• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
No m,ě ty žebra vždy ráno hodně bolí a taky stydká kost někdy mám pocit, že žebra polí že je mám "přeležené" jak pořád ležím na boku. Už se těším, jak se zase kulnu na bříško.
9. únor 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: mě odpoledne vždy bolí místa pod prsama - tam to strašně tlačí - ty kosti, v tu chvíli je těžké i stát či sedět...ale jak se natáhnu, ta se to uvolní...a je zas dobře.

aaadus: aha,díky, to jsem nevěděla...no doma vždy z lehu přes bok, ale posledně jsem u doktorky vstala z lehátka přímo do sedu a bylo to nepříjemné a to břicho úplně změnilo tvar :astonished: Budu na to dávat pozor.
Jinak taky vydávám zvuky, hekám, funím...kolikrát si to ani neuvědomím :grinning:
9. únor 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: já bych to vyklopila na kulaté dřevěné prkýnko.
9. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:

tak jsem vás letmo dočetla..kačka Bínová, te´d už Holoubková fotila i nás na svatbě a každý, kdo fotky viděl, je fakt ohromen. Jsou krásné :dizzy_face: Teda díky Kačce, ne že bychom my byli tak úžasní :grinning:

aaadus: Já bábovku klopím normálně na talíř.. :confused:
9. únor 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy na tu stydkou kost se raději zeptej. Ono když by se ti hodně roztahovala tak by při porodu mohla prasknout
9. únor 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro nemám kulaté prkýnko :sweat_smile:
lafemme zkusím. Ale jelikož budu péct poprvé tak s tím asi budu muset hodně třískat, aby se mi to vyklopilo :grinning:
Jsem myslela, jestli není nějaká silikonová podložka, třeba od Tescomy. Hlavně aby to bylo skladné
9. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: já klopím normálně na talíř a na něm i krájím. Spíše než kost mě bolí ty úpony a jako by ten sval. ale zítra se zeptám.

Jaro: už máš program co budeš dělat jak jsi doma?
9. únor 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně ji musíš vyklopit ještě teplou, jo? Já umělkyně jsem ji jednou nechala vychladnout a ona nešla ani za boha vyklopit... :sweat_smile: No každý se nějak učil, že?! :grinning:
9. únor 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já když jsem někdy pekla s mamkou a jenom to těsto do té formy vlila tak to nešlo vyklopit :grinning: No co, aspoň budou mít vrabci co zobat že :grinning:
9. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: formu vymaž olejem a vysypej strouhankou a pak to vyklopíš levou zadní. Mám bábovky na milion způsobů a teď jsi mi připoměla musím P. koupit kuchařku POlevky na 100 způsobů je polévkový a já už nemám inspiraci jakou uvařit tak mu koupím k Valentýnovi knihu a může vařit o 106.
9. únor 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já čerpám inspiraci na kuchtění tady
http://www.recepty.cz/

Já na Valentýna budu kupovat lístky na Kryštofy, teda pokud bude možnost si tam sednout.
9. únor 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme lístky do divadla na Sen noci svatojanské (tuším)
9. únor 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pro dnešek se loučím, jdu si zaplavat a pak asi číst v TV zase prd. papa a dobrou noc :slight_smile:
9. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neutop se :wink:
9. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkte holky, tak jen jsem to prolítla a všimla si že jste se baviliy o focení. Já jsem se dívala na ty fotky odd Katky a jsou fakt bomba. Taky fotila mou kánošku a fotky měla teda úžasné. A jak jsem se dívala na ceník, tak se mi ani nezdálo že by byla moc drahá, tak zvažuju, že bych se nechala taky u ní vyfotit, ale ještě se musím zhodnout s manžou, ale tomu to bude jedno. :grinning: Tentokrát chci mít nějakou hezkou památku :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Je to poslední těhu :wink:
9. únor 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já se teda s manžou o tom nebavila, rovnou jsem mu oznámila kdy tam jdu a jestli bude chtít, že může jít se mnou. On než by se rozhodl tak budu rodit :grinning:
9. únor 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: no já se s ním musím domluvit na termínu, kdy by mu to vyhovovala, jelikož pracuje ranní odpolední tak proto :wink:
9. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky. :slight_smile:
Já jsem dneska bala na posledním předporodním kurzu.Bylo to fajn,probírali jsme kojení a taky nám předváděli pomůcky od Medely a dávaly různé rady.No a nakonec jsme mněli hodinové cvičení v bazénu s manžely.K tomu nám ještě PA povídala.Manžovi se to moc líbilo,ale oba jsme slušně unavení. :wink:
Jinak jsem se ptala,jak to bude s tou rekonstrukcí na Fifejdách a mněla by se začít 1,5 2010 a porodnice pojede na poloviční kapacitu.Budou brát plánované císařské řezy,předčasné porody a ostatní podle situace.Porodní sál přesunou npo dobu rekonstrukce na oddělení šestinedělí,takže budou mít o polovinu méně místa.Takže tak. :slight_smile:
Chtěla jsem se zeptat kolik stojí ty fotky od Katky Bínové??Já jsem se dnes ptala na těhu akty v Hlučíně a tam stojí 6fotek většího formátu 660kč.Taky bych nějaké fotky chtěla,ale vzpomněla jsem si docela pozdě... :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Modelingový portrét, těhulky

Fotografování a zpracování 0-40 záběrů..............900,-Kč + DLE VÝBĚRU

evka tady to máš :wink: A kde jsi se byla ptát v Hlučíně? :wink:
9. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka děkuji za info, začínají rekonstrukci na můj termín, to je pěkné od nich teda :grinning: A jestli chceš foto od Kači Bínové volala bych jí hned zítra jestli má ještě volno, má to docela nabité
9. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: ty se jdeš fotit kdy?
9. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi 1.4., manžel mi to nechce věřit a myslí si, že je to apríl :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to je super. Já bych taky chtěla tak nějak v dubnu, ale nevím jak manža, tak se budeme muset nějak domluvit a zamluvit to :wink:
9. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi byla jsem se ptát ve fotoalieru naproti Kosmosu na ul Pode zdí.Ale jak píšete od té Katky Bínové je to docela v pohodě,jestli dělá až 40 záběrů za 900kč.A fotí asi někde v Ov,že?!?
No já myslím,že už mně ani nevezme,vím,že se tam objednává docela dost dopředu..........musím si to promyslet. :slight_smile:
9. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
10. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: tak to jsi byla asi v Helios foto ne? :wink: No zkusit to můžeš, já ji asi budu psát nebo volat co nejdříve. A fotí v OV :wink:
10. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jmenuje se to myslím Helios. :slight_smile:
Já jsem byla dneska u zubaře na druhé kontrole v těhotenství a pěkně jsem si tedy vytrpěla.Před 4 měsíci byly zuby naprosto ok a ted hned tři skryté kazy.Jsem se ptala dr čím to je,že najednou tolik kazů,jinak mám zuby docela zdravé.A říkala,že si holt miminko ze mně bere co chce a moje zoubky to trochu odnesly. :unamused: Ted jsem celá nesvá,dvě blomby a jedna vložka.A za tři týdny jdu ještě jednou.Dr se smála,že do té doby ještě nesmím porodit. :slight_smile:
Jo a jak jsem byla s manžou v čekárně,tak mimi mnělo v bříšku spartakiádu.Bříško cestovalo ze strany na stranu a sem tam do toho pořádně vykoplo. :grinning: Jsme v čekárně nepotřebovali ani časopis,jsme se bavili naším drobkem. :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
katy: no budu dělat od každého něco :slight_smile: Odpočívat, číst, potřebuju dokoupit ještě nějaké věci v obchodech pro mimi + něco z netu, z lékárny...čeká mě předporodní kurz, doma mám plno restů, nezařazené fotky, žehlení...pak už chystání tašky do porodnice, praní věciček pro mimi atd. No já se nikdy nenudím :slight_smile:

Jak jsi dopadla na poradně? Já i mimi jsme ok, jen je pořád hlavičkou nahoře :frowning2: :frowning2: Tak jsem se ptala, jestli mám zkoušet ty cviky (ten kočičí hřbet) a říkala, že to můžu zkusit, tak uvidíme...budu toho našeho chlapečka přemlouvat, aby se otočil.

evka: já se k druhé prohlídce v rámci těh. teprve chystám...jsem zvědavá jak dopadnu...
10. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
evka: tak tam dělá moje známá co nás vždy fotila, ale teď je nějaká nemocná, tak tam nejezdíme. :frowning2: Jinak jsem vždy byla tam :wink:
10. únor 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro já mám kamarádku a té ten kočičí hřbet zřejmně pomohl.Miminko se otočilo v 37tt. :slight_smile: Prý se může otočit kdykoliv do porodu,třeba i v den porodu.Tak snad se ti brzy otočí......
10. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek