Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
zofinecka
3. únor 2010
jaro: jo to teda jo 😉 je to prostě zlatíčko 😃
andelka
3. únor 2010
jaro: Já nevím jestli roste, nějak to nepoznám. Mám pocit, že nejvíc vyrostlo mezi 20 a 24tt a teď jen o chlup, plíživě, potvora. :-N Ale dneska jsem se fotila, tak zítra porovnám. Došly mi baterky, tak to nemůžu natáhnout do PC.

zofi: Malá je fakt perfektní a baští opravdu s gustem 🙂
aaadus
3. únor 2010
jaro hotovo 😃 ale byla to fuška teda
zofinecka
3. únor 2010
anděl: jo to teda jo. Je to malý jedlík 😃
katy007
3. únor 2010
Holky,
tak já konečně zatřídila všechny papíry, faktury a jiné hlupoty do šanonů a zase mám všude prostor 😃 jinak taky musím uklízet v so mám obří návštěvu, ale nic se mi nechce, ani vařit, přitom hlad mám 😃 asi se dneska odbydu.

Zofi: Eli je moc šikovná 🙂
aaadus
3. únor 2010
katy já jsem dělala pořádek v papírech před měsícem, jsem tam měla nezaložené výpisy z účtu od června 😃 já jsem byla aktivní včera a mám navařeno, už do sebe tlačím rajskou s vrtulkama. a ještě tam mám hovězí polévku a vaječnou tlačenku 😉
zofinecka
3. únor 2010
katy: jo je a někdy se nestačím ani divit co už všechno zvládá a umí 😉
andelka
3. únor 2010
katy: Já to mám fajné s obědy, když má mamka ranní, tak mi nosí z práce 🙂 Dneska mám bramborovou kaši a hovězí s fazolkovou omáčkou x-)
smardik
3. únor 2010
holky hlásím návrat z porodnice, Honzík se narodil v sobotu ve 4.44 a vážil 2900g a 50cm a je hodný, před chvíli jsem dokojila a ted spinká
aaadus
3. únor 2010
smardik gratuluju, jste se trefili skoro na termín x-) a až budeš mít čas, popíšeš nám porod? my zatím bezdětné jsme totiž strašně zvědavé 😃
zofinecka
3. únor 2010
smar: gratuluji k Honzíkovi. Krásné to míry 😉
petulka77
3. únor 2010
Ahojky holky,
smardik: moc gratuluji k Honzíkovi, ten asi bude celý život dochvilný, to má supr 🙂 😃 Hlavně ať je zdravý a dělá jen radost 😉 A jak se daří kojení?
petulka77
3. únor 2010
Katy, tak se Ti uklízelo? Mě tak ukrutně bolí záda, že nejsem schopná vyžehlit kupu prádla a že ji tu mám už od pondělí, celý víkend jsem prala a prala. Dneska asi ponocovat nebudu, zítra dopo musím na úřady.
petulka77
3. únor 2010
Holky, co na to říkáte, to jsem v šoku, termín v srpnu a už mít doma kočárek a AS? :-o Tomu říkám rychlost!
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...
zofinecka
3. únor 2010
petu: tak to je trochu brzo na to mít doma kočárek. Já jsem měla objednaný kočáek sice už kolem 4. měsíce, ale nechali mi v obchodě odložený a domů jsme ho brali až nějak v září. 😉
petulka77
3. únor 2010
zofi: no právě mě to šoklo :-o Ono i mít doma tu hrací deku tak brzy, no nevím, je teprve nějak 13tt, ale bříško jak 20tt :-N Já jsem asi pověrčivá...Já jsem kupovala kočárek 1,5 měsíce před termínem. Jako vybírala jsem skoro celé těhu, ale kupovala až pak 😉 a co máš ty vlastně pro Eli za kočárek?
zofinecka
3. únor 2010
já mám Cam Cortinu trojkombinaci 😉
zofinecka
3. únor 2010
jo já jsem taky vybírala a pak jsem narazila na ten náš a byl poslední, tak jsem si ho nechala odložit 😉
aaadus
3. únor 2010
petulka ve 13tt mít kočárek doma je brzo, já v tu dobu měla úplně jiné myšlenky. Sice taky už máme kočárek, ale doma je teprve týden 😉
zofinecka
3. únor 2010
adus: my máme taky doma kočárek 😃 😃 😃 x-) x-) x-)
andelka
3. únor 2010
No holky, a já začínám s výběrem kočárku odznova. Nějak se mi to rozleželo v hlavě (ne styl, ale to Polsko) a chtěla bych koupit nějaký v Ostravě.
Jinak v Sambaby paráda, uvalili jsme tam 3 tisíce :-N

smardik: Gratuluju ještě jednou k chlapečkovi, má krásnou míru a váhu a ještě lepší je, že je hodňoučký, to ti přeju x-)
smardik
3. únor 2010
holky porod asi až zítra-už jsem to jednou napsal3 ale nějak se to vymazalo ale byla to rychlovka-2.30 jsme dorazili do porodky a 4:44 byl na světě
petulka77
3. únor 2010
Aaadus: kde jsi kupovala ten váš, viděla jsem že je to Firkon, když jsem shýněla já, tak právě ještě nebyl jako 4-kolka s otočnýma. Viděla jsem je tehdy v Polsku, to zrovna začínaly a pak už jsem jich viděla jezdit docela dost, hlavně ty zúžené 4-kolky, ale to jsem nechtěla.
zofinecka
3. únor 2010
smar: u druhého to jde většinou rychleji 😉
aaadus
3. únor 2010
zofi no nekecej 😃
andelka jak to? a v Sambaby ses na kočárek nedívala?
petulka77
3. únor 2010
Zofi a Danečka budeš zase vozit v Cortině?
aaadus
3. únor 2010
petulka to je Roan Marita 😉
smar to byl fofr teda
zofinecka
3. únor 2010
adus: nekecám 😃 😃 😃
petu: mě se taky líbí Firkon, ale letošní model. Jak jsem kupovala já, tak se mi nelíbili, že má tu hlubokou korbičku nízko.
Anděl: a kde chcete kupovat kočárek?
zofinecka
3. únor 2010
petu: jojo přesně tak. Jsem na něj zvyklá a navíc Eli už chodí, jen když jdem někam daleko na prochajdu tak se veze, takže do května bude chodit po svých a chci si koupit pro jistotu takový ten stupínek za kočárek 😉
petulka77
3. únor 2010
Zofi, já jsem měla 2.porod vyvolávaný a bolesti kratší, ale větší a malá měla problém se srdíčkem, tak jsem musela jen ležet na monitoru a jen na zádech :-p

Andel: a co jste pořídili? Já jsem tam byla v lednu a málem jsem neodešla, vždycky se mi tam hrozně líbí, kdyby mě malá nevolala z kočáru, bůhví, jak dlouho bych tam ztvrdla :-N 😃 A jaký ten kočárek máš vyhlídnutý? My jsme kupovali v Sam Baby téměř vše, včetně kočárku 😉

Začni psát odpověď...

Odešli