• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
jaro: jo to teda jo :wink: je to prostě zlatíčko :grinning:
3. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: Já nevím jestli roste, nějak to nepoznám. Mám pocit, že nejvíc vyrostlo mezi 20 a 24tt a teď jen o chlup, plíživě, potvora. :sweat_smile: Ale dneska jsem se fotila, tak zítra porovnám. Došly mi baterky, tak to nemůžu natáhnout do PC.

zofi: Malá je fakt perfektní a baští opravdu s gustem :slight_smile:
3. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro hotovo :grinning: ale byla to fuška teda
3. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
anděl: jo to teda jo. Je to malý jedlík :grinning:
3. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
tak já konečně zatřídila všechny papíry, faktury a jiné hlupoty do šanonů a zase mám všude prostor :grinning: jinak taky musím uklízet v so mám obří návštěvu, ale nic se mi nechce, ani vařit, přitom hlad mám :grinning: asi se dneska odbydu.

Zofi: Eli je moc šikovná :slight_smile:
3. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já jsem dělala pořádek v papírech před měsícem, jsem tam měla nezaložené výpisy z účtu od června :grinning: já jsem byla aktivní včera a mám navařeno, už do sebe tlačím rajskou s vrtulkama. a ještě tam mám hovězí polévku a vaječnou tlačenku :wink:
3. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: jo je a někdy se nestačím ani divit co už všechno zvládá a umí :wink:
3. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Já to mám fajné s obědy, když má mamka ranní, tak mi nosí z práce :slight_smile: Dneska mám bramborovou kaši a hovězí s fazolkovou omáčkou :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hlásím návrat z porodnice, Honzík se narodil v sobotu ve 4.44 a vážil 2900g a 50cm a je hodný, před chvíli jsem dokojila a ted spinká
3. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik gratuluju, jste se trefili skoro na termín :dizzy_face: a až budeš mít čas, popíšeš nám porod? my zatím bezdětné jsme totiž strašně zvědavé :grinning:
3. únor 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: gratuluji k Honzíkovi. Krásné to míry :wink:
3. únor 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
smardik: moc gratuluji k Honzíkovi, ten asi bude celý život dochvilný, to má supr :slight_smile: :grinning: Hlavně ať je zdravý a dělá jen radost :wink: A jak se daří kojení?
3. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, tak se Ti uklízelo? Mě tak ukrutně bolí záda, že nejsem schopná vyžehlit kupu prádla a že ji tu mám už od pondělí, celý víkend jsem prala a prala. Dneska asi ponocovat nebudu, zítra dopo musím na úřady.
3. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co na to říkáte, to jsem v šoku, termín v srpnu a už mít doma kočárek a AS? :astonished: Tomu říkám rychlost!
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=410905&vReferer=
3. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petu: tak to je trochu brzo na to mít doma kočárek. Já jsem měla objednaný kočáek sice už kolem 4. měsíce, ale nechali mi v obchodě odložený a domů jsme ho brali až nějak v září. :wink:
3. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: no právě mě to šoklo :astonished: Ono i mít doma tu hrací deku tak brzy, no nevím, je teprve nějak 13tt, ale bříško jak 20tt :sweat_smile: Já jsem asi pověrčivá...Já jsem kupovala kočárek 1,5 měsíce před termínem. Jako vybírala jsem skoro celé těhu, ale kupovala až pak :wink: a co máš ty vlastně pro Eli za kočárek?
3. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám Cam Cortinu trojkombinaci :wink:
3. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já jsem taky vybírala a pak jsem narazila na ten náš a byl poslední, tak jsem si ho nechala odložit :wink:
3. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka ve 13tt mít kočárek doma je brzo, já v tu dobu měla úplně jiné myšlenky. Sice taky už máme kočárek, ale doma je teprve týden :wink:
3. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: my máme taky doma kočárek :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, a já začínám s výběrem kočárku odznova. Nějak se mi to rozleželo v hlavě (ne styl, ale to Polsko) a chtěla bych koupit nějaký v Ostravě.
Jinak v Sambaby paráda, uvalili jsme tam 3 tisíce :sweat_smile:

smardik: Gratuluju ještě jednou k chlapečkovi, má krásnou míru a váhu a ještě lepší je, že je hodňoučký, to ti přeju :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky porod asi až zítra-už jsem to jednou napsal3 ale nějak se to vymazalo ale byla to rychlovka-2.30 jsme dorazili do porodky a 4:44 byl na světě
3. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaadus: kde jsi kupovala ten váš, viděla jsem že je to Firkon, když jsem shýněla já, tak právě ještě nebyl jako 4-kolka s otočnýma. Viděla jsem je tehdy v Polsku, to zrovna začínaly a pak už jsem jich viděla jezdit docela dost, hlavně ty zúžené 4-kolky, ale to jsem nechtěla.
3. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: u druhého to jde většinou rychleji :wink:
zofi no nekecej :grinning:
andelka jak to? a v Sambaby ses na kočárek nedívala?
Zofi a Danečka budeš zase vozit v Cortině?
3. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka to je Roan Marita :wink:
smar to byl fofr teda
3. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: nekecám :grinning: :grinning: :grinning:
petu: mě se taky líbí Firkon, ale letošní model. Jak jsem kupovala já, tak se mi nelíbili, že má tu hlubokou korbičku nízko.
Anděl: a kde chcete kupovat kočárek?
3. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
petu: jojo přesně tak. Jsem na něj zvyklá a navíc Eli už chodí, jen když jdem někam daleko na prochajdu tak se veze, takže do května bude chodit po svých a chci si koupit pro jistotu takový ten stupínek za kočárek :wink:
3. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, já jsem měla 2.porod vyvolávaný a bolesti kratší, ale větší a malá měla problém se srdíčkem, tak jsem musela jen ležet na monitoru a jen na zádech :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andel: a co jste pořídili? Já jsem tam byla v lednu a málem jsem neodešla, vždycky se mi tam hrozně líbí, kdyby mě malá nevolala z kočáru, bůhví, jak dlouho bych tam ztvrdla :sweat_smile: :grinning: A jaký ten kočárek máš vyhlídnutý? My jsme kupovali v Sam Baby téměř vše, včetně kočárku :wink:
3. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek