• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Ahoj holky,
včera jsem se tu neukázala, šla jsme na poradnu, pak se stvila v práci a pak dorazím domů a nějak se mi spustila extra rýma, tak mě manža nepustil ani na poslední předporodní lekci tak zkusím se s PA zda na tu lekci mohu dorazit s tou další skupoiniou co bude.
Na poradně vše OK už máme 1330 g a jsme pořád otočení hlavičkou dole, zádička má na levém boku tak snad tak vydrží, aby mě netlačila do zád.

Adi: dneska asi na jogu nepůjdu, ještě uvidím jak mě bude. Jinak dneska bych z mami tati taky měla dostal jumbo balík z PPL :slight_smile:
11. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
včera jsem byla u obvodního, natočil mi EKG a pěkně jsme si popovídali. Hlavně se mě ptal, kolik jsem přibrala a říkal, že když přiberu 10kg (teď mám nahoře 7kg) tak je to v pořádku, nad 10kg už je to horší a i se to hůř shazuje. Pak se mě ptal, jestli beru nějaké vitamíny - beru jenom Mg a sem tam zobnu rybí olej v kapslích. Říkal, že vitamíny je dobré brát jenom do 6. měsíce ať pak není velké mimi. Pak jsem ještě letěla do práce podepsat do daňové přiznání a ještě jsem musela na nákup, protože manžel je večer pryč tak aby nepomřel hlady. A večer jsem byla úplně hotová, strašně se mi točila hlava a i v noci jak jsem šla na záchod tak mě nohy málem neunesly. I teď cítím, že se mi trošku motá tak jsem si dala na snídani housku s nutelou a kafčo, snad mě to postaví na nohy.
Včera mi dovezli zásilku z Mamitati, pan z PPL byl moc hodný, protože když mi ráno volal, říkal, že neví jestli do toho našeho kopce vyjede. Jsem ho prosila, kdyby to bylo možné, že jsem těhu a ať po té ledovce nemusím i s balíkem. Nakonec to teda vyjel a ještě byl vtipný - se ptal co čekám a prý, kdybych nikoho nesehnala k porodu, že on se mnou klidně půjde, že když byl u porodu svého syna, byl to pro něj nejhezčí zážitek v životě a že by chodil k porodu furt :grinning: Kdyby tak milí byli všichni co vozí balíky, bylo by to fajn
11. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: a je to hezké? Jsi spokojená? No mě dr. taky pochválila s váhou, že jsem šikovná, sice říkala, že ještě můžu i 4-5 kg nabrat, ale že je to v pohodě, že to co naberu 3 trim. je váha mimča, placenty, vody, ne tuk, že nejvíce se tuků přibírá 1-2 trim.
11. únor 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jééé, 1330g :dizzy_face: My asi budeme mít cvalíka, protože ve 27tt měl 1000g :sweat_smile: Já doufám na jogu dorazím, teda pokud nebude sněžit celý den, jinak nejedu nikam
A teď mi přišel mail, že mi zítra příjde oblečení co jsem si objednávala a včera večer mi volali z Malviku, že mi posílají balík :dizzy_face:
Začínám být čím dál tím víc naměkko jak se TP blíží...
11. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jo, je to hezké, ještě hezčí jak na obrázku. Asi objednám ještě v tom samém vzoru zavinku a kapsář a asi ještě jedno povlečení :dizzy_face: Jo a dostala jsem dáreček - povlečení na malý polštářek, zelený s ježečkama :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy včera večer jsem si na tebe vzpoměla, mě bolely žebra jak blázen. Nebo lépe řečeno ta kost co je mezi žebry
11. únor 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to je přesně to místečko, kde mě to taky bolí, jinak ty úpony u stydké kosti bolívají říkala, dr. že se tělo pomalu připravuje k porodu. Tak ty máš kluka ten by měl mít stavěné tělo, žádná ruka a noha, ale holka by neměla být puclík :grinning:
Tak jsme zvědavá zda taky budu mít nějaký dáreček a mohla bych vyhrát ty chůvičky, nakonec je musím koupit švagrové se pokazily. :frowning2:
11. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy určitě taky dostaneš dáreček :wink: A chůvičky chceš kupovat jaké?
11. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vůbec netuším spoléhala jsem na ty od švagrové tak jsem ani nezjištovala jaké jsou dobré. Jo a včera jsme konečně dostala prenatal box - velký a malý + volné vzorky od Hippu co tam měly.
Co dneska vaříš?
11. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, gratuluju k včerejším dobrým výsledkům u doktorů :slight_smile:
Už se taky těším, až mi někdo řekne, jak je mimčo velké, naposledy si pamatuju 330g a to už je dávno. :sweat_smile:
S váhou se myslím všechny držíme pěkně. Akorát jsem včera četla, že nejvíc se přibírá mezi 27 a 35tt, tak jsem na to připravená. I když to asi bude jak říká Katy, že to je větším růstem miminka v tom období, vždyť mně ještě musí přibrat o 2,5 kila a vytáhnout o nějakých 15cm.Tukové zásoby syslit jako fakt nemusím :sweat_smile:

Adus: Tak to byl dobrý posel, dovezl krásné věci a ještě byl milý :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzorky od Hippu mám taky z prenatal boxů. A co vařím nevím, mám tam vepřovou kotletu tak si ji asi zapeču s bramborem a smetanou. Bych teď pořád jedla smetanové jídla a manžel už toho je přejedený tak to mám zakázané vařit. Ale včera večer odjel do zahraničí tak toho musím využít :grinning:
11. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
jaro, ses teprve ve 32tt, mimco ma jeste cas na otaceni :wink: me se obe deti otocily az ve 38tt a to jsem zadny cviky neprovozovala, proste nemely potrebu si otloukat hlavicku dva mesice predem :grinning:
11. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka zítra by mi PPL měla dovést další balík, doufám, že to zase bude ten kurýr jako včera :slight_smile:
11. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam, ze su tady nejvetsi otesanek...ja uz mam nahore 16kilo :sweat_smile:
11. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja ale máš to jenom v břichu, nohy máš jak špejle :grinning:
11. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus, no jeste abych je mela jak valce :grinning:
11. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda holky, zase probíráte váhu? Tak to já zatím přibrala jen 3 kila :grinning:
11. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Hele, nebalamuť nás tady, jo? Já tě viděla a kromě bříška mi přijdeš úplně stejná jako před těhu. :slight_smile: Fakt si neumím představit, kde těch 16 kilo může být? To počítáš i s Tobíkem, ne? :sweat_smile:

adus: A chybí ti ve výbavě ještě něco? Ale je to fajn nakupovat z domova a dovoz až ke dveřím, co? Já na to moc nejsem, tak to u nás trochu vázne, všude musím osobně. Ale chystám se na nákup látkovek apod. z netu. :slight_smile:
11. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja tak si nestěžuj :grinning: Já jsem proti tobě tlusťoch :grinning:
zofi a ty neprovokuj jo :grinning:
11. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, fakt? a s eli jsi pribrala taky tak malo?
andelko, fakt nekecam :grinning: s Tobikem jsem sla rodit a mela jsem +16kg, tak pocitam, ze ted se vysplham na +17-18 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka chybí mi akorát monitor dechu, věci z drogerie a lékárny a pár drobností :wink: A před těhu jsem z netu taky nenakupovala, ale teď je to nutnost když bydlíme mimo Ostravu a v tom sněhu se mi opravdu nechce trajdat po obchodech a pak se ještě tahat s nákupem
11. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: Ještěže ten net a zásilková služba existují, co? Mně chybí ještě hodně věcí, spíš těch větších, co nemám ještě kam dát a taky ještě něco málo z drogerky a z lékárny hodně. Ale bedna už se pomalu plní, to jako ne že ne :sweat_smile:
11. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka no já už to nemám kam dávat :sweat_smile: Ale v sobotu budeme konečně malovat a nábytek bude poskládaný raz dva (teda doufám :sweat_smile: ) A hlavně jsem přes nakupováním přes net ušetřila spoustu peněz
11. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: je to fakt. Jsem se dívala ado průkajdy a od poslední poradny ani kilo nahoře :grinning: a to prosím přímo žeru. No u ELi jse,m přibrala jen 3 kila :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak já výbavu zatím nakupuju od známých co mi prodají starší :wink:
11. únor 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už po obědě. Udělala jsme zeleninovou polévku, holandský řízek s kaší a salát z číňana :slight_smile:

Já sice jsem přímo v centru ale nevím proč bych měla utrácet zbytečně o min. 1/3 více za věci na mimčo.
A PPL stále nikde.

Adi: mě taky docela jedou omáčky a dříve jsem je nejedla, včera byla svíčková a manža se nemůže dočkat až od kámošky donesu králíka.
A kam manža odjel? Na tu jogu dneska nejdu. Ty vyrazíš? Už jsem se omluvila KAmile.
11. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy na jogu asi pojedu, maximálně mi propadne 90,-. A manžel jel do Litvy, snad už bude v sobotu zpátky ať můžeme aspoň trošku oslavit Valentýna. Neboj oni přijedou, ke mně taky dorazili až někdy kolem půl 1
11. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do LItvy? co tam? je tam moc hezky, hned bych si tam dala pirožek. Kdfyž se omluvíš tak nepropadne, ale budeš mít předplaceno na př. týden.
11. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy pro auta :wink: Já jsem si platila jenom lekci dopředu a dneska bych si chtěla koupit pernici
11. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona tě tam má zapsanou, tak bys ani tak o to neměla přijít. Pro auta? jaké? On nakupuje pro ČR nějaká auta nebo jak to mám chápat? Vzal tě někdy do Litvy sebou? Je moc krásná, doporučuji se někdy přisáčkovat. Kam jel do Vilnusu?
11. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
podniká s autama - bourané i celé, švagr má autobazar a je "boss", manžel je ten menší šéf :wink: A nejezdím s ním, oni jezdí spolu s bráchou + ještě někdo třetí. A teď bych to v autě asi neuseděla. A kam přesně jezdí ani nevím a manžel by mě ani nevzal, protože mezi "autaři" to někdy není zrovna bezpečné :unamused:
11. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek