• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z Ostravy

20. února 2015 
majatob ahojky jak se ti daří? koukám že to čekáš každým dnem.. dlouho o tobě nevíme.. Radka (diskuze Olomouc)
26. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja ty jo, tož to je možné že už bude prcek v pondělí na světě. To by měl/měla krásné datum. Každopádně budu držet palce ať to dopadne co nejlépe :wink:
26. únor 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
adus: no ale já právě sladké jím a vůbec ty kila nejdou nahoru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

maji: tak to je super že tě kdyžtak vezmou císařem, aspoň to budeš mít za sebou a nebudeš se trápit. Pak se ozvi jak jste dopadli ju? Takže na cvíčo nejdeš :frowning2:
26. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi asi máš dobré spalování, to já si můžu nechat jenom zdát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už mě naštěstí přešla ta velká žravka, to jsem třeba zpráskala celou plechovku salka :sweat_smile:
26. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to zase jako ne, ale dokážu sníst na posezení čokoládu. No hold u mě těhotenství probíhá úplně jinak a mám to jako odtučňovací kůru potom :grinning:
26. únor 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem měla před těhu, že jsem snědla 1-2 čokolády denně, ale jenom když měla přijít mrcha. To byly hrozné stavy a nejvíce to odnášel manžel :sweat_smile:
26. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to taky znám :grinning:
26. únor 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem zvědavá jak bude mrcha vypadat bez HA, jestli to bude ještě horší než s HA tak se asi rozvedeme :grinning: A o hormonech v šestinedělí raději nepřemýšlím :sweat_smile:
26. únor 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme zase zpátky, venku sice teplo, ale jaksi se sluníčko schovalo :frowning2:

Zofi: já nevím, já mám stejný problém jako Aduš, kg mám nahoře a nevím pomalu z čeho.

JAro: tak to je super, to se už těším a na kolik hod. tě objednala?

Maji: budu ti držet palce aby vše bylo OK.

Adi: mě nijak HA neomezovala, seděla mi dobře. Co jsi užívala? Já Cilest.
26. únor 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy Cilest jsem brala ze začátku, ale pak jsem z něho zvracela a nakonec jsem brala nízkohormonální Yasminele. A jak jsem měla tu týdenní pauzu, aby přišla mrcha tak jsem měla žravku, vzteklá jsem byla na všechny a na všechno, břicho, záda a hlava mě bolely, no prostě jsem byla nepoužitelná :sweat_smile: Tak jsem právě zvědavá jaké budu mít stavy bez HA, protože jsem otěhotněla hned po vysazení HA. Jinak včera jsem u Alberta trefila ještě teplé kaiserky tak jsem na večeři spráskala dvě se salámem a banán k tomu :sweat_smile: A pak nemám přibírat že, ale když se nenajím tak se mi točí hlava
26. únor 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: nevím, co poradit, abys přibrala, mě to jde samo...jím všechno :sweat_smile: Ale jestli prcek přibírá a je v pořádku, tak to nevadí, že nepřibíráš, ne...to by ti doktorka řekla.

aaadus: stačí, když tu košili zapneš na jeden knoflík :wink: A gatě taky nemusíš zapínat, já je měla rozepnuté.

katy: to je určitě ndividuální, to se s ní domluvíš po telefonu, já jsem šla v 16hod. To vám poví i co s sebou...

maja: tak tfuj tfuj, ať to dobře dopadne :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro super, tak košili bychom měli :grinning: Příští týden jsem sama doma tak se budu přehrabovat ve věcech co aspoň trošku obleču :grinning:

katy jsem se zapoměla zeptat břicho lepší? Pomohly ti ty polohy co ti Kamila ukázala?
26. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prozatím se loučím, jedu na nákup do šopinu a na obídek, dneska by měli mít buchtičky s vanilkovým krém, tak se na ně těším :sweat_smile:
26. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi: já je doma nepraktikovala, už jsem si jen dala sprchu, misku jogurtu a hned po zprávách jsme usnula a dneska, klepu na dřevo mě zatím nic nebolí.
Tak já takovíé stavy neměla, když jsem měla týdenní pauzu tak v poho jak chutě, tak nálada, ale jak jsem vysadila HA tak ty MS to byla síla, ale asi od té doby vím jak budou vypadat porodní bolesti, bez Algifenu jsme nemohla vyjít z baráku, pokud jsme to hned chytla tak to bylo celkem OK, ale jak jsem neměla kde to užít nebo jsem je zapoměla v jiné kabelce tak jsme myslela že umřu.

Jinak já na oběd dneska dělala halušky s bryndzou, poprvé jsem těsto dělala a musím říci, že 100x lepší než kupované v pytlíku, ale trošku hůře se to tlačilo sítkem, ale chuť jak pravé ve slovenské kolibě. :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: no já doufám že malý roste. Teď mi doktor UTZ nedělal, tak nevím ani jak je veliký. Bude mi ho dělat na další poradně, tak jsem zvědavá co bude. U Eli jsem v tomto období taky nepřibírala a břicho mi taky nerostlo a pak mi řekl, že je o dva týdny menší a strašil mě že se asi nevyvýjí tak jak má :frowning2: , tak doufám že tím neprojdem zase. No ale tentokrát už to nebudu brát tak hrozně, prostě to bude zase asi malý prcošek :grinning:
26. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: neboj, to břicho je individuální taky podle množství plod. vody, každá máme jinak a amalé se dobře vyvíjí neboj. Já taky mám nejmenšího prcka v porovnání s jinými co diskutuji v jiné diskuzi až mě to jednou trošku znepokojilo, ale většinou ty holky co mají ty obříky i dost nabraly. mě dr. dělá pokaaždé UZT a vím, že malá je v pořádku a jak má vše být kdyby jen trošičku bylo něco jink tak by dále pátrala co v tom je.
26. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: já vím co to obnáší a byla jsem ráda že se nic takového nepotvrdilo, takže si myslím že to bude i teď :wink:
26. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: jé, to máš super zážitek :slight_smile: Už se nemůžu dočkat fotek :dizzy_face:

já jsem dneska byla konečně v lékárně, nechala jsem tam 470Kč, ale už mám snad všechny věci do porodky - nakoupila jsem vložky, pratelné kalhotky, buničité čtverečky, rektální rourku, líh na pupík a ten gel s dubovou kůrou. A z pošty jsem si vyzvedla babyvak a lehátko a oboje to vypadá moc fajn - doufám, že se v tom malému bude líbit :slight_smile:

Maja: to je dobře, že jsi domluvená na císaře, kdyby se mimi neotočilo. Já bych KP taky rodit přirozeně nechtěla. Takže možná už v pondělí, jo? 1.3. je krásné datum :slight_smile: Užij si pěkně možná poslední víkend s jedním broučkem :wink:
26. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: určitě roste :slight_smile:
andelka: no víš, já tady odhalené fotky dávat nebudu.
A ty se nepůjdeš fotit?
Bezva, tak se ti zase o kousek rozšířila výbavička :slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: no á už to nějak neřeším. Stresy jsem si prožila u Eli a nkonec to vše dopadlo dobře. Sice jak se narodila tak byla malinká, ale teďuž j to čertidlo a váží už 11 kilo. Taže s vůbec s tím nedělám hlavu :wink: :slight_smile:
Jo a ještě k tomu focení. Fotila tě i ve spodním prádle?
26. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi: ne, ale třeba do půl pasu nebo jen s lehce zapnutou košilí...nemám nohy na ukazování :grinning:, kalhoty jsem měla furt :grinning:
...ale když budeš chtít ve spodním prádle...tak určitě nebude problém.
Holky vy se mě tu ptáte na takové konkrétní věci :sweat_smile: ...to si všechno musíte domluvit přímo s ní jak a co budete u toho focení chtít...:wink:
26. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaro: A třeba na email bys nějakou ukázku neposlala? :wink:
Ne ne, já nepůjdu, na to nemáme a už je stejně dost pozdě.
26. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelko: ještě ty fotky ani nemáááám!!!To bude trvat cca 3 týdny. Nezlob se, neposlala.
Ale jestli chceš vědět jak fotí, kukni na její web, tam má ukázky těhulek :wink:
26. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
andelka: Aha, tak nevadí, chápu. Beztak budou krásné :slight_smile: Budete mít super vzpomínku :slight_smile:
No, já právě vím jak fotí. Před svatbou jsem jí psala, jestli by neměla volno. No už neměla, ale odepsala, že kdybychom potom měli miminko, tak že fotí i těhulky a rodinky. Tak jsem na to koukala. S malým se určitě potom vyfotit necháme. :slight_smile:
26. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zpět z nákupu, aj se si v autě stihla cestou domů pobrečet, ach jo, ty hormony :sweat_smile:
jaro no já taky nemám zrovna tělo modelky, ale do nějakých hambatých fotek určitě půjdu. Když tak jí řeknu ať ty moje nedostatky nějak vyzmizíkuje :grinning:
26. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaro: to víš, byla jsi první vlaštovka a my jsm e zvědavé a chceme vědět co nás čeká a nemine :wink: bude ti dělat ČB/barevné nebo retro fotky nebo mix? A fotky dá jen na papír nebo i vypálí na DVD?

Adi: co se stalo, že jsi plakala?
26. únor 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky dneska to počasí stálo za prd. Jsme byli s Eli venku a jsme zmokli :slight_smile:
26. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: já taky před chvíli natáhla krok, honila mě chuť na mrkev s jablky tak jsme se vydala do Alberta samozřejmě bez deštníků a zpátky domů se mi nechtlo, ještě že je to kousíček. Taky jsme si myslela, že budu mít i na zítra, když mám takovou mísu, ale kdepak :pensive: :sweat_smile:
26. únor 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: tak teď jsi mi udělala chutě, ale dneska už jsem se přejedla, tak si dáme s Eli zítra :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi: tak já bych si i zítra dala, alenebude co, i když trošičku jsem si odložila, ale spíše je to na děravý zub, já dnes obědvala halušky tak jsme chtěla na véču něco light.
26. únor 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek