• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Já bych do epina nešla, zdá se mi to zbytečné. Jinak Kamila ukáže jak masírovat speciálním hmatem, taky nevím zda si tam dosáhnu, nebo jestli řeknui P. nevím příjde mi to takové divné. Ty se necháš manžou masírovat?
17. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud si ta nedosáhnu bude muset masírovat manžel. Ale snad to nebude takové hrozné když si tam dosáhnu i teď, za 6týdnu by to taky mělo jít. Nebo jsem naivní :sweat_smile:
17. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že je třeba najít tu správnou polohu, aby sis dosáhla, jinak si říkám ještě že máme obří vanu jinak nebvím jak bych se z té pidi co jsme měli na starém bytě vyhrabala vždy musím udělat málem kotrmelec abych se dostala na kolena a pak se postavila. :grinning:
17. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máme obří vanu. A jsem zvyklá sprchovat se v sedě, ale až se jednou nezvednu to bude sranda. Naštěstí máme i sprcháč, při nejhorším se budu muset přestěhovat do něj.
17. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my sprcháč nemáme, ale ve vadě je "sedátko" tak pak tam je i široká tak se člověk dobře na rukou zvedne. Z té pidi vany někdy měl člověk i tak problém vylést co? Jsem zvědavá jaestli pojedeme na chatu tak je ještě "větší" vana tak to si asi vezmu sebou kladku :grinning:
17. únor 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, tak co kontrola? :slight_smile:
katy, jj, kazdej tyden vyrazim na 7 hodinovou turu po krasach hanackych porodnic :grinning: :grinning: :grinning:

a epi-no si nemuzu vynachvalit...strasne mi to pomaha jak psychicky, tak ty pokroky jsou uzasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sedátko zase nemáme my. Já už skoro ani nevím jaké to je sprchovat se v pidi vaně. A pak když jsme u našich tak se divím, že se do vany nevlezu jak jsem zvyklá z domu :grinning:
17. únor 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: přesně tak jdu něco zobnout a pomalu vyrazím na masáž. tak zatím papa :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji: jo poradna v poho a jen půl kila nahoře od poslední návštěvy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi kurňa jak ty to děláš?
17. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, to zavidim, ja mam od minulyho tydne zase kilo nahore :sweat_smile: :rolling_eyes:
17. únor 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus, maja: no to kdybych věděla tak vám to poradím, ale já to fakt nevím :wink: Odpo hodím fotečku bříška :wink:
17. únor 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no těhule kde jste všechny? :astonished:
17. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi, vsude jinde :grinning: tady bylo mrtvo :grinning:
17. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě :frowning2:
17. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu je živo jenom dopoledne :grinning:
17. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak jste dneska vyvadely? :slight_smile: my jsme ani venku nebyli, su nejaka hotova po vcerejsku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem vytřela celý barák a pak se hrabala ve výpisech, účtenkách a tak. ale že by mě to bavilo se říct nedá :sweat_smile:
17. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme odpo vyrazily pro babču do práce a přišla jsem domů a byla jsem hotováááááááááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já včera dopo byla tady, pak jsem šla na masáž a bylo to super, pomohlo mi to, sice mě teď bolí za krkem jako čert, ale zase jsem po dlouhé době spala jako špalek :slight_smile: a další obratel mám vykřivený, ale minule nebyl tak se mi 100% vykřivil těhu, malá má v těch místech zádíčka. Mám přijít po 6 nedělí a dá mě dokupy i s prokřupáním, treď to udělat nemůže.
Pak jsme se naobědvala, chvíli četla a pak jsme šli s manžou na procházku a do knihovny. :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko
katy: no tak to si to někdo užívá. Takový klídeček bych taky chtěla. :grinning: :grinning: Ale ono už to nejde, když mi tu běhá to moje čertidlo :wink: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. únor 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: právě si užívám dokud čertidlo nemám další těhu už tak klidné nebude. Ale mám tu čertidlo manžu a papouška a ti dva někdy pořádně čertí :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
katy nechceš mi přibrat ještě kontakt na tu paní na masáže? Sice mě záda ťuk ťuk nebolí, ale pro případ nouze.
18. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: mám ho v mobilu tak dneska připomeň :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla včera na slavnostním otevření muzejní knihovny v Českém Těšíně, pracuje tam kamarádka, aspoň jsem si udělala výlet a dostala se ven. A byl tam lepší vzduch a tepleji než v Ostravě.

Dneska jsem byla taky na kontrole, všechno OK, malý má 1080g, akorát je furt hlavičkou nahoře. Má to někdo taky tak, nebu už máte všechny miminka hlavou dolu? Já furt doufám, že se otočí a naděje umírá poslední, viď Maji :wink: A ještě má docela čas, jsem teprve na přelomu 28 a 29tt. Jinak od minulé poradny mám nahoře další kilo. Ale furt je to dobrý, celkově jsou to asi 3kg.

Na epino se těším, už si ho pěkně hýčkám ve skříni :sweat_smile: Akorát teda nevim jak si tam dosáhnu, ale to bych řešila i s masáží hráze.
18. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
anedl: no náš prcek byl naposled hlavou dole, ale je ještě brzo. Času má dost :wink:
18. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: No před cca měsícem měl nestabilní polohu, hrozně sebou mlel, teď už je nějakou dobu asi takhle (podle pohybů). Tak snad si to ještě rozmyslí.
jo a gratuluju k poradně :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: Jů, fajné bříško :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
Zofinko, ted nám to nějak nevyšlo, drahá půlka je v práci, jezdí ještě s kamarádem na svatbu, tak doufejme, že se nezlobíš :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
stavbu teda :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek