• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
adus: tak si to někam napiš :wink:
25. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: jasně že jdu už se těším, dneska mě hodně bolí stydká kost tak snad to protáhnu nebo alespoň na to zapomenu.

Jinak fotky s mašlí jsou moc hezké. Jsem zvědavá jaké zážitky bude mít Jaro :slight_smile:
25. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy se tam budu snažit být dříve ať zase chytneme místa u zrcadel :wink:
25. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: já taky jen doufám, že nebudu 10 min. stát dole jako posledně :angry:
25. únor 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
focení bylo supeeeeeer, máte se na co těšit :slight_smile: , ale už toho mám dneska docela dost...měla jsem i kurz...tak se jdu najíst a odpočívat...tak napíšu později, ju. Malý mi v břichu dělá rošádu, dělá úplné boule a docela to i tlačí...tak ať taky spočne.
25. únor 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro budu se těšit na popis :slight_smile:
25. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Holky Promiňte že jsem lezu ale jsem Havířovanka a chtěla bych se zeptat na nějakou fajn restauraci v OV kde můžu se 7 měsíční holčičkou. Syn slaví 15 let a chce na nějaký fajn gablík, prosím napiště své zkušenosti
25. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
brusinka asi myslíš nekuřáckou restauraci?
25. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaadus no bylo by to nejlepší :wink: nebo alespoň oddělenou nekuřáckou část :wink:
25. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
brusinka já za sebe můžu doporučit tuto restauraci. Bydleli jsme hned vedle ní a vaří tam fakt dobře. A když jsem třeba byla sama doma a nechtělo se mi vařit, dávali mi jídlo domů sebou na talíři :wink: A je tam strašně milý personál, jen doporučuji rezervaci, mívají tam vcelku plno :wink:
http://www.lunchtime.cz/slunecnice-s/
25. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus děkuji kukne mamža a pak když tak dá rezervačku jsi hodná děkuji :slight_smile:
25. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
brusinka já mám zase dobrou zkušenost s restaurací Třebyvický mlýn. Byli jsme tam i s malou a v poho.
http://www.trebovickymlyn.cz/ :wink:
25. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofinecko nějak se mi to nezobrazilo hoď jěště jeden link děkuji
25. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
brusinka nebo vím ještě o této restauračce, ale nikdy jsme tam nebyli
http://www.naskok.eu/index.php
25. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus ta prý je taky dobrá, ale taky jsem tam ještě nebyla :wink:
25. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi já bych tam chtěla udělat oběd po křtinách, protože to je kousek od kostela, kde chceme nechat malého pokřtít
25. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to my budeme mít zase v tom mlýně. Měla jsem tam i první křtiny a v poho :wink:
25. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofinecko to vypadá skvěle ia je tam kde parkovat nebo je to bída? jinak my měli také křtiny jen malá je v létě tak jsme udělali velkou žranici s grilovačkou na chaloupce u prarodičů :wink:
25. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zase neznám ten mlýn :sweat_smile:
25. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo parkování je přímo před restaurací a nebo je ještě jedno parkoviště z boku, takže tam je dost místa na parkování :wink:
25. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: já to mám kousek takže pro nás je to nejlepší varianta :wink: Máme ještě jednu super restauraci skoro u baráku, ale tam nemají otevřeno v neděli :frowning2:
25. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi no já spíš znám restauračky v centru když jsme tam bydleli. A teď by se hodila Poruba, tu máme teď blíže, ale neznáme to tam
25. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to já uase znám spíše tu porubu. :wink:
25. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dneska vyrazím na špacír už dopo nějak se nám tam mračí a v rádiu hlásí, že v Praze a na Vysočině už leje jako z konve.

Adi: včera po joze jsem úplně vytuhla :grinning:

Brusinka: já můžu zase doporučit centrum a okolí a to buď restauraci Na sadové u Komenského sadu kousek od Slunečnice vaří tam super, je to v takové malé vilce nekouří se tam, ale nemají web, nebo na Nádražní řeckou restauraci El-greco nebo na Slezké U Dvořáčků - to jsou naše nejoblíbenější restauračky. řek i Dvořáček mají web.
26. únor 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
holky nevíte o někom kdo by chtěl fenku labradora? Kamarádka prodává, protože ji nezvládá, je to strašné střeštidlo, všechno kouše, pořád skáče. Já bych jí brala hned, ale doma už jedno tele máme
26. únor 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Nevím proč, ale já se furt budím kolem 5.hodiny ráno, pak nemůžu usnout a pak zase vyťuhnu. :grinning:

brusinka.pusinka: třebovický mlýn je fajný, měli jsme tam svatební hostinu :slight_smile:

aaadus, katy, zofi: paní Holoubková je moc sympatická, profesionální. Nejdřív mi ukázala fotky, které nafotila a co bychom mohly udělat...pak jsme probraly moje oblečení (měla jsem toho 2 tašky :grinning: - raději víc ať je z čeho vybírat) a pak se šlo na věc. Bylo to fajné, zábavné zároveň. Ani mi nepřišlo, že jsem tam všeho všudy byla 2 hodiny. Stuhu, metr a dětské bačkůrky jsem měla taky s sebou. Pomáhala mi jak pózovat a tak. Po skončení mi ukázala co nafotila (už teď se mi to líbí)...ty fotky ještě upraví...a za cca 3 týdny mi zavolá a můžem si vybrat co budeme chtít. Ale prý jsem měla ještě celkem malé břicho :slight_smile: No ale malý Ráďa mi i při tom focení dělal pěkné boule na břichu :grinning: Že by malý model a chtěl se už ukazovat? :grinning:
Jo to bílé oblečení je fakt super...na tom bílém pozadí to vypadá moc dobře, a rifle a černá např.košile - zase na černém pozadí. Gatě mi nakonec vydržely a nepraskly! :slight_smile: Škoda jen, že nemohl jít se mnou manžel :frowning2:
No určitě se vám to focení bude líbit a budete spokojené. Tak se hezky těšte :wink:

aaadus: pejska už nechciiiii, mě stačí ten náš malý raubíř, ten vydá za několik psů dohromady :grinning:

Já se jdu nasnídat a musím skočit na poštu - kooooonečně mi přišel balíček s povlečením :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: tak to je super že jsi si to tak užila. No to jsem zvědavá co řekne mi až tam půjdu, jelikož já mám ještě menší břicho než ty :grinning: Jdu sice na konci dubna, ale asi to žádná sláva nebude. Dneska jsem vlezla na váhu s doměním, že jsem zase přibrala a houby houby. Zhubla jsem zase půl kila :confounded: :unamused: :frowning2: Achjooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo JÁ CHCI PŘIBÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍRAT. Nevíte jak se to dělá? :sweat_smile:

adus: my bychom psa brali, ale já chci štěně a labradoři se mi líbí. Už kvůli Eli chceme štěně, ať si zvyká od mala. :wink:
26. únor 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro tak to se teda těším, doufám, že si manžel udělá čas a půjde se mnou. A černý vršek snad taky najdu, mám sice košili, ale tak tak ji zapnu pod prsama :sweat_smile:

zofi jé, to je škoda. Ona ta fenka je na děti zvyklá, protože mají 1,5 ročního chlapečka. V úterý tam jdu, tož nesmím zapomenout koupit něco i pro Izinu nebo ona hned skáče tak ať mám od ní pokoj. A přibírání, no stačí furt jíst sladké a kila jdou nahoru raz dva :grinning: Tak si to prohodíme co, já už přibírat nepotřebuju, 9-10kg nahoře mi stačí
26. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vcera uz jsem se nedostala na net, bracha zlobil, tak ho tatka zahesloval a nebyl doma :grinning: do porodnice nastupuju v pondeli rano, udela mi utz a pokud bude jinak nez hlavickou, odpoledne me berou na cisara.. holky, me se taaaak ulevilo :grinning:
26. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek