Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
aaadus
3. únor 2010
Dobré ráno 🙂
zofi teda ty válíš? a to jako nemůžeš spát nebo vstáváš schválně tak brzo?

jsem dnes chtěla jet k pediatričce, k obvodnímu na EKG a do práce kvůli daňovému přiznání a venku teda zase katastrofa, mě normálně z toho sněhu picne
zofinecka
3. únor 2010
adus: no já bych i spala, ale musím dodělat práci do školy a odvzdat ji, tak na tom makám jak šroub a už mi to hlava nebere 😞 ]-(
aaadus
3. únor 2010
zofi jsem myslela, že jsi takové ranní ptáče 😃 neboj, to zvládneš a za chvíli budeš mít hotovo 😉
asi dneska vydrhnu celou kuchyň když už jsem tak brzo vzhůru
zofinecka
3. únor 2010
no to teda nejsem. 😃 No musím to zvládnout už jen kousek a je to hotovo 😉
katy007
3. únor 2010
Ahoj holky,
Zofi: v nočním čase už jsem tuhason, ale ráno jsem ve 4 bantovala, kdybych věděla, že ty taky jsem mohly zahájit konferenční hovor 😃 dneska mě zase vzbudilo tlušení plechu buď na střeše nebo na vedlejším domě a pak jsme dostala z toho hlad, ale byla jsem šikovná a nešla jíst. Chvíli jsme si četla a pak zase zalomila. A vstala výjmečně v 7,45 jinak vstávám před 7 hoid. resp. vzbudil mě otec, že mi volal :-N

Adi: OK písnu chceš to poslat tady do IP nebo ti to bude zítra stačit, že ti to napíši ručně a předám na joze? Už se na ni těšíš? Já taky musím do práce s daňovým a kolegovi něco pracovního předat, ale nechce se mi v tom sněhu až do POruby tak vše skloubím v př. týdnu to jedu do POruby k dr.
A košilku si nekupuj kojící to pak nevyužiješ, kup si klasickou na rozepínání, to pak užiješ.
aaadus
3. únor 2010
katy klidně to stačí zítra 😉 na jogu se těším i se trošku bojím jestli tam nebudu vypadat jak nemehlo :-N a košilku chci tady tu, jsem do ní zamilovaná a stojí stejně jako ta rozepínací
http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/...
zofinecka
3. únor 2010
katy: no se mnou by sisi toho moc nenapovídala. 😃 Jak jsem začal ve 4 h., tak jsem skončila až se ELi vzbudila a to bylo v 8h. 😃 Stihla jsem tu zajít jen jednou na chvilku, abych si odpočinula a zase makala 😉
adus: no tak ta je mnohem praktičtěšjí než některé, které jsem viděla, ale je dosti drahá. 😃 😃
zofinecka
3. únor 2010
jo a navíc to má velký vystřih, to by mi ty moje s toho vypadly 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
aaadus
3. únor 2010
zofi jsou tam i s menším výstřihem, tak objednám jednu takovou a druhou makovou. ještě si z tama chci objednat kalhoty a na zkoušku jednu podprsenku - takovou tu sportovní. se mi totiž nechce jet do Ostravy a trajdat po obchodech a už jsem si od nich pár věcí objednala, za 2dny jsem je měla doma a pěkně mi sedí
zofinecka
3. únor 2010
no ono je to pohodlnější než trajdat v takovém počasí po Ostravě to je fakt 😉
katy007
3. únor 2010
Adi: ta je moc hezká 🙂 a neboj joga ti půjde.

Jo a včera mi došlo to lehátko, hled jsme tam musela strčit chobot a je moc krásné. 🙂
aaadus
3. únor 2010
zofi mi je hlavně zdechlo si něco zkoušet, tak se doma poměřím, podívám se do té jejich tabulky a podle toho objednám velikost. a hlavně se teď více potím a zkoušení je pěkná fuška 😃
katy jaké jsi objednávala?
jaro2008
3. únor 2010
Dobré ráno,
zofi: teda tady se pracuje od časného rána 🙂

aaadus: fajná košilka 🙂 Já jsem si od nich už před Vánoci objednávala těhotenské tepláky:
http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/...
To bylo tenkrát bez poštovného.
Noční košile mám klasické s hlubokým rozepínáním...něco takového
http://www.tehotne.cz/na-kojeni/kojici-nocni-ko...

aaadus: mě poslední dobou bývá nějak vedro a ráno se budím mokrá :-S

katy: jéé ukáááž lehátko 🙂
zofinecka
3. únor 2010
Jaro: no to víš, nikdo to za mě neudělá a mám vždy dost času a pak nestíhám 😃
aaadus
3. únor 2010
jaro tepláky jsem si kupovala v HaM, jsou podobné jako ty tvoje a za stejnou cenu. to je normálně hnus kolik člověk dá za tepláky, ale když mě klasické tlačily nedalo se nic nedělat. mě ty rozepínací košilky připadají moc ke krku a budu se v nich potit, obzvlášť v nemocnici budu mokrá jak myš. a vedro mi je teďka snad pořád, i ven na zahradu chodím jenom v tričku :-N
jaro2008
3. únor 2010
Včera mě prcek poprvé kopnul tak, až to doopravdy zabolelo - přímo na spodek. Doteď to bylo fajné nebo třeba nepříjemné, ale teď se do mě fest obul 😃 A pak jak jsem měla ruku na břichu, tak jsem cítila, jakoby jeho ručka (pokud to byla ruka) přejela pomalu po té mojí 🙂 To už bylo fajnééé x-)
aaadus
3. únor 2010
jaro takový kopanec jsem ještě nazažila, spíš cítím jak se tam mrví tak mi někdy hlavou nebo rukou zabrouzdá až do močáku a to mám kolikrát co dělat, abych se nepočurala 😃 ale zatím si ty pohyby fakt užívám, vždycky přemýšlím jak to miminko asi vypadá a co zrovna dělá
jaro2008
3. únor 2010
zofi: to znááám, jak jsem dělala školu, byla jsem úúplně stejná 😃 Teď už nevím, jestli bych se přinutila.
aaadus: přesně tak, taky jsem už nemohla vydržet v klasických, tohle byla velká úleva. I když za dost peněz.
jaro2008
3. únor 2010
aaadus: No až jsem zavískla auuuu 😃 A dělají se ti na břichu propadliny a hned zase boule, které za chvilku zmizí? Já si taky vždycky představuju, jak se tak asi vrtí a jak vypadá. Jestli je ta boule jeho prdýlka, tak se mi vejde do dlaně 😃
aaadus
3. únor 2010
jaro já mám ty tepláky dokonce troje :-N nosím je fakt od úplného začátku, dvoje mám na doma - takové semišové teplé a jedny na cvičení takové tenčí. ale co už, určitě je využiju i při druhém dítku třeba se mi je potom podaří prodat
aaadus
3. únor 2010
jaro jj, i boule mám na břichu, někdy ho mám takové šišaté až to pěkné není 😃 a někdy se mi zase vlní ze strany na stranu, je to fakt takové zvláštní x-)
katy007
3. únor 2010
Jaro: tak takové perdy kopance znám, někdy mě i probudily. Ale ruku mě zatím nepohladilo.
Lehátko ještě nění složeno tak vydrž prťka, vydrž 😉
Jinak noční košilky mám taky takové jako máš ty.

Adi: já mám taky někdy šišku jak tlačí hlavičkou a zbytek tělíčka schová kdoví kde :-N
aaadus
3. únor 2010
já jsem teda zvědavá jak ty pohyby budou vypadat někdy kolem 35tt, to už tam prcek moc místa mít nebude
zofinecka
3. únor 2010
hodila jsem nové fotečky ELinky 😃
No pak už to bude zajímavěšjí a mnohdy až bolestivé a intenzivní. Já cítím teda jak mě šťouchá do močáku už teď a je to opravdu neříjemné :-S
katy007
3. únor 2010
Adi: to jsme taky zvědavá

Jdu mrknout na fotky
aaadus
3. únor 2010
zofi Eli je roztomilá x-)
zofinecka
3. únor 2010
jo je to takový malý čertík. Zrovna mě tu kouše do prstů od noh 😃
aaadus
3. únor 2010
no nic, jdu se vrhnout na uklízení té kuchyně ať mám do Sama doma hotovo
andelka
3. únor 2010
Jé, holky, já mám tuhletu, ale nebyla kupovaná jako kojící, protože v ní spím teď a je s dlouhým rukávem(a mám modrou) http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/...
Ty košilky jsou super, asi proberu ty co mám s krátkým rukávem a když by se mi nehodily, tak odtud objednám. Ale asi nějakou s průstřihem/překladem na předním díle, ty překřížené mi nesedí, mám stejný problém jako Zofi, lezly by mi prsa ven. :-N
jaro2008
3. únor 2010
katy: ok, vydržííím 😃
zofi: to je Eli čertík, ale moooc roztomilý 🙂
andelka: co bříško, roste, roste?? 🙂
aaadus: ty jsi hyperaktivní na úklid 😃