Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
andelka
8. únor 2010
No jo - co to zkusit? Kamarádka měla 3 týdny před porodem taky malou hlavou nahoru a nakonec se otočila ještě. Třeba by ten kočičí hřbet s vystrčeným zadkem pomohl, co?
evkaa25
8. únor 2010
Ahojky holky.
Dlouho jsem tu nebyla,ale čtu poctivě.Jen nestíhám psát. :-N
Smarti,Honzík je nádherný.Gratuluju. 🙂
Jinak koukám,že řešíte školy a zkoušky.Patří vám můj obdiv. 😉
Já jsem byla včera na prohlídce porodního sálu na Fifejdách.Bylo to v rámci předporodního kurzu a bylo to super.Musím říct,že jsem se moc uklidnila.Spoustu lidí straší,jak je to tam strašně zastaralé a tak........Ale mají tam tři nové porodnické křesla,velice moderní.A je to tam docela útulné a čistounké.
V květnu se to tam bude renovovat,tak pak už budou taky moderněji vybavení.Ale i ted je to tam v pohodě a sestřičky moc milé!
Holky nevíte kdy jsou dny otevřených dveří na Fakultce?Který den a v kolik hodin?Jsem se jim dívala na stránky a nějak jsem to nenašla.......
aaadus
8. únor 2010
evka počkej počkej, to bude porodnice v květnu na Fifkách zavřená? To mi neříkej ani ze srandy, mám ji jako zálohu, kdyby měl FN stopstav. My se chystáme na prohlídku s katy teď ve čtvrtek - teda pokud to platí tak jak to mají uvedeno na webovkách. A na FN si musíš na prohlídku zavolat a domluvit se
http://www.fno.cz/porodnicko-gynekologicka-klin...
evkaa25
8. únor 2010
Aaaduš,aha.Myslela jsem,jestli tam nemají nějaký den otevřených dveří.No uvidím,možná tam zavolám,ale chystám se stejně na Fifky,tak možná to nechám být.A kdybych tam náhodou skončila,tak se nechám překvapit. 😉
Jestli to bude zavřené nevím.To mně nenapadlo se ptát.Sestřička jen tak mezi řečí říkala,že se to tam bude celé modernizovat a renovovat.Tak se na to když tak zeptej..........
aaadus
8. únor 2010
evka to se budu muset zeptat, na webovkách nic není. Ach jo, zase mám nad čím přemýšlet...
andelka
8. únor 2010
No teda, jestli bude stopka naráz ve FN i ve Vítkovicích a Fifejdy budou zavřené - tak kdoví kde skončíme =-) Je to sice nejhorší scénář, ale život už je takový, snad to bude OK a nebudem to muset řešit.
aaadus
8. únor 2010
andelka tak s tím už vůbec nestraš :-|
andelka
8. únor 2010
adus: ve mně taky hrklo, jak to tu Evka napsala. No, nebudem stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko.
evkaa25
8. únor 2010
Holky nechtěla jsem vás vylekat. =-)
Ale Aaaduš,jestli se tam chystáte na prohlídku,tak se na to poptej.......
andelka
8. únor 2010
evka: to je v poho, mně to je zaskočilo. Loni byla nějaku dobu zavřená zas fakultka a bylo to zrovna v termínu, kdy měla rodit kamarádka. Naštěstí se malý narodil o chvilku dřív.
aaadus
8. únor 2010
evka v pohodě, jen mi to trošku kazí mé představy :-N ale tak termín mám 1.5. tak snad to stihnem 😉
majatob
8. únor 2010
andelko, tak jestli se chces stavit na "kafe", budu rada 🙂 ted Tobik usnul, tak kolem dejme tomu treti bys mohla? 🙂
no a s tou polohou, ja uz to moc neresim, bud se otoci nebo si aspon naplanuju porod na datum, ktery se mi bude hodit kvuli hlidani a tak...vlastne by to nakonec mozna byla aj pohodlnejsi varianta 😃
zofinecka
8. únor 2010
maji: však uvidíš zda se ještě otočí. Jinak i taková může být varianta 😉 Jak bylo na tanečkách?
aaadus
8. únor 2010
Právě jsem dočistila sedačku a koberec a jsem kaput :-p Ještě bych tak potřebovala zatopit v krbu, ale už se ani nehnu
majatob
8. únor 2010
zofi, fajn, nebyla to takova makacka jak minule a byly jsme jen tri 🙂
zofinecka
8. únor 2010
tak to jste si to užívali co? 🙂
majatob
8. únor 2010
dneska jsme si u toho aj pokecaly 😃 😃 😃
hele, minulej tyden jsem se donutila se kazdej den trochu protahnout a posilovat a bylo mi tak dobre... x-) x-) x-)
andelka
8. únor 2010
maja: teď jsem přijela z vědárny, obědvám, ale po 15h kdybys chtěla tak bych mohla. Pokecáme. 🙂 Možná budu mít problém s trefením, kdyžtak napíšu sms, jo?
zofinecka
8. únor 2010
no maji teda ty seš dobrá. Já na to vůbec nějak nemám čas 😞
majatob
8. únor 2010
andel, tak super, budeme te cekat 🙂 je to hned ten zlutej u zastavky bajkalska 😉 jo a nejak nam blbne zvonek, tak prozvon a hodim ti klice 😃
majatob
8. únor 2010
zofi, nepovidej, ze by se 20 minut nenaslo 😃
zofinecka
8. únor 2010
no momentálně ne. Jestli chci letos udělat státnice, tak musím pracovat na BC práci :-p 😞
majatob
8. únor 2010
jo tak ja si chci statnice o rok odlozit...takze ted uz ani ty zkousky tak nehrotim...bud je udelam nebo si je zopakuju v dalsim zimnim semestru, no 😃
zofinecka
8. únor 2010
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-...

holky viděly jste to? :-o :-o Upozorňuji že je to síla a jen pro otrlé a silné povahy
majatob
8. únor 2010
zofi, je to litani miminek? to jsem videla uz vcera..docela mazec, no... :-N

a preju dobrou noc... zitra vstavam ve ctyri abych dojela do porodky, tak uz pujdeme s Tobikem zalehnout...snad rychle usne, ja s tim asi problem mit nebudu 😃 a zitra nejpozdej po obede su tady, tak ne, ze zas budete dumat jestli nerodim...v pristich 2 tydnech to jeste nemam v planu 😃
zofinecka
8. únor 2010
maji: jo je to ono. Je to síla. Tak ať vám to dobře dopadne 😉
zofinecka
8. únor 2010
to už všechny spíte? :-o :-o :-o :-o
aaadus
9. únor 2010
Dobré ráno,
zofi já jsem to viděla v neděli a naštěstí jsem stihla jenom kousek :-S
jaro2008
9. únor 2010
Dobré ráno naposled z práce...odpočítávám poslední 3 hodinky 😃 Těšila jsem se, ale teď je mi malinko z toho smutno, přece jen jsem tu už nějakou dobu ... Od kolegů jsem dostala dárečky, to mě moc potěšilo 🙂 🙂
aaadus
9. únor 2010
jaro ten smutek tě přejde za 8 týdnů 😉