Těhulky z Ostravy

Ahojky,našla by se tu nějaká těhulka z ostravy?já jsem se tady nastěhovala s manželem tak tady moc kamarádek nemám,a už vůbec ne těhu.myslím že by nebylo špatný pokecat o starostecha radostech těhulek... 🙂
katy007
19. únor 2010
Tak jsem zpět z Makra dosmýčila jsem 2 tašky a uložila do lednice a spíže a jela jsme kolem koní, hnedka bych si jednu kobylku osedlala. 🙂

Adi: ani mi nemluv, já měla jen to teňoučké tričko v řčem jsme cvičila a běžím na tram, byla to 12 a taky jela jen k Plynárně tak jsme pak musela zadem po tmě, ale zase jsem pokecala se Špinarkou, taky pelášila jako dostihový kůň. 😃

Pak můžeme do ZOO na vycházky, chceme adoptovat nějaké zvířatko a budeme mít permici pro 2 zdarma na celý rok, tak ať pořád nejsme v parku. 😉
aaadus
19. únor 2010
katy musíme se někdy domluvit a zajít na čapku a pak někam na kafe ať vždycky po joze nekosnem venku :-N A myslím, že v ZOO budeme pečené vařené v létě 😃

Konečně jsem udělala nákup v lékárně, dalších 1200,- v dupce, už mi chybí jenom olejíček, ale ten měl trvanlivost jenom do konce dubna tak to musím koupit až tak někdy v dubnu ať mi to cosi vydrží. A ty síťované kalhotky jsou maximálně antisexy 😃 A chtě nechtě jsem si musela koupit punčochy na křečové žíly 😞
zofinecka
19. únor 2010
Holky jsem ve škole a je tu nudaaaaaaa
aaadus
19. únor 2010
zofi jak nuda? 😃 Koupila jsem ten intimní gel s dubové kůry, stál 131,- a měli ho v lékárně 😉
zofinecka
19. únor 2010
tak mě ho na byndě nabízely za 160,- 😉
jaro2008
19. únor 2010
Ahoooj,
aaadus: další nákup 😃 A jak se ten intim gel jmenuje - výrobce? Jak to vypadá?
aaadus
19. únor 2010
jaro jj, další nákup, jsem z lékárny neměla ani ťuk. Na tom intim gelu je napsán jako výrobce FINCLUB a název je Personal hygiene gel with oak bark. A nevypadá to moc hezky, je to takové hnědé, ale pěkně to voní. Ale v lékárně jsem jenom řekla intimní gel s dubovou kůrou a lékárnice mi to hned donesla, tak asi měli jenom od jednoho výrobce. A vše jsem kupovala v lékárně ve fakultce
zofinecka
19. únor 2010
no tak ten co nabízeli mi tak byl nějaký poslký či co, tak uvidím. Ještě se zeptám v lékarně a když tak koupím na gyndě 😉
jaro2008
19. únor 2010
aaadus: díky moc za info 🙂...asi jsem to našla...je to tady to? Je toho 500ml...to je dobrá cena za to množství, ale ta barva je fakt divná 😃

http://eshop.finclub.cz/cleaners-cosmetics/telo...
zofinecka
19. únor 2010
jaro: no tak ta byrva fakt stojí za to 😉
aaadus
20. únor 2010
jaro jo je to přesně ten, ale fakt nádherně voní na to jakou má barvu 😃 A cena za to množství se mi zdá dobrá, když si vezmeš, že Lactacyd stojí přes 100,- a je ho tam míň
zofinecka
20. únor 2010
no ta cena je fakt super 😉 a určo to bude dobré 😉
katy007
20. únor 2010
Ahoj holky,
Adi: jo ty síťkované kalhotky jsou sexy a tu kojící podrpdu co mám taky si z ní sedneš na zadek 😃 jo budeme v ZOO často však co v městě rozpáleném tam jsou alespoň stromy a trochu přírody, jsou tam baby roomy vč. vody na omytí, kdyby se stala nehoda. A další rok už možná prcci využijí ty prolézačky a jiné věci.
Však mi P. volal kde jsem už jsme byla pod domem a jak mě viděl s červeným nosem tak říkal, proč jste si někam alespoň nešly sednout? A marznete venku 😃

Já tu dubovou kůru ještě nemám ani borovou vodu a líh na pupík, jinak asi už mám vše. A pro mimčo už mám i ty kalhotky na látkové plenky na široké balení.
zofinecka
20. únor 2010
katy: já na široké balení žádné kalhotky nepoužívala. Já dala ty plínky pod bodýnko a drželo to i tak 😉
aaadus
20. únor 2010
katy na podprdu se chystám zítra pokud mi to výjde. A ještě nějakou obyč noční košili kdyby mi nedali erární tak ať ji pak můžu rovnou vyhodit. To jsem teda ještě nestudovala takové věci v ZOO, snad mi ještě výjde tam v březnu nebo dubnu zajít ať to občíhnu :-N

Borovou vodu asi zatím kupovat nebudu, počkám co mi řekne pediatrička a pak když tak doukoupím ať to pak nevyhazuju.

Zítra mám plavání pro těhule i s tatínkama, manžel už se celý třepe a nemůže se "dočkat" 😃
katy007
20. únor 2010
Adi: chudák co ti provedl, že ho tak trestáš? Už někdy byl s tebou plavt? Jak to probíhá? Já koupila podprdu v Sam baby a je slušná a moc nestála, na tu chvilku nač kupovat Anitu za 800 Kč? Košile mám klasické, akorát do mají knoflíky na odepínaní, to alespoň i potom užiji a jednu kjící mám půjčenou od švagrové a to stačí, k porodu si půjčím erár a Poruba i na 6nedělí půjčuje erár akorát žuúpan raději svůj.

Jinak já už po obědě, segedín se povedl, manža pořád jak mlsná liška krouží kolem hrnce 😃

Žofi: moc nestály a přeci se třeba malá bude pořád hemžit tak aby z plenky neměla ve finále šálu 😃
aaadus
20. únor 2010
katy jo už jednou se mnou byl a docela se mu to i líbilo. A probíhá to tak, že on mě třeba v té vodě jakoby drží a vozí mě po hladině nebo já dělám cvik, on má ruku na břichu a kontroluje jestli správně dýchám 😃 Posledně mě furt napomínal, že málo funím 😃 A pak se ještě jde do tělocvičny a tam se PA můžeš na co chceš zeptat. Teď by měla povídat o důležitosti tatínka u porodu, ale to jsem manželovi neříkala raději 😃 Do Sambaby se chystáme příští sobotu dokoupit ten zbytek co nám chybí tak tam po té podprdě kuknu. Já mám zatím jednu takovou tu bolerkovou, ale ještě chci aspoň dvě odepínací. A v Porubě pokud mají nával tak se může stát, že erár k porodu nedostaneš - kamarádka co rodila loni v červenci by mohla vykládat. Ale nakonec si erár vydupala :-N Já právě ty odepínací košile nemám a vyhrnovat si košili před ostatníma maminama se mi faaaaakt nechce.

Dneska na oběd dělám ty sojové nudličky se zeleninou, akorát než jsem je stihla obalit v Solamylu tak jsem je skoro snědla jen tak 😃 Ale už se mi to dusí a jen čekám až se mi uvaří těstoviny. A ještě na zítra vařím guláš ať můžeme hned po cvičení baštit.
zofinecka
20. únor 2010
katy: tak to se mi nekdy nestalo 😉 a tak se hemžila 🙂 taky jsem měla strach ať se ji to nepohne, ale nepohlo. To bodýnko to udrží 😉 Jinak já mám právě tu kojící tu Anitu mám ten pocit a nestála mě 800,- ale kolem 500,-Teď už fakt nevím a ještě jsem si koupila úplně obyč, ale to se nedalo nosit. Potřebovala jsem pevnější 😉
katy007
20. únor 2010
Adi: tak snad ti budou chutnat jinak já taky jak vařím soju tak koštuji ty kostky a pak si říkám, aby ještě něco zůstalůo do omáčky, apod. 😃
Já si je budu brát sebou ty košile, ale pokud bude možnost eráru tak sáhnu po nich, přece nebudu ničit své. 😉
Mě akorát překvapila vel. podprdy mám 90C a nijak velká není asi jen o 1-1,5 čísla než mám teď a teď ám na sobě 80C tak nevím jak to číslují jsme si připadaa jako bych měla kdoví jaké melouny 😃

Zofi: no mě se právě taky zdfá že to bude prd držet, není pevná, mám ji jen do porodnice a max. nma noc na spaní tak jsem 1ks vzala i trošku volnější objem ať se v ní dobře spí, jinak si koupím klasickou s kosticí a nebude mi vadit, že prso vytahuji z košíčku, nechci pak vypadat jako indiánská babička :-N
zofinecka
20. únor 2010
katy asi tak nějak. Taky si chci pořídit obyč s kosticí, ikdyž jsem našla i kojící s kosticí 😉
katy007
20. únor 2010
Tak se holky loučím jdu dělat keňské kafíčko a zase vyšívat. 🙂
zofinecka
20. únor 2010
tak pa. Já jsem sama doma a Eli spíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
aaadus
20. únor 2010
katy dobré to bylo, jen teda manželovi to asi nebude chutnat, ale má smůlu 😃 V Tescu mají nějaké obyč dlouhé trička tak si chci jedno koupit. Protože jestli ty Fifejdy budou zavřené od 1.5. bude ve fakultce nával. A to mi nebude líto když si to triko zničím u porodu a rovnou poletí do koše, to fakt nebudu prát

kojící podprdy - na doma a na noc chci bez kostic, ale mezi lidi se bez kostic nepohnu, ještě lépe kdyby byla s vycpávkama jak jsem zvyklá ať mi nelezou bradavky :-N
aaadus
20. únor 2010
zofi též jsem sama doma a si půjdu žehlit, se to tam zase nějak nakupilo. Ale moc se mi teda nechce :-p A večer konečně budeme skládat nábytek do pokojíčku, se těším až si konečně udělám pořádek, protože tolik věcí kolik to prtě potřebuje už jaksi není kam dávat a jsem z toho nervní, že to tu vypadá neuklizeně
zofinecka
21. únor 2010
dobré ránko, kdepak jste? :-o
adus: my budeme ode dneška celý týden samy doma 😞
aaadus
21. únor 2010
Ahoj ahoj ahoj 🙂
Včera večer jsme skládali tu skříň do pokojíčku, je fakt nádherná a zítra ji pěkně vytřu a naskládám tam už nějaké věci ať vím kolik čeho mám a ať už doma trošku vypadá. Dneska jsme byli ráno tom plavání a po obědě jsme se jeli podívat do Karlovy Studánky. Zašli jsme si do cukrárny, dala jsem si pohár a byl s mega kopcem pravé šlehačky, to už se jen tak dneska nevidí. Škoda, že je to tak daleko :-N
zofinecka
21. únor 2010
Ahojki, tak my jsme dneska vyprovodili taťku a vrátí se nám až v sobotu 😞 Jinak jsme dneska měli návštěvu a ráno jsme byli v kostele 😃
adus: já už jsem udělala místo na věci pro prďoška a zjistila jsem že toho máme celkem dost, tak se nemusím strachovat že nic nemám a navíc ještě dostanu nějak= věci, takže v poho 😉
aaadus
21. únor 2010
zofi toho zase tak moc nemám, myslím tím oblečení. Budu muset naklusat do Tesca a udělat zase nějaký větší nákup. A my nedostaneme nic, jedině tak po porodu a to se nemůžu spoléhat, že to bude podle mého vkusu, protože já jsem docela frfňa a ráda si nakupuju takové věci sama. Jedině mamka se mi trefí do vkusu, ale to už mi toho nakoupila až až. A beztak ještě dokoupí když je to první vnouče 🙂
zofinecka
21. únor 2010
adus: to jsou všechny stejné ty mamči ale tchýně jsou horší 😃
aaadus
21. únor 2010
zofi no ta moje nám teda ještě nic nekoupila, ani se nezeptala, jestli něco chceme. Ona je totiž pověrčivá, kdyby tak viděla kočár co nám už měsíc stojí v obýváku, by ji trefil šlak 😃 A živě si dovedu představit co malému koupí, nějaký hnus silonový od vietmanců a k tomu nějakou otřesnou hračku po které ti dítě div neohluchne. Jsem na to už upozorňovala manžela, že takové hračky poletí rovnou do popelnice

Začni psát odpověď...

Odešli