• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
Tak já jsem pochodila taky dobře, peníze přijdou do 14 dnů, dostala jsem DVD a měli by mi proplatit i ten NT screening, jsem se ptala. :slight_smile: Tak si to budu muset nějak rozvrhnout, co bych ještě využila, aby to mělo smysl a aby mi to do těch 4 500 vyšlo.
14. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
včera mi to vůbec nevyšlo sem nakouknout spousta práce :frowning2: to počasí se asi nehodlá umoudřit co?

Andělko: tak to je super, to si taky zajdu proplatit ještě jsem myslím ten paragon nevyhodila. JInak už jsi koukla na to dvd? Dávají ho i na pobočce v POrubě nebo jsi jela do Vítkovic?
Jinak nám neteče v bytě, ale to jsme psala o podmínkách na mém pracovišti! :grinning:
15. říj 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásí se vám další těhulka z Ostravy :slight_smile:
15. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čtu, že píšete o proplácení z pojišťoven...já jsem u vzp a koukala jsem na jejich stránky a nic tam nemají... :cry:
15. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem u ministerstva a mám 1000, tak jsem ji použila na tu autosedačku... U HZP ti Andělko fakt proplatá až 4500? To je dobré.... To za to ty obstrukce s účtem stojí :grinning:
15. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je teda pálka 4500,- :confused: Zrovna jsem napsala do pojišťovny mail, jestli tam přece jenom taky něco nemají. Naposled mi proplatili očkování proti klíšťovce.
15. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
eri: u HZP je to teď žhavá novinka cca 1 měs. poté co se sloučili pojišťovny, třeba to rychle vybrat než dojdou penízky nebo to zruší úplně bych se ani nedila nebo to bude jen na určité "velice" potřebné věci jako prevence zdraví loni sis mohla koupit permice na cvíčo, plavčo, apod. teď jen na očkování. :angry: :angry: :angry:

Jaro: no konečně jsi mezi nás dorazila, myslím, že se potkáme u porodu máme to cca stejné tedy pokud budeš rodit v Porubě :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, já jsem u ministerstva vnitra spokojená, měnit pojišťovnu nehodlám :slight_smile:
15. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri: já u HZP také :sweat_smile: ale i dříve jsme byla spokojená a neměnila bych.
15. říj 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn, četla jsem tu diskuzi, jak se nějaké holky nechaly nalákat na novou pojišťovnu Média, já o ní teda vůbec neslyšela a teďka hořce pláčou... Většina dokrotů s ní nemá smlouvy a chtějí za ošetření peníze na ruku :frowning2: Myslím, že ja fajn být u zavedené pojišťovny...
15. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych taky nešla do nové pojišťovny, vybavuji si jak cca před 0,5 rokem šélené kampaně do Agelu a jak dopadla?
15. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro, ahojky :dizzy_face:
Jo, já jsem taky u bývalé HZP, teď je to česká průmyslová nebo tak nějak. U HZP to bylo super, loni jsem kupovala sobě za 1700 permanentku na Sarezu (jako student) a manželovi za 1 500. Taky se dalo na cvičení, na solnou jeskyni a tak. No teď už to není, už to hodně zkrouhli jen na takové "větší" věci, jako očkování, laserová operace, vyšetření na prevenci rakoviny apod. Ale program pro těhulky je bezva, fakt tam má 4500 a je to na všechno možné. Když si nechám proplatit ten UTZ, tak mi ještě zbydou 3 000 a to si nechám asi na předporodní kurz a na nákup kosmetiky pro mimčo. Až se mimčo narodí, tak pak je Balíček pro novorozence (asi podobný jako se dostává u gynekologa), pak tam jsou příspěvky třeba na vitaminy, kurzy plavání, nějaké očkování...
katy: Normálně mi to DVD dali u nás v Porubě na pobočce. Akorát slečny se na mě koukaly tak nějak podivně - malá, nenamalovaná, v bundě...a s těhu průkazkou :grinning:
15. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anděl tak to je super to se některý den na tu pobočku projdu v polední pauze. Ať mám na co koukat a nehty okousané :sweat_smile: ty jsi za ten UTZ platila 1500 Kč? nebo jsi ještě něco čerpala? Já platila 850 Kč.
chodíš do solné jeskyně? ted jsme četla nějakou akci kup si za 1000 kč permošku a čerpej celý rok, možná bych o tom uvažovala teď je třeba relax žádné divočiny jako před těhu :slight_smile:
15. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj katy, andelko :slight_smile: Spadl tu net, tak jsem tu až teď.
katy: nooo trošku mi to trvalo, já jsem kecala s holkyma na beremku - poruba a na koníka jsem se chodila jen koukat. My jsme se potkaly dřív na diskuzi Ostrava, když se řešily svatby, že jo :slight_smile: Opožděně gratuluju k těhotenství :slight_smile: No já ještě nevím, kde budu rodit, to je strašné dilema, protože jeden Porubu chválí, druhý od ní po zkušenostech s porodem odrazuje...Tak já nevím...No a termín nám vychází skoro stejně. U mojí doktorky my vycházel termín 14.4. a po tom ultrazvuku v nemocnici 13.4....tak to bude asi někdy uprostřed dubna :slight_smile:
Ach jo, asi jsem u blbé pojišťovny, na mail mi ještě neodpověděli, ale spíš si myslím, že tam nic teď aktuálně nenabízí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Za UTZ jsem neplatila zatím nic, ale budu těch 850Kč. A nechala jsem si už proplatit za 543Kč ty vitaminy, krém a homeopatika.
Do solné nechodím, ale chtěla bych. Ale samotné se mi nechce, nevím která je dobrá a tak. Ta permoška by byla super :slight_smile:
15. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro, to je pěkný, že budete mít miminko k výročí svatby :slight_smile: Třeba se prcek i trefí :wink:
15. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinka: Bude to hezký dáreček :slight_smile: A hned měsíc na to oslavím 30. narozky - no oslavím, asi kojením s miminkem :grinning:
15. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: já jsem dostala k narozkám rychlý špunty :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: Já mám pocit, že u všech porodnic jsou zkušenosti maminek takové i makové. Takže já to beru podle dostupnosti. A kdyby byl stop stav, tak co nadělám, ona má každá svoje pro i proti, nakonec záleží na spoustě okolností, které neovlivníš.
Naše mrně by se mělo narodit taky cca měsíc před mýma narozkama, myslím, že spojíme křtiny s oslavou narozenin, se ušetří :grinning: I když, křtiny bývají až později trochu, že? No, to se uvidí ještě, to je daléééko. :sweat_smile:
15. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno při pátku paťulínku :slight_smile: Hurááá, zítra se pořádně vyspím, protože to vstávání je za trest. Včera večer jsem zase usla na gauči a manžel ne a ne mě vzbudit :grinning:

andelka: Já vím, myslím, že je to hlavně o štěstí na koho narazíš.
erinka: teď jsem si všimla, že ty už to máš za pár :slight_smile: Kam půjdeš do porodnice? Musíš nám potom povykládat jaké to všechno bylo :slight_smile:
16. říj 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no hurá pátek! Dnes jsem si zase zatelefonavala s WC už mě to neba :angry: :angry: :angry:

Jaro: jo známe se odtama taky gratuluji k mimískovi. Chodíš do práce myslím, že jsi byla na nemocenské nebo ne? Já ráno sice nemám problém vstanout, ale jen co dorazím domů jsme šípková :grinning: :grinning: :grinning: o víku si jdu i po obědě lehnout a normálně to zalomím :sweat_smile:
Oslavíš s rychlými špunty nebo eirkoňakem :grinning: já na své 30tiny v lednu snad budu moci ještě smočit výjmečně jazyk do vínka, ale nemám na nic chuť posledně mi nalili trošku burčáku co jsme měla vždy hodně ráda a vůbec mi nejel, ale ostatním ano :sweat_smile:

Andělko: tak můžeme chodit spolu, taky by se mi lépe chodilo s parťákem, než sama a piškotům jód jenom prospěje :slight_smile:

Holky kam vyrazíte na kočárky už pokukujete? Nevíte jaké jsou z PL?
16. říj 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj katy :slight_smile:
To mě mrzí, že je ti ještě pořád zle :frowning2: Vím o čem mluvíš...já jsem naposledy letěla na wc minulé úterý a včera ráno mě hnusně natáhlo, že jsem myslela, že poletím zas, ale rozdýchala jsem to.
Díky :slight_smile: Jojo byla jsem měsíc na nemocenské, bylo mi dost zle a v práci jsem se trápila. Teď už 2.týden zase chodím do práce. První týden byl teda ne moc příjemný...ale teď už je to fajn - teda až na to vstávání. Ale někdy mi přijde, že jsem víc na wc než u stolu (chce se mi často čůrat) :grinning: Taky často spím - včera jsem zase usla u televize a někdy usnu i odpoledne.

My pojedeme pro kočárek do Polska, včera mi říkal šéf, že jsou dobré v Těšíně hned za mostem že je obchod. A že koupili Firkon kombinovaný i s autosedačkou a otočnými předními kolečky. Že je prý větší než ty, co jsou teď na trhu. A je to tam i levnější. Chtěla bych si tam koupit i nějaké těhotenské oblečení.
16. říj 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: no já jsem ten 1 trimestr v práci ustála, ale trápila jsem se, teď mi moc špatně nebývá, já se dnes hodně ráno napila a vím, že to nemám dělat, pač to vždy dopadne stejně, ale měla jsem šílenou žížu tak nešlo jen trošku cucnout.
My jsme uvažovali, že bychom jeli do Rybnika nebo až do Katowic tak chce hlaně mamina dozvěděla se o šíleně obřím hangáru, kde prodávají kostýmy, která se pak dováží do ČR např. do předražené Olgy, kde švadleny přešívají PL cedulky na Olga :sweat_smile: ale jinak tvrdí že tam bude hodně dětských obchodů :sweat_smile:

Krásné a myslím si že za "rozumnou" cenu mají v Karviné mají i eshop, já se tam tento týden chystala na nákupy, ale nevyšlo mi to tak zkusím př. týden a pak je i jeden levný obchom v centru mají tak jak nové tak i nošené oblečení (Ale vypadá jako nové) od tama mám riflíky, pošlu ti odkaz do IP.
16. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: No, mohly bychom chodit spolu. Pamatuješ si, kde měli tu akci?
A nechtěl by někdo chodit i na bazén? Mám na Sarezu permanentku, chodívala jsem s kamarádkou, ale nějak nemá moc čas už a mě to samotnou moc nebaví. Fajně teplá voda je na Čapkárně. U nás v Porubě bývala vždycky trochu chladnější, to se bojím, kvůli nachlazení.
jaro: Mně se taky líbil vždycky Firkon (má všechno co požaduju od kočárku a dobrou cenu), ale ještě jsem ho neviděla naživo, tak momentálně je můj favorit Patron, těch u nás jezdí hodně. Ale rozhodnutá ještě samozřejmě nejsem.
No a těhu oblečení - noční můra. Hlavně do kalhot budu muset zainvestovat, a kdyby měli někdy za solidné cenu zimní kabát, taky by se hodilo. S bundou co mám vydržím tak do konce roku, počítám.
Akorát, že by nemáme auto, no tak to cestování za nákupy bude složitější. :unamused:
Katy, pošli mi taky odkaz :wink:
Jinak mě je kupodivu dobře, asi od 7tt nějaké nevolnosti byly, spíš večerní, teď už je to ok. No tak snad je to tím, že už se to ustálilo. Už aby byla středa a my viděli že je mimčo v pořádku.
16. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andělko: myslím, že to bylo za KD naproti hejtmanství pokud by to nebylo pro tebe daleko, snad brzy budeme mít auto a tak bych ráda jezdila do práce autem než v MHD hlavně jak bude kosa jak z nosa tak z Poruby bych tě svezla a na bazén bych chodila, v Porubě je ledárna, Čapka má teplou vodu, ale zase 90 Kč vstup, teplá voda je i na Ještěrce tam je i nějaké aqua těhu.
Pošlu ti odkaz, mě do KI poveze kámoška tak bys mohla se svést s námi, myslím, že Míša nebude mít problém v autě pojedem samy.
16. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Ty seš zlato.
Já mám totiž problém s tím, že jednak nemáme auto a tchána kvůli tomu moc otravovat nechci (maximálně kvůli kočárku) a taky nemám žádnou kamarádku (myslím mimo MK), která by byla těhu nebo mimčo plánovala nebo už měla.
Mně MHD zas tolik nevadí, jsem zvyklá, ale kdyby to pak někdy šlo, byla bych ráda. Já právě chodím někdy na Čapkárnu, protože to je taky Sareza a mám tu permošku. Ještěrku neznám :confused:
Až pojedete do té Karviné, tak mi dej vědět, jo? to by bylo super. Já jsem ještě v Karviné ani nebyla.Jako já se těch nákupů pro sebe i mimčo dost děsím, nemá mi moc kdo poradit nebo jít se mnou.
16. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten obchod na Kuřím rynku si vybavuju. Ale netušila jsem, že existuje půjčovna společenského těhu oblečení, to zírám teda. Já tipuju že na zimu budu potřebovat nakoupit hlavně kalhoty, nějaké delší svetry a trika s dlouhým rukávem. Viděla jsem zajímavé věci n Kiku (ve Futuru), ale jen na netu. Měli tam delší svetry, vesty a tak a vypadalo, že za dobré ceny.
Mně teda zatím porostlo bříško asi o 2 cm, tak zatím to vyřeší odepnutý knoflík, ale zima se blíží a tipuju, že od 4. měsíce poroste více. A už bych chtěla mít nějaké obchody vytipované, co kde mají a za kolik, ať pak v té kosně nezmatkuju.
16. říj 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky budu ráda, když mi někdo poradí jak mě to sedí :slight_smile: Čapku já mám za barákem skoro, a le v zimě buď přesto autem nebo s pořádným kulichem :grinning: tak koupíme si tu permošku do té solné?
Do KI dám vědět, ale může to být pak akce ze dne na den, bylo by to na tebe hodně divoké? bylo by to odpo tak kolem 15 hod. a nab¨írat mě bude v Porubě, tak buď dorazíš ke mě do práce nebo tě někde vyzvedneme. Myslím, že tam mají moc pěkné věci a ceny taky nejnižší než co nabízí v kamenných obchodech v OV, ale i tak to vidím, že 2 tis. tuty projedu :sweat_smile:
A Ještěrka je v Radvanicích. jak jedeš od kruháče směr na Šenov.
16. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: Já bych byla pro, o solné uvažuju už dlouho.
No, záleží na tom, jestli nebudu odpo něco mít, ale většinou nemívám, nebo se to dá odložit. I doktory mívám dopoledne.
a teda Ještěrku pořád neznám, to bude tím, že neznám ani ty Radvanice :sweat_smile: a vlastně ani Šenov :sweat_smile: Já jsem marná v tomhle. Já ty části nějak moc neznám, chytnu se maximálně, když mi někdo řekne, kterým je to směrem a který tam jede bus :grinning: Jak jsem nikdy nebyla automobilizovaná, tak mám mezery v orientaci.
16. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ještěrku znám hned za rohem mám kadeřnici a vím, že bazén věčně prázdný :sunglasses:
OK tak až to domluvím s Míšou hned ti dám vědět, když tak písni mi na sebe mobil do IP. teď hopnu na oběd a pak pozjištuji tu jeskyni.
16. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek