• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
lafemme asi. Já se jim vyhýbala v 1. trimestru, teď si s chutí dám :wink:
16. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se vyhýbám i když chuť bych měla a játru taky teď nejím, jinak ji mám ráda.

Holky chtěla jsme dneska jít na tanečky, ale vypadá to, že spíše půjdu na masáž blokly se mi záda a nějak se mi hůře dýchá. Ach jo, nebo mě malá pořádně nakopla do žeber a bolí mě to od tama nevím.
16. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
byla jsem na kontrole a su teda tezce zklamana :frowning2:
co vy tady?
16. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: copak že jsi zklamaná?
My jsme se už vrátili z očkování a v poho, teď ELi spí venku :wink:
16. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Na kontrole v úterý? Já myslela že jezdíš ve čtvrtky. Plánujem s janey předběžně na čtvrtek sraz (příští).
A co se stalo?
16. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave ze se nestalo nic...dala jsem si takovou praci, vydrhla celej byt, dala horkou koupel, svarak, sex...a myslite, ze se za ten tyden neco zmenilo? ani prd, rodit budu snad az v dubnu nebo nevim :rolling_eyes:
andel, ted uz jezdim do porodnice, takze uterky rano...to vstavani stoji za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, to si musím přepsat v hlavě - úterky.
Ale tak ještě máš čas, ne? Oteplit se má stejně až začátkem března :wink:
16. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy v kolik bývají ty tanečky? Že bych to teda zkusila :sweat_smile:

Udělala jsem nákup v drogerii za 1200,-, jsem z tama šla jako ježíšek :grinning:
16. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: A co všechno jsi koupila? Já včera nechala přes 1000 ve Sparu a to jsem nesla jen jednu podprdu a 3x plínky :sweat_smile:
16. únor 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka koupila jsem plínky, dvoje jednorázové přebalovací podložky, dvoje vlhčené ubrousky, obal na dudlík, takovou plyšovou knížečku, mycí emulzi Sebamed, hygienické potřeby do porodnice - sprcháč, deodorant, zubní kartáček, pastu, jelení lůj. Na ty dětské věci jsem uplatňovala slevový kupon 10% a na ty plínky slevu 25%
16. únor 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem si byla u pediatra pro razítko do průkajdy ať to mám černé na bílém, že nás po porodu vezme
16. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: neboj do dubna určitě porodíš :grinning:
já jdu na poradnu zítra tak jsem zvědavá co bude. :wink:
16. únor 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: aha, vyplenila jsi DMko :grinning: Já se tam ještě chystám pro flašku na pití, dudlík a asi ještě něco, tak na to použiju tu slevu 10%. Plínky mám zatím 2x Bella Happy (2x 42ks) a 2x Pampers 3-6kg (2x 108ks) a doufám, že to bude stačit. Chtěla bych brzy přejít na látkovky a jednorázovky jen na noc nebo ven, pokud bude třeba.

joj, ještě žes to připomněla, já furt nemám pediatra. Musím se na to vrhnout.
16. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ránko

andel: tak jak jsem byly včera na očkování, tak se setřička ptala zda už má malé zapsané. :grinning: A já ji říkala že ještě ne, protože když jsem tam byla naposled, tak to ještě nebylo vidět. :grinning: :grinning: :grinning: Tak si nás hned zapsala a je to. :wink: :wink:
17. únor 2010 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile:
jj, plenila jsem DM :grinning: Já plenky taky 2x Bella Happy a 1x Pampers Premium Care Newborn. Teď budu číhat až někde budou v akci další velikosti a budu dělat zásoby. Manžel přislíbil, že se mi podívá jak to vychází cenově v Německu a Francii, kdyby to bylo levnější, bude mi je vozit odtud
17. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dneska jdu konečně na tu masáž, chudák ženská ta si na mě mákne! Mám kompletně zablokované záda, včera jsme se šli projít na 2 hod. a trošku mi to i pomohlo.

Adi: je to co 14 dní v út od 15,30. Jinak jak půjdu zítra na jogu tak Kamile nahlásím, že budu chodit i ty po. Dr. mi říkala, že pak je jednodušší porod a je třeba se hýbat.
Tak ty jsi vyplenila drogérku jo? :grinning: Já ještě uvažuji, že zajedu do Globusu koupit 2x plenky Pampers je tam teď akce a dostanu od nich zadara kvalitní hračku od FP nebo Chicca, je to katalog a mají tam zajímavé věci u mě ty za 40 bodů, ale jinak jsou tam i odrážedla, apod.

Maji: Každý týáden dojíždíš vlakem do PR? ty jsi dobrá, jsem si říkala, dlouho se neukazuješ, tak zda jsi ještě 2v1 nebo ne.
17. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy taky nad těmi pondělky pořád uvažuju. Ještě se poradím s manželem, aby mu to nevadilo, že budu v čudu :sweat_smile: Co to je za akce v tom Globusu? Když koupíš 2x Pampers dostaneš hračku? Nebo to je jenom když si zaregistrovaná v tom Baby clubu či co to tam mají?
17. únor 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem od rána šikula, podařilo se mi rozbít sklenici s vodou, tak jsem hned i vytírala a sbírala střepy, teď suším ovčí podložku, která je taky mokrá. Momentálně si peru košilky do porodnice.

Adi: je tam akce co probíhá od října do konce února či března a když koupíš jakýkoliv výrobek od Pampers tam za něj dostaneš určitý počet bodů, který pak vyměníš za dárečky, takže maminky co nakupují plínky už od října a že mají s prcky spotřebu tak budou mít ty odrážedla, apod. Min. musíš nasbírat 40 b a za 1 velké balení plen 108 ks máš 10 b. koupila jsem 2 balíky tak kdybych koupila ještě 2 tak mám hračku.
Jdu pro leták abych ti písla co tam je.
17. únor 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak za 40b je tam vše od Chicca - hrající kachnička, hrací válec, dečka s kousátkem šneka, hrající loďka, kočka Roly a Ryba káča tak slušné hračky ne?
17. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy šikovná :grinning: Hračky dobré :wink: A ty na tu jogu chceš chodit až do porodu? Já bych chtěla, jen teda nevím jestli se v 9. měsíci ještě vlezu za volant :sweat_smile:
17. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: moc ráda bych až do porodu, dr. mi říkala, ať se snažím až do porodu vydržet, pak zajdeme i zaplavat, ale teď ještě raději ne, rýma sicxe ustoupila, ale ještě to není to pravé ořechové.
POsudeš sedačku ne? :sweat_smile:
17. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jj, i zaplavat zajdeme. Když já mám krátké nožičky a musím mít sedačku co nejvíce vpředu jinak nedosáhnu na pedály :grinning: Ale tak třeba mi už břuch moc neporoste :sweat_smile: Do těch Vítkovic už nechodíš na cvičení?
17. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: taK pak smeták na pedály :grinning: no já bych taky už větší bříško nepotřebovala už tak se kolikrát cítím bulatá. Do Vítek jsem pravidelně nechodila, kolem vánoc vyppouštěli bazén a čistili bylo na 14 dní zavřeno a pak v lednu uhodily ty mrazy tak jsme měla strach chodit plavat a taky to plavčo jsme měla ve čt jako jogu a myslím, že hned z pavča na jogu by to nebylo 2x OK tak jsme se Lucky ptala zda se ještě pořád plave v út nebo zkusím tu Čapku a budu dopo chodit za 50 Kč tam.
17. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy aha, jsem myslela, že to v těch Vítkovicích je ve středu. A nebo je ještě plavání pro těhule v úterý a ve středu ráno v Imperialu. Ale to nevím kolik stojí, ale je tam slaná a teplá voda
17. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten Impík je tuším ve st, ale 180 Kč mi příjde tedy dost.
17. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
180,- za jednu lekci? Hm, to bych za chvíli přišla na mizinu :sweat_smile: Já právě nevěděla, kolik to stojí, na netu to nemají napsané
17. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě to taky příjde hodně. Zahopsat si můžeme i na Čapce ne? :sweat_smile:
17. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to můžeme :slight_smile: Už mi přišly pokyny k předporodnímu kurzu. To musím dát přečíst manželovi ať na to "náhodou" nezapomene. Kamila tam prodává i nějaké olejíčky na masáž hráze?
17. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: prodávají, taky od ní budu kupovat na hráz a apka na zavinování dělohy. TAky ti tam namixuje aroma olejíčky k porodu, ale nevím za kolik to si můžeš i sama doma namixovat ne? Já třeba dost kupuji olejíčky do lampy. Já chtěla na posl. hodině koupit ty masážní, ale díky nemoci jsme chyběli, zkusím se zeptat zda se k vám můžu na tu lekci o manipulaci s mimi nasáčkovat.
Budeš dělat masáže hráze?
17. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím, že tě na tu lekci vezme, o jedno na víc myslím nebude problém. Masáž hráze určitě budu dělat, jen teda nevím jestli na to jsou nějaké spešl "hmaty" a jestli si tam dosáhnu :sweat_smile: Uvažuju i o tom EPI-NU, ale to musím počkat až na poradnu, protože mi dr ještě neměřila pánev :angry: a jak jednou byla nějaká jiná dr co ji zastupovala, tak mi říkala, že má nízko stydkou kost a nevím teda co to znamená
17. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek