• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Ahojte holky.

Ani vás nestačím dočítat. Dneska jsem byla na cvičení a supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. V sobotu jsem byla na plese a v neděli jsem byla jak mátoha. A malý mi to moc neusnadňoval. Měla jsem celkem špatnou neděli, ale přežila jsem to :wink:
15. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak o víku jsme se konečně zbavila rýmy a že byla protivná tak snad už budu OK. Dneska jsem byla utrácet penízky v Sam baby a nakoupila jsme sai i věci do porodnice v lékarně, šěla jsem s mamkou a ta byla v SDamovi hotová, hned tam něco princezně nakoupila :slight_smile:
Dneska mi taky konečně dorazila ta zavinovačka co nedorazila posledně a zavinula jsem do ní obří ovečku co jsem dostala pro malou a je velká cca 50 cm :slight_smile:

Jaro: no já už asi mám vše jen čekám na skříň chci vypraat najednou a hned dát do čisté skříně a taky povlečení už dát do postýlky. V čem budeš prátr? V Lowelle? nebo Batoteti?

Tuliska: na ambulanci ti poradí, že máš volat buď porodnici nebo jít na ambulanci gyndy co jede nepřetržitě 24 hod. i jako pohotovost. Já chodím k dr. do FN a když jsem měla problém a ona byla na dovči na ambulanci mi toto sdělili a já šla do porodniocko-gyn. kliniky.
15. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy: tak to je super že jste si to tak užili. Jo a Katy já v Lovele prala snad jen jednou, jelikož jsem ji dostala a už nikdy více ji nechci vidět. ALe jestli chceš tak mám kupónky do DM, stačí napsat adresu a já ti je pošlu. :wink:
Já si dneska donesla oblečky na malého od kámošky :wink: :grinning:
15. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
zofi, co bylo na cviceni? :slight_smile: me se dnes nejak nechtelo... :sweat_smile:
15. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já budu prát v Lovele, voněla mi trošičku více než Batole. Jo hold to není to na co je můj nosánek zvyklý :grinning: A taky mám kuponky do DM na Lovelu kdyby jsi chtěla, já koupila rovnou mega balení v Hypernově, protože než to všechno operu bude půl balení v čudu

Do Sama se konečně chystáme za 14dní v sobotu, teda pokud manžel nebude zase odjetý.

Hurá, pokojíček je vymalovaný tak to tam jdu uklidit ať můžeme večer začít skládat nábytek :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: jo cvíčo bylo bomba. Byli jsme je tři a cvičili jsme s gumičkama. No sranda :grinning: A přednáška dnes nebyla :wink:
15. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, no ja dnes mam Tobika, tak se mi nechtelo se tam s nim tahat a tak..no znas to ted v zime se s nima nekam vypravit.. :grinning:
15. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: já budu prát v Batoleti, mám doma na zkoušku to malé balení tekutého prostředku sensitive na bílé a ještě chci na barevné. Když se to osvědčí, koupím velké balení. Postýlku budem stavět jakmile natřeme topení (doufám do konce týdne), ať to tam nějak vypadá :slight_smile: Máme ji v krabici v obýváku a dost nám už zavazí. Taky to chci oprat všechno najednou, ale dneska mi zas nic nepřišlo...povlečení...a ještě čekám na lekarnu.cz...už to mělo být v Ostravě. Taky jsme byli v Sambaby...v sobotu...a máme konečně tu přebalovací podložku s pevnou deskou - tu delší...je super...je zelená se slony a ladí úplně přesně s vaničkou :slight_smile: A jak jsme tam byli, tak jsem ještě vybrala 2 čepičky, 2 bílé košilky a takový kompletek tepláčky a triko, ale to už ve větší vělikosti...ty malé mini oblečky už mám skoro zakázané :grinning: Manžel mě tam musel usměrňovat, že už těch malých věcí má dost :grinning: Si dělal srandu, že bych tam měla bydlet - v Sambaby :grinning: Ale stejně si ještě něco objednám :grinning: A ještě nemáme autosedačku a Nanny...

aaadus: šikulka :slight_smile: A v jaké barvě jste malovali?

zofi: tak ty jsi plesala na plese :slight_smile: Já si sebe nedovedu předstvit, že bych vykonávala nějaké ladné pohyby zvané tanec...s tím břichem :grinning:

maja: ahojky
15. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro oranžovou a zelenou a vypadá to moc hezky :slight_smile: Až bude postavený nábytek vyfotím a dám do alba :wink:
15. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: to jsou hezké barvy :slight_smile: Těším se na foto.
15. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: no celkem to šlo, ale už to není co to bývalo. Jsem dvakrát tančila valčík a byla jsem hotovááááááááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: JInak jsem musela opatrně a hlavně pomalu, protože se mi jinak dělalo špatně.
Adus: tak to budete mí hezkééééééééééééééééééééé
My se taky chystáme malovat, ale až tak v dubnu :wink: Teď není taťka doma a navíc se nedororučuje malovat jak jsou ty mrazy.

nic budu muset jít budit tu naší princeznu, protože když odpoledne déle spí, tak ráno bantuje v sedm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tak mě se může stát, že už v dubnu budu rodit :sweat_smile: A hlavně už ode mě budou mít všichni klid a nebudu do nich hučet, že nic není hotové :grinning:
15. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no takto chápu. Já u ELi měla taky všechno brzo nachystané a teď to tak nehrotím. Času je dooooooooooooooooost. :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak to se těším na fotečky. Co manža už dorazil? A byl úspěšný? dovezl něco nebo zatím byl jen čumendu a dohodnout podmínky?

Jaro: dělá Batole iprášk? já nikdy s gelem neprala a trošku mám obavy, aby mi to neuteklo do kanálu a nepralo se bez prášku.

Holky v Dm je nějaká super akce na tu Lowelu?
15. únor 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: to neím. Já mám je kupónek na levu na tu Lovelu. Já ji nekupuju :wink:
15. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: a v čem tedy pereš pro malou?
15. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kupuju prášek z Eurony :wink:
15. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: jj dělají i prášek: http://www.qalt.cz/praci-prostredky-pro-deti/
Já beru práškem naše věci na 60. A to co je na 40 nebo na 30...nebo takové lepší věci, tak to peru woolitem tekutým.
Na mimi věci chci zkusit nejdřív tekutý...pak když tak i ten prášek.
15. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: to je nějaké drahé, ne :sweat_smile:
15. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: a koupila sis i avivář? já někde četla, že dětské věci by neměly mít aviváž.

A po 2,5 letech jsem si před chvilkou sundala nehtíky a ostříhala :frowning2: :cry: :cry: :cry:
15. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,zase se po dlouhé době hlásím. Když to moje dítě mě nenechá sedět u netu a když už jo tak musím rychle vyřídit plno vecí a nestíhám vás dočítat.

Máme se fajn,včera jsem byla s Adélkou plavčit tak bylo super, v sobotu jsme měli rodinnou oslavu a šlo se hrát bowling,takže taky paráda :grinning:

Koukám že tady se to pilně chystá k porodu, mě přepadla chystatcí mánie už nějak brzo,takže já mám tašku do porodky nachystanou od 25tt a věcičky vyprané a vyžehlené od 26tt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prala jsem v Persilu senzitive. Tak aspoň to mám všechno z krku :grinning:
15. únor 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: ne ne aviváž kupovat nebudu, já aviváž nepoužívám ani pro nás.
No mě se poslední dobou nějak lámou nehty :frowning2: Včera jsem je ostríhala úplně nakrátko a stejně se mi dneska jeden naštípl :frowning2: A přitom piju mlíko, jím jogurty ...
15. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka: ahojky, no teda ty jsi rychlík, ty už to máš všechno nachystané :slight_smile: O persilu sensitiv jsem taky četla, že je dobrý. Už nevím, jestli jsi to tu psala...kde jsi rodila první mimčo? A kde se chystáš teď?
15. únor 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: jak jsme je sundala tak jsem překvapena jak jsou zatím pevné to bych nečekala, než jsem si je začala dávat tak to byla havárka. Zkus si koupit z Avoniu krém na nehty a kůžičku je super.
15. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
JARO - prala jsem ty věcičky už i v prvním těhu,pro nás per v prášku,pro mimča v tom tekutém gelu a pere krásně,hlavně později až se začne i s příkrmy.
První dítko jsem rodila ve Vítkovicích a druhé se tam chystám rodit taky pokud nebude Stop stav.Byla jsem tam max. spokojená. Akorát jsem u prvního měla nadstandart, teď si ho asi brát nebudu, kdo ví jak dlouho tam zase strávíme, zvedly ceny na 1000Kč/den a jestli tam budu jak po prvním porodu 9 dní tak bych se nedoplatila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka: aha, já mám na prvním místě taky ty Vítkovice, teď jsem tam začala chodit na předporodní kurz. Tak to ráda slyším, že jsi tam byla spokojená.

katy: ty jsi měla takové ty gelové? Já musím mít nehty nakrátko, mě to hrozně vadí, jak je mám dlouhé.
15. únor 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: měla jsem na svých nehtech gelovky a dlouhé mi vůbec nevadily naopak teď si připadám nějak jinak.
15. únor 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nehtíky já ráda nosím delší,teď v těhu je mám pěkné silné,ale po porodu se pěkně lámaly,takže už jsem několikrát uvažovala o gelovkách že bych je zkusila,ale ještě k tomu nedošlo. Mám strach že bych si na ně nezvykla..
15. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
JARO - ke komu chodíš na ty kurzy, k Báře???
15. únor 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek