maja jsem se chtěla zeptat, ty máš EPI-NO? a budeš ho potom prodávat? nějak nad ním začínám uvažovat...
2. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem :slight_smile:
zofi: teda ty máš pevnou vůli, klobouk dolů, že jsi vstala tak brzo a makala na škole.

Holky - maminky, chtěla bych se zeptat na ten maliníkový čaj. To má připravit porodní cesty, že. Jsem si říkala, že masáž hráze ani epino nechci, tak že bych pila tohle. Doktorky jsem se na to ještě neptala...to se pije později, že.
2. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a kdy si budete balit tašku do porodnice??? Měsíc před očekávaným porodem???
2. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: Maliník se může pít od 35tt, dva šálky denně a do 40tt se může postupně dávka zvýšit až na 4 šálky denně.
Tašku do porodnice - asi ten měsíc před porodem, tipla bych, že na apríla :slight_smile:

zofi: Teda ty jsi šikula. :dizzy_face: Měla bych si z tebe vzít příklad.

maja: Jaký máš program na čtvrtek?

Tak už jsem zpátky z oGTT, dalo se to přežít. Ráno v 7 jsem v podstatě ještě spala, klimbala jsem i v čekárně. Ale krizovka přišla asi po 45 minutách, to jsem musela jít na vzduch, ale nepomohlo to a málem jsem sebou sekla. Naštěstí to brzy přešlo a pak už se to dalo a poslední hodina utekla docela rychle. Byla jsem tam na to sama, tak jsem odpočívala, četla a luštila křížovku. Sestřička byla super, pro výsledky si zavolám zítra. Doufám, že to bude OK. Sestřička sice říkala, že dědičné to není, že ej to spíš nemoc poslední doby, hlavně kvůli životnímu stylu a že za celou dobu, co tam pracuje, měla asi 3 těhotné, co to měly lehce zvýšené, tak že se nemám bát. My sice v rodině cukrovku nemáme, ale mamka ji měla, když čekala mně. Tak jsem zvědavá.
2. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro já budu balit tašku do porodky už teď v únoru :sweat_smile: jsem hrozná, ale vím, že jinak bych byla nervozní a pořád bych na to myslela. jen si ještě musím koupit aspoň 2 kojící košile a 2 podprsenky
andelka mi taky bylo v jednu chvíli docela mdlo z té sladké břečky, ještě, že už to máme všechny za sebou
2. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka: no vidíš to a máš to za sebou :slight_smile: Šikulka. Díky za info o tom čaji.
aaadus: košile už mám, ale ty kojící podprdy nemám...nevím jak moc dopředu to kupovat...když nevím o kolik se mi velikost po porodu zvedne :frowning2: A nevím ani kde koupit nějak kvalitní a přitom za rozumnou cenu. Mě ještě chybí ty síťované gaťky. Jinak pro sebe mám asi vše. Vlastně ještě nějaké pantofle do sprchy. A tašku do které to nabalím :grinning:
2. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: No tak to jasně. Fakt ble ble, ale dalo se to, no.
Holky já nemám do porodky ještě vůbec nic, akorát na papíře :sweat_smile:
Kolik má vůbec být třeba těch kalhotek? A kolik balíků vložek? A jaké tampony do podprdy?
Nevím, jestli si mám kupovat spešl kojící košili, když mám nějaké na knoflíky vepředu :confused: No ale na kojící podprdy se stejně budu muset jít podívat, akorát nevím kde, aby to nebylo předražené. Z netu se mi to kupovat moc nechce, radši vyzkoušet.
2. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
2. únor 2010 v 10:01 • kozinka
jaro ty kojící podprdy by prý měly být velké tak, aby se ti tam ještě vešla tvoje ruka. a kde koupit to taky nevím. já koupím asi jednu pěknou, lepší a pak nějaké obyč na doma. hlavně musí mít kostice a nejlépe i vycpávky ať mi nelezou bradavky :sweat_smile:
andelka jestli budeš kupovat ty síťované kalhotky, tak by měly stačít troje a pak se dají přeprat. a kamarádka mi teď radila, že když normálně nosíš třeba velikost M, tak ty kalhotky si kup o velikost větší, prý mají malý průřez na stehna. ale dají se nastřihnout kdyby tě to škrtilo. a tampony mám Johnson, ale ty mi dala kamarádka, že ji zbyly a už je nepotřebuje. takže pro začátek cosi mám. ale nejlepší jsou prý z chicca, prý přes podprdu nejdou vidět
2. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka: do podprdy mám NUK tampony, možná koupím ještě nějaké, balíků vložek mám 5 (Samu od Hartman) a kalhotek nevím kolik koupit...našla jsem síťované taky od Hartmann - Molipants...je to balení po 5 ks...v různých velikostech...tak asi koupím tyto...Košile jsem měla doma dvě s rozepínáním a teď v Polsku jsem si koupila ještě jednu...byla jen za 150,- :slight_smile: Ale doufám, že v porodnici bude i erární...těm bych dala přednost, ať si nešpiním svoje. No právě, podprdu raději vyzkoušet...taky nevím kde ji koupit.
2. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek