• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
petulka oni jsou ochotní jen je třeba si o pomoc říct, jak je neochotná jedna sestra tak počkat až přijde jiná a té říct, člověk se musí ozvat
4. únor 2010 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych chtěla bu´d do Poruby nebo na Fifejdy, ale uvidíme...Chci jít nejdřív na ty prohlídky. A taky může být stop stav a plány budou v ...
4. únor 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Zofi, taky pěkně teda. Já jsem byla frajerka, že první kojo bylo v poho, tak bude i druhé a prd, byl to děs, malá skoro nepřibírala a měla hlad a já se furt snažila rozkojit za každou cenu, trvalo to přesně 2 měsíce, než přestala plakat, já se tím taky zklidnila a malá začala konečně přibírat.
4. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
lafemme to máme stejné plány :wink:
4. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
se mnou byla na pokoji paní která bydlí rovnou vedle fakultky ale říkala že po prohldce fakultky jak viděla tu neochotu tam jít rodit už nechtěla
4. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
na prohlídkách jsem ještě nebyla, tak se uvidí. A k porodu bych chtěla svojí dr, snad mi mé krásné plány nic nezkazí
4. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
smardik, ona se právě ozvala a ta protiva ji pak ještě prohlásila za drzou a měla na ni pak poznámky před tou hodnější sestrou :astonished:
4. únor 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme s MM byli na prohlídce jen na Fakultce a chodila jsem tam i na kurz a byla jsem spokojená, akorát to kojení to tam teda fakt nikdo moc neřešil, ani v tom kurzu, vůbec nic :confounded: Na Fifkách jsem se ocitla náhodu a nakonec jsem byla ráda :slight_smile:
4. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Na fakultku chodím akorát na cvičení, na předporodní kurz budu chodit do Lotosu, vede to PA a je to i laktační poradkyně :wink:
4. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
smardik, tak na vola a neochotu můžeš natrefit v každé porodnici...Já se spíš zaměřuji na vybavení atd,
4. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Aadus: ty máš ten nejkrásnější Roan co existuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Připomíná mi tu luxusní retro Inglesinu :slight_smile: Já jsem ho chodila furt okukovat na Českobratrskou, tam je ta prodejna s kočárkama, hned u zastávky Husův sad :wink: Akorát si dávej pozor na vyblednutí v létě, viděla jsem ho jezdit pěkně vybledlý :frowning2:
4. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
lafamme jo to jo, neochota je všude ale jak jsem byla s Tomem ve vítkovích tak jsem měla pocit že na novorozeneckém jsou snad samí volové :slight_smile: :slight_smile:, ale ted si fakt nemůžu stěžovat. Já byla rozhodnuta pro Vítkovice ale pokud by se předpokládali nějaké problémy tak určitě fakultka ta je nejlíp vybavena.

aaadus tak to jo, já vůbec neuvažovala že bych tam chtěla svoji dr. protože celý porod vlastně vede PA takže dr. je zbytečný, já dr. viděla pří příjmu to mě vyšetřoval jak jsem otevřená a dělal UTZ a pak ke konci porodu se přišel podívat a jen tam stál a díval se jak to pokračuje, vše dělala PA a pak mi jen malého pomohl vytlačit takže já osobně pro to nevidím důvod :slight_smile:
4. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Lotos mi bohužel nevyhovoval časově :frowning2: , nešlo to skloubit se synovými tréninky, tak jsem pak aspoň posílala odkaz Katy, když hledala neco takového :dizzy_face:
4. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
lafemme: Taky se zaměřuju na jiné věci než rozpoložení personálu, protože to se dopředu nedá odhadnout, na naochotu nebo blbou sestru můžeš narazit kdekoli. Mně je celkem jedno, kde skončím, ale nejradši bych FN.
4. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
petulka já jsem ho tam kupovala a zamilovala jsem do něj na první pohled :dizzy_face:

smardik když bych měla svojí dr u porodu, tak by porod vedla ona bez PA a byla by tam jenom ona, manžel a já :wink: proto bych jí tam chtěla
4. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
já se teda přiznám že mě zajímá i rozložení personálu protože fakt se nemusím dívat při porodu na nějakou protivnou babu

aaadus tak to jo, tohle je pro mě jen vyhození peněz, já sama je teda umím investovat jinde a líp ale každému vyhovuje něcoj jiného
4. únor 2010 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
andel: přesně tak :wink:

smardik, tak to by mě celkem zajímalo, jak bys to provedla...Protože třeba při prohlídce nebo z vyprávění, může být úplně jiná směna než u tvého porodu...
4. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to fakt těžko, s těma porodnicema, všechno je hlavně o lidech a člověk nikdy neví, na koho natrefí. Ale po porodu je ta duševní pohoda opravdu důležitá, už kvůli nastartování laktace :wink: O každé porodnici jsme každá slyšela dobré i špatné... Např. moje segra porodila oba kluky ve Vítkovicích a až na jednu doktorku tam byla spokojená. A jak jsme to probíraly na diskuzi porodnice v ostravě, tak naopak tu doktorku tam někdo vyzdvihoval :sweat_smile:
4. únor 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
aadus, se ti nedivím, je nádherný :wink: Když ho potkám, vždy se za ním otočím :wink:
4. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Já myslím, že i pohodový člověk může mít někdy den blbec a je protivný. Prostě nejsou v jedné nemocnici jen krávy a v druhé jen andělé - záleží na koho člověk kdy narazí. Pozitiva i negativa si člověk může vyslechnout o úplně každé porodnici, záleží na hodně faktorech a ty jsou proměnlivé.
4. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Hlavní je, mít tam manžela jako psychickou podporu a je to :dizzy_face:
4. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
popřípadě i jako bodyguarda, když se nebudem mít sílu hádat právě s blbým personálem :grinning:
4. únor 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi tak nějak :grinning:
4. únor 2010 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to každopádně - můj za nás bude bojovat, ten si sevítky nebere, když je někdo vyloženě protivný. :slight_smile:
4. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale aby nebyli víc vyplašení, jak my :confused: :slight_smile:
4. únor 2010 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
MM říkal, že měl hrozný strach, ale nemohl mi to říct a tak tiše trpěl, když jsme mu drtila ruku a já to vůbec nepoznala, měla jsme co dělat sama se sebou :grinning:
4. únor 2010 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
lafemme: On vyplašený stopro bude, ale nedá to znát. A taky má pár knížek pro tatínky a kamarády, co byli u porodu, tak něco vědět bude, co má asi čekat. :slight_smile:
4. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska mám very busy day jsem tu jen na skok vás pozdravit.

Adi: tak jak se cítíš po joze?

Smardik: já chci taky takový porod :slight_smile:
5. únor 2010 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno, kdy já se konečně vyspím? :frowning2: :cry: :cry: :pensive: :pensive:
5. únor 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
katy super, jen mě trošku bolí záda mezi lopatkami, ale jinak se cítím dobře. Hlavně mě to příjemně unavilo a dobře se mi spalo :wink:
5. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek