• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
já jsem tady :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: Co děláš? Oběd? Koukni z okna...hezky tam svítí slunko a ty bílé stromy obalené mrazem fajně vynikají na té modré obloze :slight_smile: Aduš, nevíš náhodou...jak jsem se tu ptala na ten maliníkový čaj...to stačí takový ten porcovaný v sáčcíh, např. Megafyt?
http://www.docsimon.cz/zbozi/megafyt-caj-malinik-list-20x-1-5g
Nebo to musí být sypaný nějaký spešl??
4. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro teď jsem si zapla Sama doma a uvažuju, co bych si dala dobrého :grinning: Venku je krásně, byla jsem na chvíli na zahradě za psem, ale samotné se mi na procházku nechce kdybych uklouzla tak nevím kdo by mě zvedal :grinning: A ten čaj nevím, není lepší ten sypaný? Ale myslím, že bude stačit i ten porcovaný, já sypané čaje nemám ráda tak budu kupovat porcovaný. Doufám, že se to bude dát vypít :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme here ale jen na skok - odpočinek po obědě. :slight_smile: musím uklízet a začít připravovat na tu obří akcí v so, asi pak z toho odpadnu. A taky mám doma už ty velké květiny a jaká je to paráda!

Jaro: včera jsme probíraly kojení abylo to hodně zajímavé, cvičily jsme i s panenkami a taky nám poslala porodní plány, typy UM, problémy při kojení tak pokud chceš písni mail a přepošlu ti to.

Adi: tak jdeš dneska? Budu mít na sobě zelené tričko, šedé tepláky a budu držet fleky u zrcadla, kdybys byla dříve tak ho drž ty. Jinak pokud pojedeš autem vzdej hledaní místa u jogy jeď hned zaparkovat k Albertovi nebo před UP.
4. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: taky přemýšlím, co dneska uvařím. Že by kuřátko? :grinning: Taky doufám, že to bude k pití :grinning:
4. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já holky po obědě - bramboračka a br. kaše s kuř. řízčkem a okurkem mňam, mňam :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu na skok pokecat... :slight_smile:

Na Sama doma taky koukám, ale v poslední době mi ta témata přijdou dost o ničem :unamused: Kdysi si pamatuju, že tam bylo furt něco o miminkách a te´d prd...

Co máte nové? Semo tamo vás čtu, ale nějak se nestíhám zapojovat :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jdu dneska, se těším :slight_smile: já na sobě budu mít bílé tričko buď s nápisem nebo s včelou, popř. fialovou mikinu kdyby mi byla zima a černé tepláky. Budu tam určitě dříve, Kamila říkala ať příjdu tak 10minut před začátkem ať mi stihne všechno vysvětlit a nezdržujeme pak. Já tam budu už tak 16:45 ať se stihnu i převléct. A parkování vím, aspoň si zavzopomínám na staré dobré časy když jsem jezdila do práce :grinning: A převlíkat se převlíká tam že? A to byl P. s tebou když to bylo o kojení?

jaro dneska nevařím, manžel má chuť na čínu tak mu zajdu do nějakého bistra pro nudle nebo rizoto
4. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj katy, jsem si už říkala, co je s tebou :slight_smile: No mě se zrovna nedávno zdál první mateřský sen...že jsem už měla u sebe miminko a kojila jsem ho, ale nechtěl...jj ráda si to přečtu, děkuju...:slight_smile:

A kdepak je maja, dlouho tady nebyla...nerodí už?
4. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme jj, teď ty témata jsou o ničem. Když jsem to nepotřebovala, tak tam byly jak mimčo správně uchopit nebo v jaké poloze mu je nejlíp a teď prd. A jak dopadl 3D? Furt čekám na info a ty nikde :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja má dneska poradnu jestli se nepletu

jaro to máš dobré, že jsi měla teprve jeden mateřský sen. Já už jich měla, zatím všechny o porodu :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: přesně tak, taky mě to dříve moc nezajímlo a te´d by se to hodilo, že? :wink: No furt lepší jak to dýchání..To mě moc nebere.
no z 3D jsme byli trochu zklamaní, protože naše beruška byla pořád zavrtaná obličejem do placenty a nechtěla se moc ukazovat..A celé to bylo takové rozmazané :confused: Mnohem lépe šel vidět klasický 2D, tam krásně mávala ručičkou a cucala si pěstičku :dizzy_face: :grinning: No a i podle normálního Utz je to prý holčička :dizzy_face: O týden později jsem šla ke svému dr na velký UTZ a myslela jsem, že mi to potvrdí, ale naše stydlivka měla nožky u sebe, takže tam prý nic neviděl. Příští týden nás čeká srdíčko ve Vítkách, tak snad tam už nebude hrát Zagorku :grinning:
4. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme máte vybrané jméno jaké jsme měli vybrané my pro holčičku :dizzy_face: My jsme s 3D taky měli prd, malý byl chvilku na boku, pak se otočil prdelou a bylo po divadle :grinning: A obličej taky bořil do placenty stydlín jeden
4. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt?To je náhoda :slight_smile: No jsem ráda..je to pěkné jméno, hodí se k našemu českému přijmení a nedává se teď až tak moc často.. :wink:
4. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki holky, tak my už jsme doma. Ráno jsem se byla podívat v práci.
Andel: Velký výběr kočárků mají v tom Woku na lenince. Já tam kupovala ten náš a vím že tam měly i ty s těma vložnýme taškama :wink: Stačí když se zeptáš a oni ti klidně dají i katalog a nebo tam mají i hodně kočárkl vystavených. :wink:
4. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme mě se taky moc líbí, snad mi to výjde příště :dizzy_face: Nám strašně líbila Eliška, ale v našem okolí jsou 3 a to už by bylo moc. A strašně se mi líbí Lilianka - to má spolužačka
4. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elišky mám v nejbližší rodině 2, takže to mě tím pádem ani nenapadlo...Liliana se líbila manželovi, ale mě to jméno nic neříká. nepřijde mi ani pěkné, ani ošklivé...

Já jsem ještě navrhovala Lindu, ale manža moc nechtěl. Nakonec povolil, jenže já si na tu Gábinku tak zvykla, že by mi to bylo líto měnit :sweat_smile: A navíc Gabriela má hodně variant, což je fajn :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: ty jsi dělala na UP nebo na sociálce? Je se tam kde převléci já tam taky bývým kolem 16,45-50 tak se dnaska uvidíme. Vezmu ti ten vak. Už ho jdu dát ke kabelce abych nezapoměla.

Tak pro dnešek se loučím jdu pomalu uklízet.
4. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafemme: tak to jste to měli s 3D jako my...víc jsme toho natočili na klasickém 2D. Gratuluju k holčičce, jméno je to moc hezké.

aaadus: fakt? A samé sny o porodech? A byly aspoň pozitivní?

zofi: už se ti stýská po práci? :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: ani ne,ale musela jsem jít podepsat daňovku, tak proto. A navíc se tam ELi líbí :wink: A už mám zařízené, že mi ji tam příští rok v září vezmou :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy na ÚP. Tak jo, odpoledne se uvidíme :wink:

jaro poprvé se mi zdálo, že manžela poslali se převléct do toho nemocničního a pak mě nemohl najít a já mezitím porodila :sweat_smile: A druhý sen byl klasický porod, nic víc si nepamatuju. A asi těch snů bylo více, ale jen tyto dva si pamatuju

lafemme no skoro vám tu Gabrielku "závidím" :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro, díky moc :wink: A Radečka viděli i na tom 3D? Myslím pindíka. :slight_smile: Já doufám, že když tam nic dr neviděla, tak té naší malé už ani nic nenaroste :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafem: jestli nešlo nic vidět, tak teď už to fakt nebude :wink: :grinning: :grinning: To by šlo poznat, ale může se stát že se spletou :wink:
4. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se poslední dobou zdají sny o tom, že jsem úplně opilá a nemůžu se ani postavit na nohy :confused: :sweat_smile: V postýlce mi brečí miminko a já nejsem schopná k němu dojít a postarat se o něj.. :astonished: Vždycky se probudím úplně hotová :confounded: To jsou hrozné sny,co? podotýkám, že ani mimo těhu nejsem nějaký flamendr, a´t si někdo nemyslí :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, taky doufám, že už to tak zůstane... :wink:

aaadus, ty jsi tolik chtěla holčičku? Mě to bylo v podstatě jedno, ale jsem moc ráda jednak i kvůli neteři, chtěla hrozně sestřičku a má brášku, tak aspoń se sestřenkou ji to vyšlo :slight_smile: , pak v mém okolí má te´d každý chlapečka, tak aspoń jsme to trošku vyrovnali, a kamarádka mi daruje červenou korbičku na casualplay, kterou má po své 9měsíční dcerce, takže úplně paráda :wink:

Se koukám, že tu je asi taky mužská převaha, že? :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: tak to máš fajn, aspoň máš s tou školkou osobní zkušenost :slight_smile:
lafemme: na 3D ne, viděli jsme to na klasickém.

To jsou teda sny :astonished: :grinning: Já někdy ze spaní kňourám, nebo se vzbudím celá vyděšená, prý jsem už i mluvila :grinning:
Já mám nejčastěji sny, že někde musím např. jít a pořád nejsem sbalená, nic nemůžu najít...
4. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lafem: no my jsme prvně chtěli holčičku a teď jsem si přála kluka, tak sjem rráda že mi to vyšlo :wink:
4. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi ty učíš v MŠ?
lafemme ne, mě to bylo jedno co to bude, ale asi jako skoro všechny maminy jsem trošičku chtěla holčičku

A ty sny jsou někdy brutální. Už jsem se i vzbudila ubrečená a jednou se mi zdál nějaký fakt morbidní a jak jsem se vzbudila, tak mě strašně bolelo břicho. Ale teď co beru magnezko spím lépe a nemám takové divoké sny jako na začátku
4. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem si říkala, že když te´d první bude kluk, tak 100% druhé bych chtěla holčičku...Ale takhle mi to bude i u druhého jedno :slight_smile:
4. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: Maliník se dá pít buď sypaný nebo porcovaný. Mně zbyl ještě sypaný z předsnažilkového období, kdy jsem se snažila dát do kupy hlenový příznak (má odporovat tvorbu plodného hlenu), pila jsem ho přes měsíc a chutnal mi. Mám i porcovaný Megafyt, dostala jsem ho od Tynky.

zofi: Já jsem ve Woku asi ještě ani nebyla, tak díky za info, určitě tam zajdu se podívat. To by bylo pro mě ideální, i kdyby mi třeba nějaký objednali, ať pro něj nemusíme daleko.

lafemme: Ahojky, to je fajn, že jsi k nám zase zavítala :slight_smile: Krásně ti naskakují tt :dizzy_face:

Ad vaření: za mě dneska uvařil oběd Interspar, byla jsem tam nakupovat (už mám plenky Happy Bella, měli slevu), v DM jsem si konečně zařídila ten baby program a mám už knížečku :dizzy_face: A hodně z toho fakt využiju, tak mám radost. Akorát nevím, proč mi minule jedna prodavačka říkala, že to mám vyplnit doma a s ofocenou těhu průkazku poslat kamsi, když dneska jsem to vyplnila tam, paní omrkla průkazku a dostala jsem knížečku..maj v tom bordel, no.

Jo a Maja je v Prostějově na poradně :slight_smile:
4. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek