• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
katy ne, já chodím na nákupy do Hypernovy, mám to nejblíž a dneska to vypadalo, že mají čerstvé zboží. Ty jo, mango jsem taky pěkně dlouho neměla, akorát jsem vždycky tak blbá a okusuju tu pecku a pak mám mango mezi zubama a nejde to ven :grinning: A výjmečně jsem si nekoupila žádnou sladkost, jenom jedny rýžové chlebíčky s čoko polevou. Teď ta váha leze nehorázně nahoru :angry:

Žáha mě zatím pálila jen 2x. Ale říká se, že když tě pálí tak budeš mít vlasaté miminko. My asi budeme mít malého plešounka po tatínkovi :grinning:
9. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem objednala do pokojíčku. Nějak se začínám nudit, tak budu mít o zábavu postaráno
http://www.predlohy.sk/tovar/oslik-balony-058
http://www.predlohy.sk/tovar/pooh-oblak-sam-085m
9. únor 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: i tobě tak roste váha nahoru? zítra jdu do pradny tak jsme vlezla na váhu a zase 2 kg nahoře :angry: :cry: :cry:
Tak to naše mimčo bude jak Jimy Hendrix po koncertě :grinning:
9. únor 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ta obrázky budeš sama podle šambony malovat nebo to nalepíš?
9. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy teď mi to leze nahoru jak blázen a začínám být naštvaná sama na sebe :angry: Proto chci chodit ještě plavat a zvažuju tu pondělní jógu. A ty obrázky se obkreslí na zeď a pak se to vymalovává
9. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A čím to bdeš vymalovávat vodovkami nebo tempery nebo něčím úplně jiným? Mě příjde namalovat od mamky kolegyně je na to frajerka a jak krásné panenky a jiné věci šije! No nechci brát iluze, ale myslím, že i kdybychom podnikly výšlap na Lysou tak si doneseme 1 kg navíc :grinning: v posledních týdnech to asi poroste ta váha jsem zvědavá co mi řekne dr.
9. únor 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu to malovat temperama, to by snad mohlo stačit. Nechce se mi kvůli tomu kupovat spešl drahé barvy. A ta kolegyně od mamky to maluje čím nevíš? No v 3. trimestru se přibírá až 5kg jsem teď četla, to jsou vyhlídky teda. Já jsem na poslední poradně měla o 4kg navíc než posledně a nikdo mi nic neřekl. Kdyby aspoň bylo pěkně a dalo se jít na procházku, ale na té ledovce se to nedá
9. únor 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přesně tak taky jsme se těšila, jak se budu procházet, ale venku se to nedá, ne že by mě ta zima tolik odradila, ale je to tam o hubu. Až zase bude hezky někdy na konci března v dubnu tak to budu ráda, že nikam nemusím. No na min. poradně jsme měla taky o 2 kg více a dr. mi nic neřekla říkala, uvidíme zda tak prcek jede nebo mamina měla o vánocích chutě. :sweat_smile:
9. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla od 24 do 27tt neskutečné záchvaty žravosti a to hlavně na sladké. Naštěstí už to přešlo, ale kila jaksi zůstala :angry: Budeš se nechávat fotit s bříškem?
9. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
katy: tak opožděně ti přeju všechno nejlepší ke kulatinám :slight_smile: Mě to čeká v květnu...ale to asi moc oslavovat nebudu, když budeme mít měsíční miminko :sweat_smile:
No v práci to bylo dneska fajn...jak jsem odcházela, tak jsem citila, že už mi vlhnou oči, tak jsem musela jít...byla jsem nějak na měkko.
Já furt nevím, jaké další plínky koupit...mám 1x ty Happy a chci ještě nějaké jiné...
Taky čekám na dodávku povlečení z e-shopu...mělo to být do 20 dnů...tak včera tam přesně po 20 dnech píšu jak to vypadá a paní mi napsala ať mám ještě strpení, že moje objednávka trvá 20 dnů :grinning: To mě trochu pobavilo. Tak doufám, že se dočkám do porodu.

aaadus: já vím, začnou jiné starosti a na práci už nebude čas vzpomínat :grinning: Ale i tak celkově to tam bylo fajn. I když někdy stresy a fofry...

andelka: no asi tě zklamu, ale v té celnici v Těšíně ty F7 nemají...jak jsme tam byli na podzim na průzkum, tak jsem se na něho ptala a paní mi říkala, že je to starší model...mají tam Verana a myslím ty Swing a pak ještě jiné značky. Já myslím, že když ho koupíš přes Woko, tak případné reklamace budeš řešit taky přes Woko...kdyby přes batolátko, tak bys ho musela posílat tam na reklamaci.

maja: téééda, no vidíš, to je super, že se prcek otočil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

adus, katy: mě ty kila jedou posledních 14 dnů taky nějak moc rychle nahoru :confounded: A žáha mě pálí asi každý den celkem pravidelně od 13 hodiny ...i když jím nebo nejím...dneska ale kupodivu zatím ne. Jéé tak to budeme mít malého kudrnáče :grinning:

katy: tak máme zítra společně poradnu, viď :slight_smile:
9. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně že budu už mám domluvenou Kačku Bínovou už se moc těším, jen se bojím, abych do té doby nebyla jak sud. Ty se budeš nechávat fotit?
9. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: a kdy jdeš na focení? Já zas nevím, co si vezmu na to focení na sebe, do ničeho se pořádně nevlezu...
9. únor 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy taky se budu nechávat fotit u Kači Bínové a už kvůli tomu se snažím moc nepřibírat ať mám aspoň nějakou pěknou vzpomínku

Mě čekají polokulatiny v půlce června a taky to na nějaké oslavy nevidím. Uvidím jak to všechno budu zvládat a popř. bysme udělali i křtiny ať to máme z krku jedním vrzem
9. únor 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si chci na focení vzít džíny, které sice nezapnu, ale i tak to na fotkách vypadá dobře co tu mají některé holky. Pak si chci koupit nějaké pěkné spodní prádlo - to bude ještě zajímavé, v neděli jsem si chtěla koupit v HaM obyč bílou podprsenku a největší co měli tak bylo 80C a já bych potřebovala tak 90D :sweat_smile:. No a pak bych chtěla sehnat nějaký šátek do kterého bych se zamotala a pak bez ničeho se chci nechat vyfotit :dizzy_face:
9. únor 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: tuším že 3.3. a co si vezmu nevím, psala mi, že mi vše ještě upřesní, ale do džínů už taky moc nevlezu, navíc jsme neměla bokovky, ae s tím pásem přes bříško.
V kolik máš zítra poradnu? já na 10 hod. A děkuji za přání k nározkám :slight_smile: dali to kolegové nějaký dáreček?

Adi: taky se snažím, ale tlustá nejsi na joze si vypadala moc dobře žádný míša kulička. Tobě je 25? jéé ty jsi mládě :wink:
Jo a kolegyně bude malovat tonovacíma barvama od Primalexu co nám ještě zbyly jak jsme malovali (snad se nezkazili) a zbytek zajdu do Chagala koupit tempery.
9. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: tak normální rifle jsem od té doby co nosím těhotenské nezkoušela...musím zkusit...nějakou podprdu by to taky chtělo...ale mám pocit, že ten obvod mi vydrží pár dní a už je mi těsná :angry:
9. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: já jdu hned ráno...prý nemusím hned na 7:30 jak se chodí ne odběry, ale půjdu co nejdřív, protože tam zvou plno mamin a pak bych dlouiho čekala...jednou jsem šla na 8 hodin a tvrdla jsem tam pěkně dlouho, tak raději už 7:30 apůjdu první nebo mezi prvníma.
Jojo dali mi dárečky...moc mě to potěšilo...i od šéfa...:slight_smile:

Holky zadýcháváte se??? Já někdy funím jak lokomotiva (hlavně do schodů a do kopce) :grinning:
9. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy mládě :sweat_smile: , si někdy připadám jak stařena když mi začnou lupat všechny možné i nemožné klouby :grinning: A taky mi připadá, že mi zpátky rostou stehna :angry: tak každý den mažu a mažu, i když to asi nemá žádný efekt :sweat_smile:

A jaká barva podprdy bude na focení lepší, bílá nebo černá? Já jsem si chtěla vzít i nějakou košili, kterou bych zapla aspoň pod prsama, ale to jaksi nehrozí :grinning:
9. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro zadýchávám se i u věšení prádla. Se normálně někdy přistihnu, že funím jak po maratonu :grinning: Včera jsem čistila sedačku a koberec a to jsem myslela že padnu, jsem byla spocená až na pr.... :grinning:

Nevíte jak je to z PPL když vám vezou balík, jestli volají hned ráno?
9. únor 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: zatím se nezadýcávám. Mě zve na určitou hodinu a hned jdu k sestře a pak šupajda k dr. když jsme chodila na preventivky taky na určitou hodinu tak jsme zaklepala nahlásila se ssestře a většinou ještě i čekala.
A co ti koupili?

No já počkám co mi písne, že si mám vzít a co tam třeba má. Poprdu mám jednu nádhernou bílou krajkovou, asi si ji na focení vezmu, sice jak Dolly Buster, ale vypadá to dobře, ale jinak ji nenosím, moc extra nedrží když mi skoro vše vylízá, jinak mám nádherný korzet co mi má nej kámoška koupila na svatební noc, ten by se extra na focení šiknul, ale jaksi s tím bříškem to nejde :grinning:
9. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvědavá, na jakém čísle se s objemem zastavím. V sobotu jsem se měřila a mé míry modelky jsou 101-101-98 :grinning:
Na zkoušku jsem si objednala tady tu podprsenku. Na doma myslím bude super
http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/podprsenka-pro-tehotne-i-kojici-smlxl-kod-b014/
9. únor 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: nevím zda černá nebo bílá, více jsem viděla bílé podprdy, jenu mega průsvitnou černou krajkovou a taky ty fotky vypadaly super. Já do černé nevlezu žádné tak beru tu bílou a košili chci taky, budu muset půjčit u mamky, do svých 36-38 100% nevejdu, leda že bych u prsou našila cvikel :grinning:

Mě PPL volali den předem, kdy mají dorazit.
A malý mrnous si myslí, že mi nožičku protáhne mezi žebry! :grinning:
9. únor 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já vás nestíhám dočíst, jen co jsem si všimla:
jaro: aha, mě se zdálo, že to tam nebylo. Tak nic, no. Já jedu do Těšína na slavnostní otevření muzeijní knihovny, tak jsem myslela...no a le tak nic, no neva. Vemu to přes to Woko.

adus: A dost už s tím, že jsi tlustá. Nejsi ani omylem, jsi krásná těhulka. :slight_smile:
9. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já si myslím, že nakonec budu muset koupit takovou, do které se vůbec vlezu :grinning:

Do žeber jsem první bolestivý kopanec dostala v neděli, to bylo teda něco. A dneska sebou mele snad celý den, v jednu chvíli se mi břicho třepalo jako kdyby byl v tranzu či co to bylo :sweat_smile:
9. únor 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: jj jsi mládě :wink: Jestli bílá nebo černá podprda, to je myslím jedno, obě myslím budou vypadat dobře. Já s PPL nemám vůbec zkušenosti. Já už mám obvod břicha 105 :grinning: A někdy funím i jak lezu do postele :grinning: A jak mám vstát z lehu, to je někdy horor, někdy mi musí pomoct manžel :grinning: Ale už jsem si našla způsob...překulím se na levý bok a pomaličku nahoru :grinning: Chtělo by to kladku. Ta podprda je hezká...taky jsem na ní koukala.

katy: několik poukázek do avionu a pak drobnosti...takový roztomilý dudlík, časopis pro maminky :slight_smile:
9. únor 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se včera trefil buď nohou nebo rukou přímo do mojí dlaně a škoda že jsem nekoukala, protože to muselo být pořádně vidět, najednou jsem ho držela v ruce, jaká to byla vyboulenina...kopanec

aaadus: mi taky, někdy klepe úplně rytmicky :grinning: Hlavně na spodek a do pravého boku...přijde mi, že je tam zešikma.
9. únor 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás byla včera diskoška! :grinning: co se týče vstávání tak ještě sama vstanu, někdy musím na kolena a pak se zvednout když třebva sedím na zemi. Z postele lezu zásadně z boku a i tk je to někdy porod! :grinning: a překulit se z boku na bok? to je na Neváhej a toč :grinning:

Jaro: já dostala dudlíky a penízky a už za to koupila lehátko, od FP už je doma.

Holky bolí vás taky žebra třeba ráno jak vstanete, nemyslůím, když vás zrovbna prcek nakopne.
9. únor 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro z lehu do sedu jako těhu bys neměla vstávat, tak jak píšeš, překulit se na bok a pak teprve vstanout. Já tak vstávám už od nějakého 18tt kdy nám to řekla PA - jinak se můžeš vyvolat falešné tvrdnutí břicha a u porodu falešnou kontrakci :wink: A prcek už ja hlavou dolů tak to asi tak máchá ručičkama. Ale dneska to fakt bylo jako epileptický záchavat až jsem z toho byla taková nesvá
9. únor 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Překulit se z boku na bok to je k popukání, manžel se mi vždycky směje jaké u toho vydávám zvuky, ale když ono to jinak nejde :grinning:

Žebra mě bolely jen jednou a to fakt stálo za to. Jinak musím zaťukat, že se teď cítím dobře
9. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte jestli se dá koupit nějaká podložka, na kterou vyklopím upečenou bábovku a i to přímo na té podložce nakrájím? Jsem se dneska dívala po něčem takovém dívala v Hypernově a měli tam kulové. Já totiž nepeče, ale teď mě to začíná chytat, ale nemám nic na co bych bábovku vyklopila
9. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek