• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
adus: no já o své tchýni ani nemluvím. Velmi mi slibovala jak nám přidá na kočárek, že přidala i bráchovi od manži a dodnes jsem neviděla peníze. Jak se Eli narodila, tak ji donesla plyšovou sovičku a tím to haslo. Moje mamka lítala a nakupovala malé věci, jelikož Eli byla prcoch a včechno měla velké a ona se ani nezaptala jestli něco potřebuje. A tak to zlstalo do dneška. Mamka mi občas pro Eli koupí třeba mlíko nebo donese nějaké jogurty na svačinu a tak a ona mi ano to mléko není schopná koupit a za Eli taky nechodí. Jsem jen ráda že si ji nechce brát na víkendy a na noc, protože to bych ji tam nikdy nedala. Jak přijde na návštěvu a nebo my jdeme k ní, tak pak je Eli celá nervní. No prostě nepochopíš. No ale když se narodila její první vnučka, tak to tam lítala skoro každý den a pořád jim něco kupovala :confounded: no jsem zvědavá jak to bude teď. Švagrová taky čeká druhé tak to tam zas budou pečení, vaření a budou ji zase využívat jak předtím :unamused:
21. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi ona k nám jezdí jenom když máme já nebo manžel narozeniny a to bydlí asi 15km od nás. Jako ne že by mi to vadilo, ale taky by ji neubylo. A když mě pustili domů z nemocnice nebo jak jsem byla po odběru choriových klků a nemohla jsem nic moc dělat tak ji ani nenapadlo, že by třeba navařila a poslala to po manželovi :angry: Ale co už, já jsem ráda, že nemusím poslouchat ty její chytré řeči. Mi stačí, že když tam přijedeme tak mě poučuje, že nesmím hladit psy a kdesi cosi. Ji říkám a to mám jako toho našeho ignorovat? Fakt na palicu. Nebo na vánoce ji manžel koupil kožíšek, byl ji malý tak že ho vyměníme. A ona, kdyby prý neměli její velkost že mi ho nechá, že mi po porodu bude dobrý - byla to velikost XL a já se i teď vlezu do svých původních věcí velikosti M
21. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: no tak to tcýně bydlí asi 20 min. chúze od nás a není schopná za tou Eli přijít ani na hoďku. To buď přijde když něco slavíme a nebo když něco potřebuje. Hold tchýně je tchýně a ta už se nezmění. ALe naštěstí manža je hodně chápavý a taky ho se.. :grinning:
21. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi manžel zase sám od sebe prohlásil, že nespoléhá na to, kdyby jsme někdy chtěli pohlídat. To má zase kecy typu "Co jste si udělali to máte a sterejte se" Bych jí ani malého na hlídání nedala, ještě by mi ho nakrmila kdo ví čím
21. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky bych měla strach ji tam dát na hlídání, jelikož ji vůbec nezná a taky ani neví co Eli potřebuje a tak :wink: To když potřebuju hlídat, tak se domluvím buď s mamkou a nebo řeknu přítelkyni od bráchy, na tu je Eli zvyklá a má ji rááááááááááááááááááááááda :wink: Zato tchýně se bojí a hlavně když se vzbudí :wink:
21. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se úplně hrozím toho, jak za mnou přijde do porodnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já ju tam nechcuuuuu
21. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj to tu chvilku zvládneš :wink:
21. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOBRÉ RÁNKO
Maji jdeš dneska na tanečky? :slight_smile:
22. únor 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Dneska bude zase krásně, že bych oprala první věci? :sweat_smile:
22. únor 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dneska bude venku nádherně, včera jsme byli na oslavě a šli jsme pěšky a užívala jsme si sluníčka a taky hurá ta hnusná bílá věc krásně mizí z trávníků a chodníku jupííííííííííííííííííí už vykukuje i tráva a až se zazelená tak bude super.

Dneska se mi zase zdálo že jedu do porodnice, ale byl to planý poplach a poslali nás zase domů :sweat_smile: ale uvědomila jsme si, že klidně i za 5 týdnů už můžu rodit :astonished: pokud budu rodit dříve.

Adi: já jsme slyšela, že Fifky normálně pojedou. Je bude trošku "útlum"
22. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy bude fungovat jeden porodní sál a přednost budou mít plánované císaře a předčasné porody. Ale co, nějak se to vyvrbí. Včera PA říkala, že pokud máš vybranou určitou porodnici, kde by jsi chtěla rodit, je dobré tam přijet na poslední chvíli a to už tě musí přijmout. Nebo třeba odejít a zase se vrátit, že vám nenastartovalo auto. Manžel už špekuluje jak to udělat kdyby na tuto situaci došlo :grinning:

Mě se zdálo o porodu předevčírem, že se ve mě doktoři furt hrabali a strašně to bolelo
22. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: myslím, že manža si může vybrat z x modelů aut ne? :grinning: A chceš jít spíše na FN nebo Fifky?
22. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy spíše na FN, ty máme blíže, je tam lepší vybavení, chodím tam na všechny vyšetření. Fifky jsem původně nechtěla kvůli primářovi, ale zase tam na tebe mají více času když tam nerodí moc mamin. A Vítkovice moc nechci kvůli okolí - dívat se z okna na továrnu a tramvaje...
22. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě u Vítkovic by nevadily ty komíny a tramvaje jako přístup v poslední době spíše od svých kolegyň akamarádek jsme slyšela negativa než pozitiva tak tam určo ne Já jinak počítám s FNvčera jsem si už vyžehlila košile do nemocnicea extra hezky poskládala, abych nebyla požužlaná :grinning:
22. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Košili už mám taky vyžehlenou, jen mi ještě musí manžel snést s půdy tašku a začnu pomalu balit. Akorát furt uvažuju, že si ještě zvlášť zabalím batoh a tam budu mít žabky do sprchy, ručník, dlouhé tričko, pití, hroznový cukr a nějaké tyčinky kdybych padala hlady
22. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíš ty žabky ještě nemám musím koupit a přeprat župan.
22. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám žabky asi desatery :sweat_smile: , jsem na ně trošku ulítlá a jak se znám budu mít dilema jakou barvu si mám vzít :grinning: A župan jsem kupovala nový a už je i přepraný, protože ten co mám doma už je trošku jetý :sweat_smile:
22. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já k nározkám taky dostala novy župan, ale radeji ho přeperu.
22. únor 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadárek holky, tak my jsme se vrátili z tanečk aELi už hajááááááááááá.
jink k balení doporodky. Klidně si to nabalte do jedné tašky. Tašku budš mít pořád u sebe. A jinak e pravda že je leší je na posled chvíli at tě vemou kyž maj třeba hodně ain. Ale ě jako první odtekla plodová voda a tak jsme museli jet hned protože ti jinak hrozí infkce a proto musíte být pod kontrolu. :wink:
22. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já po obídku jdu si na chvilku číst a pak jdu na vycházku, mám otevřené okno a vypadá to že je venku perfektně :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: jo venku je super. Je tam teploučko :wink:
22. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
včera tu bylo nějak mrtvo ne?

Maji: jak to s tebopu vypadá, pořád nerodíš? To už asi musíš být pěkně nervozní ne? Alespoň já bych byla.

Zofi: včera bylo venku fakt super, denska jiste bude taky, zase vyrazím na špacír :slight_smile:
23. únor 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
dneska jsem tu jenom na skok, na 10 valím ke kadeřnici, pak si skočím na oční a pak obídek u babičky - jsem si vymyslela bramborové šišky s povidlovou omáčkou nebo buchtičky s vanilkovým krémem.
Včera jsem byla na nákupech, koupila jsem boží soupravičku mikina + tepláčky v takové azurové modré a k tomu čepičky a ponožky. A v Chiccu jsem koupila hřebínek a kartáček na vlasy, vložky do podprdy, nůžky s kulatou špičkou a ve slevě tam měli spoustu oblečení tak jsem vzala jeden overálek.
Večer jsme doskládali nábytek, až to tam uklidím tak to nafotím, ale jsem z něho nadšená :dizzy_face: A ještě jsem se vsadila s manželem, že do porodu stihnu poskládat puzzle co mi koupil na Valentýna, je to tady to
http://www.puzzleshop.cz/d-1762-puzzle-1000-tucnaci-hqc-clementoni.html
23. únor 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: tak to máš tedy co dělat, to tě tu moc neuvidíme.

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=496833&vReferer= aktuální včerejší pupík :slight_smile:
23. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Byla jsem venku a docela jsem se zpotila...je tam teplo...já se vůbec teď nějak víc potím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aaadus: chichi další nákup :grinning: Ty jedeš :wink: Nééé, dělám si legraci...já taky průběžně nakupuju...projela jsem se do Globusu a koupila v mimiklubu tričko s dlouhým rukávem...:slight_smile: O víkendu jsme tam byli a koupili jsme pro mě i boty do porodnice...gumové nebo jaké to je...do sprchy a tak...porodní asistentka říkala žádné medvídkové papučky :grinning: Tak už mám teda do porodnice všechno :slight_smile: Teda až na tu kojící podprdu...Ještě to musím přeprat a naskládat do tašky...ale ten župan se mi tam 100% nevleze :frowning2: A jestli vleze, tak tam nevleze to ostatní...
Já jsem byla u kadeřnice včera...kdoví, kdy se tam zas dostanu...:grinning:
A k očnímu jdu 3.3. A buchtičky s krémem budeme mít zítra :grinning: Se opičím, co :grinning:
To puzzle je super!! Jsem zvědavá, jestli to do porodu stihneš :grinning:

katy: super bříško :slight_smile:

maja: Jak se vede?

Koukám, že jste probíraly tchýně...tak o té svoji raději pomlčím...v létě to budou 2 roky, co se s ní nebavím a nestýkám...vlastně ani s tchánem. Došlo to tak daleko, že ani manžel s nima už nekomunikuje...protože jsou takoví jací jsou :frowning2: Naštěstí mám super rodiče, kteří se zajímají a strašně moc nám pomáhají a ti se na vnoučka těšííí strašně moc :slight_smile:

...Jdu dát teda něco už do pračky...ať s tím balením a chystáním pohnu...
23. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je zlej sen, mimco je KP a chcou abych to rodila normalne :pensive:
23. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:

majo, já myslela, že když je miminko KP, tak je císař automaticky :confused: To mě teda mrzí, že se přetočil nazpět :frowning2:
23. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji: já myslela, že se už přetočilo hlavou dolů, zpět se prý už nepřetáčí ach jo. Ale možná si tam dělá kolotoč a zase se přetočí nebo ještě se přetočí.

Jaro: já ještě musím do porodky koupit žabky do sprchy a asi mám taky vše. Kdy jseš na prohlídku porodnice? A kde ses tedy rozhodla rodit? A kdy jdeš ke Kačce Bínové?

Já jdu za chvilku ven :slight_smile:
23. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: To si děláš srandu, ne? Ono se to malé zlobidýlko přetočilo? Ale třeba se zase před porodem otočí správně, když už to má nacvičené. :confused:

adus:Ha, tak dneska jsi mě svými nákupy nevyděsila (vždycky mě pak chytne depka, že jsem pozadu a nic nemám :sweat_smile: ), bo oblečení už kupovat nebudu a ty bebechy už mám ze Sambaby. :slight_smile:
moc se těším na fotky nábytku :slight_smile:
Jo a já budu mít zítra na oběd bramborové šišky s mákem :dizzy_face:

jaro: Venku je fakt krásně, úplně si to užívám. Taky jsi pěkně ponakupovala, koukám. Já s těma papučema furt nevím. Žádné omyvatelné nemám, jen takové ty klasické korkové. :confounded: Kam se županem mě taky napadlo - ony nejsou nějak extra skladné a do porodky seznam je dost dlouhý a taška má omezenou kapacitu :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek