• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
No jo - co to zkusit? Kamarádka měla 3 týdny před porodem taky malou hlavou nahoru a nakonec se otočila ještě. Třeba by ten kočičí hřbet s vystrčeným zadkem pomohl, co?
8. únor 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Dlouho jsem tu nebyla,ale čtu poctivě.Jen nestíhám psát. :sweat_smile:
Smarti,Honzík je nádherný.Gratuluju. :slight_smile:
Jinak koukám,že řešíte školy a zkoušky.Patří vám můj obdiv. :wink:
Já jsem byla včera na prohlídce porodního sálu na Fifejdách.Bylo to v rámci předporodního kurzu a bylo to super.Musím říct,že jsem se moc uklidnila.Spoustu lidí straší,jak je to tam strašně zastaralé a tak........Ale mají tam tři nové porodnické křesla,velice moderní.A je to tam docela útulné a čistounké.
V květnu se to tam bude renovovat,tak pak už budou taky moderněji vybavení.Ale i ted je to tam v pohodě a sestřičky moc milé!
Holky nevíte kdy jsou dny otevřených dveří na Fakultce?Který den a v kolik hodin?Jsem se jim dívala na stránky a nějak jsem to nenašla.......
8. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka počkej počkej, to bude porodnice v květnu na Fifkách zavřená? To mi neříkej ani ze srandy, mám ji jako zálohu, kdyby měl FN stopstav. My se chystáme na prohlídku s katy teď ve čtvrtek - teda pokud to platí tak jak to mají uvedeno na webovkách. A na FN si musíš na prohlídku zavolat a domluvit se
http://www.fno.cz/porodnicko-gynekologicka-klinika/oddeleni-dale-nabizi-prohlidka-porodnice
8. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaduš,aha.Myslela jsem,jestli tam nemají nějaký den otevřených dveří.No uvidím,možná tam zavolám,ale chystám se stejně na Fifky,tak možná to nechám být.A kdybych tam náhodou skončila,tak se nechám překvapit. :wink:
Jestli to bude zavřené nevím.To mně nenapadlo se ptát.Sestřička jen tak mezi řečí říkala,že se to tam bude celé modernizovat a renovovat.Tak se na to když tak zeptej..........
8. únor 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka to se budu muset zeptat, na webovkách nic není. Ach jo, zase mám nad čím přemýšlet...
8. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda, jestli bude stopka naráz ve FN i ve Vítkovicích a Fifejdy budou zavřené - tak kdoví kde skončíme :confused: Je to sice nejhorší scénář, ale život už je takový, snad to bude OK a nebudem to muset řešit.
8. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka tak s tím už vůbec nestraš :unamused:
8. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: ve mně taky hrklo, jak to tu Evka napsala. No, nebudem stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko.
8. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nechtěla jsem vás vylekat. :confused:
Ale Aaaduš,jestli se tam chystáte na prohlídku,tak se na to poptej.......
8. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka: to je v poho, mně to je zaskočilo. Loni byla nějaku dobu zavřená zas fakultka a bylo to zrovna v termínu, kdy měla rodit kamarádka. Naštěstí se malý narodil o chvilku dřív.
8. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka v pohodě, jen mi to trošku kazí mé představy :sweat_smile: ale tak termín mám 1.5. tak snad to stihnem :wink:
8. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko, tak jestli se chces stavit na "kafe", budu rada :slight_smile: ted Tobik usnul, tak kolem dejme tomu treti bys mohla? :slight_smile:
no a s tou polohou, ja uz to moc neresim, bud se otoci nebo si aspon naplanuju porod na datum, ktery se mi bude hodit kvuli hlidani a tak...vlastne by to nakonec mozna byla aj pohodlnejsi varianta :grinning:
8. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: však uvidíš zda se ještě otočí. Jinak i taková může být varianta :wink: Jak bylo na tanečkách?
8. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem dočistila sedačku a koberec a jsem kaput :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě bych tak potřebovala zatopit v krbu, ale už se ani nehnu
8. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, fajn, nebyla to takova makacka jak minule a byly jsme jen tri :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jste si to užívali co? :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme si u toho aj pokecaly :grinning: :grinning: :grinning:
hele, minulej tyden jsem se donutila se kazdej den trochu protahnout a posilovat a bylo mi tak dobre... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: teď jsem přijela z vědárny, obědvám, ale po 15h kdybys chtěla tak bych mohla. Pokecáme. :slight_smile: Možná budu mít problém s trefením, kdyžtak napíšu sms, jo?
8. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no maji teda ty seš dobrá. Já na to vůbec nějak nemám čas :frowning2:
8. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, tak super, budeme te cekat :slight_smile: je to hned ten zlutej u zastavky bajkalska :wink: jo a nejak nam blbne zvonek, tak prozvon a hodim ti klice :grinning:
8. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, nepovidej, ze by se 20 minut nenaslo :grinning:
8. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no momentálně ne. Jestli chci letos udělat státnice, tak musím pracovat na BC práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
8. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak ja si chci statnice o rok odlozit...takze ted uz ani ty zkousky tak nehrotim...bud je udelam nebo si je zopakuju v dalsim zimnim semestru, no :grinning:
8. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.ceskatelevize.cz/program/1097181328-07.02.2010-19:00-1-udalosti.html?online=1

holky viděly jste to? :astonished: :astonished: Upozorňuji že je to síla a jen pro otrlé a silné povahy
8. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, je to litani miminek? to jsem videla uz vcera..docela mazec, no... :sweat_smile:

a preju dobrou noc... zitra vstavam ve ctyri abych dojela do porodky, tak uz pujdeme s Tobikem zalehnout...snad rychle usne, ja s tim asi problem mit nebudu :grinning: a zitra nejpozdej po obede su tady, tak ne, ze zas budete dumat jestli nerodim...v pristich 2 tydnech to jeste nemam v planu :grinning:
8. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: jo je to ono. Je to síla. Tak ať vám to dobře dopadne :wink:
8. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už všechny spíte? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
8. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
zofi já jsem to viděla v neděli a naštěstí jsem stihla jenom kousek :confounded:
9. únor 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno naposled z práce...odpočítávám poslední 3 hodinky :grinning: Těšila jsem se, ale teď je mi malinko z toho smutno, přece jen jsem tu už nějakou dobu ... Od kolegů jsem dostala dárečky, to mě moc potěšilo :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro ten smutek tě přejde za 8 týdnů :wink:
9. únor 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek