• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
moni: v poho, však až budete mít čas tak se domluvíme :wink:

anděl dííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííík :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2010 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě nerodíš? :grinning:
18. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
andel, prdous ma spoooousty casu, podivej se na me :grinning: uz jsem se smirila s cisarem a najednou to v 38tt slo samo a u Tobika to samy.. :wink:
18. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha, zofi, kdes ty fotky ze cviceni nasla? :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: Taky si myslím. Navíc s ním při cvičení dělám psí kusy, tak příležitostí bude mít hafo. No, uvidíme, tohle se plánovat nedá, záleží na mimču.
18. únor 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čao holky,
jak se máte ? :slight_smile: Jsem tu chvilku nebyla...nějak nebyl čas...přijde mi, že co nejsem v práci, je ten den ještě nějak kratší nebo co...mám tolik věcí, že nestíhám. Dneska jsem byla zase na kurzu - opět super povídání o porodu a cvičily jsme i masáž zad...vzájemně mezi sebou, úlevové polohy - pohyby... :slight_smile: Ale jet v autobuse do a z Vítkovic - blééé...ty lidi tak smrdí...ten vzduch v tom buse...no děs...a vesměs to jsou takoví podivíni... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No dneska jsem byla ráda, že jsem dojela v pohodě domů...

andelka: ještě máš čas...por.asistentka říkala, že je čas do 34tt u prvorodiček, u druhorodiček ještě déle...ale stejně je to asi individuální...já už to neřeším (samozřejmě budu ráda, jestli se přetočí)...nechám Ráďu ať si dělá co chce :slight_smile: Ale mám takový pocit, že se už natočil jinak...protože od minulého (tuším že víkendu) mě začal kopat ne na spodek, ale nejvíc do boku a do horní části břicha...tak snad...že by...:slight_smile:
Jinak gratuluju k poradně...pěkně rostete :slight_smile:

Včerejší noc byl maras...nešlo najít vhodnou polohu, která by vyhovovala mě i jemu...nakonec jsem myslím usla spíš v takovém polosedu...takže pak mě zas bolel krk...a bude hůř :grinning:

zofi: taky se hezky kulatíš :slight_smile: Jak to holky - (andelka a zofi) děláte, že skoro vůbec nepřibíráte? :sweat_smile:

maja: vydrž, to přijde :wink:

aaadus: ty jsi nakupovací maniak :grinning:

Přihodím do alba dvě fotky, jedna starší a jedna z dneška...
18. únor 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mám dotaz...znáte nějaké neparfémované mýdlo nebo sprchový gel?
18. únor 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: Ty jsi měla Radečka taky zadečkem dolu? Já to nechám taky na malém, ještě má dost času se přetočit a připravit na porod. Asi je mu to takhle pohodlnější. :sweat_smile:
Mně se zatím spí dobře, jen kolem 2h chodím pravidelně na wc. A včera jsem si musela poprvé dát Gaviscon na pálení žáhy, to už se nedalo. Máme to ale radosti, co? :grinning:
Já asi tolik nepřibírám, jelikož mám zásoby :sweat_smile: Protože se neomezuju vůbec, zrovna baštím domácí medovník :slight_smile: A četla jsem, že největší přírůstek bývá od 27 do 35tt, tak mě to asi ještě čeká.
jo, tak to by mě taky zajímalo - napadlo mě to jak Aduš psala, jak plenila DMko. Do porodky by mělo být co nejmíň parfémované a i na potom. Pamatuju si, jak kámoška byla na nějaké akci a trochu se povoněla, pak přišli domů, chtěla nakojit malou a ona nechtěla. Musel taťka z flašky.
18. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: Pěkňučké bříško :dizzy_face:
18. únor 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka: děkuju :slight_smile: Já se taky nějak neomezuju v jídle...jím už větší porce než manžel :grinning:
No na posledních dvou poradnách byl prdelkou dole...ale doufám, že na té příští už bude opačně...zrovna teď mě kope...:grinning: Nejdřív jsem to moc řešila...a chtěla jsem zkoušet i ty cviky...ale prdím na to...:grinning:
Já používám Dove...ten klasický (modrý nebo s tím olejem), zdá se mi, že ten by mohl být...zas tak moc intenzivně nevoní, ale je příjemný na kůži...ale chtěla bych to neparfémované mýdlo právě kvůli tomu kojení jak píšeš...i v seznamu věcí do porodnice to píšou. Jediné co jsem našla je od Hipp sprchový gel pro děti-bez aromatických látek, mýdla, barviv a konzervantů...Jinak nevím, které by bylo bez parfému :frowning2:
18. únor 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a něco pro pobavení ...včera jsem byla u zubaře...zuby ok, jen trochu kamene...ale ten maraton předtím...nepodívala jsem se na jízdní řád a o minutu mi ujel autobus a další jel až o dost později...tak jsem musela tu štreku jít pěšo (půl hodiny rychlé chůze!!!)...po cestě jsem volala ještě celá ufuněná sestřičce, že přijdu o 5-10 min.později. Nakonec jsem to stihla o těch 5 min., ale přišla jsem tam zadýchaná, rudá jak rak a zpocená až na řiti, orosené čelo :grinning: No ještě po prohlídce jsem se šla vydýchávat na záchod :grinning:
Poslední dobou se mi vůbec daří...všechno mi padá z ruky, včera při vaření jsem vybryndala co se dala...někdy mi to až vžene slzy do očí...i takové blbosti...
18. únor 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi ještě né no :grinning: Jsem zvědavá co mi řekne zítra dr. na ko :grinning: Ta bude překvapená, že ještě nerodíme a strašíme u ní :grinning:
18. únor 2010 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni to bude teda koukat, ale co užij se dokěud je mělá v bříšku :wink:
andel: no tak jestli se přibírá víc tak jak ty říkáak vím nevím. Jinak jý toho moc nesním. Ne že bych se chtěla musela omezovat, ale prostě to nejde. :wink:

jo a já do porodnice měla Sebamed a používala jsem ho na celé tělo. :wink:
18. únor 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tož kde zase jste? :wink:
18. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro já a nakupovací maniak? to není možné :grinning: Ten sprcháč jsem koupila nějaký Palmolive Extra Sensitive, deodorant Nivea Sensitive myslím a ještě si budu brát intimní mycí emulzi Lactacyd. Ale možná si místo toho sprcháče vezmu co mám vzoreček od Hipp mycí emulzí pro prcky. Ale chci mít tady ty věci koupené zvlášť kdyby mě to chytlo v noci tak jak se znám polovinu věcí bych si zapoměla zabalit. A kosmetika se neztratí, teda aspoň ne u mě :sweat_smile:

zofi tu sem, za kaktusem :grinning: Jsme byly s katy jógovat
18. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prý je lepší dupová kůra nějaký gel na intimni hygienu. Mě to včera nabízela sestra na gyndě, ale nevím zda se to dá koupit i v lékarně nebo někde :wink:
18. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dubová kůra je na hemeroidy nebo jizvu po nástřihu. A dá se do koupit v lékarně a stojí kolem 30,-, to budu taky pro jistotu kupovat
18. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě právě na gyndě nabízela sestra nějaký intim gel s dubovou kůrou
18. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau aaadus...tak jste se byly protáhnout :slight_smile:
Já používám Lactacyd a teď ten Lactacyd Plus...dubovou kůru gel už mám koupenou...jen nevím co s tím :sweat_smile: To se pak ten nástřih - jizva natírá? Asi se blbě ptám, co :grinning:
No já jsem našla bez aromat jenom ten Hipp sprch.gel pro děti...mám už sice Dove, ale asi ještě koupím to...u mě se to taky nezratí :grinning:

zofi: takový intim gel neznám...kdo to vyrábí??
18. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: jo tak to teda nevím, ale až ho budu mít tak napášu více info. Určo si ho pořídím. :wink:
18. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: ok, díky :slight_smile:
18. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
jaro ta dubová kůra se maže přímo na tu jizvu pokud nějakou budeš mít :wink:
19. únor 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Dneska to vypadá na krásný den a já musím odpoledne do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dneska jsme si přispala do 7,45 :pensive: :sweat_smile: asi po té včerejší joze :grinning:

Já používám imtim gel z Avonu,ale do porodnice si koupím tu dubovou kůru raději. Pořád nevím zda masísovat či se na to vybodnout, prý to bolí jak čert je to dost nepříjemné a stejně to není záruka, že nebudu mít nástřih. Je to stejné jako se strii, buď je kůže průžná a nemusí se mazat a nic se nestane, nebo se mažete od rána do večera a stejně kůže popraská,. ještě mám chvíli čas na rozmyšlenou.

Adi: co banány byly k světu? :sweat_smile:
19. únor 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jedu do Makra, ale ještě se dneska objevím zatím papa
19. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy banány byly fuj, zelené :stuck_out_tongue_closed_eyes: A já mám na ně takovou chuť. Zrovna si pročítám ty tvoje recepty, zítra nějaký zkusím ať má manžel radost :grinning: Za to masírování hráze myslím nic nedáš, já se o to pokusím. Jsem včera přijela zmrzlá jak rampouch :sweat_smile:
19. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě vám musím říct. Manžel mi vyprávěl, že se mu zdálo jak jsem porodila kudrnatou holčičku a hned chodila. A rodila jsem v ZOO :grinning: Tak prý kdybych nevěděla kde rodit mám v ZOO rezervačku :grinning: Že by na něj přicházela předporodní nervozita?
19. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
zofi: to je blbé...škola v pátek odpoledne...to ti věřím, že se ti nechce.
aaadus: aha, dík :slight_smile: No tvůj manžel má teda dobré sny chichi :grinning: :grinning:
katy: jak píše aaadus, za to nic nedáš...když už pro nic jiného, tak pro svůj dobrý pocit můžeš masírovat. Já to dělat ale nebudu.
19. únor 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si musím doplnit nákupní seznam :sweat_smile: Mám pocit, že jak jednu položku odškrtnu, přibude další :grinning: Na intim používám Lactacyd plus, koupím si pro jistotu tu dubovou kůru, to se neztratí. No a asi ten Sebamed. Nebo se poptám vlékárně, jestli mají něco neparfemovaného - pro citlivé lidi a alergiky snad musí něco mít, ne?
19. únor 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek