• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Tak jsem zpět z Makra dosmýčila jsem 2 tašky a uložila do lednice a spíže a jela jsme kolem koní, hnedka bych si jednu kobylku osedlala. :slight_smile:

Adi: ani mi nemluv, já měla jen to teňoučké tričko v řčem jsme cvičila a běžím na tram, byla to 12 a taky jela jen k Plynárně tak jsme pak musela zadem po tmě, ale zase jsem pokecala se Špinarkou, taky pelášila jako dostihový kůň. :grinning:

Pak můžeme do ZOO na vycházky, chceme adoptovat nějaké zvířatko a budeme mít permici pro 2 zdarma na celý rok, tak ať pořád nejsme v parku. :wink:
19. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy musíme se někdy domluvit a zajít na čapku a pak někam na kafe ať vždycky po joze nekosnem venku :sweat_smile: A myslím, že v ZOO budeme pečené vařené v létě :grinning:

Konečně jsem udělala nákup v lékárně, dalších 1200,- v dupce, už mi chybí jenom olejíček, ale ten měl trvanlivost jenom do konce dubna tak to musím koupit až tak někdy v dubnu ať mi to cosi vydrží. A ty síťované kalhotky jsou maximálně antisexy :grinning: A chtě nechtě jsem si musela koupit punčochy na křečové žíly :frowning2:
19. únor 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem ve škole a je tu nudaaaaaaa
19. únor 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi jak nuda? :grinning: Koupila jsem ten intimní gel s dubové kůry, stál 131,- a měli ho v lékárně :wink:
19. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě ho na byndě nabízely za 160,- :wink:
19. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,
aaadus: další nákup :grinning: A jak se ten intim gel jmenuje - výrobce? Jak to vypadá?
19. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro jj, další nákup, jsem z lékárny neměla ani ťuk. Na tom intim gelu je napsán jako výrobce FINCLUB a název je Personal hygiene gel with oak bark. A nevypadá to moc hezky, je to takové hnědé, ale pěkně to voní. Ale v lékárně jsem jenom řekla intimní gel s dubovou kůrou a lékárnice mi to hned donesla, tak asi měli jenom od jednoho výrobce. A vše jsem kupovala v lékárně ve fakultce
19. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ten co nabízeli mi tak byl nějaký poslký či co, tak uvidím. Ještě se zeptám v lékarně a když tak koupím na gyndě :wink:
19. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus: díky moc za info :slight_smile:...asi jsem to našla...je to tady to? Je toho 500ml...to je dobrá cena za to množství, ale ta barva je fakt divná :grinning:

http://eshop.finclub.cz/cleaners-cosmetics/telova-a-vlasova-kosmetika/gel-pro-intimni-hygienu-s-dubovym-extraktem
19. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: no tak ta byrva fakt stojí za to :wink:
19. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro jo je to přesně ten, ale fakt nádherně voní na to jakou má barvu :grinning: A cena za to množství se mi zdá dobrá, když si vezmeš, že Lactacyd stojí přes 100,- a je ho tam míň
20. únor 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ta cena je fakt super :wink: a určo to bude dobré :wink:
20. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Adi: jo ty síťkované kalhotky jsou sexy a tu kojící podrpdu co mám taky si z ní sedneš na zadek :grinning: jo budeme v ZOO často však co v městě rozpáleném tam jsou alespoň stromy a trochu přírody, jsou tam baby roomy vč. vody na omytí, kdyby se stala nehoda. A další rok už možná prcci využijí ty prolézačky a jiné věci.
Však mi P. volal kde jsem už jsme byla pod domem a jak mě viděl s červeným nosem tak říkal, proč jste si někam alespoň nešly sednout? A marznete venku :grinning:

Já tu dubovou kůru ještě nemám ani borovou vodu a líh na pupík, jinak asi už mám vše. A pro mimčo už mám i ty kalhotky na látkové plenky na široké balení.
20. únor 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: já na široké balení žádné kalhotky nepoužívala. Já dala ty plínky pod bodýnko a drželo to i tak :wink:
20. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy na podprdu se chystám zítra pokud mi to výjde. A ještě nějakou obyč noční košili kdyby mi nedali erární tak ať ji pak můžu rovnou vyhodit. To jsem teda ještě nestudovala takové věci v ZOO, snad mi ještě výjde tam v březnu nebo dubnu zajít ať to občíhnu :sweat_smile:

Borovou vodu asi zatím kupovat nebudu, počkám co mi řekne pediatrička a pak když tak doukoupím ať to pak nevyhazuju.

Zítra mám plavání pro těhule i s tatínkama, manžel už se celý třepe a nemůže se "dočkat" :grinning:
20. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: chudák co ti provedl, že ho tak trestáš? Už někdy byl s tebou plavt? Jak to probíhá? Já koupila podprdu v Sam baby a je slušná a moc nestála, na tu chvilku nač kupovat Anitu za 800 Kč? Košile mám klasické, akorát do mají knoflíky na odepínaní, to alespoň i potom užiji a jednu kjící mám půjčenou od švagrové a to stačí, k porodu si půjčím erár a Poruba i na 6nedělí půjčuje erár akorát žuúpan raději svůj.

Jinak já už po obědě, segedín se povedl, manža pořád jak mlsná liška krouží kolem hrnce :grinning:

Žofi: moc nestály a přeci se třeba malá bude pořád hemžit tak aby z plenky neměla ve finále šálu :grinning:
20. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy jo už jednou se mnou byl a docela se mu to i líbilo. A probíhá to tak, že on mě třeba v té vodě jakoby drží a vozí mě po hladině nebo já dělám cvik, on má ruku na břichu a kontroluje jestli správně dýchám :grinning: Posledně mě furt napomínal, že málo funím :grinning: A pak se ještě jde do tělocvičny a tam se PA můžeš na co chceš zeptat. Teď by měla povídat o důležitosti tatínka u porodu, ale to jsem manželovi neříkala raději :grinning: Do Sambaby se chystáme příští sobotu dokoupit ten zbytek co nám chybí tak tam po té podprdě kuknu. Já mám zatím jednu takovou tu bolerkovou, ale ještě chci aspoň dvě odepínací. A v Porubě pokud mají nával tak se může stát, že erár k porodu nedostaneš - kamarádka co rodila loni v červenci by mohla vykládat. Ale nakonec si erár vydupala :sweat_smile: Já právě ty odepínací košile nemám a vyhrnovat si košili před ostatníma maminama se mi faaaaakt nechce.

Dneska na oběd dělám ty sojové nudličky se zeleninou, akorát než jsem je stihla obalit v Solamylu tak jsem je skoro snědla jen tak :grinning: Ale už se mi to dusí a jen čekám až se mi uvaří těstoviny. A ještě na zítra vařím guláš ať můžeme hned po cvičení baštit.
20. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: tak to se mi nekdy nestalo :wink: a tak se hemžila :slight_smile: taky jsem měla strach ať se ji to nepohne, ale nepohlo. To bodýnko to udrží :wink: Jinak já mám právě tu kojící tu Anitu mám ten pocit a nestála mě 800,- ale kolem 500,-Teď už fakt nevím a ještě jsem si koupila úplně obyč, ale to se nedalo nosit. Potřebovala jsem pevnější :wink:
20. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak snad ti budou chutnat jinak já taky jak vařím soju tak koštuji ty kostky a pak si říkám, aby ještě něco zůstalůo do omáčky, apod. :grinning:
Já si je budu brát sebou ty košile, ale pokud bude možnost eráru tak sáhnu po nich, přece nebudu ničit své. :wink:
Mě akorát překvapila vel. podprdy mám 90C a nijak velká není asi jen o 1-1,5 čísla než mám teď a teď ám na sobě 80C tak nevím jak to číslují jsme si připadaa jako bych měla kdoví jaké melouny :grinning:

Zofi: no mě se právě taky zdfá že to bude prd držet, není pevná, mám ji jen do porodnice a max. nma noc na spaní tak jsem 1ks vzala i trošku volnější objem ať se v ní dobře spí, jinak si koupím klasickou s kosticí a nebude mi vadit, že prso vytahuji z košíčku, nechci pak vypadat jako indiánská babička :sweat_smile:
20. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy asi tak nějak. Taky si chci pořídit obyč s kosticí, ikdyž jsem našla i kojící s kosticí :wink:
20. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se holky loučím jdu dělat keňské kafíčko a zase vyšívat. :slight_smile:
20. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pa. Já jsem sama doma a Eli spíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
20. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy dobré to bylo, jen teda manželovi to asi nebude chutnat, ale má smůlu :grinning: V Tescu mají nějaké obyč dlouhé trička tak si chci jedno koupit. Protože jestli ty Fifejdy budou zavřené od 1.5. bude ve fakultce nával. A to mi nebude líto když si to triko zničím u porodu a rovnou poletí do koše, to fakt nebudu prát

kojící podprdy - na doma a na noc chci bez kostic, ale mezi lidi se bez kostic nepohnu, ještě lépe kdyby byla s vycpávkama jak jsem zvyklá ať mi nelezou bradavky :sweat_smile:
20. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi též jsem sama doma a si půjdu žehlit, se to tam zase nějak nakupilo. Ale moc se mi teda nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: A večer konečně budeme skládat nábytek do pokojíčku, se těším až si konečně udělám pořádek, protože tolik věcí kolik to prtě potřebuje už jaksi není kam dávat a jsem z toho nervní, že to tu vypadá neuklizeně
20. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, kdepak jste? :astonished:
adus: my budeme ode dneška celý týden samy doma :frowning2:
21. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj ahoj :slight_smile:
Včera večer jsme skládali tu skříň do pokojíčku, je fakt nádherná a zítra ji pěkně vytřu a naskládám tam už nějaké věci ať vím kolik čeho mám a ať už doma trošku vypadá. Dneska jsme byli ráno tom plavání a po obědě jsme se jeli podívat do Karlovy Studánky. Zašli jsme si do cukrárny, dala jsem si pohár a byl s mega kopcem pravé šlehačky, to už se jen tak dneska nevidí. Škoda, že je to tak daleko :sweat_smile:
21. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki, tak my jsme dneska vyprovodili taťku a vrátí se nám až v sobotu :frowning2: Jinak jsme dneska měli návštěvu a ráno jsme byli v kostele :grinning:
adus: já už jsem udělala místo na věci pro prďoška a zjistila jsem že toho máme celkem dost, tak se nemusím strachovat že nic nemám a navíc ještě dostanu nějak= věci, takže v poho :wink:
21. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi toho zase tak moc nemám, myslím tím oblečení. Budu muset naklusat do Tesca a udělat zase nějaký větší nákup. A my nedostaneme nic, jedině tak po porodu a to se nemůžu spoléhat, že to bude podle mého vkusu, protože já jsem docela frfňa a ráda si nakupuju takové věci sama. Jedině mamka se mi trefí do vkusu, ale to už mi toho nakoupila až až. A beztak ještě dokoupí když je to první vnouče :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: to jsou všechny stejné ty mamči ale tchýně jsou horší :grinning:
21. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi no ta moje nám teda ještě nic nekoupila, ani se nezeptala, jestli něco chceme. Ona je totiž pověrčivá, kdyby tak viděla kočár co nám už měsíc stojí v obýváku, by ji trefil šlak :grinning: A živě si dovedu představit co malému koupí, nějaký hnus silonový od vietmanců a k tomu nějakou otřesnou hračku po které ti dítě div neohluchne. Jsem na to už upozorňovala manžela, že takové hračky poletí rovnou do popelnice
21. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek