• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
petu: hold každý porod je jiný a těhotenství taky :wink:
3. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, ještě jde i přídavné sedátko, ale ten skate se mi moc líbí. To je šikula, že už Ti tak vydrží chodit, to naše malá v jejím věku ještě tak ne, až teď.

Aaaduš, promiň, jsem si Tě spletla, u někoho jsem tady viděla ten fajný nový Firkon. Roany mám taky ráda, prostě klasika :wink: Kámošce jsem ho doporučila, tak má Roan Kortina, chtěla krásný klasický kočárek za slušnou cenu :wink: . Uvažovala jsem o něm, ale právě ty kolečka otáčecí, to byla hlavní věc, po které jsem toužila :wink:
3. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, presne tak :wink:
3. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo o tom sedátku vím,a le víc se mi líbí to skate. ELi začala chodit už v 11. měsících sama, tak proto. Kolikrát už nechce sedět v kočárku a jde radši sama a pak si zase na chvilku sedne :wink:
3. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka v poho :wink: já doufám, že mi ty otáčecí kolečka nebudou chybět
3. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: já mám taky otáčencí a je to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. Nebovedu si představit mít kočár bez toho :wink:
3. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi hold jsem ustoupila od otáčecích koleček a dala přednost velké korbě a houpání. ale sporťák budeme kupovat asi jiný, teda pokud nepřejdeme rovnou do golfek
3. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: já zase nechtěla houpací a korbičku mám taky velikou a navíc jde na podvozek přidělat i autosedačka :wink:
3. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi u Roana jde taky přidělat na podvozek autosedačka :wink:
3. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to už jsou zase lepší. Já se na Roany dívala a tehdy měly jenom s tou taškou a to já nechtěla :wink:
3. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nechtěla jsem ten klasický hluboký kočár, to se mi moc nelíbilo :slight_smile: :wink:
3. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám i otáčecí kolečka, i velikou korbu, i houpací a autosedačku na něj taky dám :wink: Prostě má všechno, co jsem chtěla :wink: Anuška je březnová, až do roka jsme jezdili i s fusakem v hluboké korbě a ž na jaře další rok jsme vytáhli sportovní korbičku, takže super a houpe bezvadně, miluji ho :slight_smile: Každý máme to své :wink:
3. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na klasické hluboké Roany šla dát AS i v době kdy jsem kupovala kočárek já, ale na ty nízké s vložnou taškou myslím nejde připevnit.
3. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a kam chodíte nakupovat oblečky?
3. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
petu: jasně. Každý od kočáku něco očekáváme. :wink: Tak my na spoťák přesedlali jak měla Eli asi 7 měsíců, jelikož už bylo teplo :wink:
3. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy je Eli narozená?
3. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
petu: oblečky nakupuju buď v sekáči a nebo v Tescu, ale hodně dlouho jsem měla jednu maminu, kteá mi prodával věci, takže jsem to vždy od ní kupovala za pakatel :wink:

Nic holky jdu do hajan. Zítra zase vstávám ve 4.00, tak ať jsem fit :grinning:
3. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ELi je v říjnu :wink:
3. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrou, já vstávám "až" 6:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já nakupuju stejně, akorát do začátku i něco v SamBaby, ale teď už hlavně sekáče a tesco :wink:
3. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ze Sambaby máme různé plenky a pleny (na zadeček - normální a bambusové, na utírání po koupání, na běžné použití), rychlozavinovačku, kolotoč nad postýlku (s veverkama ), odsávačku hlenů, tampony do podprdy, kartáček na vlásky, nůžtičky, teploměr do vody, pěnové obrázky na zeď, oblečení a beztak ještě něco co si už nevzpomenu. No měli jsme tři tašky plné :slight_smile:

Ten kočárek jsem chtěla obyč klasický, původně tento http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3561278&vReferer=%2Fphotos%2Fandelka
jenže ho nechci objednávat přes net, tady se koupit nedá, viděla jsem ho naživo v Polsku na trhu, za velmi dobrou cenu, jenže ne v kamenném obchodě, tak se bojím, aby byli v dubnu, až bysme ho jeli kupovat na stejném místě a pak taky, co když bude třeba oprava nebo tak něco, tak co bysme dělali, když nemáme auto. Tchánovi furt říkat nechci.
V Sam jsem se na kočárky nedívala, na to bych si musela vyčlenit celé odpoledne i s manželem :sweat_smile: Ale asi tam zajedem, protože jich tam mají fakt spoustu. Chtěla bych úplně normální, na 4 nafukovacích kolech, s přehazovací rukojetí, odvětráváním v boudičce, s dost velkou korbou a musí mít vložnou tašku. Otáčecí kolečka nechci, nějak mi to nesedí a autosedačku to taky mít nemusí, když nemáme auto. Budeme mít asi půjčenou, kdybychom náhodou nějak autem jeli, ale to bude minimálně.
3. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak já už tu zase staším :grinning:
4. únor 2010 ve 04:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
katy na tu jogu se převlíká asi přímo tam že? :sweat_smile:
4. únor 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Dneska nějak přituhlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: A už se mi to kráááátííííí :grinning:

samrdik: ahoooj taky ještě jednou moc moc gratuluju k Honzíkovi :slight_smile: Míry měl hezké. To byla ale rychlovka. A též se těším na povídání o porodu. Rodila jsi ve Vítkovicích? To mě zajímá :slight_smile:

petulka: tak Firkon jsi možná viděla u mě :slight_smile: Minulou sobotu jsme ho koupili v Těšíně. Je super. A oblečení máme převážně ze Sambaby, něco jsme dostali z WOKO...ale chystám se objednat něco přes net...mě se líbí ta polská značka EWA...tu mají taky v Samovi.

andelka: pěkný nákup :slight_smile: Já bych to tam pobrala skoro všechno :slight_smile: Hlavně ty oblečky. Tak na kolotoč jsme se tam dívali a nic se nám tam nelíbilo, měli tam jen pár kousků :frowning2: Jo andelko, neměli tam už náhodou ty přebalovací podložky s pevnou deskou - ty delší??? Brali jste ji taky? No kočárků tam mají hooodně. Tam by sis možná vybrala. Zrovna jak jsme tam byli, tak si někdo kupoval kočárek. Já bych bez předních otočných koleček kočárek nekupovala...hodně ti to ulehčí manipulaci (otočíš ho jednou rukou)...a ta kolečka jdou zablokovat, když nechceš, aby se otáčela. V té bývalé celnici mají i jiné značky než jen Firkony...tak zkuste i tam mrknout. Nebo na Lenince ve Woko jsou taky kočárky (ale osobně jsem tam nebyla), pak tam, kde aaadus kupovala a ještě myslím někde v Hrabůvce...nějaký špalíček nebo co to je...viděla jsem někde bildboard u cesty. Ale máš pravdu, na tržnici by se mi to taky moc nechtělo kupovat...tamto je normální obchod, máme záručák s razítkem...

Nám z těch drahých věcí chybí jen monitor dechu a autosedajda.

katy: co nového na kurzu? Něco zajímavého?
4. únor 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka a jak jste byli v Sambaby bylo tam hodně aut. já bych si tam potřebovala zajet, ale co jsem jela kolem vždycky bylo parkoviště plné. Jedině tam zajet hned jak otevřou, to by tam moc lidí být nemuselo. A nebo budu muset říct našim ať tam se mnou zajednou, od manžela bych se toho nedočkala :unamused:

jaro jj, oblečky mají v Sam krásné, musím nakoupit nějaké frajerské na návštěvy a k dr ať jsme krásní :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: to parkování je tam fakt debilní, ještě ke všemu v takovém svahu...buď mám problém z auta vylézt nebo z něho rovnou vypadnu :grinning: :grinning: V tu sobotu jsme tam byli přes poledne, kdy čekáš, že je každý na obědě a přitom parkoviště plné až na jedno volné místečko pro nás :grinning: Tam musí mít dobré kšefty, to je široko daleko jediný velký obchod pro mimina, kde najdeš v podstatě všechno.
aaadus: a ty soupravičky co :dizzy_face: K dupajdám si tam najdeš košilku, kabátek, overal... :dizzy_face:
4. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro o těch oblečkách mi ani nemluv, to se nějaké chicco může jít zahrabat - jak vzhledově tak cenově. Sice tam byly i dražší kousky, ale ty nekupuješ na každodenní nošení že. A určitě tam jezdí hodně lidí, protože tam nakoupíš komplet výbavičku. Budu muset říct našim, sama bych to stejně do auta nenarvala to co chci kupovat
4. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko: tak bříško už je hezky vidět :slight_smile: A nakoupené věci jsou pěkné.
4. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Když jsme tam byli my - cca od 16 do 17h, tak tam bylo auto jedno :wink: Ale my jsme jeli busem, stojí kousek.
Pro matraci a přebalovací podložku pojede muž s tchánem autem až někdy později.

jaro: My jsme se dívali podložky 50x70, ty měli, akorát až to pojednou chlapi kupovat, tak se musí zaměřit na to, aby to mělo ty nožičky dole oddělávací a ne napevno. Teď si úplně nepamatuju, jestli měli i ty větší, ale mám pocit, že jich neměli moc, takže bych řekla, že zboží ještě přijde. My jsme hlavně chtěli vidět typy, aby pak chlapi věděli, kterou koupit. Měli tam hodně těch bez dna, těch se dnem málo, tak asi ještě přijdou.

S tím kočárkem to bude sranda ještě. Otáčecí kolečka chci u sporťáku na léto pro větší dítko, ale u tohodle prvního ne, prostě mi to vadí a navíc většinou když jsou otočná kolečka, není přehazovací rukojeť. A zase někde kde by všechno bylo není vložná taška, ale oddělávací korbička a to nechci. :confounded:
4. únor 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka: aha, díky za info, co jsme tam byly, tak máš pravdu, těch s tvrdou podložkou je tam nejmíň :frowning2:
Je to s tím kočárkem složité, co :sweat_smile: Budeš muset zvolit kompromis...podle toho co je pro tebe to nejdůležitější...
4. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halooo, kdepak jste všechny? :confused:
4. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek