• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Dobré ráno :slight_smile:
zofi teda ty válíš? a to jako nemůžeš spát nebo vstáváš schválně tak brzo?

jsem dnes chtěla jet k pediatričce, k obvodnímu na EKG a do práce kvůli daňovému přiznání a venku teda zase katastrofa, mě normálně z toho sněhu picne
3. únor 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: no já bych i spala, ale musím dodělat práci do školy a odvzdat ji, tak na tom makám jak šroub a už mi to hlava nebere :frowning2: :angry:
3. únor 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jsem myslela, že jsi takové ranní ptáče :grinning: neboj, to zvládneš a za chvíli budeš mít hotovo :wink:
asi dneska vydrhnu celou kuchyň když už jsem tak brzo vzhůru
3. únor 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to teda nejsem. :grinning: No musím to zvládnout už jen kousek a je to hotovo :wink:
3. únor 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Zofi: v nočním čase už jsem tuhason, ale ráno jsem ve 4 bantovala, kdybych věděla, že ty taky jsem mohly zahájit konferenční hovor :grinning: dneska mě zase vzbudilo tlušení plechu buď na střeše nebo na vedlejším domě a pak jsme dostala z toho hlad, ale byla jsem šikovná a nešla jíst. Chvíli jsme si četla a pak zase zalomila. A vstala výjmečně v 7,45 jinak vstávám před 7 hoid. resp. vzbudil mě otec, že mi volal :sweat_smile:

Adi: OK písnu chceš to poslat tady do IP nebo ti to bude zítra stačit, že ti to napíši ručně a předám na joze? Už se na ni těšíš? Já taky musím do práce s daňovým a kolegovi něco pracovního předat, ale nechce se mi v tom sněhu až do POruby tak vše skloubím v př. týdnu to jedu do POruby k dr.
A košilku si nekupuj kojící to pak nevyužiješ, kup si klasickou na rozepínání, to pak užiješ.
3. únor 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy klidně to stačí zítra :wink: na jogu se těším i se trošku bojím jestli tam nebudu vypadat jak nemehlo :sweat_smile: a košilku chci tady tu, jsem do ní zamilovaná a stojí stejně jako ta rozepínací
http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/kojici-kosilka-xssmlxl-kod-nka003/
3. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: no se mnou by sisi toho moc nenapovídala. :grinning: Jak jsem začal ve 4 h., tak jsem skončila až se ELi vzbudila a to bylo v 8h. :grinning: Stihla jsem tu zajít jen jednou na chvilku, abych si odpočinula a zase makala :wink:
adus: no tak ta je mnohem praktičtěšjí než některé, které jsem viděla, ale je dosti drahá. :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a navíc to má velký vystřih, to by mi ty moje s toho vypadly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jsou tam i s menším výstřihem, tak objednám jednu takovou a druhou makovou. ještě si z tama chci objednat kalhoty a na zkoušku jednu podprsenku - takovou tu sportovní. se mi totiž nechce jet do Ostravy a trajdat po obchodech a už jsem si od nich pár věcí objednala, za 2dny jsem je měla doma a pěkně mi sedí
3. únor 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono je to pohodlnější než trajdat v takovém počasí po Ostravě to je fakt :wink:
3. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: ta je moc hezká :slight_smile: a neboj joga ti půjde.

Jo a včera mi došlo to lehátko, hled jsme tam musela strčit chobot a je moc krásné. :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi mi je hlavně zdechlo si něco zkoušet, tak se doma poměřím, podívám se do té jejich tabulky a podle toho objednám velikost. a hlavně se teď více potím a zkoušení je pěkná fuška :grinning:
katy jaké jsi objednávala?
3. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
zofi: teda tady se pracuje od časného rána :slight_smile:

aaadus: fajná košilka :slight_smile: Já jsem si od nich už před Vánoci objednávala těhotenské tepláky:
http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/tehotenske-teplaky--xssmlxlxxl-kod-418/
To bylo tenkrát bez poštovného.
Noční košile mám klasické s hlubokým rozepínáním...něco takového
http://www.tehotne.cz/na-kojeni/kojici-nocni-kosile?v=&s=&p=&page=8

aaadus: mě poslední dobou bývá nějak vedro a ráno se budím mokrá :confounded:

katy: jéé ukáááž lehátko :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: no to víš, nikdo to za mě neudělá a mám vždy dost času a pak nestíhám :grinning:
3. únor 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro tepláky jsem si kupovala v HaM, jsou podobné jako ty tvoje a za stejnou cenu. to je normálně hnus kolik člověk dá za tepláky, ale když mě klasické tlačily nedalo se nic nedělat. mě ty rozepínací košilky připadají moc ke krku a budu se v nich potit, obzvlášť v nemocnici budu mokrá jak myš. a vedro mi je teďka snad pořád, i ven na zahradu chodím jenom v tričku :sweat_smile:
3. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera mě prcek poprvé kopnul tak, až to doopravdy zabolelo - přímo na spodek. Doteď to bylo fajné nebo třeba nepříjemné, ale teď se do mě fest obul :grinning: A pak jak jsem měla ruku na břichu, tak jsem cítila, jakoby jeho ručka (pokud to byla ruka) přejela pomalu po té mojí :slight_smile: To už bylo fajnééé :dizzy_face:
3. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro takový kopanec jsem ještě nazažila, spíš cítím jak se tam mrví tak mi někdy hlavou nebo rukou zabrouzdá až do močáku a to mám kolikrát co dělat, abych se nepočurala :grinning: ale zatím si ty pohyby fakt užívám, vždycky přemýšlím jak to miminko asi vypadá a co zrovna dělá
3. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: to znááám, jak jsem dělala školu, byla jsem úúplně stejná :grinning: Teď už nevím, jestli bych se přinutila.
aaadus: přesně tak, taky jsem už nemohla vydržet v klasických, tohle byla velká úleva. I když za dost peněz.
3. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: No až jsem zavískla auuuu :grinning: A dělají se ti na břichu propadliny a hned zase boule, které za chvilku zmizí? Já si taky vždycky představuju, jak se tak asi vrtí a jak vypadá. Jestli je ta boule jeho prdýlka, tak se mi vejde do dlaně :grinning:
3. únor 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro já mám ty tepláky dokonce troje :sweat_smile: nosím je fakt od úplného začátku, dvoje mám na doma - takové semišové teplé a jedny na cvičení takové tenčí. ale co už, určitě je využiju i při druhém dítku třeba se mi je potom podaří prodat
3. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro jj, i boule mám na břichu, někdy ho mám takové šišaté až to pěkné není :grinning: a někdy se mi zase vlní ze strany na stranu, je to fakt takové zvláštní :dizzy_face:
3. únor 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: tak takové perdy kopance znám, někdy mě i probudily. Ale ruku mě zatím nepohladilo.
Lehátko ještě nění složeno tak vydrž prťka, vydrž :wink:
Jinak noční košilky mám taky takové jako máš ty.

Adi: já mám taky někdy šišku jak tlačí hlavičkou a zbytek tělíčka schová kdoví kde :sweat_smile:
3. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem teda zvědavá jak ty pohyby budou vypadat někdy kolem 35tt, to už tam prcek moc místa mít nebude
3. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodila jsem nové fotečky ELinky :grinning:
No pak už to bude zajímavěšjí a mnohdy až bolestivé a intenzivní. Já cítím teda jak mě šťouchá do močáku už teď a je to opravdu neříjemné :confounded:
3. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: to jsme taky zvědavá

Jdu mrknout na fotky
3. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi Eli je roztomilá :dizzy_face:
3. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je to takový malý čertík. Zrovna mě tu kouše do prstů od noh :grinning:
3. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jdu se vrhnout na uklízení té kuchyně ať mám do Sama doma hotovo
3. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky, já mám tuhletu, ale nebyla kupovaná jako kojící, protože v ní spím teď a je s dlouhým rukávem(a mám modrou) http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/nocni-kosile-sml-kod-nkb041/
Ty košilky jsou super, asi proberu ty co mám s krátkým rukávem a když by se mi nehodily, tak odtud objednám. Ale asi nějakou s průstřihem/překladem na předním díle, ty překřížené mi nesedí, mám stejný problém jako Zofi, lezly by mi prsa ven. :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: ok, vydržííím :grinning:
zofi: to je Eli čertík, ale moooc roztomilý :slight_smile:
andelka: co bříško, roste, roste?? :slight_smile:
aaadus: ty jsi hyperaktivní na úklid :grinning:
3. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek