• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Maji: tak to pak jo.

Anděl: na krvi jsi už byla? Je to super vidět pořádně prcka v celé jeho kráse a ne jen jako flíček, ten náš byl divočák pořád sebou šil utíkal před sondou pak na nás mával, pil plodovku, plazil jazýček a pak jak ho chtěla dr. přetočit aby mu změřila zádíčka tak ani náhodou pořád se točil obličejem k nám :grinning: ale nakonec se nechal ukecat asi ho už nebavilo, že ho pořád dr. žďoube do žebra :sweat_smile: a vypadá to asi na kluka i podle čínské tabulky bych měla mít kluka tak jsme zvědavá a pohlacví si necháme říci co vy?
12. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy, my ne, nevedeli jsme ani poprve :slight_smile: mas uz vybrany jmena? :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: A viděla jsi tuhle tabulku? Já znám tu čínskou, ale bez té tabulky co tady je vlevo. Podle toho mi vychází kluk , což tuším. Tak uvidím jak to bude.
http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/cinskykalendar_tab.jpg

Jo, na krvi jsem byla minulý čtvrtek. akorát se právě bojím, jestli na ten UTZ nejdu moc brzo, jako aby to bylo dobře vidět, aby nebyl drobek moc malej. Budu teprve těsně před začátkem 12tt.

A pohlaví vědět chci. Teda stejně je to jen pravděpodobnost, snad nikdy 100% jistota, ale chtěla bych.
12. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: ještě nemáme

Andělko: nejdeš brzy neboj, kdyby bylo brzy pozvali by tě později má se chodit od 11-13 tt max. oni to stejně posuzují dle poslední MS a to všichni koblížci rostou stejně. Ta paní dr. co to dělá je hodně sympatická a vše vysvětlí ukáže. a Jdu kouknout na tu tvou tabulku :slight_smile:
12. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
andel, tak podle te tvoji mi Tobik vysel jako holcicka :grinning: takze tomu asi i nadale verit nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Já tomu taky nevěřím. Je to jen takové tipování. a já teda tipuju kluka, tak v květnu uvidíme.

katy: Já jsem byla na krvi v 9+0 a na UTZ jdu v 10+6. ale to je všechno podle toho mého korigovaného termínu poslední MS. Kdybych to neudělala, tak jsem cca o 6 dní dál. Ale já to změnila podle skutečného početí tj. den ovulace -14 dní a to udávám. No tak snad to bude dobré.
12. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda nemohla jsem vás najít:grinning:

Maji, ty jo, ty seš teda dobrodruh:grinning: A to jako vyjedeš kdy? Až budeš mít stahy? :slight_smile: Dobrý je prý Krknov, ale spojení tam taky nic moc... A mě se tam nechce štrachat ani autem, budu doufat, že porod v Ově bude v pohodě:wink: A kdyžtak to víc pořeším u toho dalšího:grinning:
12. říj 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri, no jestli to bude zhruba jak u Tobika, tak prvnich asi 6 hodin bylo docela v pohode, takze kdyz hned vyjedu, melo by to vyjit akorat abych kvilela uz v porodnici :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to si troufáš, ale třeba se pak dítko bude moct chlubit, že se narodilo ve vlaku :grinning:
12. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od kamaráda příbuzná porodila 2. dítko do 2 hodin a do porodnice dojeli tak, že rodila před ní v autě:grinning:
12. říj 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
venku je pořádně hnusně co?

Eri: kam jdeš rodit?
13. říj 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri: moje dvě sestřenky porodily mimča během cca 3 hodin, rychlovka. Ale nevím v jak pokročilém stavu dojely do porodnice, ale jelikož to byly první děti, tak myslím, že hned jak to začlo a za chvilku byly mimča na světě. Takhle bych to chtěla taky :slight_smile:

katy: dobré ránko :dizzy_face: Hnusně teda je, vůbec se mi nechce ven, ale musím.
Nemáte někdo jako pojišťovnu bývalou HZP? Potřebuju zjistit, co by mi jako těhu proplatili. Půjdu na pobočku, ale chci být trochu v obraze, teď jsem studovala stránky.
13. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andělko: mám taky HZP a teď jsme si polepšili už jsem koukala na web a dávají těhulím 4500 Kč a máš to na cvíčo, na vitamíny, nadstandard, apod. není to tam nijak omezováno že třeba jen 1000 na cvíčo, 500 vitamíny, apod. jak např. teď blbě rozděluji tu 2000 na prevenci úplně o ničem! Jo a na pokladně bys měla dostat zdarma DVD pohodové těhu na základě těhu průkazky, ale ještě ho doma nemám, jak jsme tam byla tak jsme něměla ještě průkazku.
13. říj 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Tak to je super, já tam půjdu asi zítra, to mají delší úřední dobu. A předtím jsem chtěla zajít do lékárny a nakoupit nějaké vitaminy a tak. Takže můžu třeba teď koupit tohle a později zas něco jiného a než se malé narodí tak zas něco pro děti a pak vždycky zajdu k nim s dokladem a oni mi to proplatí, jo? Dokud nevyčerpám tu částku. chápu to správně.
Na to DVD jsem zvědavá, dobrý dáreček.
a ty už sis něco nechala proplácet?
13. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nevíš prosím tě, co znamená tohle?
• nadstandardní vyšetření spojená s těhotenstvím, nehrazená, nebo částečně hrazená z všeobecného zdravotního pojištění a hrazená pojištěnkou *
K té hvězdičce nic není a já fakt nevím, co si mám pod tím představit.
13. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tomu rozumím tak, že ti třeba proplatí ten UTZ není to hrazeno z pojištění platíš si to jako nadstandard z vlastní kapsy. Sestřička ti dole vypíše paragon tak ho zkus vzít sebou.
Jinak na vše musíš mít paragony a tuším že do max. 2 měs. staří. Jsi i v Medi clubu?
Jaké si kupuješ vitamíny?
13. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ono i ty paragony musí mít určitou formu, tak jsem si to stáhla, ať tam pak je všechno potřebné pro ně.
Medi klub, ne. co to je?
No, zatím jsem měla Femibion 800, je docela drahý, tak bych si chtěla koupit ještě jednou ten a pak něco pro II. trimestr, ještě nevím co. A nějaký krém na strie. A ten UTZ si taky zkusím nechat napsat.
13. říj 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medi klub jsou další bonusové výhody podmínka je že je v tom klubu evidován tvůj praktický lékař a pak už čerpáš 100 Kč poukázky, které můžeš vyměnit za sport, masáže, vitamíny, apod. mrkni na jejich web mají na web HZP odkaz.
Já užívám vitamíny elastin Q je to český výrok, postupně se uvolňuje a je určen pro celé těhu a krém jsme si koupila na 2 pokus os Salöos pěstící olej a je dobrý, předtím jsme si koupila v lékarně krém a hodně parfémovaný a nedělalo mi to dobře.
13. říj 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to se musím podívat, jestli tam moje praktická je.
Já mám zatím jen olej proti striím z DM.
13. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moje doktorka tam není.
No nic, vylezlo slunko, tak půjdu ven, načerpat trochu energie a něco si povyřizovat.
Zatím papa
13. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám elasti Q vitaminy a krém proti striím (+ mi dali zkušební vzorek oleje Hipp) a Oscillococcinum (bo jak vidím to počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), tak uvidím zítra na pojišťovně jak pochodím.
Jinak jdu zítra na kontrolu na kožní a vůbec se netěším, protože se mi ekzém vůbec nezlepšil. :frowning2:
13. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: jaký máš krém? Jinak chci se zeptat dostala jsi nějaký boxík s vitamíny, apod. pro těhulky od dr.? Já zatím nic, ale nevím kdy to dávají zda hned, po získaní průkazky nebo až v těhu poradně? A kam chodíš k gyndr?
No já dneska nějak kuckám, ale spíše suchý vzduch či ně něco drážní tak jsme si rozpustila šumák. Ale je pravda ten náš barák je šílený, na každém rohu kýbl na zachycení vody!
13. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: koupila jsem si ten elasti Q original. Od gyndr jsem zatím nic nedostala, nevím, jestli se vůbec něco dává, uvidím. Jdu 29.10. do poradny. Jo a chodím do Apromedu ke Spoustovi (primář z Fifejd).
Ty jo, kde to bydlíte? to vám tam protíká nebo máte "jen" vlhkost? Na kašel je dobrý teplý čaj s medem, no i do tohohle počasí se to nejlíp hodí.
13. říj 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, rodit chci ve Vítkách, když budou mít volno, jinak Poruba...
Já chodím k Bošotovi u bývalého zimáku v centru, nedostala jsem žádný kufřík, prý jim nikdo nic nepřinesl teďka:frowning2: V porodce předpokládám taky nic nedostanu...
13. říj 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pro velký úspěch jdu po polední pauze do pojišťovny znovu, neb jsem měla skoro všechno, ale chyběl mi výpis z účtu. Ale koukali se na paragon z lékárny a ok.
14. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
na co výpis z účtu?
14. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako doklad, že je ten účet v bance můj. Číslo nestačilo. anebo prej takovou tu kartičku z banky, s číslem. Tu nevím kde mám, tak jsem našla výpis, co mi nedávno přišel. Teď si jdu udělat oběd a pak tam zajdu, stejně ještě musím na poštu a do obchodu. No ale že se mi v tom počasí chce, že. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to po mě naštěstí nechtěli, vždyť jim může být úplně jedno, na čí účet si necháš poslat peníze, ne??
14. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi ne. Ptali se mě, jestli už jsem ho někdy dávala, že pak stačí číslo účtu, ale jestli ještě ne, tak buď tu kartičku nebo výpis. Jinak jsem měla všechno. Já jsem si nechávala proplácet naposledy loni permanentku do Sarezy, též s tím byly problémy, ale zase jiného druhu, peníze mi dali ještě v hotovosti.
14. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si byla před 14 dny nechat proplatit autosedačku a penízky mi přišly teďka v pátek, takže super:slight_smile:
14. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek