• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Ahoj holky,

Jaro: tak kolik min. ještě chybí? :grinning: je to zvláštní pocit co? Já ho tedy měla, kdoví co bude za 3 roky až se budu vracet, pokud bude kde, kdo tam ještě zůstane, apod. ale rozlučka v práci byla fajbn.
JInak o víku jsme oslavovali mou 30 - tku.

Jinak mám do dětského krásný lustr, novou sadu do kočárku - peřinku s polštářkem a včera jsme už koupila 2x mega pack plenek Pampers.
9. únor 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy teda, si nakupovala? :grinning: Já jsem si objednala spoustu věcí z Malviku a to je tak nespolehlivý e-shop, že objednávku budu rušit a všechno nakoupím v Sambaby a hotovo. A pro ten nábytek jste tam byli v tu středu? A nebyla jsi včera na velký UTZ?
9. únor 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: nebyla jsem na velkém UTZ, jdu zítra na poradnu a tak se snad dozvím datum UTZ. Pak se musím stavit do práce tak se pak na netu objevím asi až odpoledne. I když kdoví, zítra mám poslední lekci předporodního kurzu.
Pro nábytek jsme ještě nejeli, jsme ostudy je třeba zajet než tam nebude.
9. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já jdu zítra k pediatrovi pro razítko do průkajdy, k obvodnímu a na EKG. Potom se musím stavit do práce podepsat daňové přiznání a dopoledne bude fuč. Ty jo, to tak rychle uteklo ten předporodní kurz, se těším až na něj taky budu chodit. Všimla sis, že od 1.3. bude gravidjóga i v pondělky?
9. únor 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: nevšimla, možná bych raději chodila v ty po, abych ve čt mohla zase na těhu plavčo na obojí ve čt nechodím to bych byla hodně KO. Ty bys chodila raději kdy? Kde máíš pediatra? Já naštěstí ukecala tu dr. co je kousek za domem a razítko už mám.
Jo kurz utekl jako voda, jako celé těhu, za chvíli budeme rodit! A připadám si jako sud, zdá se mi že mi teď nějak roste váha, přitom nejím ani víc ani kaloričtější jídla, to že si dám denně kousek čoky, přeci nenahodí tak váhu.
9. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: jinak čím tě zklamal ten Malvik? A co z mamitati už se ozvali? mě furt ne. ale objednávala jsem 23.1. takže to tak dlouho zase není asi jsem hodně netrpělivá :sweat_smile:

Jdu koukat na Milionáře z chatrče. tak zatím papa
9. únor 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já bych nejraději chodila i v po i ve čt, ale v po jezdí manžel brzo domů a to bývá joga od 18 do 19. Ale uvidím, nějak mám nutkání pořád něco dělat. A nechce se ti ještě některý den odpo chodit plavat na čapkárnu? A pediatra mám v Klimkovicích. Ono sice jezdí pediatr i tady k nám do Jistebníku 2x týdně, ale když je problém tak musíš s děckem valit do Poruby
Malvik mě zklamal tím, že jsem si tam objednala věci za 2000,-, za 14 dní mi napíšou, že 2 položky budou za týden, 2 položky za 14 dní a jednu věc že nemají vůbec a ať si vyberu něco jiného. Tak jsem si teda vybrala něco jiného a to taky neměli. Tak jsem zase vybírala něco jiného jak trotl. Počkám do čtvrtku jestli se ozvou jinak tu objednávku zruším (neplatila jsem předem) a ať si trhnou. A z mamitati mi psali před chvíli, že bych balíček měla mít zítra doma :dizzy_face:
9. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ADI: NA TÉ čAPCE NENÍ MOC TEPLÁ VODA NE? rADĚJI BYCH CHODILA DO rADVANIC, ALE ZASE BUSDEM S MI TAKOVÁ ŠTREKA NECHCE V TÉ ZIMĚ, ZKUSÍM SE lUCKY ZEPTAT ZDA SE NEPLAVE ve Vítkách i v út, př. út chci zkusit ty tanečky konečně.
A omlouvám se že píšu velkým jsme omylem přepla caps lock a na MIlionáže juknu až po obědě, abych to nemusela přerušovat.
9. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy voda se vcelku dala, posledně měla nějakých 28 stupňů a nic mi z ní nebylo. Už jsem tam byla 2x a v pohodě. Akorát, že se na tebe každý dívá jak na zjevení - těhotná a chodí plavat :sweat_smile: A ženské ve sprchách na tebe vrhají úplně vražedné pohledy :sweat_smile:
9. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy co dneska kuchtíš dobrého? Já za chvíli jedu na nákup a to vždycky nakupuju na 2-3 dny dopředu. Dneska asi upeču kuře, ale co zítra uvařit nevím
9. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: vůbec nevím co si dám, mám tam ještě br. knedlíky, zelí a kus uzeného jelítko ani jitrnici nejím nebo si to nařežu na kousky s mákem , fakt nevím v poslední době nemám tucha co vařit.
ty jsi tam byla dopo nebo odpo?
9. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adus: Až budeš chtít doprovod na čapkárnu tak napiš :slight_smile:

Všechny vás zdravím :slight_smile: Já teď valim ponakupovat a obhlídnout kočárky. :slight_smile: Na oběd budu dělat kuřecí čínu s rýží. co během týdne fakt netuším :unamused:
9. únor 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy no to já taky netuším co vařit, jsem totál bez nápadu. Nebo teda vím co vařit, ale když já mám chuť pořád na omáčky, zelí, špenát a takové a manželovi už to leze krkem :grinning: A na čapkárně jsme byli vždy v neděli odpoledne, posledně 2hodiny před zavíračkou a bylo nás v bazéně asi 7, žádné děcka, takže jsem si v klidu zaplavala

andelka já jsem chtěla chodit plavat v úterý dopoledne, protože ve středu budu mít ten předporodní kurz, ve čtvrtek jóga, v neděli cvičení tak ať o mám rozložené. A taky ať v jeden den nemusím do Ostravy autem na dvakrát
9. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak bychom někdy mohly zkusit zajít dopo zaplavat na tu Čapku, myslím, že tam budeme samy :sweat_smile: třeba v po nebo to út, škoda, že nechceš jít prubnout ty tanečky.
Já bych zase ke všemu dělala kaši :grinning: manža ji už taky nemusí, že není mimino :grinning:
9. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
su tady :slight_smile: tak mimous je od vcerejsiho vecera hlavou dolu, bala jsem se aby se zase v noci neotocilo, ale vydrzelo jinak vse ok, na porod to zatim nevypada :slight_smile:
cesta rano v pohode az na debila ridice v autobusu (dovolila jsem si platit 8 Kc padesatikorunou)...na zpatek mi ujelo co mohlo, mela jsem byt doma uz pred hodkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy tak můžeme i v to po jestli budeš v út chodit na tanečky. Já to tancování fakt nemusím :sweat_smile: A kaše to je taky moje :grinning: Akorát teď jsem 2x po sobě natrefila na asi přemrzlé brambory, protože mi kaše vůbec nešla umíchat do hladka a sladká byla jak ....
9. únor 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja hlavně ať už tak vydrží do konce. Ale kamarádka měla prcka ve 40+0 příčně, 40+1 hlavou dolů, 40+2 příčně a 40+3 kdy rodila tak byl zase hlavou dolů :slight_smile:
9. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: o sladkých bramborách mi ani nemluv! Koupila jsme na oslavu v Albertovi a taky byly sladké, u tchýně už tolik brambor nebylo. Musíme zase do PL zajet pro pytel, tak jsou výborné brambory, žádné potlušené, černé a hlavně nejsou zmrzlé a sladké a to neříkám, že stojí jen 4 Kč/ kg rohlíčků!
9. únor 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Tak to je suprovní :dizzy_face: Mám velkou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jinak na kontrole všechno OK? Cesty jsou teď nanic, tak jako tak a jak člověku něco ujede, tak mrzne :unamused: Hlavně že jste v pořádku zpět.

adus: v pondělí mají na čapkárně od 6 do 21.30, ale v úterý jen od 6 do 8 a pak od 13 do 21.30, tak to vypadá jedině na to pondělí nebo v úterý hned od jedné.
9. únor 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak houby, měla jsem to z lednového programu, na netu mají otvíračku takhle:
Po, 6:00 - 20:00
Út 6:00 - 21:30
Stř 6:00 - 11:00 * 12:00 - 21:30
Čt 6:00 - 8:00 * 14:00 - 21:30
Pá 6:00 - 8:00 * 13:00 - 19:00
So, Ne, Sv 9:00 - 19:00
9. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: inspirovala jsi mě se špenátem, ještě jeden zapadlý jsem v mrazáku našla tak už ho P. připravuje, dneska má P. službu v kuchyni zítra zase já :sweat_smile: dělba práce musí být.

Maji: jak budeš cestovat do porodnice do PV? ty tam budeš u někoho bydlet nebo jak?
9. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy taky jsem ty sladké kupovala v Hypernově. A já nemůžu kupovat brambory do zásoby, protože je nemám kde uskladnit a hned mi vyklíčí. To máte dobrou dělbu práce, já než bych se dočkala až manžel přijede domů tak pomřu hlady :grinning:

andelka tak můžeme pondělí nebo úterý

Fičím na ten nákup, už umírám hlady tak si ještě někam zajdu na obídek
9. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
katy, jak to na me prijde, tak balime, nasedame do auta a jedem :grinning:
9. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Můžeme :slight_smile: Já taky frčím na ten nákup, teď už budou mít po polední pauze, kdyby ji někde měli.
9. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zpět. Na oběd jsem si dala čočkovou polévku a kynuté knedlíky s meruňkami. A koupila jsem si čtvrtku melouna a je dobrý, už ho do sebe láduju :grinning:
9. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Tak to jsi měla dobrý oběd, já mám v sobě zatím jen polívku, druhé ještě musím udělat. A fakt je maloun v únoru dobrý?

Tak jsem byla ve Woku, oni ty kočárky objednávají z těchto stránek http://kocarky.nakupujeme.cz/1489-firkon-f7-kombinovane/
Tak si říkám, jestli je nějaký rozdíl nechat si to objednat od nich. Nebo že bych ho sama objednala na batolátku, mají tam nejlepší ceny. Líbil by se mi tento: http://www.batolatko.cz/FIRKON-F-7--VITEZ-TESTU-MF-DNES-!!!-NOVY-MODEL-2009,4365.html
9. únor 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka jasně, že ten meloun nechutná jako v červenci, ale sladký je a barvu má taky pěknou. A jak jsem ho rozbalila z té folie tak jsem hned ucítila tu vůni co meloun má mít. Už jsem totiž nevěděla, co dobrého si koupit a sladkým už se ládovat nechci, protože ty kila teď letí nahoru jak blázen. A ještě jsem si koupila ananas. A měli i krásné jahody. A to batolátko je obchod z Ostravy? Kvůli reklamacím a tak. Nebo se v tom Woku zeptat, jestli je možné ho u nich objednat jako za tu cenu co mají v batolátku, některé obchody to tak dělají
9. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Téda, tys byla jak Maruška a 12 měsíčků :slight_smile:
No, ty Firkony právě v Ostravě nikde nejsou. Vždycky se to musí odněkud z netu objednat a ve Woku objednávají přes kocarky.nakupujeme.cz, tam ho mají za 6000. Což je skoro stejné jak v batolátku. Jen teď řeším, jestli je lepší si to nechat objednat přes to Woko, nebo sama.
Ještě mě napadá, že 17.2. jedu do Těšína, tak bych tam mrkla do té prodejny s Firkonama, jestli by tam ten F7 měli a omrkla ho zblízka.
9. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka kvůli reklamaci bych to objednala přes ten Wok a rovnou se tam zeptat, jak to probíhá když byste museli dát kočárek na spravení, jestli půjčují náhradní
9. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: meloun máš z Tesca? Já na něj vůbec přes zimu nemám chuť, ale dneska jsme měla výborné mango bylo už přezrálé a sladoučké jak med, anans mám tady v lednici možná ještě večer padne za vlast, teď jsme měla jogurt a zobu pop corn.

Jinak v poslední době mě dost pélí žáha.

Maji: a to stihnete dojet až to na tebe púříjde? A kdio bude hlídat Tobíka?
9. únor 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek