Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
jaro2008
15. únor 2010
misicka: jj k Báře. Je fajná. Ve čtvrtek.
misicka85
15. únor 2010
jj, jsem právě slyšela že je super. Já na kurzy nechodila, ale předtím ani teď,ale Bára mě přijímala k porodu, byla super.
aaadus
15. únor 2010
katy manžel koupil 3 auta a švagr nevím, ten určitě více

V gelu taky neperu, zkoušela jsem to jednou a připadalo mi, že to vůbec nevypralo :-p Možná to bylo tím, že máme pračku s předním plněním

To znám když se sundají gelovky, se člověk cítí takový holý :-N A já teda měla nehty zničené jak blázen a trvalo půl roku, než se mi daly do kupy. Za to teď mám nehty krásné, bílé a rostou strašně rychle, že je nestíhám pilovat
jaro2008
15. únor 2010
misicka: 🙂
zofinecka
15. únor 2010
jaro: prášek je to rařší, ale stačí málo a vypere vše. J zase slyšela e ni Persil nevyper od příkrmů, tak nevím. Já mámspeciální sl na skrny a tm o šlo vždyky vyprat. Jo a ten prášek co mám tak mám doma asi už půl roku a mám pryč ani ne půlku, takže se to vyplatí.
Jinak á gelovky nosím už hodně dlouho a dolů e teda nemám. Jedou jsem e dala doů a za chvilku jsem je zase měla. Neumím si to bez nich představit. 😃 😃
misicka85
15. únor 2010
ZOFI - koukám že jsme na tom docela podobně - skoro stejně staré dětičky, obě máme holčičky, termín máme taky kousek od sebe a čekáme kluky 😃
zofinecka
15. únor 2010
misi: jojo. už je to tak. Jak jáááááááááááááááá už se těším 😉
katy007
16. únor 2010
Ahoj holky,
Zofi: pokud se mi mé budou lámat tak taky na Vánoce si dám gelovky zpět.

Misi: možná 1 den se ti zdá že máš dlouhé nehty (pokud jsi neměla dlouhé své pak ti to ani nepříjde.

Adus: a co za značky? Už je má na webu? P. se nedávno koukal a má tam 3 řadu Mondea - ta se mu líbá už jak ji poprvé viděl v nějakém Auto, moto revue a pořád o ní sní.
katy007
16. únor 2010
No kde jste dneska?
aaadus
16. únor 2010
Dobré ráno,
dneska jsem si trošku pospala, poslední 3 dny jsem vstávala brzo
katy já si pamatuju, že koupil Citoren C6 a ty další 2 auta si nepamatuju :-N A jestli jsou na netu taky nevím, já tady ty věci moc nesleduju
katy007
16. únor 2010
No sláva už je tu konečně někdo. 🙂

Adi: a jsi pěkně do růžova? 😃
misicka85
16. únor 2010
Dobré ránko!

Tak u nás noc pohoda, Adélka na to že včera 2x za den spala,což už se dlooouho nestalo, tak usnula večer ve 2😇0 a spala až do 8h. Teď jsme posnídaly a já se jdu zkulturnit ať nevypadám jak mumie 😃

KATY - takže myslíš že bych si na nehtíky zvykla rychle? No uvidíme, ještě o tom pouvažuju, za zkoušku nic nedám že? 😉 příští měsíc jdu na melír tak bych to vzala při jednom, ta holčina tam dělá i gelovky 😃 jak dlouho ty nehtíky asi vydrží pokud doma dělám pravidelně takové ty domácí práce (vytírání,mytí nádobí,atd..)??
aaadus
16. únor 2010
katy jj, do 😃 růžova A proč sis sundala gelovky? Kvůli piškotovi? Nám PA v neděli na cvíču říkala, že k porodu nesmí být nalakované nehty pro případ akutního císaře
katy007
16. únor 2010
Misi: záležíí jak rychle ti rostou tvé nehty, ale kolem 1 měs. by ti vydržet měly, možná ze začátku se třeba budou ulopovat protože tvůj nehet na to není zvyklý. Mě to třeba nedělalo, kamarádce ze začátku ano. A taky jsme s nimi uklízela, ale pravda moc jsem ruce nenamáčela, nádobí naštěstí myje myčka - úžasná to věc 🙂 nesnáším mytí nábodí na chatě musím a je to ro mě za trest! navíc tam se moc nemůže plýtvat vodou tak tekoucí voda nehrozí ]-(

Adi: jo kvůli malé, přeci budeš čistit posmolený zadeček a mít to za nehty nebo když se krápek uvolní, no moc rádi v porodnici ty gelovky nevidí, mají tě prý pak za fiflernu tak jsem si je včera sundala ošetřila a nalakovala světlým lakem
aaadus
16. únor 2010
katy ani šperky moc rádi nevidí. Je dobré si prý všechno sundat - taky kvůli případnému císaři. Ještěže mi bude jedno jak při porodu vypadám. Jak dlouho před začátkem toho předporodního kurzu Kamila posílá instrukce?
lafemme
16. únor 2010
Dobré ráno,
Já nosím taky dlouhé nehty a francii, ale svoje. Nedávno jsem si je (zkušebně 🙂) ostříhala na krátko, ale už zase vyrostly...ještě si je chvíli užiju, ale nedokážu si představit, že bych se pak s takovými nehty starala o mimi. Přece jen bych měla strach, abych malou nějak neškrábla :-S
katy007
16. únor 2010
Adi: šperky taky brát nebudu jen si naušnice nechám a hodinky, prstýnky bych si stejně nebrala, náhodou mi natečou ruce a musela bych sundat a nerada bych kdyby sui je někdo "vypůjčil" dočkala jsem se briliantů tak musím o ně pečovat kdoví jestli ještě někdy něco takového dostanu že? Ï když za porod bych snad i mohla ne? 😃
kamča posílala pár dní před kurzem.

Lafemn: přesně tak 😉
aaadus
16. únor 2010
katy jo tak brilianty za porod jo? 😃 Já nebudu brát asi nic, možná ty náušnice, protože ty stejně nosím většinou obyčejné z bižuterky tak by mě tak nemrzelo, kdyby se "ztratily". Co dneska kuchtíš? Já se chystám vyzkoušet kuřecí na tatarce
lafemme
16. únor 2010
Já mám taky ve snubáku diamanty..nebo brilianty??? 😃 😃 No každopádně bych nepoznala rozdíl mezi nimi a obyč.zirkony :-N Ale i kdyby to byl jen prstýnek z pouti, nerada bych o něj přišla :-S To je dobrá připomínka, ani mě to nenapadlo, že bych to měla před odjezdem do porodnice všechno sundat 😉
aaadus
16. únor 2010
Já má snubák se zirkony a mám je po celém obvodu, to bych se nedoplatila, kdyby to byly brilianty 😃
katy007
16. únor 2010
Adi: pro velký úspěch zase holanďany a brokolicovou polévku. No nevím co bude za porod možná taky prd znáš chlapi! ale zásnubní jsme dostala a ve snubním máme oba taky. Jnak už mám pro tebe připravené ty sojové recepty.

La fem: brilianty diamant je surový neopracovaný a nemá vysokou cenu a poznáš od zirkonu, pokud se zaměříš tak vidíš brus a světlo se odráží všemi stranami.

Tak na chvíli tu pustím manžu už prudí, že chce na PC, ale ještě příjdu.
misicka85
16. únor 2010
Tak já si brala šperky normálně do porodky, ani mě nenapadlo je sundávat,na to jsme si v tom fofru fakt nevzpomněla. Ale já nosím jedině stříbro, akorát snubní mám z bílého zlata. Kdybych měla brilianty tak ty bych doma nechala určitě, člověk neví na koho natrefí. Naštěstí jse měla v porodce nadstandart takže sama na pokoji a když jsem šla pryč tak jsem prostě zamkla a bylo.. teď půjdu na normální pokoj takže moc cenností s sebou brát nebudu, jenom mobil a foťák...

LAFEMME - tak vlastní nehty jsou něco jiného, s těma jsem několikrát malou škrábla i když byly krátké. prostě jsou ostřejší no... :-S
lafemme
16. únor 2010
misi: No slyšela jsem, že jsou ty gelovky kulatější, ale ani tak bych tomu nevěřila :-N
misicka85
16. únor 2010
No já nevím, zkušenost s tím nemám tak nemůžu posoudit. Asi to ale zatím odložím a když tak je vyzkouším až později....
misicka85
16. únor 2010
Tak manžílek mi přivezl od řezníka masíčko, takže se jdu vyblbovat do kuchyně, musím ho naporcovat a nastrkat do mrazáku a budu vařit, dneska dělám dušenou kuřecí játru s rýží, já ji teda moc nemusím,ale Petr s malou ji mají rádi tak ji jednou za čas uvařím....
lafemme
16. únor 2010
misi: Hmmmm...na játru mám hroznou chuť!Hned bych si dala, mňam! Ale v těhu se jí raději vyhýbám...i když si myslím, že jednou za čas nemůže ublížit 🙂
aaadus
16. únor 2010
JJ, gelovky jsou kulaté a neškrábou. A játra jednou za čas určitě neublíží. Já si dám klidně i hermelín sem tam a nevypadá to, že by to malému nějak uškodilo 😉
misicka85
16. únor 2010
Já to jídlo až tak neřeším.V prvním těhu jsem se hlídala víc co jím,teď vůbec. Prostě když se tím nekrmím denně tak je to ok. Na hermelín a nivu jsem byla ujetá v prvním těhu, teď jsem tyhle sýry neměla ani nepamatuju, u Adélky jsem byla víc sýrová a jogurtová,teď jsem spíš na maso :-p 😃
lafemme
16. únor 2010
aaadus, ty zrající sýry by se neměly kvůli plísni a listerióze, ne? tak to pak stačí jeden jediný malý kousek a je to v ---- :-N

já nejsem nějak výrazně zatížená na nic...Spíš mám takové etapy, kdy mi něco zachutná a jím to furt dokola, až mě to přejde :-p 😃
zofinecka
16. únor 2010
Ahojky holky, my ráno byly na návštěvě a odpo jdeme na očkování :-p .
Jinak já měla gelovky i u porodu a nikdo mi nic neřekl. 😉

misicka: tak s tím jídlem to mám stejné, já jsem teď taky více na maso 😃

Začni psát odpověď...

Odešli