Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
katy007
9. únor 2010
No m,ě ty žebra vždy ráno hodně bolí a taky stydká kost někdy mám pocit, že žebra polí že je mám "přeležené" jak pořád ležím na boku. Už se těším, jak se zase kulnu na bříško.
jaro2008
9. únor 2010
katy: mě odpoledne vždy bolí místa pod prsama - tam to strašně tlačí - ty kosti, v tu chvíli je těžké i stát či sedět...ale jak se natáhnu, ta se to uvolní...a je zas dobře.

aaadus: aha,díky, to jsem nevěděla...no doma vždy z lehu přes bok, ale posledně jsem u doktorky vstala z lehátka přímo do sedu a bylo to nepříjemné a to břicho úplně změnilo tvar :-o Budu na to dávat pozor.
Jinak taky vydávám zvuky, hekám, funím...kolikrát si to ani neuvědomím 😃
jaro2008
9. únor 2010
aaadus: já bych to vyklopila na kulaté dřevěné prkýnko.
lafemme
9. únor 2010
Ahojte holky 🙂

tak jsem vás letmo dočetla..kačka Bínová, te´d už Holoubková fotila i nás na svatbě a každý, kdo fotky viděl, je fakt ohromen. Jsou krásné x-) Teda díky Kačce, ne že bychom my byli tak úžasní 😃

aaadus: Já bábovku klopím normálně na talíř.. =-)
aaadus
9. únor 2010
katy na tu stydkou kost se raději zeptej. Ono když by se ti hodně roztahovala tak by při porodu mohla prasknout
aaadus
9. únor 2010
jaro nemám kulaté prkýnko :-N
lafemme zkusím. Ale jelikož budu péct poprvé tak s tím asi budu muset hodně třískat, aby se mi to vyklopilo 😃
Jsem myslela, jestli není nějaká silikonová podložka, třeba od Tescomy. Hlavně aby to bylo skladné
katy007
9. únor 2010
Adi: já klopím normálně na talíř a na něm i krájím. Spíše než kost mě bolí ty úpony a jako by ten sval. ale zítra se zeptám.

Jaro: už máš program co budeš dělat jak jsi doma?
lafemme
9. únor 2010
Hlavně ji musíš vyklopit ještě teplou, jo? Já umělkyně jsem ji jednou nechala vychladnout a ona nešla ani za boha vyklopit... :-N No každý se nějak učil, že?! 😃
aaadus
9. únor 2010
Já když jsem někdy pekla s mamkou a jenom to těsto do té formy vlila tak to nešlo vyklopit 😃 No co, aspoň budou mít vrabci co zobat že 😃
katy007
9. únor 2010
Adi: formu vymaž olejem a vysypej strouhankou a pak to vyklopíš levou zadní. Mám bábovky na milion způsobů a teď jsi mi připoměla musím P. koupit kuchařku POlevky na 100 způsobů je polévkový a já už nemám inspiraci jakou uvařit tak mu koupím k Valentýnovi knihu a může vařit o 106.
aaadus
9. únor 2010
Já čerpám inspiraci na kuchtění tady
http://www.recepty.cz/

Já na Valentýna budu kupovat lístky na Kryštofy, teda pokud bude možnost si tam sednout.
katy007
9. únor 2010
My máme lístky do divadla na Sen noci svatojanské (tuším)
katy007
9. únor 2010
Tak pro dnešek se loučím, jdu si zaplavat a pak asi číst v TV zase prd. papa a dobrou noc 🙂
aaadus
9. únor 2010
Neutop se 😉
zofinecka
9. únor 2010
ahojkte holky, tak jen jsem to prolítla a všimla si že jste se baviliy o focení. Já jsem se dívala na ty fotky odd Katky a jsou fakt bomba. Taky fotila mou kánošku a fotky měla teda úžasné. A jak jsem se dívala na ceník, tak se mi ani nezdálo že by byla moc drahá, tak zvažuju, že bych se nechala taky u ní vyfotit, ale ještě se musím zhodnout s manžou, ale tomu to bude jedno. 😃 Tentokrát chci mít nějakou hezkou památku 😃 x-) x-) Je to poslední těhu 😉
aaadus
9. únor 2010
zofi já se teda s manžou o tom nebavila, rovnou jsem mu oznámila kdy tam jdu a jestli bude chtít, že může jít se mnou. On než by se rozhodl tak budu rodit 😃
zofinecka
9. únor 2010
adus: no já se s ním musím domluvit na termínu, kdy by mu to vyhovovala, jelikož pracuje ranní odpolední tak proto 😉
evkaa25
9. únor 2010
Ahojky kočky. 🙂
Já jsem dneska bala na posledním předporodním kurzu.Bylo to fajn,probírali jsme kojení a taky nám předváděli pomůcky od Medely a dávaly různé rady.No a nakonec jsme mněli hodinové cvičení v bazénu s manžely.K tomu nám ještě PA povídala.Manžovi se to moc líbilo,ale oba jsme slušně unavení. 😉
Jinak jsem se ptala,jak to bude s tou rekonstrukcí na Fifejdách a mněla by se začít 1,5 2010 a porodnice pojede na poloviční kapacitu.Budou brát plánované císařské řezy,předčasné porody a ostatní podle situace.Porodní sál přesunou npo dobu rekonstrukce na oddělení šestinedělí,takže budou mít o polovinu méně místa.Takže tak. 🙂
Chtěla jsem se zeptat kolik stojí ty fotky od Katky Bínové??Já jsem se dnes ptala na těhu akty v Hlučíně a tam stojí 6fotek většího formátu 660kč.Taky bych nějaké fotky chtěla,ale vzpomněla jsem si docela pozdě... :-N
zofinecka
9. únor 2010
Modelingový portrét, těhulky

Fotografování a zpracování 0-40 záběrů..............900,-Kč + DLE VÝBĚRU

evka tady to máš 😉 A kde jsi se byla ptát v Hlučíně? 😉
aaadus
9. únor 2010
evka děkuji za info, začínají rekonstrukci na můj termín, to je pěkné od nich teda 😃 A jestli chceš foto od Kači Bínové volala bych jí hned zítra jestli má ještě volno, má to docela nabité
zofinecka
9. únor 2010
adus: ty se jdeš fotit kdy?
aaadus
9. únor 2010
zofi 1.4., manžel mi to nechce věřit a myslí si, že je to apríl :-N
zofinecka
9. únor 2010
aha tak to je super. Já bych taky chtěla tak nějak v dubnu, ale nevím jak manža, tak se budeme muset nějak domluvit a zamluvit to 😉
evkaa25
9. únor 2010
Zofi byla jsem se ptát ve fotoalieru naproti Kosmosu na ul Pode zdí.Ale jak píšete od té Katky Bínové je to docela v pohodě,jestli dělá až 40 záběrů za 900kč.A fotí asi někde v Ov,že?!?
No já myslím,že už mně ani nevezme,vím,že se tam objednává docela dost dopředu..........musím si to promyslet. 🙂
aaadus
10. únor 2010
Dobré ráno 🙂
zofinecka
10. únor 2010
evi: tak to jsi byla asi v Helios foto ne? 😉 No zkusit to můžeš, já ji asi budu psát nebo volat co nejdříve. A fotí v OV 😉
evkaa25
10. únor 2010
Jo jmenuje se to myslím Helios. 🙂
Já jsem byla dneska u zubaře na druhé kontrole v těhotenství a pěkně jsem si tedy vytrpěla.Před 4 měsíci byly zuby naprosto ok a ted hned tři skryté kazy.Jsem se ptala dr čím to je,že najednou tolik kazů,jinak mám zuby docela zdravé.A říkala,že si holt miminko ze mně bere co chce a moje zoubky to trochu odnesly. :-| Ted jsem celá nesvá,dvě blomby a jedna vložka.A za tři týdny jdu ještě jednou.Dr se smála,že do té doby ještě nesmím porodit. 🙂
Jo a jak jsem byla s manžou v čekárně,tak mimi mnělo v bříšku spartakiádu.Bříško cestovalo ze strany na stranu a sem tam do toho pořádně vykoplo. 😃 Jsme v čekárně nepotřebovali ani časopis,jsme se bavili naším drobkem. 😃 😃 😃
jaro2008
10. únor 2010
ahoj
katy: no budu dělat od každého něco 🙂 Odpočívat, číst, potřebuju dokoupit ještě nějaké věci v obchodech pro mimi + něco z netu, z lékárny...čeká mě předporodní kurz, doma mám plno restů, nezařazené fotky, žehlení...pak už chystání tašky do porodnice, praní věciček pro mimi atd. No já se nikdy nenudím 🙂

Jak jsi dopadla na poradně? Já i mimi jsme ok, jen je pořád hlavičkou nahoře 😞 😞 Tak jsem se ptala, jestli mám zkoušet ty cviky (ten kočičí hřbet) a říkala, že to můžu zkusit, tak uvidíme...budu toho našeho chlapečka přemlouvat, aby se otočil.

evka: já se k druhé prohlídce v rámci těh. teprve chystám...jsem zvědavá jak dopadnu...
zofinecka
10. únor 2010
evka: tak tam dělá moje známá co nás vždy fotila, ale teď je nějaká nemocná, tak tam nejezdíme. 😞 Jinak jsem vždy byla tam 😉
evkaa25
10. únor 2010
Jaro já mám kamarádku a té ten kočičí hřbet zřejmně pomohl.Miminko se otočilo v 37tt. 🙂 Prý se může otočit kdykoliv do porodu,třeba i v den porodu.Tak snad se ti brzy otočí......