• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Né já jdu normálně na poradnu, ale říkala, že mě bude na nějaký velký utz posílat, prý, že tam určí přesně TP, ty jsi na tom taky byla? A co se tam dělo a proč se tam posílá, jen kvůli tomu aby se upřesnil ten termín?
No uvidíme, jsem sama zvědavá co čekáme :slight_smile:
Neboj kdyžtak si dej odklad na nějaký čas né?
9. říj 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, tu se to nějak rozjelo :slight_smile:
9. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,

Já tam byla, posílají tam každého. Zkonrolují všechny orgány miminka, rozměry, jak leží, prostě jestli je všechno tak jak má. Ale termín porodu tam nijak zvlášt nezminovali. V té zprávě co mi dali ho teda mám. Ale myslím že je to spíš zaměřeno na ty orgány mimča a rozměry jestli odpovídají týdnu ve kterém jsi.
Na ten utz jsem se dost těšila, monitoroval malou asi pul hodky a byli jsme tam spolu s přítelem takže manžu vem taky sebou.

Ahoj Erinka,
Ty se máš už se toho bríška zbavíš a budeš mít mimi. Mě teď mala tak okopvává, ani moc nemůžu sedět u compu a to se tím živím. Nutí mě potvůrka sedět moc rovně.
10. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeje, koukam tady se tolik povidalo a ja byla mimo :frowning2:
11. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak po víkendu? My byli v so na akvaburze a nakoupili jsme spousty rybek, v ne jsme kompletně překopali celé akvárko, vyčistili ho tak bylo o zábavu postaráno.

Anděl: já taky chci rodit na FNSP a tak i chodit na kurzy můžeme spolu jsme kousek od sebe. Já tam mám dr. a nemocnice se mi líbí, Fifejdy ani Vítkovická se mi nelíbí.
12. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:
ja jsem mela patek+sobotu skolu a v nedelu bylo hnusne, tak jsem tatkovi uklidila kuchyn a vyzehlila mu silenou hromadu pradla, no aspon trochu jsem mu snad pomohla :slight_smile: ale dneska teda netusim co budem s Tobikem delat...venku hnusne, doma uklizeno...pomoc :grinning:
12. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: můžeš jít ke mě uklízet a žehlit včera jsem prala :grinning: doma nám neprší :sweat_smile: co studuješ? neměly jsme téma náhodou v těhulích? Ženás přesunuly? :confused:
12. říj 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, presouvali uplne vsechny co meli v nazvu nejaky mesto :wink:
studuju muzikologii, letos me cekaji bakalarky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rozhodla jsm se, ze dnes taky vyperu a ze vycistim sporak a troubu, brrr, vubec se mi do toho nechce, ale je fakt, ze radsi nepecu nez se na to divat :grinning:
12. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si pořídila parní kachnu a celkem se s tím dobře čistí.
12. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
parni kachnu? a to je co? :sweat_smile:
ty jo, tam je tak hnusne a ja bych taaak sla ven...ze bych jednou nebyla starostliva matka a nechala Tudlu zmoknout? :grinning:
12. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je super věc, nemusíš přidávát žádné čistidla a čistíš jen párou je to super na okna a jak to jde rychle! Na mastnotu, do koupelny na vše
12. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Já jsem na porodním nebyla myslím ještě nikde, jen ve fakultce na šestinedělí, když se tam narodila bratranci dcerka. Já jsem ráda, že je to blízko, busem to mám 10 minut. Nebudu se courat přes celé město, ne? Navíc pak ještě v zimě.
Myslím, že jsme od sebe o měsíc, no, to není až tolik.
Já jsem včera žehlila u Superstar, ale s uklízením jsem na štíru. dneska je tak hnusně, že ani se mi nechce nic dělat, ale musím. Zalezu do postele a budu dělat něco do školy. Ale teda jak jsem viděla předpověď počasí, tak asi z té postele jen tak nevylezu. :unamused:
12. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andelko: nevylezeš, má být i v nížínám mínus! No to se bude pochodovat do práce ach jo. Já dnes musela ven na vozovnu pro měsíčník, ale tááááááááááááááák se mi nechtělo!
Já byla a šestinedělkách jak na Fifkách, tak ve Vítkovicích navíc jsem už koukala na fotky co mají na webu.
No já doufám, že už brzy bude auto, jsme bez něj jak bez ruky jak si jednou člověk zvykne na to pohodlí tak pak bez něj je to těžké.
12. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme auto nikdy neměli, takže jsem zvyklá. :sweat_smile:
a to počasí - fůůůůj, kde je ten krásný podzim :frowning2:
12. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: myslím, že už nebude krásný podzim, už je čas dušiček a mě dneska tak bolí ucho! :cry: asi jsme si ho nějak špatně přilehla či co a teď to bolí jako čert, doma budu nahřívat.
My celkem dost jezdíme i na chatu a to si s kočárek, milionem plenek a jiných heblat ani nedovedu v busu představit! :sweat_smile: a myslím, že ani ten řidič jak by mě nabalenou viděl :grinning: jsme jeli před 3 týdny na chatu na Slovensko busem a byla to divočina, ještě že my nasedali na UANU ve Frýdlantě bus narvaný až po stěchu jak v indickém filmě a prostě už nebral a já trauma jak vystoupím :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky auto nemame, do porodnice mam zatim naplanovanou bezva trasu: busem na svinov, pak vlakem do Olomouce (pokud nepojede primej tak prestup v Prerove), v Olomoucu prestup na prostejovskej vlak a z nadru do porodky autobusem :grinning: no, ale snad to pujde i jinak, takhle bych musela vyrazit s prvnim zabolenim abych tam tak za 3,4 hodinky byla :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: děláš si z nás srandu nebo fakt jdeš rodit na j. MOravu? Kámoška třeba jela na nějakou speciální soukromou kliniku někam k Praze a porod ji stále 60 tis.!
12. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Nestraš, do dušiček je ještě daléko. :wink: ale jako ten teplotní sešup se mi nelíbí ani trochu.
No, tak busem s mimčem, to bych taky asi nedala. Když už tak na kratší vzdálenost vlakem. Ale nemyslím si, že budu s malým děťátkem nějak moc cestovat.

majatob: si děláš srandu, ne? to aby ses tam přestěhovala už měsíc před porodem.

Já jsem si říkala, že bych mohla jet rodit do Vrchlabí, máme tam rodinu, že bych přijela už na jaře, dýchala horský vzduch, porodila v prý nejlepší porodnici v zemi....no, je to moc komplikejšn. :grinning:
12. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nechcu rodit v ostrave, to se budu fakt radsi kodrcat vlakem, aspon se budu soustredit na jiny veci :grinning: ehm, a porod bych mela zdarma, 60 tisic navic fakt nemame :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teoreticky, stejne tam budu jezdit kazdej tyden na ozvy, tak kdyby to nahodou vypadalo, ze uz se k necemu schyluje, tak bych zustala u tatky :slight_smile:
12. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: tak já bych ráda přes léto byla na chatě je tam čerstvý vzduch, není tam tak horko jako v městě.

Maji: a kde chceš tedy rodit? To budeš každý týden jezdit tak daleko vlakem? A kde jsi rodila Tobíka?
12. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, Tobinka prave taky v Prostejove a chci tam zas.. :slight_smile: ono to zas tak silene daleko neni, jen to trochu trva s tema prestupama :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: My chatu nemáme. Teda jo, rodinnou, ale tam se s mimčem nedá být. Ani s větším dlouhodoběji.

maji: Teda, ty seš číslo. Já budu ráda, když pojedu jen 10 minut busem, přes celou Moravu se štrachat... :confused:
12. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: ty jsi tedy pořádně akční :sweat_smile: ty pocházíš od Prostějova?
12. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, no co se da delat, kdyz ve mne ty ostravsky nevzbuzuji duveru :grinning: uz su asi na 85% rozhodnuta :slight_smile:
katy, z Olomouce, ale v Prostejove dela moje doktorka a chtela jsem aby me rodila ona :slight_smile:
12. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: a teď do poradny chodíš kam? Do OV ses zatoulala díky VŠ? Manža je z OV?

Andělka: já taky budu ráda, že jsme doma s nohama nahoře a do porodnice mě snad někdo odveze - event. to jistí taxík, busem bych asi s kontakcemi neměla odvahu jet. byl s tebou H. na tom velké UTZ?

Holky půjdou s vámi manželata k porodu? nebo jste se ještě a to téma nebavili?

Kde se zatoulala Lenča?
12. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji:Prostějov je prej dobrej :slight_smile:
Ale jako jinak si myslím, že většinou je to prašť jako uhoď. Někde máš lepší vybavení, někde je to hezčí, někde mají méně plno, takže více času, někde mají milejší sestry (ale to zas záleží od kusu a od vyspání, od toho, kolik mají práce) a než se někde štrachat, tak to radši budu tam, kde to mám blízko já i moje rodina. Ale ty máš rodinu tam, takže to je jiné.
12. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, ted jezdim na poradny do OL :slight_smile: manza je z Vysociny, ale ted dela VS v OV (ja jsem tu skoncila loni a ted delam dalkove v OL), takze je to snazsi zatim bydlet tady :stuck_out_tongue_closed_eyes: a k porodu se mnou jde urcite, Tobika zvladl, tak nevidim duvod proc by ted ne :slight_smile:

andel, jj, to muzu jen a jen potvrdit, akorat epidural nepichaj, ale to je jediny, jinak vsichni strasne ochotni, prijemni, nove opraveny a vybaveny...proste parada...navic mala porodnice (narozdil od tech ostravskych :sweat_smile: ), to u me hraje taky dost podstatnou roli... :slight_smile:
12. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: no tak do porodky mě poveze buď tchán, když to bude v inteligentní dobu nebo taxik, to je jasný. Zpátky taky.
Já jdu na UTZ příští středu. A snad muž půjde se mnou. A k porodu 100%
12. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Tak to je značka ideál - ale daléko. :sweat_smile:
12. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek