• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
misicka: jj k Báře. Je fajná. Ve čtvrtek.
15. únor 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jsem právě slyšela že je super. Já na kurzy nechodila, ale předtím ani teď,ale Bára mě přijímala k porodu, byla super.
15. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy manžel koupil 3 auta a švagr nevím, ten určitě více

V gelu taky neperu, zkoušela jsem to jednou a připadalo mi, že to vůbec nevypralo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možná to bylo tím, že máme pračku s předním plněním

To znám když se sundají gelovky, se člověk cítí takový holý :sweat_smile: A já teda měla nehty zničené jak blázen a trvalo půl roku, než se mi daly do kupy. Za to teď mám nehty krásné, bílé a rostou strašně rychle, že je nestíhám pilovat
15. únor 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
misicka: :slight_smile:
15. únor 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: prášek je to rařší, ale stačí málo a vypere vše. J zase slyšela e ni Persil nevyper od příkrmů, tak nevím. Já mámspeciální sl na skrny a tm o šlo vždyky vyprat. Jo a ten prášek co mám tak mám doma asi už půl roku a mám pryč ani ne půlku, takže se to vyplatí.
Jinak á gelovky nosím už hodně dlouho a dolů e teda nemám. Jedou jsem e dala doů a za chvilku jsem je zase měla. Neumím si to bez nich představit. :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZOFI - koukám že jsme na tom docela podobně - skoro stejně staré dětičky, obě máme holčičky, termín máme taky kousek od sebe a čekáme kluky :grinning:
15. únor 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi: jojo. už je to tak. Jak jáááááááááááááááá už se těším :wink:
15. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Zofi: pokud se mi mé budou lámat tak taky na Vánoce si dám gelovky zpět.

Misi: možná 1 den se ti zdá že máš dlouhé nehty (pokud jsi neměla dlouhé své pak ti to ani nepříjde.

Adus: a co za značky? Už je má na webu? P. se nedávno koukal a má tam 3 řadu Mondea - ta se mu líbá už jak ji poprvé viděl v nějakém Auto, moto revue a pořád o ní sní.
16. únor 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kde jste dneska?
16. únor 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
dneska jsem si trošku pospala, poslední 3 dny jsem vstávala brzo
katy já si pamatuju, že koupil Citoren C6 a ty další 2 auta si nepamatuju :sweat_smile: A jestli jsou na netu taky nevím, já tady ty věci moc nesleduju
16. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No sláva už je tu konečně někdo. :slight_smile:

Adi: a jsi pěkně do růžova? :grinning:
16. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!

Tak u nás noc pohoda, Adélka na to že včera 2x za den spala,což už se dlooouho nestalo, tak usnula večer ve 20:30 a spala až do 8h. Teď jsme posnídaly a já se jdu zkulturnit ať nevypadám jak mumie :grinning:

KATY - takže myslíš že bych si na nehtíky zvykla rychle? No uvidíme, ještě o tom pouvažuju, za zkoušku nic nedám že? :wink: příští měsíc jdu na melír tak bych to vzala při jednom, ta holčina tam dělá i gelovky :grinning: jak dlouho ty nehtíky asi vydrží pokud doma dělám pravidelně takové ty domácí práce (vytírání,mytí nádobí,atd..)??
16. únor 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jj, do :grinning: růžova A proč sis sundala gelovky? Kvůli piškotovi? Nám PA v neděli na cvíču říkala, že k porodu nesmí být nalakované nehty pro případ akutního císaře
16. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misi: záležíí jak rychle ti rostou tvé nehty, ale kolem 1 měs. by ti vydržet měly, možná ze začátku se třeba budou ulopovat protože tvůj nehet na to není zvyklý. Mě to třeba nedělalo, kamarádce ze začátku ano. A taky jsme s nimi uklízela, ale pravda moc jsem ruce nenamáčela, nádobí naštěstí myje myčka - úžasná to věc :slight_smile: nesnáším mytí nábodí na chatě musím a je to ro mě za trest! navíc tam se moc nemůže plýtvat vodou tak tekoucí voda nehrozí :angry:

Adi: jo kvůli malé, přeci budeš čistit posmolený zadeček a mít to za nehty nebo když se krápek uvolní, no moc rádi v porodnici ty gelovky nevidí, mají tě prý pak za fiflernu tak jsem si je včera sundala ošetřila a nalakovala světlým lakem
16. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy ani šperky moc rádi nevidí. Je dobré si prý všechno sundat - taky kvůli případnému císaři. Ještěže mi bude jedno jak při porodu vypadám. Jak dlouho před začátkem toho předporodního kurzu Kamila posílá instrukce?
16. únor 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Já nosím taky dlouhé nehty a francii, ale svoje. Nedávno jsem si je (zkušebně :slight_smile:) ostříhala na krátko, ale už zase vyrostly...ještě si je chvíli užiju, ale nedokážu si představit, že bych se pak s takovými nehty starala o mimi. Přece jen bych měla strach, abych malou nějak neškrábla :confounded:
16. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: šperky taky brát nebudu jen si naušnice nechám a hodinky, prstýnky bych si stejně nebrala, náhodou mi natečou ruce a musela bych sundat a nerada bych kdyby sui je někdo "vypůjčil" dočkala jsem se briliantů tak musím o ně pečovat kdoví jestli ještě někdy něco takového dostanu že? Ï když za porod bych snad i mohla ne? :grinning:
kamča posílala pár dní před kurzem.

Lafemn: přesně tak :wink:
16. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jo tak brilianty za porod jo? :grinning: Já nebudu brát asi nic, možná ty náušnice, protože ty stejně nosím většinou obyčejné z bižuterky tak by mě tak nemrzelo, kdyby se "ztratily". Co dneska kuchtíš? Já se chystám vyzkoušet kuřecí na tatarce
16. únor 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky ve snubáku diamanty..nebo brilianty??? :grinning: :grinning: No každopádně bych nepoznala rozdíl mezi nimi a obyč.zirkony :sweat_smile: Ale i kdyby to byl jen prstýnek z pouti, nerada bych o něj přišla :confounded: To je dobrá připomínka, ani mě to nenapadlo, že bych to měla před odjezdem do porodnice všechno sundat :wink:
16. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já má snubák se zirkony a mám je po celém obvodu, to bych se nedoplatila, kdyby to byly brilianty :grinning:
16. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: pro velký úspěch zase holanďany a brokolicovou polévku. No nevím co bude za porod možná taky prd znáš chlapi! ale zásnubní jsme dostala a ve snubním máme oba taky. Jnak už mám pro tebe připravené ty sojové recepty.

La fem: brilianty diamant je surový neopracovaný a nemá vysokou cenu a poznáš od zirkonu, pokud se zaměříš tak vidíš brus a světlo se odráží všemi stranami.

Tak na chvíli tu pustím manžu už prudí, že chce na PC, ale ještě příjdu.
16. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si brala šperky normálně do porodky, ani mě nenapadlo je sundávat,na to jsme si v tom fofru fakt nevzpomněla. Ale já nosím jedině stříbro, akorát snubní mám z bílého zlata. Kdybych měla brilianty tak ty bych doma nechala určitě, člověk neví na koho natrefí. Naštěstí jse měla v porodce nadstandart takže sama na pokoji a když jsem šla pryč tak jsem prostě zamkla a bylo.. teď půjdu na normální pokoj takže moc cenností s sebou brát nebudu, jenom mobil a foťák...

LAFEMME - tak vlastní nehty jsou něco jiného, s těma jsem několikrát malou škrábla i když byly krátké. prostě jsou ostřejší no... :confounded:
16. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi: No slyšela jsem, že jsou ty gelovky kulatější, ale ani tak bych tomu nevěřila :sweat_smile:
16. únor 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nevím, zkušenost s tím nemám tak nemůžu posoudit. Asi to ale zatím odložím a když tak je vyzkouším až později....
16. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manžílek mi přivezl od řezníka masíčko, takže se jdu vyblbovat do kuchyně, musím ho naporcovat a nastrkat do mrazáku a budu vařit, dneska dělám dušenou kuřecí játru s rýží, já ji teda moc nemusím,ale Petr s malou ji mají rádi tak ji jednou za čas uvařím....
16. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
misi: Hmmmm...na játru mám hroznou chuť!Hned bych si dala, mňam! Ale v těhu se jí raději vyhýbám...i když si myslím, že jednou za čas nemůže ublížit :slight_smile:
16. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, gelovky jsou kulaté a neškrábou. A játra jednou za čas určitě neublíží. Já si dám klidně i hermelín sem tam a nevypadá to, že by to malému nějak uškodilo :wink:
16. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to jídlo až tak neřeším.V prvním těhu jsem se hlídala víc co jím,teď vůbec. Prostě když se tím nekrmím denně tak je to ok. Na hermelín a nivu jsem byla ujetá v prvním těhu, teď jsem tyhle sýry neměla ani nepamatuju, u Adélky jsem byla víc sýrová a jogurtová,teď jsem spíš na maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus, ty zrající sýry by se neměly kvůli plísni a listerióze, ne? tak to pak stačí jeden jediný malý kousek a je to v ---- :sweat_smile:

já nejsem nějak výrazně zatížená na nic...Spíš mám takové etapy, kdy mi něco zachutná a jím to furt dokola, až mě to přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, my ráno byly na návštěvě a odpo jdeme na očkování :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jinak já měla gelovky i u porodu a nikdo mi nic neřekl. :wink:

misicka: tak s tím jídlem to mám stejné, já jsem teď taky více na maso :grinning:
16. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek